Квартира-студія з сучасним ремонтом.
У квартирі є кондиціонер, душ з постійно гарячою водою.
Квартира повністю мебльована і оснащена всім необхідним для комфортного проживання. У квартирі є свіжа постіль, рушники, тапочки, фен, праска, кухня з необхідним посудом та технікою, пральна машина.
Заселення та виселення відбуваються дистанційно через електронний замок. Можливе оформлення командировочних документів.
Квартира розташована за 1 км від станцій метро Звіринецька та Либідська. Для прогулянок можна відвідати Меморіальний парк академіка О.О. Богомольця. У 1,5 км розташований ТРЦ Ocean Plaza.
Квартира пропонує безкоштовний Wi-Fi та TV.
Квартира маленька, економічного варіанту.
Є гаряча вода та душ.
У квартирі є ліжко для двох осіб, електроплита, пральна машина та телевізор.
Квартира розташована в центрі Києва з гарною транспортною розвязкою. Поруч проходять тролейбуси та автобуси, також неподалік знаходяться станції метро Печерська та Звіринецька.
Квартира розташована в новому житловому комплексі.
Квартира повністю укомплектована необхідною побутовою технікою, посудом та постільною білизною.
ЖК Новопечерський двір має закритий двір з охороною та безкоштовною парковкою. У будинку є супермаркет.
Найближча станція метро - Дружби Народів.
Квартира після свіжого ремонту. У квартирі є ванна кімната з ванною.
У квартирі є газ.
Квартира обладнана новою технікою, кухнею, ліжком та іншими меблями. У квартирі встановлено два кондиціонери.
Квартира розташована в сталінському будинку. Будинок дуже теплий. Встановлено домофон. Є парковка біля будинку. Двір дуже гарний.
Рядом розташований ресторан "Чорноморка". До станції метро "Звіринецька" можна дійти пішки. Поблизу розвинена інфраструктура.
У квартирі немає балкона.
Квартира з дизайнерським свіжим ремонтом. Планування включає кухню-студію, окремий кабінет, санвузол з душем та відкритий балкон.
У квартирі є двоспальне ліжко, барна стійка, міні-кухня, камін, кондиціонер.
Квартира оснащена санузлом з душем та відкритим балконом.
Квартира з капітальним ремонтом. Встановлені металопластикові вікна і броньовані двері. Підлога і стіни покриті кахлем.
У квартирі є необхідні меблі: велике двоспальне ліжко та просторе односпальне ліжко з ортопедичними матрацами (всього 3 спальних місця). Наявні телевізор (100 каналів), безлімітний інтернет (Wi-Fi), пральна машина-автомат, холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник, фен, праска, обігрівач, вся необхідна посуда, чисті постільні та банні приналежності.
Квартиру можна здавати в оренду.
Новий будинок з великим ліфтом.
Квартира розташована в самому центрі Києва. До станції метро "Печерська" 5 хвилин пішки, до вулиці Хрещатик - 30 хвилин пішки або 10 хвилин на громадському транспорті. Поруч знаходяться ЦВК, Києво-Печерська Лавра, Макдональдс, цілодобовий магазин, інститут культури.
З вікон відкривається прекрасний вид. Автомобіль можна залишити у дворі або на охоронюваній парковці неподалік.
Квартира розташована в центрі міста.
Квартира повністю мебльована і оснащена необхідною технікою. У квартирі є двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, двоспальний диван, кондиціонер, бойлер, холодильник, пральна машина. Також є безлімітний високошвидкісний інтернет Wi-Fi, кабельне телебачення, постільна білизна та банні приналежності.
Квартира здається в оренду.
Будинок має охоронювану парковку.
Квартира розташована за дві хвилини від станції метро Дружби народів, що забезпечує відмінну транспортну розвязку. Поруч розташовані діловий центр та основні памятки Києва.
Квартира-студія.
У квартирі є велике двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, двоспальний диван, вся необхідна меблі та техніка.
Можливе цілодобове заселення. Надаються безлімітний високошвидкісний Wi-Fi інтернет, кабельне телебачення, постільні та банні приналежності. Можливий трансфер з аеропорту.
Квартира розташована в центрі міста з відмінною транспортною розвязкою. Поблизу знаходяться діловий центр та основні памятки Києва. ЖК має охоронювальний паркінг.
Квартира розташована за дві хвилини від станції метро Дружби народів.
У квартирі зроблено капітальний ремонт. Встановлено металопластикові вікна та броньовані двері. На підлозі та стінах — кахельне покриття.
Квартира повністю мебльована. У ній є велике двоспальне ліжко та двоспальний диван, що забезпечує 4 спальні місця. Також є телевізор (100 каналів), безлімітний Wi-Fi, пральна машина-автомат, холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник, фен, праска та обігрівач. Наявна вся необхідна посуда, а також чиста постільна білизна та рушники.
Квартира розташована в новому будинку з великим ліфтом.
