Продаж таунхаусів в Конопниці
118 м² з земльною ділянкою 2,65 сотих ціна - 95 тис.
107 м² з земльною ділянкою 1,5 сотих ціна - 85 тис.
Продаж без комісії від покупця
Хороший доїзд, бруківка до самого будинку
Комунікації підведені:
- електрика
- газ
- вода - свердловина 1 на 2 таунхауса
- каналізація - біотал окремо на кожен таунхаус
Гарне планування:
1 пов.:
- коридор
- кухня-вітальня (з каміном)
- санвузол
- гардеробна
- комора
- паливна
2 пов.:
- коридор
- три спальні
- санвузол
- гардеробна
- балкон
Буде проведено благоустрій: бруківка та огородження довкола кожного будинку
Колег запрошую до співпраці.
Бажаєте уточнити деталі або домовитись про огляд телефонуйте!!!
Продаж садового будинку із земельною ділянкою у с.Конопниця
Площа земельної ділянки 5,4 сот
Площа будинку 63,5 м.кв.,житлова 29,3 м.кв., кухня-12,3 м.кв. Висота до стелі 2.70 м
Комунікації: світло -3 фази ,септик, вода із колодязя, по вулиці є газ .
Будинок із цегли, покрівля металеві листи .
Територія загороджена , є заїзди із двох сторін.
На першому поверсі вхідна група, кладовка,дві кімнати , кухня ,санвузол.Частково зроблено ремонт.
На мансардному рівні можна облаштувати кімнати .
У садовому товаристві проживають сусіди на постійній основі.
Доїзд асфальтований , до будинку грунтовий засипаний щебенем .
В пішій доступності продуктовий магазин, зупинка громадського транспорту, школа та садок в межах 1 км .
код 16054
Продаж таунхаусів в Конопниці
118 м² з земльною ділянкою 2, 65 сотих ціна
107 м² з земльною ділянкою 1, 5 сотих ціна
Хороший доїзд, бруківка до самого будинку
Комунікації підведені:
- електрика
- газ
- вода свердловина 1 на 2 таунхауса але з окремим насосом на кожен таун
- каналізація - біотал окремо на кожен таун
- Оптоволокно
*Є вихід з вітальні на внутрішній двір
*Проведено благоустрій: бруківка та огородження довкола кожного будинку
Продаж будинку в Конопниці (елітна частина , початок Конопниці)
До центру Львова всього 13 кілометрів
Ідеальна локація, де можна насолодитися тишею від міського життя та його клопотів.
Недалеко є ліс та озера, тому легко проводити час з сімєю на природі
Асфальтовий доїзд до самого будинку, закрита на шлагбаум вулиця.
Чарівне подвіря, площею 13 сотих, обсаджене неймовірної краси багаторічними туями, має альтанку, просторий сад, качелю , мангал, та зону для сімейного відпочинку.
По плануванню двоповерховий, і має високий цокольний поверх для господарських потреб
На першому поверсі :
коридор, кухня, вітальня, дві спальні, ванна кімната
На другому поверсі:
Дві кімнати і ще доволі місця для облаштування ще кімнат при потребі.
На цокольному поверсі
Гараж площею 43м, технічна кімната, більярдна, душова кімната
Будинок збудований повністю з цегли і утеплений мінеральною ватою. Дах викладено керамічною черепицею.
Світла підведено три фази.
Вода централізована і свердловина
Опалення від газового котла , розведено підігрів підлоги
Сигналізація.
Вивіз сміття раз в тиждень.
Звертайтесь, радо організуємо огляд даної пропозиції!
Двоповерховий цегляний будинок з відпочинковим будинком в елітному районі с. Конопниця (Царське село), Пустомитівський району Львівської області.
Загальна площа будинку 353 кв.м., житлова площа 127 кв.м., кухня 43 кв.м, індивідуальне економне опалення, два балкони, чотири санвузли, гараж на два автомобіля, відпочинковий гостьовий будинок з гаражем.
