-Будинок в центрі олики ..на даний час не житловий .( потребує) -капітального ремонту ..документи в порядку,земля приватизована,територія памятки архітектури. -при бажанні оглянути ..нажаль доведеться самому . я живу в іншій області ... -є питання дзвоніть ,.бажано після 17:00,або пишіть в будь якій годині, Якщо надумаєте конкретно ,то сумму можна буде і обговорити Дмитро

власник
Будинок в центрі олики

Терміново продається будинок в історичному селі Олика, Луцького району. Земельна ділянка 8 соток, літня кухня, садок і родюча земля. Будинок продається з меблями. Торг. Прошу писати на вайбер чи телефонувати по номеру телефона +38********88.

власник
Продається будинок

Продається будинок з усіма відповідними документами по вул. Гончара 57 в селищі Олика, Ківерцівського р-ну, Волинської обл. 35 км від Луцька та Рівного. Часто їздять маршрутки. В будинку три просторі, прохідні кімнати (можливе перепланування), коридор з виходом на горище, кухня, веранда. Будинок цегляний, дерев`яні вікна, шиферне покриття, пічне опалення. Газ не проведений, але це не проблема, бо у сусідів за 10 метрів є газ. Приватизована земельна ділянка 0.15 га з кадастровим номером. Надвірні будівлі - цегляний погріб, дерев`яний сарай-дровітня, бетонний сарай, сарай-літня кухня із шлакоблоків. Біля будинку великий огород, родюча земля, близько до лісу. Недалеко є продуктові магазинчики, тихе місце, приємні сусіди. По інших питаннях дзвонити на номер 0 ************97 - Богдана .

власник
Продається будинок в селищі Олика, Ківерцівський район
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Продається будинок з усією відповідною документацією в селищі Олика, Ківерцівського р-ну, Волинської обл. 35 км від Луцька та Рівного. Часто їздять маршрутки. В будинку три і кімнати,кухня ,веранда з виходом на горище та спуск в мурований льох . Будинок деревяний дуже теплий. Опалення- є два котла один газовий,другий твердопаливний Надвірні будівлі - літня кухня,хлів,гараж,дровітня. Недалеко є продуктові магазини,аптека,базар,зручна транспортна розвязка.

власник
Продам будинок в смт Олика