Квартира має косметичний ремонт. Санвузол роздільний. Є балкон та лоджія.
Квартира підключена до централізованої системи опалення, центральної каналізації, водопроводу та електрики. Є газ.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Є холодильник, пральна машина, розкладний великий диван, плита та меблі на кухні.
Оплата за перший місяць та страхова сума. Комісія агентства нерухомості становить 50%%. Домашні улюбленці не допускаються.
До квартири веде асфальтована дорога.
Квартира має швидкісний інтернет. У будинку є ліфт.
Квартира після косметичного ремонту. Санвузол суміжний. Є великий балкон, який влітку може слугувати додатковою кімнатою.
Встановлені лічильники. Комунальні платежі невеликі. Система опалення - централізоване. Наявні газ, вивіз відходів, центральна каналізація, електрика, центральний водопровід.
Квартира мебльована. В наявності побутова техніка: плита, холодильник, пральна машина. Буде встановлена шафа-купе.
Оплата за перший місяць проживання та страховий платіж у розмірі орендної плати. Перегляди за домовленістю. Шукаючих роботу прохання не турбувати.
Біля будинку є парковка для авто.
Гарна інфраструктура, все поряд. Зручний транспорт на всі напрямки.
Квартира приємна та тепла.
Квартира з євроремонтом. Планування роздільне, санвузол суміжний. Є балкон та лоджія.
Централізоване опалення, центральна каналізація, центральний водопровід, електрика. Все по лічильниках.
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою, зокрема мікрохвильовою піччю, холодильником, пральною машиною, варильною панеллю, електрочайником. Є меблі на кухні.
Довгострокова оренда. Можлива оренда на термін 2-3 місяці. У вартість не включені комунальні послуги. Послуги Агентства 50%%. Домашні улюбленці не дозволяються.
Тип будинку - житловий фонд 2001-2010-і роки. Є ліфт та вантажний ліфт.
Квартира тепла та затишна. Гарний вид на Дніпро. Є підігрів підлоги, кондиціонер, ванна. Підключено Wi-Fi, швидкісний інтернет, телевізор, кабельне цифрове ТБ.
Квартира має окрему спальню. Зроблено євроремонт. Санвузол суміжний.
У будинку працює опалення, ліфт та інтернет навіть під час блекауту. Опалення централізоване.
Квартира повністю мебльована і оснащена необхідною технікою. Є ліжко з ортопедичним матрацом, диван (додаткове спальне місце), пральна машина, стіл, холодильник, мікрохвильова піч, духовка, плита та варильна панель.
Оренда довготривала. Оплата за перший місяць + страховий платіж + 50%% комісія. Можливе проживання з маленькими чемними тваринами.
ЖК Графський - житловий фонд від 2011 року. Будинок має закриту територію, парковку, почтомати у дворі, супермаркет та кавярні. Третя секція повністю заселена.
Центр міста знаходиться в 10 хвилинах ходьби.
Квартира повністю мебльована. Є зручна шафа-купе для зберігання речей. Також є вся необхідна техніка: холодильник, пральна машина, кондиціонер, бойлер.
Страхова сума та комісія АН сплачуються одноразово.
Квартира розташована в доглянутому будинку.
Квартира з косметичним ремонтом. Санвузол роздільний.
Квартира обладнана лічильниками. Система опалення централізована.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Є електрочайник, холодильник, пральна машина, телевізор.
Оплата за перший місяць та страхова сума. Комісія агентства 50%% від вартості оренди одноразово.
Квартира розташована в житловому фонді 91-2000-х років.
Квартира здається на довгий термін.
Квартира з гарним євроремонтом. Є окрема гардеробна кімната.
На всі комунікації встановлені лічильники. Є централізована система опалення.
Квартира повністю мебльована та оснащена необхідною технікою для комфортного проживання. Є великий диван, кондиціонер, бойлер, пральна машинка та холодильник.
Довгострокова оренда. Послуги агентства складають 50%% від орендної плати.
Квартира розташована в новобудові, житловому фонді від 2011 року.
Квартира розташована навпроти Спортлайфу. Поблизу є пляж, ресторани, магазини та зупинки громадського транспорту.
Квартира затишна, світла та видова. Санвузол суміжний.
Санвузол суміжний.
Передплата за перший і останній місяць. Послуги АН 50%% разово.
Зручна транспортна розвязка. Поблизу розташовані магазини, садочки та школи.
Квартира вперше здається в оренду.
Квартира укомплектована меблями та технікою. У квартирі є меблі на кухні.
Оплата за перший місяць плюс страхова сума. Комісія АН 50%% одноразово.
У квартирі є суміжний санвузол, балкон та лоджія. Є Wi-Fi.
1 кімната
з ремонтом
30 / - / 7 м²
поверх 2 з 9
13 000 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда 1-к. квартири.Митниця, новобудова, вид на Дніпро.
