Продається цегляний двохповерховий житловий будинок в с. Великий Березний, загальною площею 146 км.м., житловою площею 73 кв.м., літня кухня, сарай, гараж з надбудовою ( 2 кімнати та коридор ), два підвальні приміщення. Будинок розташований на приватизованій земельній ділянці площею 9 сот. ( для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд ). Крім того, є ділянка площею 13 сот. ( для веденння особистого селянського господарства ). В будику 5 роздільних кімнат, кухня с\в роздільний. Водопостачання та каналізпція централізовані. ( є свій колодязь ). Опалення – газове ( котел, бойлер ). На кожному поверсі є піч для отоплення дровами.

Продається будинок

Продається будинок в центральній частині мальовничого, гірського селища Великий Березний. Будинок добротний, газдівський, в хорошому стані; площа будинку – 63 кв.м ; великі, світлі кімнати, господарські споруди, підвал з каменя (побудований за часів Австро-Угорщини), виноградник, сад, огород; ділянка землі 7 сот.; підведені газ, електрика, селищний водопровод та каналізація. 5 хвилин їзди до таможні з Євросоюзом, 40 хвилин їзди по новій дорозі до обласного центру Ужгород. Документи на будинок та землю в порядку, можливе швидке переоформлення. Ціна – 19900 $. Тел. 05******39.

власник
Продам будинок, 19900 $

Будинок у селищі Великий Березний за адресою вул. Короленка 8. Розташування будинку зручне. Зовсім поряд є паркова зона на території начального закладу зі спортивними майданчикам та магазини. Відстань до КПП Малий Березний - Убля ( Словаччина) складає 8 км. Підключений газ, світло та вода. Також є гараж, великий підвал, літня кухня та багато інших побудов на території. Ще є великий фруктовий сад. Будинок має загалом 5 справних кахельних печей, дві з яких дають можливість приготування їжі. Це дає можливість не використовувати постачання газу. Хоча є справна газова плита та двохконтурний котел. Будинок продається разом з усіма меблями. Всі інші подробиці потрібно уточнювати за номером телефону чи домовлятись про особисту зустріч.

власник
Продам будинок у Великий Березний, Ужгородський р-н, Закарпатська обл.