Продається частина будинку в мальовничому місті Комарно (центральна частина) Львівському районі,30 кілометрів від межі міста Львів. Частина будинку має загальну площу 54.8 кв.м, з житловою площею 41.6 кв.м та кухнею площею 9.4 кв.м. Будинок складається з трьох просторих кімнат. Матеріал зовнішніх стін - цегла, що забезпечує високу міцність та тривалість конструкції. Будинок підключений до газопостачання.До будинку також входить земельна ділянка площею 8 соток. Додатковим бонусом є цегляний гараж, який забезпечить безпечне зберігання автомобіля або використання простору для ремонту та зберігання інструментів.

Центральна

Продається або здамо в оренду будинок площею 64.9 кв м в якому дві жилі кімнати з міжкімнатним коридором та кухнею-коридором. Земельна ділянка - 6 соток. Поряд з будинком знаходиться стайня з коморою. Окремою спорудою поряд з будинком є пивниця (погріб). Близько є магазин, та машиною 2хв до центру.

власник
Продаж / оренда будинку в м. Комарно

продається житловий повністю цегляний будинок 1.5 поверху підвали придатні під житлові висота 2.25м.стайня 18×5 наполовину зроблена півниця вверху дві кімнати.також є город 300метрів від житла 40сотих.світло газ опалення кирниця сад.Можливий обмін на квартиру у Львові 2-3 кімнатну!!! змоєю доплатою!

власник
будинок в комарно
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Хата загороджена є світло газ нема Подвіря 18 сотих Є керниця з хорошою водою Великий + шо на вкрух нема ні одного сусіда Хата по штокатурена Отеплена пінопластом 5 мм Вікна пластікові Хата на два поверхи На другому поверсі є ще кімнати Знаходиться в невеличкому і тихому містечку місто комарно городоцький район львівська область До львова 40 км До городка 20 км До дрогобича 40 км Більше фото в приват Також дзвоніть питайтеся

власник
Продається хата з великим подвірям світлом загороджена

Продаж житлово-виробничого комплексу на 1.8 га землі близько Львова! Комплекс розташований в місті Комарно- в зручній локації відносно Львова і асфальтованим доїздом майже до самого комплексу. Сама локація- це унікальне природнє поєднання хвойного лісу з власним озером і озер довкола! На огородженій забором території розташовано: Жилий двоповерховий будинок площею 200м2 . реконструкція 2022 року! (має 4 житлові кімнати. санвузол. кухню студію .автономне опалення. каналізацію. заведену воду зі скважини) -окрема будівля виробничо складського призначення. новобудова 2020 року- двоповерхова будівля. площею 700м2 по першому поверху+ мансарда Має окремі комунікації- вигрібну яму. опалення. санвузол. пульт охорони тощо. Має 2 входи-виходи -власне озеро з рибою - клітки для утримання птиці і скота Ділянка має два заїзди. двоє воріт ( одні автоматичні)! 16 камер зовнішнього спостереження. та цілодобову охорона! Для можливості виконання потужностей комплекса були залучені до роботи мешканці міста. з помірною оплатою праці. Комплекс може бути багатопрофільним. має великі потужності і можливості для розширення бізнеса! Чекаємо на ваш дзвінок !

Продаж  або оренда! житлового виробничого  комплексу близько Львова!