Продаж будинків Вінниця

6 922 оголошення по 2 789 будинках
$ 86 тис.
1 075 $/м²

провулок Бучми, 1

Залізничний вокзал
Продаж чудового 3к будинку. АГВ, меблі, техніка. Реальному покупцеві можливий торг.
3 кімнати
з ремонтом
80 / 50 / 14 м²
4 сот
1 поверх
1990 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
$ 79.9 тис.
1 065 $/м²

Барське шосе

Вишенське озеро
Продаж дуплекса з власною ділянкою в перспективній локації. Продумане планування, простора вхідна група, велика кухня-вітальня, санвузол, на другому поверсі дві спальнв кімнати, ванна. Газове опалення, встановлений двоконтурний котел! Зроблений якісний ремонт! Зручний асфальтований заїзд! Дзвоніть, пишіть із задоволенням відповім на ваші запитання та домовимося про перегляд.
2 кімнати
з ремонтом
75 / 35 / 20 м²
1 сот
2 поверхи
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
без комісії
$ 120 тис.
1 333 $/м²

Барське шосе

Вишенське озеро
Продаж нового будинку з ремонтом! М. Вінниця, Барське шосе, масив "Науковий". В будинку зроблено новий сучасний ремонт в світлих тонах. Вмонтованою кухню і кухону техніку. Будувався будинок з дотриманням всіх норм ДБН, використовувались лише якісні і дорогі будівельні матеріали. Відмінне планування, в будинку 3 спальні, кухня-студія, санвузол. Побудований з цегли і утеплений. Підключені усі комунікації (електроенергія 5 кВт, газ, криниця і вигрібна яма ) Ділянка 3.5 соток. Загальна площа 90м². Ціна: 120 000 $ Телефонуйте і записуйтесь на перегляд цього прекрасного і надійного будинку за номером.
3 кімнати
з ремонтом
90 / 45 / 27 м²
3 сот
1 поверх
2025 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
$ 51 тис.
1 020 $/м²

Виноградна вулиця, 52

Вишенське озеро
Пирогово! Продаж будинку з ділянкою 5 соток! У будинку дві житлові кімнати, кухня. Електрика підведена в будинок, газ, криниця. Зручний заїзд. Поруч транспортна зупинка (Тролейбус, маршрутка. Дзвоніть, пишіть із задоволенням відповім на ваші запитання та домовимося про переголяд.
2 кімнати
з ремонтом
50 / 26 / 7 м²
5 сот
2 поверхи
без комісії
$ 120 тис.
1 600 $/м²

Барське шосе

Вишенське озеро
Продаж! Дуплекс з власною ділянкою! Газове опалення! Стильний ремонт! Повна комплектація меблями та якісною технікою! Жодних витрат після покупки! Ціна нижче ніж має бути за такий рівень ремонту! Без перебільшень це вигідна пропозиція! Зручний асфальтований заїзд! Максимально розвинена інфраструктура ! Дзвоніть та записуйтесь на перегляд поки обєкт актуальний
2 кімнати
з ремонтом
75 / 39 / 22 м²
1 сот
2 поверхи
2023 Рік будівництва
без комісії
$ 200 тис.
1 379 $/м²

Брацлавський провулок

Залізничний вокзал
Продаж нового сучасного будинку неподалік центрального автовокзалу. Провулок Брацлавський. Загальна площа 145 м² + літня тераса, в цю площу входить 4 спальні, 2 санвузли, простора кухня-студія з виходом на терасу. Підключені всі міські комунікації. Площа земельної ділянки 6.1 сотки. По периметру паркан( передній без воріт ) У дворі тротуарна плитка. Висока якість будівництва, побудований з цегли, зроблено якісне утеплення, у вартість входять вся чистові роботи, розведено електрику, опалення. Вартість: 200 000 $ Вся інформація за телефоном.
4 кімнати
без ремонту
145 / 60 / 50 м²
6 сот
2 поверхи
2025 Рік будівництва
без комісії
$ 79 тис.
564 $/м²

Будинок 140 м² з ділянкою 2 соток.

