Продам добротный просторный дом с мебелью,техникой и всем необходимым для жизни,заходи и живи. В доме свет, вода, газовый котел, счётчики, высокие потолки. На участке хорошый и большой гараж с кирпича, летняя кухня, 2 погреба, 2 сарая, курятник, 20 соток земли, большой просторный двор.

власник
Будинок СМТ Варва

Пропоную будинок від власника у центрі смт. Варва, вул Миру, 4. Будинок площею 164м2 розміщен на огородженій ділянці розміром 13 соток. В будинку присутнє: * всі комунікації (газ, вода, електричество, каналізація) * косметичний ремонт достатній для експлуатації (120м2) * пожежна та охоронна сигналізація * газове опалення * металопластикові вікна + решітки * два окремих входа * погріб 12 м2 * місце під авто та сарай. * призначення (нежитлове) Завдяки локації приміщення можна використовувати як житловий будинок так і під комерцію: офіси, виробництво хотель/хостел/мотель. Також можна розглядати як помешкання на двох господарів. Територія легко ділиться, окремий вхід також робиться без проблем. Зацікавленим торг гарантуємо!)

власник
Продаж будинку 164м2 у центрі Варви від власника

Пропонуємо на продаж приватний будинок в смт. Варва. Будинок теплий та комфортний для проживання. Загальна площа будинку 87,3 кв.м. Всього 4 кімнати, кухня, тамбур, ванна. Є піч, газовий котел, грубка. Вигрібна яма. На кухня двері та вікна металопластикові. Є гараж, та погріб під будинком. Насадження: груша, вишня, абрикоса, малина, ожина, полуниця. Земельна ділянка 9 соток + 9 соток (обробляється постійно). Запрошуємо на перегляд.

Продаж будинок смт. Варва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Продається приватний будинок в Варві на вулиці Коцюбинського, площа 72.9 м2 житлова 44.5. Всі комунікації є(газ, вода, світло), є гараж та земельна ділянка 0.0982.

власник
Продається будинок 72.9 м2