На першому цокольному поверсі, який має окремий вхід, облаштовано кухню, камінну залу, санвузол, пральню, паливну.
Другий поверх - кухня з просторою вітальнею, робочий кабінет з бібліотекою, санвузол.
Третій поверх - три спальні, два санвузли, гардероб, балкон.
Для будівництва і ремонту будинку використані якісні, екологічно-чисті матеріали, хорошу металодахівку, металопластикові вікна, паркет, якісну дубову столярку. Особняк прикрашають вітражі ручної роботи.
Комунікації: газ, світло 3 фази, центральна каналізація, власна свердловина на воду, система очистки води, інтернет, охоронна сигналізація. Продумане якісне опалення добре опалює будинок та є економним.
Територія маєтку розташована на 12 сотках земельної ділянки з ландшафтним дизайном, доріжками, рідкісними декоративними деревами і садом.
Поруч є гостьовий відпочинковий будинок з гаражем, загальною площею 160 кв.м. із свіжим, сучасним ремонтом.
Розташований будинок на елітній вулиці з гарними сусідами, відеоспостереженням та охороною. Затишно і спокійно. Неподалік ліс, озеро.
До центру міста Львова 12 км.
Код обєкта: 8942
Код обєкта: 383102. АН "Атланта".
Продаж просторого будинок у Конопниці.
Пропонується до продажу окремостоячий будинок загальною площею - 225 м², житлова - 90 м² та великою кухнею площею -40 м². Будинок двоповерховий. На першому поверсі простора кухня вітальня із діючим каміном, що створює тепло та затишок. Окрема ізольована кімната з санвузлом. Додаткові допоміжні приміщення. На другому мансардному поверсі чотири ізольовані кімнати. Суміжний санвузол. Функцію опалення виконує твердопаливний котел та альтернативне рішення - камін. Встановлено бойлер. Центральне водопостачання та каналізація, електрика. Будинок розташований на доглянутій ділянці площею 5,39 сотки. Є тераса для відпочинку на свіжому повітрі, садочок і прибудинкова територія з місцем для авто чи зони барбекю. Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, приватність і життя поблизу міста, але в оточенні природи.
Є відео.
Телефонуйте за деталями організуємо показ у зручний для Вас час!
Продаж спарених котеджів у с. Конопниця, вул. Озерна
Серед мальовничих пейзажів села Конопниця, на затишній вулиці Озерній, розташувалися елегантні спарені котеджі, що поєднують у собі сучасний комфорт і природну гармонію. Ці будинки створені для тих, хто цінує простір, зручність і якість у кожній деталі.
Архітектура та планування:
Котедж має продуману площу 140,8 м², що розподілена на два рівні + мансарда з терасою, де кожен метр використаний з максимальною функціональністю.
Перший поверх зустрічає просторим тамбуром (8 м²), який плавно переходить у коридор (6,2 м²), що веде до серця будинку – кухні-студії (28,2 м²). Вона стане місцем для теплих сімейних сніданків і вечірніх зустрічей із друзями. Поруч розташований гостьовий санвузол (4,8 м²) – зручний і стильний. Також на цьому рівні передбачено гараж (19,8 м²), що захистить ваш автомобіль від негоди.
Другий поверх – це затишна приватна зона. Тут розміщені три спальні: 14,6 м², 16,3 м² та 16,7 м², кожна з яких має продумане планування для зручності мешканців. Окремий гардероб (3,8 м²) дозволить зберігати речі в ідеальному порядку, а санвузол (7,4 м²) стане місцем для комфортного початку дня.
Ділянка та благоустрій: Будинок розташований на ділянці площею 2,7 сотки, що надає можливість облаштувати власний зелений куточок – чи то доглянутий сад, чи затишну зону для відпочинку.
Будівельні характеристики:
Висока якість матеріалів гарантує надійність і довговічність:
Фасад утеплений, що забезпечує комфортний мікроклімат у будь-яку пору року.
