Продам будинок 148,3 м, двоповерховий, в селі Бзів, Броварського району. В будинок проведені газ, електрика, вода. Ділянка 25 соток. Є гараж, погреб, криниця. Будинок цегла та пеноблоки. Дах утеплен мінватой. Є газовий котел, бойлер, стабілізатор напруги. Санвузол в будинку. Водяний підігрів підлоги на кухні та в санвузлі. Будинок знаходиться в мальовничому місці, поруч ліс. Без комісіі.
3 кімнати
з ремонтом
148.3 / 66.5 / 16.6 м²
2-поверховий будинок
1.1 млн грн
18 596 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається будинок в с. Бзів, Баришівського району.
Будинок має житловий стан. На першому поверсі розташовані дві просторі світлі кімнати, велика кухня, веранда. Другий поверх законсервований, має окремий вхід та при бажанні може бути обладнаний двома кімнатами.
Будинок заведений газ (опалення і споживання). Електроенергія - 8 квт. Є своя скважина (44 м) з водонасосною станцією для вживання та поливу. Вода хороша.
Будинок мебльований. У ньому є піч, груба та телевізор.
Торг умісний.
Будинок деревяний, обкладений цеглою. Розміром 8,2 × 9,05 м. Є літній душ, два сараї, дровник, два погреби (один в будинку, другий біля будинку). Туалет на вулиці. Вікна металопластикові з двійними пакетами.
Будинок знаходиться в чудовому, зручному, затишному та тихому місці, не насиченому жвавим рухом. До траси Київ-Харків 950 м. Будинок оточений зеленню в мальовничому куточку. Є хороші дороги та чудові сусіди.
Будинок світлий, теплий та просторий, підходить для комфортного проживання і взимку, і влітку. Вся земельна ділянка - 24 сотки. Є хороший доглянутий город, багато фруктових дерев і кущів. Подвіря просторе, підходить для відпочинку та паркування автомобіля. Територія огороджена (ворота, паркани, сітка).
Квартира в житловому стані. Санвузол розташований у дворі.
Квартира обладнана електрикою. Вивіз відходів забезпечений. Система опалення інша.
Продаж від власника.
Будинок з бетонним каркасом. Балкон обкладений цеглою.
Підведені електрика та газ. Є власна скважина.
Продаж від власника. Є всі документи, будинок введено в експлуатацію.
Є великий сад із плодовими деревами, велика альтанка, стаціонарний літній душ, гараж та мангал.
На ділянці є город.
На вікнах встановлені грати. Санвузол розташований у дворі.
2 кімнати
з ремонтом
52 м²
2-поверховий будинок
3 млн грн
33 888 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам будинок із дикого зрубу з ділянкою біля Києва! село Бзів
Будинок з дикого зрубу з Карпатської смереки 2022 року відшліфований та пофарбований із зовнішньої сторони. Встановлені металопластикові вхідні двері та вікна, підшита криша на другому поверсі. Є металева драбина. Залишилося провести електрику, зробити підлогу, пофарбувати зсередини та вставити міжкімнатні двері. Санвузол суміжний.
У будинку є всі виводи під каналізацію, септик та підведена скважина. На ділянці є світло, газ та інтернет.
Будинок вкритий чеською металочерепицею. Залиті фундаментом доріжки по ділянці, а також є фундамент під баню. Є сарай для садового інструменту.
Від Києва приблизно 50 км.
На ділянці є молоді фруктові дерева, багато різноманітних квітів та декоративних кущів. Встановлена металева гойдалка для дітей та дорослих.
4 кімнати
без ремонту
90 м²
2-поверховий будинок
10.6 млн грн
19 613 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку в с.Бзів з власним озером Є ВІДЕООГЛЯД
Просторий двоповерховий будинок з цегли та ракушняка (тришарова кладка товщиною 60 см) загальною площею 540 м². На першому поверсі розташована світла кухня-вітальня з виходом на терасу, окрема кімната для гостей з власним санвузлом, простора зала, яку планували як більярдну, окремий технічний блок з котельнею та великий гараж. Також є окремий вхід до оздоровчої зони, де знаходяться дровяна сауна, душова, санвузол, бойлер і кімната відпочинку з каміном. Другий поверх підготовлений під чистове оздоблення - поверхні вирівняні та готові до фарбування або поклейки шпалер. Тут розташовані чотири спальні, кожна зі своїм санвузлом і ванною кімнатою.
У будинку проведена повна електро- та водорозводка, а також система підігріву підлоги. Кожна ванна кімната укомплектована якісною імпортною сантехнікою та меблями. Є каналізація септик, свердловина з насосним обладнанням. Система опалення комбінована - встановлено газовий котел та котел для твердопаливного опалення.
Кухня-вітальня обладнана продуманою кухонною зоною з меблями, газовою плитою, холодильником та робочою поверхнею, облицьованою плиткою. Стіни пофарбовані, підлога також викладена плиткою. Є камін, великий зручний диван.
На території розташована господарська будівля з двома входами та окрема споруда зі свердловиною. Є власне зариблене озеро, фруктовий сад на 50 дерев, виноградник і ділянка під город. Територія повністю огороджена деревяним та бетонним парканом. Будинок оснащений сигналізацією, датчиками руху та підключений до державної служби охорони.
Будинок розташований на великій приватній ділянці площею 1,75 га.
Будинок має санвузол з 2 і більше кімнатами, є євроремонт та меблювання. Зручності включають альтанку, мангал, підсобні приміщення, цоколь, підвал, ванну, огорожу, камін, гараж, сад, город, підігрів підлоги, сауну, баню, душову кабіну, сигналізацію, терасу. Комунікації включають асфальтовану дорогу, електрику, газ, каналізацію септик, свердловину. Мультимедіа включає кабельне та цифрове ТБ, телевізор, Wi-Fi.