Продається будинок з присадибною ділянкою площею 0,184 Га у центрі села Зіньків Віньковецького району Хмельницької області по вул. Молодіжна (Щорса), №20. Асфальтований під"їзд до брами, капітальні цегляні будови: Хата, Гараж, Літня кухня (літня баня), Сарай для худоби, Дроварня. Усі документи на будинок оформлені, кадастровий номер ділянки 68*****500:01:003:0278. Центральне водопостачання, газопостачання, електропостачання - без боргів! У будинку крім газового котла (парове опалення) є дві пічки (грубки) на усі кімнати. У літній кухні збудована баня з парилкою. Будинок у гарному стані, подвір"я засаджено виноградником. Город обробляється.

власник
Будинок у с. Зіньків, Віньковецький р-н, вул. Молодіжна (Щорса), 20

Продам будинок у смт. Віньківці (Тополівка) ділянка 25 сотих. Будинок на 5 житлових кімнат + кухня, ванна, веранда, гараж. Двоконтурний газовий котел, пічне опалення під газ, водопровід, відеоспостереження. На території: літня кухня з підвалом, окремий гараж, хлів, фруктовий сад. Ціна 42 $ Тел. 06******24 або 06******10

власник
Продам будинок у Віньківцях

Продам будинок який складається з двох поверхів та горища. Під будинком великий підвал. Великий молодий яблуневий сад, також є інші дерева: черешні, вишні, горіхи. Яблука приносять гарний дохід. Гараж розрахований на велике т/з, є яма для обслуговування. В 2020 р. повністю оформлені документи і готові до переоформлення, тому після придбання не потрібно витрачати час та чималі гроші на їх підготовку.

власник
Будинок, гараж, сад
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Будинок загальною площею 70кв.м. В будинку є всі комунікації вода, газ, каналізація( септик) в будинку залишаються всі меблі, встановлені пластикові вікна. Додатково ще є літня кухня , комора , гараж, хлів, курник. Город та сад фруктовий черешня вишня, яблуні. Біля хати великий квітник.

Будинок для спокійного життя  за містом.

Продається будинок в гарному стані площею 80 кв.м., ,80 км.від Хмельницького, знаходиться в центрі села, є газ,вода, світло. Біля будинку є літня кухня, гараж, майстерня, приміщення для утримання тварин, також поряд з будинком 50 соток землі та 2 яблуневі сади . Будинок продається з меблями, які в ньому є. Телефон власника 06*********12

власник
Будинок с.Дашківці,Віньковецький р-н (Власник)