Сдается евро двушка на Небесной сотни/25 Чапаевской дивизии в ЖК Успех
В Квартире есть все необходимое для комфортного проживания
За дополнительной информацией обращайтесь по номеру телефона
Однокомнатная квартира под длительную аренду, хорошее, оккуратное состояние, частично новая мебель, есть тв, интернет. В доме установлен новый лифт. Уютный двор, хорошее расположение.
Сдается однокомнатная квартира на Таирова, Королева/Левитана в ЖК Каскад
Квартира расположена на 9 этаже 12 этажного дома общей площадью 45 кВ м
В квартире выполнен евроремонт и установлена вся современная мебель и техника для комфортного проживания.
За доп информацией или для просмотра обращайтесь по номеру телефона.
Квартира з роздільним плануванням, зроблено косметичний ремонт.
Квартира має централізоване опалення, центральний водопровід, електрику та центральну каналізацію. Під час блекауту опалення працює.
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою, включаючи варильну панель, холодильник, пральну машину. Також є Wi-Fi та швидкісний інтернет.
Квартира здається в оренду студентам та сімям з дітьми.
Квартира знаходиться в житловому фонді 80-90-х років. Є ліфт та вантажний ліфт.
У квартирі є балкон та лоджія, ванна та меблі на кухні.
Квартира з євроремонтом і окремим плануванням. Є простора кухня (12 кв.м.) та спальня (21 кв.м.) з гардеробною. У коридорі є вбудована дзеркальна шафа.
Квартира має теплолічильник, що робить опалення дешевшим. Є бойлер на 80 літрів. У вересні почистили кондиціонер.
Квартира повністю мебльована. На кухні є електроплита з духовкою та витяжкою, холодильник Whirlpool, стіл зі стільцями, телевізор на стіні. На підлозі плитка. У ванній кімнаті є душова кабінка, бойлер, полотенцесушитель та пральна машина Samsung. У спальні є двоспальне ліжко, дві тумбочки, комод, телевізор на стіні та гардеробна. На вікнах встановлені нові німецькі жалюзі.
Квартира здається на довгострокову оренду. Комісія становить 50%%. Заборонено проживання з домашніми улюбленцями.
ЖК Вернісаж - прекрасний житловий комплекс поблизу моря в серці Таїрово. Він має охорону території, підземний паркінг, вантажний та пасажирський ліфти.
Квартира має чудову транспортну розвязку, купу магазинів, кафешок, супермаркетів та сквер неподалік.
З вікон відкривається чудовий вид на море. Квартира має все необхідне для комфортного проживання.
Сдам 1комнатную квартиру Глушко 17/2 - Королева. 4/9эт, гостинка.в квартире есть вся бытовая техника и мебель
цена 5000 грн.Пару или одного.
Без дет/жив.
Сдается 1-комнатная квартира в кирпичном доме на ул.Вильямса/10-я ст. Люст. дороги
В квартире есть вся необходимая мебель и бытовая техника. Все рядом: до моря 25 минут пешком, школы, садики, рынок. Отличная инфраструктура и транспортная развязка. Цена 7500 грн+ коммунальные услуги + залог.
Сдам 1 комнатную квартиру ул. Вильямса/ Люстдорфская Дор. 8/9 эт, общая пл 35 м, кирпичный дом, хорошее состояние, комната с альковом, вся мебель и бытовая техника. Балкон остеклен.
цена 6500 грн длительно
Аренда квартиры на Таирова.
Квартира улучшенной планировки.
Современный ремонт ,мебель техника
Большая лоджия утеплена.Гардеробная.
Спальные места,кровать большая.
Квартира з косметичним ремонтом. Санвузол суміжний.
Працює опалення, інтернет та водопостачання під час блекауту. Система опалення централізована. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів та газ.
Квартира укомплектована меблями та побутовою технікою. Є холодильник, варильна панель, пральна машина, телевізор, Wi-Fi та кондиціонер.
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Зроблено євроремонт.
Опалення централізоване, зверху.
Квартира повністю обладнана меблями та технікою. Є електрочайник, холодильник, духова шафа, плита та пральна машина.
Комісія ріелтора становить 50%%. Здача без тварин.
Квартира розташована у зручному місці з гарною транспортною розвязкою. Поруч є магазини та інші необхідні обєкти.
Квартира має роздільне планування з сумісним санвузлом. Кімната площею 21 кв.м. з альковом. Зроблено свіжий косметичний ремонт.
