Продам 1/4 будинку в місті Батурин 68м.кв. В будинок підведено всі комунікації. Опалення груба + газовий котел. Будинок складається з літньої веранди,кухня студія,сан вузол і дві великі кімнати.Також на території є: великий сарай з погребом,гараж. Ціна 9500$,торг присутній.

власник
Продам гарний будинок

Пропоную вашій увазі будинок в місті Батурин! Туристичне і спокійне для життя місце! Екологічне чисте повітря і вода! Будинок знаходиться біля річки Сейм, перша лінія до водойми! Будинок зі всима приватизованими документами!Земельний участок 10 соток. На територіі знаходиться будинок з верандою, 2 літні кухні,сарай,гараж, погреб,колонка,садок с фруктовими деревами!Недалеко від будинку кафе,готель ,магазини в центрі,річка(50 метрів до пляжної зони )!Гарний відпочинок з друзями вам гарантований!Чекаю вашого звіночку та запис на екскурсію!Реальному покупцю торг!

власник
Продається будинок в Батурині

Продам будинок в ідеальному місці розташування. Поряд ліс,річка Сейм, екологічно чиста місцевість. Батурин стрімко розвивається,адже це гетьманська столиця України. В будинок підведені всі комунікації. Газ,вода,світло. При будинку близько 40 соток землі. Прибудована нова тераса, підлога з теплозберігаючої, екологічно чистої глини,спеціально завезеної з річки. ПОТРЕБУЄ РЕМОНТУ!!! Також є два погреби.два побутових приміщення. Гараж. Більш детально за тел.

власник
Будинок в Батурині