Залишився лише один!!!! Таунхаус на Вінницьких Хуторах по вулиці Незалежності уже побудований,наразі проводяться внутрішні роботи. Продаж від забудовника,без комісії агентству! Сучасний та стильний з утепленням проект; зручне та практичне планування ; золота середина між квартирою та будинком ; 140 м2 з гаражем; 3 спальні,3 санвузли,гардероб та простора кухня вітальня 30 м2 з виходом на терасу ; комунікації-світло ,газ, вода,каналізація-септик ,у кожного окремі наразі можливе придбання як у чорновому так і в чистовому стані. Більш детальніше по телефону. Без комісії і переплат, продаж пряма від забудовника!
3 кімнати
без ремонту
140 / 80 / 20 м²
2 сот
2 поверхи
без комісії
можливий продаж по єОселя
$ 160 тис.
1 185 $/м²

вулиця Соломії Крушельницької

✅Продаж будинку з нестандартним цікавим проектом. Р-н Староміський Вул. С.Крушельницької 💫 Місце, де міський комфорт гармонійно поєднується з природним ландшафтом🌿 Без комісії для ВАС!🤝 Можливий безготівковий розрахунок по державним програмам. 📌До вашої уваги : ▪️Площа садиби 8 соток (під двором і садом 5 соток) ▪️2 поверхи, площа 135 кв.м. ▪️Кухня-студія, вітальня + 4 кімнати ▪️2 великі балкони і тераса ▪️2 санузла ▪️Газ , електрика ▪️Криниця, септик - 8 м.куб ▪️Територія огорожена парканом з металопрофілю ✅Поруч зупинка транспорту ✅Неподалік магазини, школа , садочок, лікарня. ✅ Багато озер і зон відпочинку, ліс. Тут вас чекає простір, тиша та комфорт для життя. 💸 Ціна - 160ʼ000 Дол. Без комісії для покупця 📞 Телефонуйте, домовились про перегляд - цей простір не залишить вас байдужими 096-364-95-95
5 кімнат
з ремонтом
135 / 59 / 18 м²
8 сот
2 поверхи
2010 Рік будівництва
без комісії
$ 102 тис.
1 397 $/м²

Барське шосе

Вишенське озеро
Продам Шикарний таунхаус з дизайнерським ремонтом ! Топова Локація ! Благоустрій , закрита територія , Дитячий майданчик ! Тут все продумано для комфортного Життя! Пропозиція Без Комісії для покупця! Деталі по телефону!
2 кімнати
з ремонтом
73 / 40 / 22 м²
1 сот
2 поверхи
$ 145 тис.
750 $/м²

Будинок 193.4 м² з ділянкою 4 соток.

Просторий будинок зі зручним місцерозташуванням, вихід є на дві вулиці. Є всі комунікації, вода централізована і своя свердловина, септик, газ, світло. Автономне газове опалення, два санвузли. Вхід з будинку у гараж, є підвал. В дворі простора альтанка для відпочинку на свіжому повітрі. Затишний будинок з ремонтом у хорошому стані, є все для комфортного проживання! Спішіть на перегляд!
5 кімнат
з ремонтом
193.4 / 66.2 / 15.8 м²
4 сот
3 поверхи
2017 Рік будівництва
$ 80 тис.
667 $/м²

Барське шосе

Вишенське озеро
Продаж нового бюджетного будинку р-н. Барського шосе. Загальна площа 120м² (мансардний поверх) Площа земельної ділянки 4 сотки, по периметру зроблений металевий паркан( крім передніх воріт ). Будинок побудований з газоблоку, зроблено якісне утеплення стін і даху. Хороше місце розташування неподалік зупинка громадського транспорту, магазини. Підключені всі комунікації, електроенергія 13кВт, криниця, вигрібна яма. Ціна лише: 80 000 $ Вся додаткова інформація за номером телефону.
4 кімнати
без ремонту
120 / 60 / 27 м²
4 сот
2 поверхи
2025 Рік будівництва
без комісії
$ 68 тис.
618 $/м²

Мирна вулиця

Продам дуплекса в ЖК Мирний в Зарвнцях . Пропозиція абсолютно. Ез комісії для покупця. Дуплекса продається з чорновою штукатуркою за 68000$ або в чистовому варіанті за 75000$
3 кімнати
без ремонту
110 / 47 / 28 м²
2 сот
2 поверхи

Шукай будинок по локації

без комісії
$ 134 тис.
1 032 $/м²

вулиця Незалежності

Продається житловий комплекс, який підходить як для приватного так і комерційного використання. Складається із двох будівель: житлового будинку(90 м2) та бані(40м2). Комплекс розташований на двох земельних ділянках(6 соток та 4 сотки). Підїзд до комплексу з центральної дороги та повністю вимощений бруківкою.
4 кімнати
з ремонтом
130 / 90 / 30 м²
10 сот
2 поверхи
2024 Рік будівництва
без комісії
$ 160 тис.
347 $/м²

Площа будинку 461 м², земельна ділянка 58 соток.