Квартира має централізовану систему опалення, центральний водопровід та каналізацію, електрику та газ. При блекауті працюють опалення, інтернет та водопостачання.
Квартира повністю мебльована. Є холодильник, плита, пральна машина, меблі на кухні, гардероб, комора.
Квартира здається тільки сімям або сімям з дітьми. Домашні улюбленці не дозволяються.
Будинок - спецпроект. Є ліфт.
Квартира розташована в районі Київського базару на Таїрова. Є асфальтована дорога.
Квартира має засклений балкон з решітками на вікнах. Є кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет та Wi-Fi.
У квартирі є великий розширений балкон, засклений та утеплений. Тамбур закривається на ключ.
Автономність при блекауті: працює опалення, працює інтернет, працює водопостачання. Санвузол суміжний. Система опалення централізована.
Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною побутовою технікою, включаючи смарт-ТВ, кондиціонер, посудомийну машину, мікрохвильову піч.
Можна іноземцям, сімям, студентам, з дітьми. Дозволяється палити. Домашні улюбленці дозволені: великий песик, котик, середній песик (до 25 кг), інша тваринка, маленький песик (до 10 кг).
Тип будинку - гостинка.
Поблизу розташовані Панорама, Київський та Південний ринки.
Квартира укомплектована меблями та побутовою технікою.
Додатково до орендної плати необхідно сплачувати комунальні платежі, заставу та 50%% ріелторських послуг.
Будинок з газом.
Квартира з євроремонтом. Планування роздільне. Санвузол суміжний.
Система опалення централізована. Водопостачання працює при блекауті.
Квартира повністю мебльована. Є холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духова шафа, плита, пральна машина. Мультимедіа: кабельне та цифрове ТБ, телевізор, Wi-Fi.
Домашні улюбленці не дозволяються.
Хороший будинок, житловий фонд від 2011 року. Є вантажний ліфт. Територія охороняється, є консьєрж та відеоспостереження. Є гостьовий паркінг.
Асфальтована дорога.
Квартира затишна. Є балкон та лоджія.
Квартира з роздільним плануванням. Санвузол роздільний з плиточною облицюванням. Стан квартири житловий.
Квартира з централізованою системою опалення, центральною каналізацією, електрикою, газом та центральним водопроводом. Є бойлер.
Квартира з меблями та побутовою технікою, зокрема холодильником, плитою та пральною машиною. Є балкон, лоджія, ванна та меблі на кухні.
Здача квартири бажано без тварин.
Зручне розташування квартири поблизу Київського ринку, магазинів, ТЦ Панорама. Поблизу знаходяться школи та дитячі садки. Прекрасна транспортна розвязка.
Квартира розташована в будинку з червоної цегли, вхід з боку двору. Вікна квартири виходять у двір. Є широкий балкон, загальний для кухні та кімнати.
Сдам 1 комн. кв. по ул. Акад. Королева, 75 р-н Таирова
Квартира просторная, чистая, есть балкон застеклен, раскладной диван и кресло, шкаф, оконные рамы - деревянные.
На кухне газ. плита, холодильник, все в рабочем состоянии
Санузл и ванная раздельные, есть стиральная машина.
Рядом школа, детск. сад, магазины, аптеки, отличная транспортная развязка.
Сдается долгосрочно для 1-2 человек, можна с ребенком, но категорически без животных.
цена: 6500 грн/мес. + залог + комунал. платежи + % услуги риелтора.
Сдам 1к-квартиру на Таирова, ул. а. королева/ Е. Чикаленко ( Вильямса).
Просторный балкон на комнату и кухню, застеклен. Гардеробная.
Есть вся необходимая мебель и бытовая техника.
Отличная транспортная развязка.
Сдается в долгосрочную аренду 1 комнатная квартира на Королёва/Архитекторская
2 этаж, квартира в хорошем состоянии.
Счетчики на свет, воду и газ.
Центральное отопление
Рядом конечные маршруток, супермарты.
Для 1-2 человек
Есть видеообзор.
Сдается впервые после капремонта 1 ком. квартира на 5 этаже девятиэтажного дома.
Квартира светлая и просторная.
Удобный ортопедический диван, большой и вместительный шкаф купе. ТВ смарт, кондиционер.
На кухне новая бытовая техника, газовая плита, духовка, холодильник и т. п.
Балкон расширен и застеклён.
Охранная сигнализация, чистая парадная на ключе.
Отличное расположение дома, рядом Киевский рынок, супермаркеты, Панорама , близко к морю и остановкам.
Реальному арендатору возможен торг.