Будинок старий, але до початку війни ще проживали люди.
Є газ, світло, криниця.
Ділянка Г подібної форми, що дає можливість заїзду трактору з сусідньої вулиці. На ділянці є сарай. Під двором асфальт.
Село розвинене, ходять автобуси. Є школа, магазини. До столиці хвилин 30 проїзду. Сусіди поряд гарні люди.
Квартира побудована для власних потреб.
До будинку підведено електрику та каналізацію (септик). Асфальтована дорога забезпечує зручний підїзд.
Квартира не мебльована.
Квартира має 2 і більше санвузлів.
Будинок має зручне планування. Просторий зал з виходом на терасу, окрема кухня, 3 спальні, 2 повністю укомплектовані санвузли та котельня. Ремонт у стані "заходь і живи".
Будинок обладнаний сучасним котлом, бойлером та водяною теплою підлогою. Підключена електрика. Каналізація - септик. Є власна свердловина глибиною 70 м, що забезпечує чисту воду.
Продаж від власника без комісій. Можливий торг при зустрічі.
Будинок готовий для проживання. Є тераса та 5,5 соток землі.
Будинок розташований у житловому масиві недалеко від центру села. Поруч є школа, садочок, продуктові магазини, ринок та зупинки маршруток до Києва.
Будинок має огорожу.
3 кімнати
з ремонтом
95 м²
1-поверховий будинок
2015 Рік будівництва
власник
генератор
7.86 млн грн
43 649 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
!! Без комісії!! Продаж чудового будинку Дударків Бориспільський район
Будинок у житловому стані. Збудований для себе з якісних матеріалів за авторським проектом. Планування передбачає вітальню з каміном, кухню з їдальнею, 3 спальні, кабінет, 3 санвузли, гардеробну кімнату на другому поверсі, кладову при кухні та котельню / техприміщення.
Встановлено піролізний твердопаливний котел Atmos. На першому поверсі облаштовано теплу підлогу. Дизельний генератор 5 кВт з 8 акумуляторами (225А) забезпечує автономну роботу.
Будинок повністю укомплектований меблями та технікою. У вітальні є масажне крісло Casada і шкіряний диван з 2 реклайнерами. У спальні встановлено ліжко Ascona з системою Ergomotion. На кухні є холодильники side-by-side і побутова техніка Bosch. У кабінеті є якісні меблі. У будинку є вмонтовані шафи-купе.
Продаж будинку з ділянкою 11,47 соток. Земля у власності.
Будинок має гараж на 2 авто з 2 заїздами (місце для човна або причепа). Встановлені автоматичні ворота. Є басейн 8×3,8 м з економним підігрівом на тепловому насосі.
Будинок розташований за 20 хвилин від Києва. Доїзд зручний, дорога асфальтована.
Будинок обладнаний сигналізацією, відеоспостереженням та автополивом. Є сад, декоративний город, теплиця, вольєр 2×5 м, альтанка з меблями та мангалом, облаштована газовою плитою, водою та каналізацією. Також є тандир. Територія має ландшафтний дизайн.