Квартира має роздільне планування та санвузол. Виконано косметичний ремонт.
Централізоване опалення, центральний водопровід, електрика, центральна каналізація, вивіз відходів, асфальтована дорога. Немає лічильників на воду.
У квартирі є необхідні меблі, включаючи кухонні меблі та гардероб. Є засклений балкон. На кухні є електрочайник, плита, духова шафа, холодильник, пральна машина. Також є кондиціонер. Є два роздільні спальні місця - розкладний кутовий диван і розкладний диван-книжка.
Усі комунальні платежі включені у вартість оренди. Можливе проживання з домашніми улюбленцями - котиком, маленьким песиком (до 10 кг), середнім песиком (до 25 кг) та великим песиком. Додаткові особливості - можна студентам, можна з дітьми.
Квартира розташована в чешці. Є 2 ліфти, включаючи вантажний ліфт.
Квартира знаходиться в першому будинку від метро.
Квартира з якісним ремонтом, зробленим для себе. Планування включає 3 ізольовані кімнати, кухню, сумісний санвузол, 2 засклених балкони. Встановлені дорогі деревяні міжкімнатні двері.
В будинку є газ. Квартира обладнана газовою варильною поверхнею. Санвузол обладнаний бойлером для нагріву води. Оплата комунальних послуг включає електроенергію за лічильником, воду за нормою на одну людину, газ та опалення.
Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною для комфортного життя технікою. У спальні є простора та містка гардеробна.
Домашні улюбленці не допускаються.
Квартира розташована в чудовому місці. До метро Студентська 2 хвилини пішки. Поблизу є супермаркети, різноманітні магазини, ринок, аптеки, салони краси, кафе та зупинки громадського транспорту.
Аренда уютной 1 комнатной квартиры Салтовка, ул. Гвардейцев Широнинцев 47А на 8 этаже 9 этажного дома.
В квартире есть все необходимое для комфортного проживания, мебель, техника. балкон МПО, вся инфраструктура в доступности. Остановка городского транспорта в 3 минутах, от дома до метро Студенческая 2 остановки, 3 остановки метро Барабашова, рядом родник, зона отдыха, магазины, супермаркет.
Оплата 5000грн в месяц + к/у + 5000 залог + 50% единоразово агентские.
Просмотр по договоренности.
Квартира з косметичним ремонтом. Планування роздільне. Санвузол суміжний.
Система опалення централізована. Додаткові витрати включають світло, воду та інтернет.
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для життя. Є електрочайник, плита, варильна панель, мікрохвильова піч, холодильник, пральна машина, телевізор, кондиціонер. Квартира мебльована.
Тип будинку - чешка.
Квартира розташована в 7 хвилинах ходьби від станції метро Студентська.
Квартира простора, з великою кухнею площею 8,5 кв.м. Квартира тепла, в хорошому, акуратному стані з ремонтом.
Квартира укомплектована всім необхідним для комфортного проживання: 4 спальних місця, шафи для одягу, вбудована кухня, газова плита, холодильник, пральна машина, бойлер.
Квартира здається в довгострокову оренду. Проживання з тваринами обговорюється. Перегляд можливий у зручний час.
У будинку є доглянута територія. Зручний заїзд до будинку, багато місця для паркування. У дворі обладнано дитячий майданчик.
Зручне розташування будинку біля метро "Студентська" - 3 хвилини пішки. Поблизу є вся необхідна інфраструктура: супермаркети, ринок, відділення банків.
Сдаю 2-комнатную квартиру на Салтовке ул. Валентиновская, 520 м/р, до м. Студенческая 7 минут.
Площадь 52 кв. метра, кухня 9 кв. метров.
Косметический ремонт
Комфортный 2 этаж
В доме газ
Есть все необходимое для комфортного проживания. Холодильник двухкамерный новый, кондиционер, бойлер, телевизор, стиральная машинка
Только порядочной семье
Стоимость 9000 грн + коммунальные
Оплата услуг АН по факт у вселения
Сдам на длительный период двухкомнатную квартиру с ремонтом. Комнаты раздельные. Ещё не сдавалась. Вся необходимая мебель, техника. Станция метро Студенческая в пяти минутах. Без животных. Цена 7000 + все коммунальные платежи по квитанциям.
Планування 2+1. Квартира в непоганому житловому стані. У квартирі на 2-х вікнах повибивано скло - власники готові проплатити заміну склопакета, але потрібно щоб хтось був вдома.
Квартира повністю мебльована. Є меблі на кухні, холодильник, пральна машинка, бойлер, два 2-х спальних ліжка, диванчик, різні шафи, стільці, тумби, комоди.
Можна з тваринами.
Тип будинку - чешка.
Квартира розташована біля метро Салтівська.
Квартира має роздільне планування з окремими кімнатами. Санвузол також роздільний. Є балкон, який засклений. У квартирі зроблено косметичний ремонт.
Квартира підключена до централізованого опалення, водопостачання та каналізації. На воду встановлені лічильники.
Квартира повністю мебльована. Є два дивани, шафа-купе в коридорі, кухонні меблі. З побутової техніки є бойлер, холодильник, пральна машина, електрочайник, духовка, плита та телевізор. Також є Wi-Fi.
Домашні улюбленці не дозволені.
Будинок типу "Чешка". Є два ліфти.
Квартира розташована в пішій доступності від станцій метро "Студентська" та "Академіка Павлова".
Квартира має автономність під час блекауту: працює ліфт, опалення, інтернет та водопостачання.
Объект № 20706
Здаю в довгострокову оренду 3-кімнатну квартиру на Салтівці перший будинок від м. Студентська.