Квартира з косметичним ремонтом має роздільне планування та сумісний санвузол. Є балкон та лоджія.
Встановлено лічильник тепла. Система опалення - централізована. Працює ліфт, опалення та інтернет при блекауті. Наявні центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована та обладнана технікою, включаючи холодильник, плиту, пральну машину, телевізор. Є меблі на кухні, гардероб. Надається постіль та посуд.
Будинок житлового фонду від 2011 року з ліфтом, вантажним ліфтом та відеоспостереженням.
Квартира розташована в популярному районі з усіма необхідними зручностями для комфортного життя.
Видова квартира з панорамним видом на Дніпро. Є кондиціонер. Додаткові особливості: квартира підходить лише для сімей з дітьми.
Квартира в житловому стані без ремонту. Кімната простора та світла. Санвузол суміжний.
Меблі частково замінені на сучасні. Є диван-ліжко старого зразка, підлоговий обігрівач для міжсезоння, нова колонка, сучасний холодильник. У санвузлі є підключення під пральну машину, яку можна придбати і встановити за рахунок орендної плати.
Оренда за перший і останній місяць проживання. Комісія посередника 3000 грн. Допускається проживання з домашніми улюбленцями: котиком, маленьким песиком (до 10 кг) та іншою тваринкою.
Квартира розташована в хрущовці.
Зручний маршрут від будинку 10 хвилин через пішохідний залізничний міст (який знаходиться майже поруч) до зупинки на вул. Смілянська. Також можна дістатися маршруткою № 8 по М. Залізняка до зупинки м-н Делікат, кафе «Беккері».
Світло є завжди. Взимку в квартирі тепло.
Квартира з ремонтом. Санвузол суміжний.
Автономне опалення, двоконтурний газовий котел.
Квартира здається з меблями та побутовою технікою.
Орендна плата становить 12000 грн. + комунальні послуги. Оплата перший місяць та страховий платіж в розмірі місячної орендної плати. Послуги агентства нерухомості 50%% від вартості місячної орендної плати єдиноразово. Квартира здається на довготривалий термін без тварин.
Двір закритого типу, паркінг у дворі безкоштовний.
Квартира з роздільним плануванням та сумісним санвузлом. Зроблено євроремонт.
Квартира підключена до централізованого опалення, центральної каналізації, електрики, центрального водопроводу та вивозу відходів.
Квартира повністю мебльована. На кухні встановлені меблі. У квартирі є холодильник, варильна панель, духова шафа, пральна машина, телевізор, кондиціонер, швидкісний інтернет та Wi-Fi.
Додатково оплачуються комунальні послуги та страховий платіж. Послуги агентства нерухомості складають 50%%. Квартира буде вільна з 25.10.25 року. Переглянути можна раніше. Домашні улюбленці не дозволені.
Сучасний житловий комплекс, побудований після 2011 року. У будинку є ліфт, балкон, лоджія, гостьовий паркінг, панорамні вікна та гардероб.
До квартири веде асфальтована дорога.
Квартира світла, чиста, охайна. Вікна виходять у двір. Є великий балкон. Ванна та санвузол суміжні. На кухні щойно зроблено ремонт та встановлено нову кухню.
Централізоване опалення. Є лічильники на воду, газ та світло.
У квартирі є один розкладний диван та гарна містка стінка. Є холодильник, пральна машина, духова шафа та плита.
Квартира здається для порядної та платоспроможної родини без тварин.
Тип будинку - гостинка.
Є асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів та газ.
Квартира в жилому стані.
Квартира з меблями та технікою, включаючи холодильник, пральну машину, мікрохвильову піч та телевізор.
Квартира здається в довгострокову оренду. Оплата включає перший і останній місяці. Вільна з 01.11.2025.
Квартира розташована поруч зі школою, дитячим садком, супермаркетами, ринком, ТРЦ DEPO’t тощо.
1 кімната
з ремонтом
34 / - / 6 м²
поверх 2 з 5
власник
7 500 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здам 1-кімнатну квартиру в Черкасах, район Водоканалу
Квартира чиста та доглянута, у житловому стані. Санвузол суміжний.
Система опалення централізована.
Квартира без меблів, але є все, що на фото.
Можлива довгострокова оренда. Комісія становить 3 000 грн. Дозволяється проживання з тваринами.
Квартира розташована у спокійному районі. Поблизу знаходяться магазини "Моллі" та "Делікат", дві аптеки. Зупинка громадського транспорту всього за 1 хвилину ходьби.
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Стан ремонту житловий.
Опалення централізоване. Квартира має автономність при блекауті: працює опалення та водопостачання.
Квартира мебльована.
Квартира здається в оренду. Домашні улюбленці не допускаються. Ріелторів прохання не турбувати.
