Продам рабочий отель,12 номеров,санузел в каждой комнате,кондиционер,нагреватели воды на крише,солнечная станция,общая кухня,детская площадка.Есть место для достройки номеров.

власник
Отель, база отдыха ЗАТОКА

Будівля знаходиться в с. Затока 100 м. від ж.д. станціі . 150 м. від лиману і 300 м. від моря. До центрального пляжу Затоки 500 м. Приіхавши на поізді не потрібно брати таксі . а просто перейти через коліі і Ви вже в себе на курорті. Основні грошовитратні роботи зроблені . Вода і єлектрика заведені в середину. Вода літом постійно (в кооперативі своя водокачка). 3 поверха. але можно доробити четвертий. Перший -гараж .сан вузол. але можно машину ставити перед домом і використовувати як кухню .чи кімнату . другий -жб. перекриття.. третій- сторічні дубові балки з виходом на балкон. Дах - металопрофіль. Недалеко причали де можно тримати лодку чи катер. Територія охороняеться. Документи в порядку ю все приватизоване( земля І будівля) кадастрові номера є. При бажанні можно докупити сусідні фундаменти. Загальна поверхня 110 м.2 .

власник
Продам будинок в с.Затока Од. обл.

Продам 3-поверхову дачу на березі Дністровського лиману. Загальна площа - 140 кв. метрів, свій двір, свій прямий вихід до лиману. Всі комунікації (водопровід, електроживлення, каналізація - вигребна яма 10 куб.м, охоронна сигналізація, інтернет, накопичувальна емкість для води). Дача під чистову обробку. Хороший варіант для сімейного відпочинку, актуальний варіант для бізнесу. У вартість включено місце для катера на зареєстрованому причалі. Держакт на землю, кадастровий номер. Продаж від власника. Реальному покупцю торг і бонуси. Відстань до берега лиману 30 метрів, до моря - 7 хвилин ходьби. Можливий варіант обміну на нерухомість в Одесі.

власник
Продам дачу в Затоці

Популярні запити

Географія Затока