Квартира з суміжним санвузлом. У квартирі зроблено ремонт.
Квартира повністю мебльована та має необхідну побутову техніку, включаючи холодильник і пральну машину.
Квартира здається в оренду на тривалий термін парі або одному орендарю без домашніх тварин. Ключі на руках, показ у зручний час.
Квартира розташована поряд з двома станціями метро - "Дворец Спорту" і "Армійська", бульваром Юрєва, магазинами та супермаркетом АТБ через дорогу.
Квартира має повну ізоляцію.
Квартира з капітальним ремонтом, планування суміжне, прохідне. Є балкон або лоджія.
Централізоване опалення, центральний водопровід, центральна каналізація, електрика, газ, вивіз відходів.
Квартира повністю мебльована і має всю необхідну побутову техніку, включаючи кондиціонер, телевізор, пральну машину, холодильник, електрочайник, фен, праску, пилосос. Є варильна панель, духова шафа, плита. Меблі є на кухні, також є гардероб.
Квартира здається виключно порядочним квартирантам. Можливе проживання з маленькою собачкою (до 10 кг). Застава становить 5000 грн. Укладається договір. Комісія стягується за фактом вселення.
Будинок - хрущовка. Є ідеальний підїзд.
Квартира розташована неподалік кінотеатру "Київ" та Палацу Спорту. Поблизу знаходиться парк Юрєва, безліч супермаркетів та відмінна транспортна розвязка. Є асфальтована дорога.
Квартира ніколи не здавалася. Є паркувальне місце. Квартира обладнана швидкісним інтернетом, кабельним та цифровим ТВ, Wi-Fi.
Квартира в житловому стані. Є балкон.
Квартира здається з меблями та технікою: пральна машина, холодильник, кондиціонер, Wi-Fi.
Додатково оплачуються комунальні послуги.
Квартира розташована в сталінці.
Поблизу розташовані метро, супермаркет КЛАСС, школа та парк.
Здам 2-кімнатну квартиру на Нових будинках, орієнтир - Вечірні зорі.
Квартира розташована на 2-му поверсі 5-поверхового будинку в гарному жилому стані. Є все, що треба для життя: укомлектована кухня, бойлер, пральна машина, меблі, підключено інтернет.
Гарна інфраструктура: в 3 хвилинах АТБ і різні магазини, поруч бульвар Юрєва - чудове місце для прогулянок і шопінгу.
Перевага жінці/сімейній парі без тварин. Можливо проживання з дітьми шкільного віку.
Оплата 4500грн + комунальні. При заселенні вноситься залог 4500грн.
Обєкт № 16621
Оренда 2 кімнатної квартири в новобудові. зручний 1 поверх.
район із розвиненою інфраструктурою мережа магазинів. супермаркет.
аптека. н/пошта. відділення банку зупинка транспорту.
У квартирі зроблено євроремонт. сучасні меблі. кондиціонер.
є бойлер. вбудована кухня із технікою.
Оренда 8000гр.+ все комун/усл.
Чекаємо на Ваші пропозиції!
Квартира має роздільне планування. Євроремонт. Суміжний санвузол. Кухня площею 12 кв.м.
Квартира повністю мебльована та обладнана сучасною технікою.
Квартира вільна. Показуємо. Беруть задаток. Бажано без тварин.
Квартира розташована в новобудові ЖК Пролісок. Будинок побудований після 2011 року.
Квартира в гарному житловому стані. Планування роздільне. Санвузол суміжний.
Квартира укомплектована необхідними меблями та технікою.
Оплата послуг ріелтора 50%% від місячної вартості по факту заселення.
Будинок - хрущовка. Система опалення централізована.
Поруч вся необхідна інфраструктура для комфортного проживання.
Квартира з євроремонтом. Планування включає 2 окремі кімнати та студію.
Квартира здається з меблями.
Квартира здається вперше.
З квартири відкривається гарний огляд.
Адреса: Салтівське шоссе буд 250а
Ціна: 4000 грн + комунальні послуги
Для отримання додаткової інформації та організації перегляду звертайтеся за номером, Олексій!
ПРОПОНУЮ ОРЕНДУ КВАРТИРИ
ОДНОКІМНАТНОЇ ! У тихому районі, біля парку та метро.
Поруч є магазини, супермаркети, аптеки, пошта, дитячі майданчики та гарні сусіди.
Квартира на 5 поверсі з пяти В ЖИТЛОВОМУ СТАНІ.
Показ за домовленістю Дзвінки у будь який час
Ціна 4000 гривень .
Без комунальних послуг ‼️
Квартира в хорошому житловому стані. Санвузол суміжний.
У квартирі є меблі та техніка, включаючи пральну машину-автомат.
Ціна оренди становить 4500 грн. плюс оплата за лічильниками.
Квартира з роздільним плануванням та роздільним санвузлом. Ремонт житловий.
У квартирі є централізоване опалення з лічильником на будинок. Вода та електроенергія також обліковуються за лічильниками.
У квартирі є вся необхідна меблі, крім диванів. Є старий робочий холодильник. При необхідності власник надасть пральну машину.
Оплата в розмірі 2000 гривень в місяць включає заставу за перший і останній місяць та всі комунальні платежі. Комунальні платежі невеликі, оскільки ніхто не прописаний. Можливе проживання з домашніми тваринами. Квартира здається від власника, агентство не платить.