Пропонуємо до продажу будинок із власною сонячною електростанцією (СЕС) на 45 кВт під «Зелений тариф» та земельною ділянкою 58,4 сотки в селищі Браїлів Жмеринського району Вінницької області. Відстань від будинку до Жмеринки — 12 км асфальтованою дорогою. Відстань від будинку до Вінниці — 29 км асфальтованою дорогою. Це велика самодостатня садиба, яка має все як для комфортного особистого проживання, так і для ведення бізнесу. Сонячна електростанція (СЕС) вже приносить стабільний дохід. Будинок: Великий цегляний будинок із залізобетонним перекриттям. 8 кімнат, кухня, 2 санвузли, допоміжні приміщення. Стан будинку — згідно з фото. Меблі та техніка — залишаються за домовленістю. Дров’яний камін. Сауна. Великий підвал та 2 погреби. Господарські будівлі. Гараж. Комунікації: Газ. Опалення: двоконтурний газовий котел та твердопаливний котел. Вода — свердловина (40 м). Вигрібна яма. Електрика (центральна мережа та сонячна електростанція на 45 кВт). Інтернет. Супутникове телебачення. Охоронна сигналізація. Камери відеоспостереження. Земельна ділянка: 58,4 сотки. Ділянка рівна, правильної форми. Є оброблений город та молодий сад. Територія двору зонована та огороджена добротним парканом. Зручний заїзд як для легкового авто, так і для великогабаритного транспорту. 15 соток — для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. 43,4 сотки — для ведення особистого селянського господарства. Інфраструктура: Браїлів — добре розвинене селище з багатою історією. Поруч є лікарня та дитячий садок (500–600 м від будинку), школа, професійний ліцей та спортивний стадіон. У селищі є багато магазинів, аптека, відділення Укрпошти та Нової пошти. Культурні заклади та музей П. І. Чайковського. Через Браїлів проходить залізничне сполучення, є автобусні маршрути до районного центру — Жмеринки та обласного центру — Вінниці. Запрошуємо на перегляд! Можливо, це саме той будинок, який ви шукаєте! Ціна: 160 000 доларів. Без комісії для покупця!
6 кімнат
з ремонтом
461 / 206 / 25 м²
58 сот
2 поверхи
2003 Рік будівництва
без комісії
$ 87 тис.
630 $/м²

Площа будинку 138 м², земельна ділянка 1 соток.

Продаж таунхаусу в с. Агрономічне, провулок затишний (перемичка), неподалік міста Вінниця Площа: 138.7 кв.м. Кількість поверхів: 2 Кількість кімнат: 4 Будинок побудований з надійної цегли, а зовнішнє утеплення пінополістиролом допомагає зберігати тепло. Облицювання декоративною штукатуркою надає будинку стильний вигляд. Усередині вас чекає чорновий стан, що дає можливість здійснити дизайнерське перетворення за вашими уподобаннями. Комунікації: Газ та електрика - підключені. Свердловина - для незалежного водопостачання. Вигрібна яма - для ефективного стоку води. Двоконтурний котел (АГВ) - забезпечить надійне та ефективне опалення. Додатковий бонус: Кожен таунхаус має власний окремий гараж, що дозволить вам зберігати автомобіль та інші речі в безпеці. Це ваша можливість забезпечити себе комфортним житлом у спокійному місці недалеко від Вінниці. Для отримання додаткової інформації та організації перегляду, будь ласка, звертайтеся за номером що вказано в оголошенні.
4 кімнати
без ремонту
138 / 72 / 27 м²
1 сот
2 поверхи
$ 90 тис.
1 500 $/м²

провулок Бучми

Залізничний вокзал
Продаж гарного одноповерхового будинку по провулку Бучми 1А. Будинок в гарному житловому стані, уптеплений (меблі частково залишаються). Опалення двоконтурний котел. Є бесідка та погріб. Асвальтований підїзд. Хороша пропозиція для власного проживання в Вінниці.
3 кімнати
з ремонтом
60 / 34 / 12 м²
3 сот
1 поверх
$ 95 тис.
704 $/м²
Вишенське озеро

Будинок 135 м² з ділянкою 2 соток.

В продажі зявився чудовий танхаус... 135 кВ метрів 3 кімнати гардеробна гараж (автоматичні ворота) всі комунікації заведені: газ, вода (скважина 86 метрів), світло 5 кВт, вигрібна яма ( септик) 12 кубів. також є освітлення по фасаду.....Чудово продумана будівля яка варта вашої уваги.
4 кімнати
без ремонту
135 / 45 / 28 м²
2 сот
2 поверхи
2025 Рік будівництва
$ 80 тис.
667 $/м²

Продаж будинку 120 м², ділянка 2 соток.