Покрівля виконана з сучасного фальц-настилу, стійкого до погодних впливів.
Вікна – міцні, пластикові, з відмінними енергозберігаючими характеристиками.
Комунікації:
Світло – 10 кВт, що забезпечує всі необхідні побутові потреби.
Вода – чиста, зі свердловини.
Каналізація – септик, що гарантує безперебійну роботу.
Локація та інфраструктура:
Дитячий садок та школа – для комфорту вашої родини.
Магазини – все необхідне поруч.
Зручна транспортна розв’язка – легкий виїзд до міста. Будинок розташований у районі, що активно розвивається. Асфальтована дорога веде до самого порогу, а поруч знаходяться всі необхідні об’єкти інфраструктури:
Вартість: 140 000 $ – ціна за якість, комфорт і сучасний стиль життя.
Ці котеджі стануть ідеальним вибором для тих, хто шукає баланс між природою та міською зручністю. Запрошуємо вас на перегляд, щоб особисто відчути атмосферу цього затишного місця!
Агентство "RealCity"
Більше інформації по телефону.
Завжди раді допомогти Вам у пошуку житла.
Терміновий продаж
БЕЗ КОМІСІЇ для покупця.
Продається будинок з ділянкою та гаражем
Львів - Конопниця ( 4 км до вул.Городоцька)
Ділянка : площа - 8 сотих
Будинок : Площа 230
Будівництво : 2015 рік
Матеріал стін: цегла ( муровано в дві цегли)
Матеріали внутрішньої обробки дороговартісні та якісні: дерево, екологічні декоративні штукатурки, паркет, плитка.
Утеплення фасаду ( екологічне - тепловір)
Перекриття даху: Металочерепиця
Вікна : трикамерний склопакет
Комунікації:
Каналізація ( центральна)
Водопостачання : центральне та індивідуальне (криниця ( глибина на 15 кілець, якісна вода)
Опалення: трьох типів (газовий двохфункційний котел , електрокотел, камін на дрова
Електрика:
Три фази ( окрема лінія) , мідний кабель, система для резервного живлення від генератора, освітлення території та вулиці
Безпека:
Система сигналізації , відео спостереження, огородження території ( ковані вироби оцинковані, камʼяна огорожа)
Ділянка : рівнина, прямокутної форми, благоустрій ( бруківка, газон, сад ( фруктові дерева та кущі), хвойні дерева, озеро з водоспадом з автоматичною системою циркуляції води
Комфорт
Автоматичні ворота, автоматичні гаражні двері, джакузі, 2 тераси, 2 балкони, гостьовий будинок 50м2 ( можна зробити сауну)
Локація: асфальтований доїзд, екологічно чиста місцевість, поряд ліс, неподалік озеро, школа, садочок, зручний доїзд до Львова ( 4 км)
1 поверх:
Гардероб, гостьовий санвузл ( душ, туалет) вітальня, кухня, тераса
2 поверх:
Кабінет ( кімната) з лоджією , 2 спальні кімнати , ванна кімната ( гідромасаж) , 2 балкони, гардероб, вихід на горище
Деталі та огляд за телефоном (Іван) АН “Rise Together”
Продаж будинку в Конопниці, по вулиці Городоцька, межа Конопниці та Зимної води.
Таунхаус, 4 будинки в ряд, продається крайній будинок.
Площа 148/70/27м2
Ділянка 3,5сот.
Будинок двоповерховий,
на першому поверсі простора кухня-вітальня площею 26,6м2, кімната та санвузол;
другий поверх: 3 ізольовані кімнати з виходом на балкон, санвузол.
Є навіс для авто.
В будинку розведена електрика, заведено газ та воду, на все є лічильники. Є камін, від якого розводка каналів для обігріву другого поверху. Дах отеплений мінватою.
Вода - скважина, каналізація - вигрібна яма.
