Продам будинок у м. Гусятин Тернопільської обл. Підведені вода, газ, електрика. Потребує косметичного ремонту. Земля приватизована. Реальному покупцю торг. Можливо оплата частинами. Телефонуйте 09******36

власник
Продам будинок

Продам будинок в Гусятині Крушельницької 14 Дім в два поверхи + літня кухня з гаражем В будинку вже ніхто не живе більше 10 років Потрібен ремонт ! Газ та світло проведено, будинок та земельна ділянка приватизована!!! Вода та каналізація присутні ! Інша інформація по телефону 06******81.

власник
Будинок в Гусятині Крушельницької 14

Продається будинок, цегляний, нежилий. Площа - 120м2. Загальна площа близько 10 соток. Є город. В центрі села. Документи в порядку. Чортківський район.

власник
Будинок, хата, приватний будинок
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Житловий будинок в Гусятині. Ділянка 13,5 соток. 5 кімнат, прихожа, кухня, туалет+ванна. Гараж, сад, господарські будівлі.

власник
Будинок в смт. Гусяти

Площа будинку:.. 250 м2 Не завершений будівництвом житловий будинок. Земельна ділянка 25 соток приватизована.Площа будинку15.5х16.5.Проведений струм 3 фази.Вибурено свердловину на воду 65м.Два гаражі,літня кухня,господарські приміщення,підвали. Будинок знаходиться 100 метрів від дороги центральної. 300 м від школи. 500м від церкви і магазину. 250метрів від лісу та річки Збруч.Документи готові для продажу...

власник
Продам ново-будову. м.Гусятин

Незавершене будівництво - 2х поверхового житлового будинку, крім того є літня кухня на 6 кімнат, 2 - авто гаражі, підвал, артсвердловина.Підведено біля будинку газ, світло, 15 - соток земельна ділянка. Реальному покупцю реальний торг. За більш детальною інформацією можна також звернутися за номером 09******06.

власник
Продається незавершене будівництво 2-х поверхового житлового будинку

Будинок по вул.І Пулюя, перекриття панельне, в середині поштукатурено, залито зтяжки, вікна металопластикові, виведена каналізація в септик, опаоення пластик, житлова 150м.кв. підвали і гараж 15,7х5,7, разом 150м.кв. бруківка 200м.кв. газ, 380В. Знижка на заміну даху.

власник
Будинок 150м.кв.