Продаж гарного танхауса р-н Академічний по дорозі на Шкуринці. Всі комунікації заведені (газ,вода,світло, вигрібна яма) є можливість підключитися до інтернету. Поблизу є зупинка маршрутки та магазин. За бажанням можете зробити перепланування так як внутрішні роботи ще не проводились. Гарна ціна для власного житла. Запрошуємо на перегляд.
4 кімнати
без ремонту
120 / 56 / 30 м²
2 сот
2 поверхи
$ 15 тис.
426 $/м²

вулиця Алеї

🏡 Продаж дачного будинку. Масив Стрижавка-2 ✔ 35 м² ✔ 1 кімната і кухня, житловий стан ✔ 4 сотки землі ✔ Великий підвал по периметру будинку ✔ Проведений інтернет Комунікації та зручності: ✔ Світло ✔ Діюча грубка ✔ Газовий балон ✔ Є заготовлені дрова 🔥 ✔ Зручності на вулиці ✔ Води немає, але є контейнер для її зберігання 🌿 Спокійне місце поруч із природою та свіжим повітрям. Поруч ліс і ставочок. ✨ 📞 063 552 91 32 — Олеся АН
1 кімната
з ремонтом
35.2 / 16.6 / 10 м²
4 сот
1 поверх
без комісії
можливий продаж по єОселя
$ 76 тис.
608 $/м²
Майдан Незалежності

Будинок 125 м² з ділянкою 5 соток.

126 квадратів 4 кімнати 2 гардероба Окрема кімната для котла Дві кімнати під чистову Стяжка на першому поверсі 5 соток 80000
4 кімнати
без ремонту
125 / 90 / 20 м²
5 сот
2 поверхи
2025 Рік будівництва
без комісії
$ 300 тис.
1 316 $/м²

Сабарівське шосе

Парк ім. лікаря Ющенка
Будинок знаходиться на масиві "Поляна" Продаж нового чудового будинку який будувався для себе. Чудово підійде для великої і дружньо родини. Відмінне місце розташування поруч ліс, зупинка громадського транспорту, магазини. Висока якість будівництва, побудований з цегли зроблено якісне утеплення мінеральною ватою. Велика і просто кухня-студія з виходом на літню терасу. Якщо Вас зацікавила пропозиція цього прекрасного будинку, телефонуйте домовимось на перегляд в зручний час.
5 кімнат
з ремонтом
228 / 90 / 55 м²
8 сот
3 поверхи
2015 Рік будівництва
без комісії
$ 88 тис.
978 $/м²

провулок Леоніда Каденюка

Вишенське озеро
продам дуплекс по вулиці Комарова (Каденюка). Асфальтована дорога , поряд зупинка громадського транспорту та магазин, поряд озеро . Сам будинок побудований з цегли, має залізобетонне перекриття. Над другим поверхом є вихід на 3 поверх,може використовуватись як ще одна кімната або горище.
2 кімнати
без ремонту
90 / 47 / 18 м²
2 сот
3 поверхи
$ 75 тис.
346 $/м²

Продаж будинку 217 м², ділянка 25 соток.

Продаж будинку в напрямку Турбова з усіма зручностями,двома видами опалення,твердопаливний і газовий котел,роздільний санвузол,тепла підлога на кухні ,три окремих кімнати,передпокій ,дві веранди,гараж гарний житловий стан ,будинок теплий та затишний шпалери,кахель,своя скважина + колодязь,яма вигрібна , великий підвал 25с.землі ,поруч зупинка громадського транспорту,чисте доглянутий ґанок,15-20хв. До міста,,меблі залишаються ,детальніше за телефоном 0675090183
4 кімнати
з ремонтом
217 / 52 / 18 м²
25 сот
2 поверхи
2004 Рік будівництва
$ 25 тис.
601 $/м²

Площа будинку 41.6 м², земельна ділянка 5 соток.

Затишний двоповерховий дачний будинок біля лісу ідеальне місце для відпочинку та життя! Пропонується до продажу добротний дачний будинок у садовому товаристві "Садівник" (с. Рибаче, Літинський район) всього 20 км від Вінниці та 10 км від Літина. Будинок індивідуального проєкту, збудований якісно та з душею. Натуральні матеріали: двері з масиву дуба, деревяні підлоги та сходи, затишне деревяне оздоблення всередині та зовні. У будинку діючий камін і піч (груба), газова плита (від балона). Підключене електропостачання з лічильником. Криниця, в окремій будівлі душ та туалет. Стан будинку готовий до сезонного проживання без додаткових вкладень. На території: господарські споруди для зберігання, сауна, теплиці для вирощування власних овочів, сад. Поруч - магазин, неподалік пункт Нової пошти. До зупинки транспорту 10 хвилин пішки. Прямий вихід до лісу, неподалік озеро, розвинено рибальський відпочинок, база спортивного відпочинку (сапборди, тенісний корт, пристань з можливість оренди водного транспорту) Це місце ідеально підійде для тих, хто шукає тишу, природу та комфорт недалеко від міста. Запрошую на перегляд цей будинок вартий вашої уваги!
2 кімнати
з ремонтом
41.6 / 19.8 / 8.6 м²
5 сот
2 поверхи
1980 Рік будівництва