Будинок введений в експлуатацію, є право власності. Розглядаємо продаж під єОселю, єВідновлення та інші програми.
Гарна локація, вулиця обжита, до лісу
200 метрів.
Ціна 115 000$
Унікальний будинок із БАВАРСЬКОЇ КЛАДКИ , цегла ручного формування!!!
Сучасний Дуплекс ,поблизу Лапаївки, (5 хв до траси Е40, до центру Львова 20 хв на авто) – продаж від забудовника!!!
Пропонуємо стильний Дуплекс у мальовничому передмісті Львова,поруч з лісом. Ідеальна локація для тих, хто цінує спокій та комфорт, але не хоче відмовлятися від міської метушні.
Переваги нашого житла:
Площа – 130 м², власне подвіря площею 3,5 сотки
Парковка на 2 авто, ландшафтний дизайн території (газон, туї)
Великі французькі вікна. Вхідні двері із утеплювачем.
Якісна гіпсова машинна штукатурка, тепла водяна підлога,залита стяжка
До кожного будинку йде власна свердловина та локальне очисне обладння , є можливість підключити у майбутньому центральну каналізацію , 13 кВт електроенергії, (60 точок електрики)
Утеплення даху мінеральною ватою.
Готовий дизайн проект ремонту та команда професіоналів які можуть виконати чистові ремонтні роботи під ключ ,обговорюється індивідуально.
Фінансові умови:
оплата 100 % одразу
60 зараз 40 на момент здачі обєкта
Розтермінування від забудовника
50 % перший внесок 50 % розбиваємо на рік
відео-огляд вже збудованого з ремонтом
www.youtube.com/watch?v=AbRVRkn2jqk
відео-огляд вже збудованого з ремонтом
www.youtube.com/watch?v=46lWxPzlqRg
Збудовано та здано більше 50 будинків у місті Львів, вже проживають люди та дають рекомендації. Взагальному забудовник реалізував вже більше 500 будинів у Києві, Дніпрі, Львові, Варшаві та Вроцлаві.
Наш ютуб канал: Одноповерховий Київ.
Телефонуйте або пишіть на будь-який зручний месенджер.
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Конопниця, вулиця Сяйво, Львівська область
Кількість кімнат - 7
Поверховість - 2
Матеріал стін - цегла
Земельна ділянка - 5 соток, огороджена
Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку
Загальна площа будинку - 167 м2, житлова - 150 м2, кухня - 9 м2.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту
Опалення - газовий котел
Лоджія - одна
Санвузли - два
Перший поверх будинку включає: тамбур, кімната( кабінет ), комора, санвузол, їдальня, вітальня, кухня, ще одна комора.
Другий поверх: хол, спальня, санвузол, спальня, ще одна спальня, два гардероби
Третій поверх (мансарда)
Наявні комунікації: електрика / газ / центральне водопостачання
Особливості даного будинку - це (є дві гардеробні кімната / продаж з можливістю розтермінування / ландшафтний дизайн території /наявний відкритий гараж, хороша ціна і дуже класне розташування одразу поруч з затишним лісом
Поруч з будинком: (школа, дитячий садок, супермаркет АТБ, відділення нової пошти , аптеки, зупинка громадського транспорту, супермаркети)
Код обʼєкта: 2704
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Продаж будинку у селі Конопниця, 3 км від міста Львів
Кількість кімнат - 6
Поверховність - 3
Матеріал стін - цегла
Земельна ділянка - 12 сот, призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 200 м.кв. Житлова - 180 м.кв. Кухня - 30 м.кв. Будинок в 0-циклі. Опалення - газове.
Балкон - 2
Санвузол - 2
Перший поверх - кухня-вітальня та окрема кімнатка
Другий поверх - три окремі кімнати та санвузол
Третій поврех - вільного планування
Наявні комунікації - каналізація, газ, вода
Особливості даного будинку - будинок знаходиться на території озера, озеро гарне та чисте, дуже красивий краєвид.