Будинок має лічильник на опалення, тому плата за опалення невелика.
Квартира розташована в районі Роста на пр. Байрона. Район більш-менш тихий, з розвиненою інфраструктурою. Поруч багато магазинів, супермаркетів, ринок, зупинки громадського транспорту, що курсує в різних напрямках. До метро "Палац Спорту" 10 хвилин.
Квартира тепла.
Квартира з суміжним прохідним плануванням і суміжним санвузлом. Зроблений косметичний ремонт.
Квартира повністю укомплектована всіма необхідними меблями та технікою для комфортного проживання. Є вместительний шкаф-купе, розкладний двоспальний диван, укомплектована кухонна зона. Також є комора. Побутова техніка включає варильну панель, мультиварку, холодильник, пральну машину і пилосос.
Додаткові платежі включають комунальні послуги за квитанцією. Можливе проживання з невеликими вихованими домашніми тваринами (коти та маленькі собаки до 10 кг).
У пішій доступності знаходяться парк Юрєва, магазини, зупинки громадського транспорту. До метро можна дістатися за 10 хвилин пішки.
Квартира має планування кухня-вітальня та 1 спальню. Ремонт косметичний.
Опалення централізоване. У квартирі є поєднаний санвузол з ванною.
Квартира розташована у житловому фонді XXXX-XXXX-х років. Будинок цегляний.
Розглядаємо орендарів з дітьми та тваринами
✅Сдам в оренду 2 кімнатну квартиру, Салтівка, 626 м-р, вулиця Єдності (Краснодарська)
✅В квартирі зроблений капітальний ремонт, чиста охайна без зайвих запахів, все функціонує,є холодильник, духова шафа, індукційна плита,бойлер, витяжка, кондиціонер, телевізор, шафи для зберігання речей, двоспальне ліжко, розкладний кутовий диван, поєднаний санвузол, повноцінна ванна
✅Салтівка, зручне розташування, транспортні зупинки, магазини, аптеки.
✅ При заселенні обовязково підписується договір оренди у двох екземплярах. Оплата проводиться під час підписання договору: за перший місяць проживання, заставна сума у такому ж розмірі та оплата послуг агентства, яка становить 50% від місячної вартості оренди квартири.
✅Покази за домовленістю, дзвоніть для уточнення деталей.
До Вашої уваги 1 кімн квартира в чудовому стані поряд зПалацом Спорту Стадионный 5. В квартирі гарний ремонт, сучасні меблі, вся побутова техніка. Покази по домовленності. Лічильники на все
все. Ціна 5500 плюс комунальні
Квартира має роздільне планування кімнат. Санвузол суміжний. У квартирі виконаний євроремонт.
У квартирі централізоване опалення.
Квартира повністю мебльована та укомплектована технікою.
Квартира вільна, покази можливі.
Квартира з роздільним плануванням, суміжним санвузлом. Зроблений капітальний ремонт.
У квартирі є сучасні меблі та побутова техніка.
Квартира здається в оренду за 5000 гривень плюс комунальні послуги. Домашні тварини не дозволені.
Квартира з суміжним санвузлом. Євроремонт. Теплі підлоги.
Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною технікою, включаючи холодильник, варильну панель, мікрохвильову піч, пральну машину. На кухні є меблі.
Квартира здається в оренду.
ЖК Салтовський - новобудова. В будинку працюють 2 ліфти, включаючи вантажний. Є гостьовий паркінг та паркувальне місце. Встановлено відеоспостереження.
Квартира розташована поблизу Немышлянського карєру, ТРК "Україна" та Парку Перемоги. До метро "Акад. Барабашова" або "Захисників України" можна дістатися за 25 хвилин.
Квартира автономна при блекауті: працює опалення, інтернет та водопостачання. Є кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет та Wi-Fi. У квартирі є ванна та гардероб. Можна іноземцям, курити, студентам та з дітьми.
Квартира розташована в хрущовці.
Квартира повністю мебльована та оснащена всім необхідним для комфортного проживання. У квартирі є холодильник та пральна машина.
Квартира здається на тривалий термін без тварин. Ціна оренди становить 4000 грн. + комунальні платежі без урахування опалення взимку. Квартира вільна з 17.07.
Квартира з роздільним плануванням і суміжним санвузлом. Виконаний косметичний ремонт.
Квартира здається з необхідними меблями та технікою. У квартирі є гардероб, меблі на кухні, ванна, балкон, лоджія. Побутова техніка включає електрочайник, холодильник, плиту та пральну машину.
Квартира розташована в нових будинках. Поблизу знаходяться три супермаркети та ринок. Хороша транспортна розвязка.
У квартирі є кабельне та цифрове ТБ.
Оренда 1-кімнатної квартири на Салтівському шосе, 104Б
Перетин із вулицею Льва Ландау.
Квартира у гарному житловому стані, тепла та затишна.
Є бойлер, пральна машина, холодильник.
Поверх: 3 з 9.
Вартість: 6 500 грн/міс.
Поруч в супермаркети, зупинка транспорту
У квартирі є всі необхідні меблі та побутова техніка
Затишний двір
Покращене планування