Квартира розташована у будинку готельного типу.
Поблизу знаходяться садочок, школа, супермаркет та зупинка громадського транспорту.
Квартира має роздільне планування з роздільним санвузлом. У квартирі зроблено косметичний ремонт. Встановлені металопластикові вікна.
Система опалення централізована.
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою, включаючи холодильник, плиту та пральну машину.
Квартира здається на довгий термін для порядних квартирантів. Предоплата включає перший місяць оренди та страхову суму. Послуги АН оплачуються одноразово у розмірі 50%%. Можливе проживання з домашніми улюбленцями - котиком або невеликою собачкою до 10 кг. Головне, щоб орендарі були відповідальними.
Будинок утеплений, з відеоспостереженням у підїзді та на будинку. Квартира тепла та затишна.
Квартира має зручне розташування - до центру міста всього 5 хвилин. Поблизу добре розвинена інфраструктура, включаючи кафе, ресторани, магазини, школу, дитячий садочок та зупинку громадського транспорту.
Квартира має суміжний санвузол.
Встановлено лічильники.
Квартира здається без меблів.
Перший місяць + страхова сума. Комісія агентства: 50%% одноразово. Без тварин.
Ідеальна локація: поруч магазини, зупинки, торгові центри, садочки, школи (навпроти — школа №18).
Квартира підходить для сімейної пари, яка має частково свої меблі та техніку.
Квартира в житловому стані з євроремонтом. Планування роздільне. Є балкон і лоджія. Санвузол суміжний.
Квартира має централізоване опалення, центральну каналізацію, центральний водопровід та електрику. Встановлені лічильники на воду, газ і світло.
Квартира повністю мебльована. Є меблі на кухні. Побутова техніка включає холодильник, плиту, пральну машину, мікрохвильову піч, бойлер, WiFi роутер.
Оплата за перший місяць і страхувальний платіж. Комісія АН "Лавка Нерухомості" становить 50%% одноразово.
Будинок належить до житлового фонду 80-90-х років. У будинку є ліфт.
Поблизу є асфальтована дорога.
Смарт-квартира з суміжним санвузлом та панорамними вікнами з видом на парк. Квартира не кутова, тепла та світла. Зроблений сучасний євроремонт.
Квартира обладнана автономним електричним опаленням - системою теплої підлоги. Є лічильники електроенергії та холодної води. Проведений інтернет.
Квартира повністю укомплектована меблями, зокрема розкладним диваном-трансформером, шафою-купе, столом зі стільцями та кухонними меблями. Також є побутова техніка, включаючи телевізор, холодильник, мікрохвильову піч, електро-варильну поверхню, витяжку, пральну машину та бойлер.
Квартира здається в довгострокову оренду. Додатково вноситься залогова сума, яка повертається при звільненні квартири. Комісія АН 50%% одноразово по факту заселення. Домашні улюбленці не дозволяються.
Охайний підїзд, функціонує пасажирський ліфт. Є гостьовий паркінг.
Квартира розташована неподалік від необхідної інфраструктури - зупинок транспорту, магазинів, школи, дитсадка, навчальних закладів, лікарні, відділення Нової пошти, аптек, парку тощо.
Квартира з новим ремонтом. Санвузол сумісний.
Встановлені лічильники, лічильник на електроенергію двотарифний. Є бойлер.
Квартира повністю мебльована. У кімнаті є двоспальне ліжко з новим матрацом, встановлено кондиціонер. Велика кухня, новий холодильник, встановлено проточний фільтр для питної води. У санвузлі нова ванна та пральна машина.
Оплата за перший місяць та гарантійний платіж. Перегляд квартири з листопада. Домашні улюбленці не дозволяються.
Якісні вхідні двері, тамбур на 2 квартири.
Зручне місце розташування будинку та чудово розвинена інфраструктура.
Квартира з євроремонтом. Санвузол суміжний.
Квартира має автономне опалення та підлогу з підігрівом.
Квартира мебльована та оснащена побутовою технікою, включаючи холодильник, кондиціонер, пральну машину-автомат, духовку, плиту, електрочайник та мікрохвильову піч.
У квартирі зроблено євроремонт. Кухня оновлена, після ремонту ще ніхто не жив. Санвузол суміжний.
У квартирі є централізоване опалення. Квартира дуже тепла з невеликими комунальними послугами. Є Wi-Fi.
Квартира повністю мебльована. У кімнаті є два дивани та нова велика шафа-купе. Є холодильник, пральна машина та новенький кондиціонер. Пральну машину винесено в кладову для зручності та додаткового простору.
Квартира здається в довгострокову оренду (від 6 місяців). При заселенні необхідно оплатити перший та страховий місяць. Власники не беруть додаткову плату ріелторам. Проживання з домашніми улюбленцями не дозволяється.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років.