Оренда двокімнатних квартир Стрий

3 оголошення по 3 квартирах
5 000 грн

вулиця Січових Стрільців

Планування квартири роздільне. Санвузол роздільний. Квартира без меблів та побутової техніки. Система опалення централізована. Квартира здається без меблів та побутової техніки. Довгострокова оренда.
2 кімнати
з ремонтом
46 / - / 9 м²
поверх 4 з 5
12 000 грн

вулиця Степана Ленкавського

Квартира має 2 кімнати та суміжний санвузол. Загальна площа становить 50 м². Ремонт виконано за стандартом євроремонту, квартира в житловому стані та готова до комфортного проживання. Опалення в квартирі індивідуальне газове. Забезпечено центральну каналізацію, електрику та центральний водопровід. Квартира здається з меблями. Квартира вільна до заселення з 10.07.2026. Заборонено тримати домашніх улюбленців. Огляд квартири можливий у зручний для вас час за попередньою домовленістю. Поруч є все необхідне для комфортного проживання: зупинка громадського транспорту, ринок, продуктові магазини, супермаркети, школа, садочок та інша міська інфраструктура.
2 кімнати
з ремонтом
50 / - / 11 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 5
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
12 000 грн
Здається двохкімнатна квартира з житловим станом. Загальна площа становить 47 кв м., житлова - 28 кв м. Опалення автономне. Автономність при блекауті забезпечується роботою ліфта, опалення, інтернету та водопостачання. Квартира укомплектована меблями. З побутової техніки наявні холодильник, варильна панель, духова шафа, плита, пилосос та пральна машина. Також є кабельне, цифрове ТБ та швидкісний інтернет. Домашні улюбленці: Ні. Можна курити. Тип будинку: Житловий фонд 91-2000-і. Будинок цегляний. Комфорт: Ліфт.
2 кімнати
з ремонтом
47 / - / 7 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 9