Продається будинок у смт Войнилів (Калуський район, Івано-Франківська обл.). 3 кімнати. Газ, світло, гараж, стодола, пивниця. Ділянка 6 соток.

власник
Будинок з присадибною ділянкою

Продається деревяний житловий будинок ,житловий стан) по вул.Шевченка в смт.Войнилів. З електропостачанням. Поруч деревяна стодола. Земельна ділянка. Дорога асфальтована. Біля центральної дороги. Можна під комерцію.. Поруч церква,магазин.Всі питання в приват.Терміново

власник

Незавершине будівництво в смт. Войнилів, 100 метрів від центральної дороги, площа ділянки 25 соток, новий дах, можливий обмін на нерухомість у Калуші, деталі за телефоном

власник
Незавершене будівництво в смт.Войнилів
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

70 сот землі у власності з цегляною хатою ,що потребує ремонту в центрі смт Войнилів.Земля 70 см ЧОРНОЗЕМ.Є кирниця 10 м.глубиною.Обмін на автомобіль комерційне приміщення чи авто.

власник
70 сот землі з хатою

Продається будинок житлового типу приватизований, земля, сад, огород приватизовані, світло, газ

власник
ТЕРМІНОВО! Будинок житлового типу

Продається житловий будинок с.Войнилів 4житлові кімнати окремо кухня санвузол баня гараж господарські будівлі криниця газ центральне ..водопостачання сад город 25 соток .ціна 16,500 уо.

власник
Будинок с. ВОЙНИЛІВ

Продаж будинку в смт. Войнилів. Загальна площа 212 м.кв. Будинок оснащений централізованим водопостачанням, а також є власна криниця. Є двоконтурний котел та твердопаливний котел. В будинку є кухня та 5 кімнат, два санвузли, гараж та підвальне приміщення.

власник
Продаж будинку в смт. Войнилів.