Своя євродвійка, 6,5 Фонтану з усім необхідним для комфортного проживання та відпочинку. Здається до наступного літа!
Поряд Таврія В, дитячий садочок та школа
Закритий двір з дитячим майданчиком, відеонаглядом та охороною. Окремо можна зняти підземний паркінг.
Планування: велика кухня-студія з диваном та окрема спальня
Квартира має якісний сучасний ремонт. Планування включає 2 спальні кімнати, кухню-вітальню та роздільний санвузол.
Квартира повністю укомплектована меблями, технікою та всім необхідним для комфортного проживання.
У пішій доступності розташовані магазини, супермаркети, поліклініка, кафе та багато іншого.
Квартира має простору кухню-вітальню та 2 комфортні спальні. У вітальні є диван. У спальнях встановлені монолітні ліжка. Інтерєр виконаний у морській тематиці фентезі-релаксу відомими одеськими художниками.
Квартира розташована в охоронюваному комплексі з паркуванням та ігровим дитячим майданчиком. Під будинком знаходиться доглянута паркова зона.
З вікон відкривається вид на море на весь горизонт.
Квартира з дизайнерським ремонтом в білих тонах з мармуром та елементами срібла. Є окрема спальня, простора вітальня та кухня-столова. Теплі підлоги у ванній кімнаті та вздовж панорамних вікон. У квартирі два балкони з видом на море та місто.
У квартирі встановлено бойлер.
Квартира повністю укомплектована вбудованою технікою: холодильником, духовою шафою, посудомийною машиною, варильною поверхнею, витяжкою, пральною машиною та двома кондиціонерами. Меблі та двері з натурального дерева виготовлені на замовлення. У прихожій є дзеркальні шафи. Сантехніка якісна, плитка італійська.
Квартира розташована в елітному новобудові від забудовника Гефест. Будинок розташований в стороні від дороги, тихо та безпечно. Є підземний паркінг на 2 автомобілі.
Квартира має вид на море. У квартирі встановлено розумне освітлення: люстри, бра, регулювання яскравості.
Квартира має стильний сучасний ремонт. У ній є велика кухня-студія, дві окремі спальні та балкон.
Встановлено 2-х контурний котел.
У квартирі є індукційна плита.
Підїзд після ремонту. Встановлено відеонагляд.
Квартира розташована на Грецькій.
Всі вікна виходять у двір. Квартира має високу швидкість інтернету.
Квартира має 2 кімнати. Ремонт хороший, ніхто не жив.
У квартирі є вся необхідна техніка.
Квартира розташована в новому житловому комплексі Avinion.
Квартира має боковий вид на море.
Оголошення актуально! Подобово! Квартира у центрі міста. Тихий зелений район.
Біля вікон тільки дерева.
До моря-800 метрів.
Усе для комфортного проживання є.
600 грн. За добу. На месяц-договорная.
Квартира в самому центрі міста. Все поруч. Дуже зручна транспортна розвʼязка. Пішки пройти до Дерібасівськоі та пішки до пляжу Ланжерон. Поруч магазини, школи та дитячі садочки.
Здам двокімнатну квартиру в довгострокову оренду по вулиці Пішонівська (Приморський район).
Загальна площа - 69.3 кв м, житлова площа - 34.3 кв м; кухня - 12.8 кв м.
Два окремі просторі балкони.
В квартирі є все необхідне для життя: комфортні стильні меблі, техніка, посуд, бойлер, підведений інтернет.
Квартира світла, простора.
Рік тому в ній був зроблений свіжий ремонт.
Щодо домашніх тварин - це питання можемо обговорити, все залежить від домашнього улюбленця (собаки ні, кіт можливо - залежить від навченості тварини, рибки можна).
Квартира розташована в 20 хв пішої прогулки від центру (Соборна площа). Поруч новий ринок.
Сдам долгосрочно однокомнатную квартиру-студию с балконом, от собственника.
Общая площадь 40 кв.метров. ЖК "Олимпиец" на Проспекте Шевченко 30, с закрытой придомовой территорией.
Малоэтажный новый дом в парковой зоне.
В пешей доступности Парк Победы, Ботанический сад,спорт комплекс, теннисный корт,детские площадки, магазины, аптеки, кафе, удобная транспортная развязка, зеленый район с развитой инфраструктурой.
Есть все для комфортного проживания, выполнен современный ремонт.
Цена 17000 тыс грн плюс последний месяц 17000 тыс грн . Долгосрочно от 6 месяцев договор .
Квартира має євроремонт.
Встановлено індивідуальне електроопалення.
Квартира здається на довгострокову перспективу для однієї людини.
Квартира автономна під час блекауту: працює інтернет.
1 кімната
з ремонтом
25 / - / 18 м²
цегляна
поверх 1 з 1
власник
11 000 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Сдам довгостроково 1-кімнатну квартиру в Кадорі на Сахарова
Квартира з роздільним плануванням та євроремонтом. Санвузол суміжний.
Квартира має автономну систему опалення з власною котельнею. Підключене резервне живлення, працюють ліфт, опалення, інтернет та водопостачання.
Квартира повністю мебльована та обладнана всією необхідною побутовою технікою, включаючи електрочайник, холодильник, варильну панель, мікрохвильову піч, духовку, плиту, пральну машину. Також є телевізор, Wi-Fi, кабельне та цифрове ТБ.
Квартира здається довгостроково. Чекають на одного або двох жителів без дітей та домашніх тварин. З агентами не співпрацюють.
Квартира розташована в житловому фонді від 2011 року. Будинок оснащений відеоспостереженням, пожежною сигналізацією, консьєржем, ліфтом та охороною території. Додатково є гостьовий та вантажний ліфт, гардероб і парковка.
Квартира розташована в Кадорі на вул. Сахарова.
Квартира має відкритий балкон та гарний вид з вікон.
Квартира з новим ремонтом.
У квартирі є посуд, вся потрібна техніка, фільтр води, посудомийна машина, кондиціонер та розкладний великий диван для гостей.
Є паркінг.
Квартира розташована в Аркадії.
Квартира має вид на море. Південно-східна сторона.
Квартира-студія з хорошим зонуванням.
Установлено оптоволоконний інтернет Wi-Fi.
У квартирі є велике ліжко, яке можна сховати, розкладний диван, холодильник, плита, духовка, пральна машина, праска, пилосос, телевізор та кондиціонер.
Квартира здається в оренду.
Є парковка на вулиці та можливість орендувати підземний паркінг у будинку.
Квартира здається на короткий термін (1-2 місяці).
Квартира обладнана індивідуальним 2-контурним газовим котлом, що забезпечує опалення та гарячу воду.
У квартирі є все необхідне для проживання: меблі, побутова техніка, посуд, постільна білизна.
Квартира здається на 1-2 місяці, можливе довгострокове орендування за домовленістю. Допускається проживання 1-2 осіб без тварин.
Квартира розташована у чистому дворі.
Квартира обладнана автономним опаленням. Подача теплої води здійснюється на кухонний кран і в ванну.
Можливе проживання з тваринами.
Двір закривається на кодовий замок, а в парадній встановлені залізні двері на ключ. На території двору проводяться екскурсії.