Продаж нового будинку готового на 100% . Будинок знаходиться в новому районі міста майже забудовані усі ділянки . В будинку газ електроенергія вода із своєї криниці , каналізація : скептик . Будинок мебльований . Все в будинку працює . На першомуповерсі тепла підлога . Електричний болер підтрмує температуру гарячої води цілодобово . В будинку встановлена охоронна система та відеонагляд. Місто гарно розвивається . На вулиці велика альтанка для проведення часу в теплі дні. в містечку багато дрібних підприємств що говорить про те що з роботою проблем не має.

Продам Будинок в Брошнів-Осада

Продаж жилого цегляного будинку з господарськими спорудами в смт Брошнів-Осада. Площа ділянки – 0,08 га. Будинок на 2,5 поверхи площею біля 300 м2. Продається приватний будинок в смт Брошнів-Осада. Площа ділянки – 0,08 га. Будинок на 2,5 поверхи, розміром 11 на 12 метрів, площею біля 300 м2. Фасад будинку – штукатурка, митий терезіт кольору морська хвиля. Дах критий прибалтійською оцинкованою бляхою. Між першим та другим поверхами перекриття залізобетонне, між другим та мансардою – дерев’яне. На першому та другому поверхах стіни (крім коридорів) поштукатурені, на другому поверсі стеля ліплена глиною, кинута електропроводка. Вікна та вхідні двері дерев’яні. Є літня кухня, кладова, хлів під одним дахом. Ділянка з двох боків обгороджена оригінальним кам’яним парканом протяжністю біля 80 м зведеним за індивідуальним проектом. Газ і електроенергія на відстані до 10 м від ділянки. Будинок знаходиться в престижному районі смт Брошнів-Осада про вулиці Шевченка. Поблизу протікає річка Сівка, за нею – лісовий масив. Звязок з продавцем за номером: +38 09*********11 (Пані Марта)

власник
Продаж жилого цегляного будинку в смт Брошнів-Осада

Продається будинок з гарним розташуванням в центрі Брошніва -Осада , будинок з цегли , є газ та світло я власник 25000 у.о. Вайбер - 05******25 Леся

власник
Будинок приватний цегляний
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Продаю будинок смт. Брошнів-Осада загальна площа 135 м/2. Потребує ремонту. Зроблено нове перекриття даху металопрофілем німецького виробництва, поміняна система водостоків з швейцарського металу. Можливий обмін на квартиру чи будинок в Івано-Франківську. Будинок, літня кухня, господарські будівлі цегляні, 15с. землі.

власник
Продаю будинок смт. Брошнів-Осада

Продається приватний житловий будинок в смт Брошнів-Осада, масив Люкляна. Власник. Можливий обмін. В користуванні 11 соток землі можливий поділ зем. ділянки на окрему - під нове будівництво. Всі комунікації. Газ, світло, центральна каналізація поряд Цегляний, утеплений мінватою ,накритий якісною черепицею, якісні склопакети, з/б перекриття, штукатурка, чорнова стяжка. Сучасне планування. 80-(50)71-50 -929

власник
Житловий будинок Брошнів-Осада, можливий обмін, земельна ділянка

Популярні запити