Код обєкта - 2545
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Продаж будинку у селі Конопниця, 3 км від міста Львів
Кількість кімнат - 6
Поверховність - 3
Матеріал стін - цегла
Земельна ділянка - 12 сот, призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 200 м.кв. Житлова - 180 м.кв. Кухня - 30 м.кв. Будинок в 0-циклі. Опалення - газове.
Балкон - 2
Санвузол - 2
Перший поверх - кухня-вітальня та окрема кімнатка
Другий поверх - три окремі кімнати та санвузол
Третій поврех - вільного планування
Наявні комунікації - світло проведене до будинку, газ поруч з будинком.
Особливості даного будинку - будинок знаходиться на території озера, озеро гарне та чисте, дуже красивий краєвид.
Код обєкта - 2545
Продається котедж (дуплекс) с.Конопниця Львів
STONE VILLAGE – Елітний заміський котеджний комплекс бізнес-класу
Відчуйте гармонію міського життя та спокій природи всього в 3,5 км від Львова!
STONE VILLAGE - це ідеальне місце для тих, хто хоче поєднати комфорт сучасного житла та природу. Комплекс складається з 4 черг будівництва і пропонує 18 дуплексів (36 котеджів) і 20 таунхаусів різних планувань. Від площі 101 м² до 185 м². З власним двором та терасою для максимального комфорту.
Ключові переваги:
Розташування: Всього 3,5 км від Львова, в мальовничому селищі Конопниця, біля лісової зони.
Інфраструктура: Розвинена інфраструктура поблизу, а також власні супермаркети, кафе, аптека та інші комерційні об’єкти всередині комплексу.
Безпека: Закрита та охоронювана територія, відеоспостереження 24/7.
Зручності для активного відпочинку: Спортивні майданчики, тренажерний зал, відкритий басейн, бігова доріжка, дитячі майданчики та зони для вигулу домашніх тварин.
Комфорт: Сучасні котеджі з енергозберігаючими технологіями, утеплені зовнішні стіни, пятикамерні вікна, високоякісні двері.
Матеріали та технічні характеристики:
Зовнішні стіни: Керамоблок товщиною 380 мм з утепленням пінополістиролом 100 мм для максимального збереження тепла.
Міжкімнатні перегородки: Керамічна цегла.
Фасад: Поєднання декоративної штукатурки (2 види), LED-освітлення, балконне скло триплекс, керамограніт на вхідних групах та балконах.
Вікна: П’ятикамерні вікна від бренду Rehau з технологією теплого монтажу для додаткової теплоізоляції.
Двері: Високоякісні двері від фірми Straj з подвійним утеплювачем, що забезпечують чудові теплоізоляційні характеристики.
Паркан: Бетонний модульний паркан з вставками металевого сайдингу для естетичної та міцної огорожі.
Ціна: від 900$ за м². Площа від 101 м² до 185 м².
Насолоджуйтесь життям у власному котеджі з усіма зручностями, вдалим плануванням і чудовим розташуванням. Зробіть перший крок до вашої нової домівки вже сьогодні!
Без комісії для Покупця! Терміновий продаж Дуплексу в мальовничій місцевості близько Львова !
Продається 2-поверховий Дуплекс в Конопниці (5 км від Львова), загальною площею 145 м2. Земельна ділянка 5 сот , внутрішнє подвіря впорядковане (засіяний зелений газон, насаджені фруктові дерева). Є додаткові приміщення, які не входять до загальної площі - великий гараж, облаштована котельня та житлова літня кухня.
Зручний будинок з функціональним плануванням. На 1-му поверсі кухня, гостьовий санвузол та вітальня, з панорамним виходом у внутрішній дворик. Другий поверх: 3 окремі кімнати, санвузол, балкон. Внутрішній стан будинку – після забудовників.
Дуплекс знаходиться в частині сучасних забудов поряд з лісом. Друга дзеркальна частина котеджу вже є заселеною, тож на додачу ви будете мати ще й класних сусідів.