2-й поверх, панельна 9-ти поверхівка.
Поруч багато магазинів та розвинена транспортна інфраструктура.
У квартирі є: металопластикові вікна, бойлер, пралка, холодильник, мікрохвильова піч, телевізор, є wi-fi.
Встановлені лічильники на опалення на підїзд.. Квартира дуже тепла..
З меблів є два ліжка, диван, крісла, кухонний куточок, кухонний стіл.
Ціна 7000 грн. + комуналка.
Оренда щонайменше на 6 місяців.
В квартирі роздільний санвузол.
Квартира має централізовану систему опалення.
Квартира повністю мебльована.
Квартира розташована в першому будинку від метро.
Квартира покращеного планування. Планування роздільне. Санвузол роздільний. Ремонт у житловому стані.
Система опалення централізована. Є газ та електрика.
Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною технікою: мікрохвильова піч, пральна машина автомат, бойлер, холодильник.
Комунальні послуги оплачуються додатково.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років.
Квартира в хорошому житловому стані. Чиста, охайна, світла. Кімнати роздільні. Балкон засклений. Санвузол роздільний. Підїзд відремонтований, встановлені нові металопластикові вікна.
Централізоване опалення. Є лічильник тільки на електрику.
Квартира повністю мебльована. Є великий розкладний диван, 2-х спальне ліжко, 2 кондиціонери. Також є вся необхідна побутова техніка, включаючи холодильник, газову піч, мікрохвильову піч, пральну машину, електрочайник. Підключений швидкісний інтернет.
Додатково до оплати оренди потрібно сплачувати комунальні послуги. Домашні улюбленці не допускаються.
Будинок чеського планування. Є ліфт.
Квартира розташована біля станції метро Салтівська. Поруч є ринок, супермаркети Дафі та Рост, зупинка громадського транспорту.
У квартирі є все необхідне для комфортного проживання. Все, як на фото.
Додатково оплачуються комунальні послуги.
Квартира розташована за 5 хвилин ходьби від станції метро Студентська.
Квартира має зручне планування з вітальнею, двома окремими спальнями, кухнею та роздільним санвузлом.
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання, включаючи газову плиту, окрему електричну духовку, мікрохвильовку, чайник, холодильник, пральну машину, посуд.
Район спокійний і з гарною інфраструктурою. Поблизу розташовані школа, зупинка транспорту. Метро «Студентська» знаходиться лише за 5 хвилин пішки.
Квартира простора, тепла й затишна. Після професійного клінінгу та хімчистки мяких меблів готова до заселення.
Оренда 1-кімнатної квартири біля метро Студентська
Здається затишна та охайна квартира для порядних і відповідальних орендарів.
Чистота, комфорт і зручна локація – все, що потрібно для спокійного життя!
Валентиновская метро Студенческая
Світла, тепла, доглянута – ідеальний варіант без зайвих клопотів.
Повністю мебльована, є вся необхідна побутова техніка.
Тиха та спокійна атмосфера – ідеально для студентів, пари або однієї людини.
2 хвилини до метро Студентська – швидкий доступ до будь-якої точки міста.
Поруч магазини, аптеки, кафе, зупинки громадського транспорту – все під рукою.
Шукаємо відповідальних та порядних орендарів, які дбайливо ставитимуться до житла.
Телефонуйте вже сьогодні, щоб домовитись про перегляд – квартира чекає на свого ідеального мешканця!
КОД: 20645
Здам 1-кімнатну квартиру на вул. Нескорених, 12-Е
Приватна особа здає затишну 1-кімнатну квартиру на 8 поверсі 9-поверхового будинку.
Загальна площа — 36 м², кухня — 8 м².
У квартирі зроблено косметичний ремонт, є все необхідне для комфортного проживання: меблі, побутова техніка, затишна атмосфера.
Санвузол суміжний.
Можна з домашніми улюбленцями — невеликий песик (до 10 кг) та кіт вітаються!
Будинок розташований у чудовому районі з розвиненою інфраструктурою. У пішій доступності (до 500 м):
метро, зупинка транспорту
ТРЦ, супермаркет, магазини, ринок
школа, дитячий садок, дитячий майданчик
парк, зелена зона
аптека, лікарня, поліклініка
відділення банку, банкомат, пошта
кінотеатр, театр, кафе та ресторани
Вартість оренди: 6000 грн + комунальні послуги.
Телефонуйте для деталей та перегляду!
Квартира з капітальним ремонтом. Встановлені металопластикові вікна, балкони з решітками.
Квартира повністю мебльована. Є вбудована кухня, шафи-купе, 2 двоспальні ліжка та диван. З побутової техніки є холодильник та пральна машина.
Квартира розглядається для здачі в оренду сімям з дітьми та вихованими домашніми тваринами. Додатково оплачуються комунальні послуги.
Валентин.
Квартира з косметичним ремонтом. Кімнати роздільні.
Квартира повністю мебльована. Є холодильник, пральна машина автомат, телевізор.
Квартира вільна.
Квартира розташована в 2 хвилинах ходьби від метро Студентська. Зручна транспортна розвязка. Поблизу є супермаркет, ринок, багато магазинів, банк.
Здам 1-кімнатну квартиру на Салтівці, м. Студентська
Зручне розташування —середній поверх транспорт, магазини, зелена зона. До метро 20 хвилин
У квартирі є все необхідне для комфортного проживання:
— софа
— пральна машина
— холодильник
— електрочайник
4000 грн + комунальні
Затишна квартира для охайних орендарів.
Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд!