Будинок біля заповідного дуже красивого лісу. Потребує продовження ремонту. На другому поверсі прокладені труби теплого полу перед початком війни, на тому ремонт зупинився. У дворі є баня із душем і санвухлом. В будинку є електроенергія, та власна скважина. Газ у дворі чи біля двору. Всі документи на землю і будинок є. Будинок має пошкодження внаслідок бойових дій. Виплати на ремонт ще не отримано. Вікна вже замінені, окрім 2. Пишіть на вайбер, телеграм на номер 09сім9943ноль35, або телефонуйте з 16:00 до 24:00.

власник
можливий продаж по єОселя
Зелена, 124

Продам хорошую большую дачу,два этажа,5 комнат,есть удобства,на фото дом ещё без окон,на данный момент окна уже все стоят,свет уже есть,газ есть ,по мелочи нужно сделать внутри,есть вывоз мусора бесплатный рядом лес,озеро,маршрутка которая ездит на Нивки,больше вопросов и фото в личку. Находится в с.Мощун,до Киева 20 км.

власник
Продам дом

Продам будинок Мощун (Горенка, Пуща-Водиця) Будівництво 2021 року, наявні фото з усіх етапів будівництва. Ділянка 5 сот( є варіанти розширення ), центр, ліс - 20 м, асфальтований підїзд - 20м. Електрика 3фази підключена на ділянці. Газ. Площа 145 м2 Стіни в півтори цегли, стрічковий фундамент з монолітною плитою, монолітна отмостка та дренажна система, є підвал. Будинок введено в експлуатацію, всі документи готові.

власник
Продам будинок с. Мощун (Горенка, Пуща-Водиця) Торг

Популярні запити

Географія Мощун