Квартира має власний дворик.
Підведено електрику, є скважина та септик.
Документи готові до продажу. Власність включає три будинки поруч. Два з них можна обєднати в один, площа якого складатиме 34,2 кв.м.
Комплекс зданий у 2022 році. Будинок побудований з газоблоку та утеплений.
Поблизу розташовані магазини, школа та дитячий садок.
1 кімната
без ремонту
17.1 / - / 7 м²
поверх 1 з 1
власник
6.3 млн грн
12 012 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Міла. Від власника. Будинок 525 м2 всьго за 164 000 дол.!
Будинок потребує ремонту всередині, приблизно на 50 тис. доларів.
Опалення власне котельне. Встановлено мультимедіа з швидкісним інтернетом та Wi-Fi. Є 20 кВт електрики. Побутова техніка включає духовку. Комунікації включають каналізацію септик, воду зі свердловини та газ.
У будинку є кондиціонер.
Будинок продається.
Цегляний будинок з цоколем, підвалом та гаражем. Є альтанка, мангал, відеоспостереження, підсобні приміщення, автоматичні ворота, огорожа, камін, сад, город, спортзал, підігрів підлоги, сауна, баня, душова кабіна, сигналізація та басейн. Будинок має терасу.
Гарне місце у котеджному містечку з асфальтованою дорогою. Є вивіз відходів.
У будинку 4 санвузли, в тому числі ванна кімната. Є підігрів підлоги.
8 кімнат
з ремонтом
525 м²
цегляна
3-поверховий будинок
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
власник
генератор
5.9 млн грн
58 799 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Новий будинок село Мила Житомирська траса 5 км до Києва
Будинок готовий під чистову обробку. Санвузол роздільний.
Будинок обладнаний індивідуальним електроопаленням. Каналізація - септик. Газ середнього тиску перед ділянкою, підключення за окрему плату. Є 3-фазова електрика 10 кВт. Проведено оптоволокно 100 Мбіт/сек.
Продаж без комісії від власника.
Будинок побудований під покупця. Матеріал стін - газоблок 300 мм. Зовнішнє утеплення стін - пінопласт 100 мм + декоративна штукатурка. Дах - металочерепиця з утепленням мінеральною ватою 200 мм. Вікна - 2-х камерні склопакети. Ділянка огороджена парканом з металопрофілю. Вартість земельної ділянки 7,5 соток - 40 000 $. Можливо збільшити ділянку до 15 соток за додаткову плату.
Будинок розташований в селі Мила Бучанського району. Від КПП Київ - 5 км. Поблизу проходить асфальтована дорога. В кінці вулиці (500 м) знаходяться озера в комплексі "Два Бобри". В селі є супермаркети АТБ, Фора, Мегамаркет, Макдональдс, аптеки, станція швидкої допомоги, ресторани, заправки, школа, дитячий садок, спортивні гуртки для дітей.
Додатково можна встановити гараж або навіс для автомобіля, альтанку, мангал. Побудовано відеоспостереження. Є підсобні приміщення, кондиціонер, автоматичні ворота, балкон, ванна, огороджа, камін, сад, город, спортзал, підігрів підлоги, гостьовий літній будинок, охорона території, сауна, баня, душова кабіна, сигналізація, сонячні електропанели, автономний електрогенератор, басейн та тераса.
Будинок з житловою площею 109.9 кв.м. Планування передбачає 6 житлових кімнат. Також є тераса площею 11 кв.м.
В будинок заведені всі комунікації: водопостачання, електропостачання 15 кВт з заземленням, каналізація та водовідведення. Є 2 окремі септика на каналізацію та водовідведення. Свердловина глибиною 85 метрів, що використовує Бучацький водоносний горизонт.
Завершення будівництва заплановано на липень 2025 року.
Будинок побудований із газоблоку з монолітним перекриттям. Фундамент стрічковий залізобетонний. Сходи монолітні бетонні. Покрівля покрита німецькою черепицею. Вікна металопластикові. Є гараж на 1 авто та можливість додаткового навісу на 2 авто.
Будинок розташований на земельній ділянці площею 0.181 га.
6 кімнат
229.1 м²
2-поверховий будинок
власник
генератор
14.7 млн грн
57 749 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Маєток поряд з лісом та критим басейном в с.Мила.Київ 10км.
Просторе та практичне планування двох поверхів. На першому поверсі розташовані простора кухня-гостьова з каміном та виходом на терасу, кабінет і гостьовий санвузол. На другому поверсі є дві дитячі кімнати, спальня для дорослих з санвузлом та кабінетом, велика гардеробна і коридор. Будинок з авторським проектом, побудований в 2007 році. Стіни цегляні, перекриття бетонні плити, дах покрито бітумною черепицею. Фасад утеплений. Добротне оздоблення, оснащення та меблювання дозволяють відразу заселятися та жити.
Опалення комбіноване за рахунок газового та електричного котлів. Є скважина близько 100 метрів, септики і трифазне електроживлення від індивідуального трансформатора з великим запасом потужності. Також є потужний резервний генератор.
Будинок мебльований та оснащений.
Будинок продається.
На ділянці 15 соток розташовано гостьовий будинок на дві кімнати з санвузлами, внутрішнім басейном, котельною та винним погребом. Поряд з будинком є 20 соток лісу в користуванні з альтанкою, господарською побудовою та ігровим майданчиком.
Поряд з будинком знаходяться тихі сусіди, асфальтований підїзд і ліс. Будинок розташований в 15 км від Києва.
Є сигналізація та охорона території. Територія огороджена. Є гараж та автоматичні ворота.