Квартира знаходиться в самому центрі Києва. До станції метро "Печерська" - всього 5 хвилин пішки, до вулиці Хрещатик - 30 хвилин пішки або 10 хвилин громадським транспортом. Рядом розташовані ЦВК, Києво-Печерська лавра, McDonalds, цілодобовий магазин, інститут культури. Автомобіль можна залишити у дворі або на охоронюваній парковці неподалік.
З вікон відкривається чудовий вид.
Квартира з якісним ремонтом, кафелем, металопластиковими вікнами та броньованими дверима. Кімнати смежно-роздільні, є суміжний санвузол.
У квартирі є вся необхідна мебель, яка забезпечує 6 спальних місць. В наявності нова двоспальна ліжко та два зручні двоспальні дивани. Також є балкон. Гостям надаються безлімітний інтернет Wi-Fi, телевізор (100 кабельних каналів), пральна машина-автомат, холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник, фен, праска, обігрівач та вся необхідна посуд. Завжди чисті постільні та банні приналежності.
Квартира розташована в цегляному будинку. У підїзді є домофон.
Квартира знаходиться в центрі Києва за 1 хвилину ходьби від станції метро Звіринецька (Дружби Народів). Поблизу розташовані: кращий в Києві торгово-розважальний комплекс Ocean Plaza, великий супермаркет Novus, Палац Україна, НСК Олімпійський, Центральний автовокзал, торговий центр Інтервал Плаза, Києво-Печерська лавра, Макдональдс, численні ресторани, клуби, бари та кафе.
Гості можуть припаркуватися як у дворі, так і на охоронюваній парковці.
Квартира з капітальним ремонтом. Установлено металопластикові вікна та броньовані двері. На підлозі та стінах — кахельне покриття.
У квартирі є вся необхідна меблі: велике двоспальне ліжко та двоспальний диван (всього 4 спальні місця). Також є телевізор (100 каналів), безлімітний інтернет (Wi-Fi), пральна машина-автомат, холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник, фен, праска та обігрівач. У наявності вся необхідна посуд, чиста постільна білизна та банні приналежності.
Квартира розташована в новому будинку з великим ліфтом. Є можливість залишити автомобіль у дворі або на охоронюваній парковці неподалік.
Квартира знаходиться в самому центрі Києва. До станції метро "Печерська" — 5 хвилин пішки, до вулиці Хрещатик — 30 хвилин пішки або 10 хвилин на громадському транспорті. Поблизу розташовані ЦВК, Києво-Печерська Лавра, Макдональдс, цілодобовий магазин та інститут культури.
З вікон відкривається прекрасний вид.
Квартира з капітальним ремонтом. Установлено металопластикові вікна та броньовані двері. Підлога та стіни облицьовані кафельною плиткою.
У квартирі є вся необхідна меблі: велике двоспальне ліжко та просторе односпальне ліжко з ортопедичними матрацами (всього 3 спальних місця). Також є телевізор (100 каналів), безлімітний інтернет (Wi-Fi), пральна машина-автомат, холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник, фен, праска, обігрівач, посуд, постільна та банна білизна.
Квартира здається в оренду.
Новий будинок з великим ліфтом. Автомобіль можна залишити у дворі або на охоронюваній парковці поблизу.
Квартира розташована в самому центрі Києва, за 5 хвилин пішки від станції метро "Печерська" та за 30 хвилин пішки або 10 хвилин громадським транспортом від вулиці Хрещатик. Поблизу знаходяться ЦВК, Києво-Печерська лавра, McDonalds, цілодобовий магазин та Інститут культури.
З вікон відкривається чудовий вид.
Будинок розташований за 1 хвилину від станції метро "Дружби Народів". На території будинку є парковка.
Рядом з будинком знаходяться супермаркети, паби, ресторани, численні магазини та бутики. У 10 хвилинах ходьби розташований Ботанічний сад. У зручній транспортній розвязці: 15 хвилин їзди до вул. Хрещатик, 7 хвилин їзди до станції метро "Либідська" та центрального автовокзалу, 15 хвилин їзди до центрального залізничного вокзалу.
Квартира має спальню та зал. У спальні є вбудована шафа, а в залі - шафа, розкладний стіл, телевізор.
Квартира повністю мебльована та оснащена всім необхідним для комфортного проживання. У спальні є двоспальне ліжко, а в залі - двоспальний диван. На кухні є холодильник, мікрохвильова піч, плита, кухонні приналежності та посуд. Також є пральна машина. У квартирі є фен, праска та прасувальна дошка.
Можливі зустрічі в аеропорту та на вокзалі.
Квартира розташована в трьох хвилинах ходьби від метро Дружби народів. Поблизу є транспортний вузол, зупинки громадського транспорту, що дозволяє без проблем дістатися в будь-яку точку міста.
У квартирі є кабельне телебачення та Wi-Fi.
