Продається будинок з земельною ділянкою у смт. Локачі. Площа будинку - 83,4 м². Будинок складається з 4-х кімнат, кухні, коридору. Деревяний, обмурований керамічною цеглою, теплий. На території є літня кухня, гараж, господарські будівлі, погріб. Вода від водозабірної колонки підведена у будинок та літню кухню. Котел для опалення - газовий. Встановлені лічильники. Зручне розташування в смт. Будинок від власника.

власник
Продається будинок з земельною ділянкою у смт. Локачі

Продається житловий будинок в смт Локачі, Локачинського району, Волинської області. 3 кімнати, велика, кухня, є окремо літня кухня, сарай, город. Газ, вода, світло є в будинку.

власник
Приватний будинок 3к, газ, вода, опалення

Продається будинок 61 м.кв., та сарай 40 м.кв. в смт. Локачі по вул, Набережній.

власник
Будинок в Локачах
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Продається будинок в смт.Локачі загальною площею 100 кв.м. Будинок доглянутий, косметичний ремонт. Опалення газове (новий котел) та пічне (дрова ) на вибір. Новий бойлер, централізоване водопостачання, трифазний ввід, ванна, туалет. Велика прибудинкова територія 32 сотих з садком (є бесідка) та городом. На території збудована літня кухня, гараж та підсобні приміщення. Гарне місце розташування, асфальтований доїзд. Телефонуйте, будемо домовлятися!

власник
Будинок в смт.Локачі

Продаж половини житлового будинку з окремим заїздом та власним подвірям в смт. Локачі, який складається з 3-х кімнат, кухні, санвузла та веранди. Є підвал (вхід з веранди), горище (вихід з коридору). На території є окремостоячий гараж та господарські будівлі. Будинок теплий, встановлені металопластикові вікна, газовий котел (на плані будинку присутні пєци, по факту немає), бойлер на гарячу воду. Наявні лічильники: газ, світло, вода. Продаж з меблями, які на фото.

власник
Продаж половини будинку з окремим заїздом та власним подвірям