Більше інформації за телефоном.
Продаж будинку з стильним ремонтом
Локація: Конопниця
Площа: 276 кВ м ( без врахувань тераси , балконів та горища)
Площа ділянки : 10 соток
Поверховість: 2
Зонування : 1 поверх- кімната, кухня-вітальня, технічна кімната, кладова , санвузол, велика вхідна група, тераса; 2 поверх- 4 кімнати , 2 санвузли, 2 гардеробних
В інтер’єрі використано останні тенденції. Грамотно підібрано кольори, будинок сонячний, просторий та світлий. Раціональне планування надасть власний простір кожному мешканцю сім’ї . У всіх гардеробних та санвузлах є вікна , що додає денного освітлення та освіжає повітря. Кожна кімната обладнана кондиціонером та дизайнерським освітленням . Матеріали преміальних лінійок : сантехніка Hansgrohe (серія «моноліт»), плитка - італійських / іспанських виробників, двері прихованого монтажу - Rembrant, фурнітура - Tupai, вікна німецького виробника - Veka premium ( на терасі з розсувним механізмом) , вхідні двері - Алюпроф, котел конденсаційний - Vaillant, камін з підйомним механізмом - Hoxter. У будинку також вже встановлено сигналізацію. Кухня оснащена фільтром на воду , подрібнювачем відходів та такою технікою як: посудомийна машина, холодильник , духовка, плита, витяжка. Виконано теплу підлогу та встановлено додатково дизайнерські радіатори. У середині залишається Вам лише обмеблювати м’якими меблями та декором.
Вартість: 420 000$ без комісії
Продається приватний будинок з власною ділянкою 20сот., розташований в селі Конопниця. Затишна локація та красиве місце. Будинок має два поверхи загальною площею 280 м. кв.. Гараж розташований в будинку. На першому поверсі простора кухня - вітальня , спальня та санвузол з душовою. Вмонтовані сучасні меблі та побутова техніка. На другому поверсі дві дитячі кімнати, спальня з якої є ванна з туалетом , кабінет та гардеробна кімната. Автоматичні ворота , територія під відео наглядом , встановлена сигналізація. На території декоративні дерева, молоді фруктові насадження та ідеальна тераса для будь-якої погоди.
Продаж будинку Конопниця
Площа 253 кв м
Цокольний поверх: котельня, приміщення площею більше 50 кв м
На 1 поверсі: кухня, велика вітальня, ізольована кімната, санвузол
На 2 поверсі: дві ізольовані кімнати та одна з санвузол, великий відкритий балкон
Горище.
Нульовий цикл, підігрів підлоги.
Септики.
Ділянка 16 сот
Територія в бруківці, укультурена, озеленина
Беседка, збудований мангал.
Власний ставок з рибами.
Великий гараж.
Автоматичні двері.
Ціна 350000$
097 638 60 20
Продаж просторого будинку в Конопниці з продуманим плануванням загальною площею 223.2 кв.м., та земельна ділянка 2 сотки.
Нульовий поверх: гараж (43.4 кв.м.), сауна, душова, санвузол.
Перший поверх: велика кухня (32.2 кв.м.), вітальня (26.7 кв.м.), санвузол.
Другий поверх: 3 спальні, гардеробна, санвузол, 2 лоджії.
Індивідуальне газове опалення, тепла підлога. Вода – свердловина, каналізація – септик (є можливість підключення до центральних комунікацій). Газ та світло заведені. Зручний заїзд бруківкою, друга лінія від дороги.
Є відео. Ключі на руках.