Квартира-студія складається з вітальні та їдальні зон, кухні та балкона. Ремонт сучасний, квартира чиста та зручна.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою для комфортного проживання. У вітальні є зручне двоспальне ліжко та телевізор Smart TV. На кухні встановлено холодильник з морозильною камерою. У їдальні є стіл та стільці.
Остаток оплати за бронювання вноситься до отримання ключів.
Чудові апартаменти-студіо з сучасним дизайнерським інтерєром в стилі лофт.
У квартирі встановлено ліжко KingSize. Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного відпочинку.
Залишок оплати за бронювання вноситься до отримання ключів.
Квартира розташована в зручному місці в діловому та культурному центрі столиці. Поблизу, за пять хвилин від будинку, знаходиться безліч магазинів, кафе, ресторанів і зручна транспортна розвязка. Найближча станція метро - Печерська.
Вікна квартири виходять у тихий двір, що створює спокійну атмосферу в центрі міста. Головна перевага апартаментів - їхнє розташування в діловому та культурному центрі столиці.
Квартира має окрему кімнату та зону кухні. У кімнаті є двуспальна ліжко та розкладний диван. У ванній кімнаті є душ, умивальник та бойлер.
У кімнаті встановлено плазмовий телевізор. Зона кухні укомплектована необхідною технікою та посудом.
Квартира розташована поблизу магазинів, кафе, ресторанів та зупинок громадського транспорту.
Є підземний платний паркінг.
Квартира-студіо з сучасним ремонтом.
У квартирі є все необхідне для комфортного проживання, зокрема ліжко KingSize.
Залишок оплати за бронювання вноситься до отримання ключів.
Квартира розташована у зручному районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч є безліч кафе, торгових центрів та магазинів. Також у районі дуже зручна транспортна розвязка.
Квартира дуже затишна. Для комфорту встановлено швидкісний доступ в інтернет Wi-Fi.
Квартира має кімнату з двоспальним ліжком та двоспальним диваном, плазмовим телевізором. Побутова техніка та посуд є в зоні кухні. У ванній кімнаті встановлені душ, умивальник та бойлер.
У кімнаті є двоспальне ліжко, двоспальний диван та плазмовий телевізор. Зона кухні укомплектована необхідною технікою та посудом.
Неподалік від будинку розташовані магазини, кафе та ресторани, зупинки громадського транспорту.
Квартира з євроремонтом має кухонну зону та балкон з видом на площу Лесі Українки.
У квартирі є двоспальне ліжко, розкладний диван, кабелене телебачення, безкоштовний Wi-Fi, мікрохвильова піч, газова плита, холодильник, електрочайник, пральна машина та кондиціонер.
Максимальна кількість проживаючих - 2-4 людини.
Квартира розташована в престижному центральному районі Києва в цегляному будинку без ліфта.
Будинок знаходиться біля станції метро "Печерська", неподалік розташовані посольство Ізраїлю, ресторан "Казбек", казино, кілька банків, пошта. До Крещатика 5-7 хвилин на машині.
Апартаменти Deluxe silver style виконані в стилі deluxe silver. Це затишні та світлі апартаменти з панорамними вікнами та видом на місто. У квартирі є велика двоспальна ліжко queen-size або дві окремі ліжка з високим мяким узголівям.
Апартаменти повністю мебльовані та обладнані. У квартирі є ортопедичний матрац, нове білосніжне постільна білизна, гіпоалергенні подушки та ковдри, штори blackout. Для продуктивної роботи передбачено робоче місце. Також є високошвидкісний 5G інтернет, LCD телевізор, повністю обладнана кухня з новою та надійною технікою від провідних європейських виробників, простора ванна кімната з душовою кабіною, пральною машиною та якісним феном Valera.
Апартаменти розташовані в новому елітному будинку в центральному районі столиці.
Апартаменти мають прекрасне розташування, в 5 хвилинах ходьби від метро Печерська.
Апартаменти виконані у спокійних і витриманих тонах. Є власна кухня.
У квартирі є ортопедичний матрац, білосніжна постільна білизна, високошвидкісний Wi-Fi, телевізор, сейф, фен, праска та прасувальна дошка.
Апартаменти зручно розташовані в центрі столиці. В пішій доступності торгові та бізнес-центри, концертні зали, кінотеатри, ресторани та магазини.
Апартаменти відмінно підходять для того, щоб зануритися в столичне життя та відпочити після насичених буднів. У квартирі можна приготувати їжу, подивитися улюблений фільм, зайнятися йогою, перевести дух та розслабитися після тривалого перельоту.
Нові апартаменти в елітному будинку з витриманим дизайном.
У квартирі є простора двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом та білосніжною постільною білизною, повноцінна кухня з необхідним набором посуду, кондиціонер, пральна машина, фен, праска та прасувальна дошка.
Будинок розташований у бізнес-центрі Києва на Печерську. Поряд розташовані торговий центр Gulliver, НСК Олімпійський та Палац Україна.
Апартаменти мають все необхідне для комфортного проживання. Надається безкоштовний бездротовий інтернет.