Виграй квартиру в ЖК OK'LAND за донат від 200 грн
Зробити донат

Продається будинок у м.Бібрка (до м.Львів 25 км) Огородження будинку( залито паркан з моноліту) В будинку зроблена вся електрика. Будинок в середині поштикатурений. Стоять хороші якісні вікна. Будинок робився для себе. Все зроблено з хороших і якісних матеріалів. Є своя свердловина. Також можна підєднатися до центральної води. Стоять вже свої вигрібні ями. ( каналізації ).

власник
Продається Особняк.

Будинок в Бібрці. Загальна площа (цоколь-півпідвал і житловий поверх) 228м. Житловий поверх-116м, цоколь (комора, майстерня, гараж, можна зробити літню кухню)-112м. Стан нормальний житловий. Окрім газового двофункційного котла є дві пічки. Ділянка 10 соток, дренаж по периметру, господарська споруда (сарай і курник зараз, можна зробити що завгодно). Плодові дерева, кущі.

власник
Будинок за 20км від Львова

Продам модульний будинок 27 кв.м. Прекрасний варіант для постійного автономного проживання або відпочинку. Кухня-студія, с/в і велика тераса. Модульний будинок можна придбати окремо або можем запропонувати варіанти ділянок для його розміщення. Є варіанти будинків більших за площею, звертайтесь за консультацією. 09******29 Світлана

власник
Продам модульний будинок

Географія Бібрка