Код обєкта: 15556
Продається будинок у с. Конопниця
Загальні характеристики:
Загальна площа: 189 м
Площа ділянки: 5 сотих
Поверхи: 2 поверхи горище
Кімнати: 4 ізольовані кімнати
Санвузли: 3 санвузли
Кухня-студія: З каміном та терасою (сонячна сторона)
Французькі балкони: Навколо будинку
Будівельні матеріали та конструкції:
Висота стелі: Чистова висота стелі 3,15 м
Утеплення: Пінопласт 200 мм 100 мм стяжка піщано-цементна суміш
Стіни: Збудовано в 1,5 цегли М100
Фундамент: Монолітний залізобетонний М300
Перекриття: Монолітне утеплене
Дах: Металочерепиця
Вікна: VEKA, ламінація антрацит 72 мм, подвійна енергія 3 скла
Двері: Вхідні двері виходу в задній двір
Вентиляція: Вентиляційні канали в кожній кімнаті
Стіни: Поштукатурені
Проводка: Проведена
Кондиціонери: Три магістралі для кондиціонера
Сигналізація: Встановлена
Комунікації:
Вода: Власна скважина глибиною 22 м
Електропостачання: 11 кВт
Каналізація: Центральна
Інтернет: Підключений
Освітлення: Освітлення вулиць
Додаткові переваги:
Вимощення: Бруківка навколо будинку і дороги
Територія: Закрита огороджена територія
Ціна 149000 доларів
Код: 8507
ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ котеджу у с. Конопниця, 5 км від Львова, друга лінія від дороги, загальна площа 148м2 + гараж 72м2, 4 ізольовані кімнати, кухня та велика вітальня з каміном, з можливістю переобладнати. Котедж кутовий, 0 цикл, індивідуальне газове опалення, 2 санвузли, велика гардеробна. Підключений газ, вода, світло. Гараж 72м2 на 3 машини - можна переробити на 2 машини і відпочинкову зону. Котедж кутовий з великою земельною ділянкою, є прибудинкова територія 3 сот з обох боків котеджу. Вхід є з гаража і з вулиці. Є відеоогляд котеджу. Хороший заїзд, обжитий район. Свіжі документи, можна піж ЄОселю або інші програми
Продаж окремостоячого будинку у Конопниці в Котеджному містечку «Сопілка».
Машиною 15 хв до Львова.
Зроблено благоустрій вулиць.
Заїзд до будинку - бруківка.
Територія навколо будинку бруківка і зелена зона. Ділянка 5 сот.
Будинок 2-поверховий.
Площа 216 м2. Входить Гараж. Є можливість зробити навіс на ще одну машину.
Будинок має три входи: головний, з господарського приміщення і з тераси.
Стіни цегляний блок. Фундамент ізольований. Утеплено фасад (16см) та дах (20см). Заведені комунікації: світло, вода, газ. Центральна каналізація.
1 поверх
Вхідна група
Кухня-вітальня з виходом на терасу.
Санвузол
Господарське приміщення
2 поверх
3-спальні
Господарська кімната
Санвузол
Є відеоогляд
Поруч, через паркан, продається ще один будинок. Все ідентично.
Ціна 200000$ без комісії
Пропозиція від агенції нерухомості
Продаж котеджів (спарка) у Конопниці, ЖК Сопілка, 15 хвилин машиною до Львова. Вулиця давно обжита, є гарні сусіди. Вулиця вимощена бруківкою. Заведені усі комунікації - світло, газ, вода.
Можна купити 1 котедж окремо. Ціна за 1 котедж 135000$
Ділянка 2,5 сот (1,4 сот зеленої зони).
Котедж 2поверховий.
Площа котеджу
3 спальні і санвузол на 2 поверсі
Кухня-вітальня з каміном, гардеробна та санвузол на 1 поверсі. Тераса.
Три спальні, санвузол і пральня чи господарський санвузол на 2-у поверсі. Балкон відкритий.
Гараж 16,5м2. Розсувні ворота.
Заїзд до будинку по бруківці.
Зроблені зливи.
Горище.
Дах утеплений (20ка).
Стіна в спарці 65см+25см теплоізоляція. Стіни 1,5 цегли.
Ціна 135тис без комісії
Пропозиція від агенції нерухомості, є відео
0975816424 Юля