Оренда двокімнатної квартири. Ідеальне розташування. Дореволюційний будинок без ліфта. Квартира знаходиться на 3-му поверсі чотириповерхового будинку, вхід в будинок через зелений сквер. Квартира складається з вітальні з вбудованою кухнею, спальні, санвузла і ванної кімнати. У вітальні є відкритий балкон. Квартира повністю мебльована та обладнана. Кондиціонери в кожній кімнаті, бойлер у ванній. Висота стелі чотири метри, металопластикові вікна, броньовані двері. Пять хвилин пішки до метро Золоті Ворота, Оперного театру і численних ресторанів.
Пропонується в оренду простора 2-кімнатна квартира з авторським дизайнерським ремонтом у серці Києва ЖК Ярославів Град.
Загальна площа 61м2
Планування:
Простора кухня-студія
спальня
️Оснащення:
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання:
вбудовані меблі, сучасна техніка, пральна машина, посудомийка, кондиціонери, телевізори, Wi-Fi, все до найдрібніших деталей.
Будинок і територія:
ЖК бізнес-класу з охороною та відеоспостереженням
Підземний паркінг, ліфти, доглянута прибудинкова територія
Центральне опалення
Локація:
Престижний район Золоті Ворота / старе місто, поруч:
метро Золоті Ворота (кілька хвилин пішки)
парк, історичні памятки, театри
ресторани, супермаркети, школи
Тихий, безпечний район, ідеальний для комфортного життя в самому центрі столиці.
Вишукана квартира з терасою у центрі Києва — Золоті ворота
Пропонується 2-рівнева квартира площею 211 м² у будинку з ліфтом на Ярославовому Валу 16.
6/7пов. ліфт
Планування:
4 кімнати + кухня-вітальня
2 санвузли (ванна, душ, хамам)
простора тераса з барбекю та літньою кухнею
Комфорт:
автономне опалення, тепла підлога
вентиляція, кондиціонування у кожній кімнаті
фільтрація та питна вода
домашній кінотеатр, швидкісний інтернет
Безпека:
відеонагляд, датчики руху, протікання та газу
Локація: метро «Золоті ворота» – 2 хвилини пішки.
Вартість: 6 000 $/міс, без комісії
Без комісії!!!
Вашій увазі пропонується нова 2 кімнатна квартира в центрі! Вул .Михайлівська , буд. 16-Б.
Планування:
-кухня вітальня
-відкритий балкон
-спальна кімната
-сумісний санвузол
В квартирі виконано дизайнерський ремонт 2023 році в наявності уся побутова техніка та меблі для комфортного проживання.
A new 2-room apartment in the center is offered to your attention! Street . Mykhailivska, building 16 b.
The apartment has undergone a design renovation, all household appliances and furniture are available for a comfortable stay.
The apartment is vacant and ready for occupancy.
Актуально! Можливі перегляди! Світло не вимикають!
Перша здача після ремонту з оновленими меблями. Гарна локація - поруч київський велотрек, 5-7 хвилин до метро Золоті Ворота та метро Університет, два парки та супермаркет в будинку. Є закрита територія для паркування.
Особливості планування: квартира має великий хол який можна використовувати як робочий кабінет. Спальна зона має нове двохспальне ліжко з ортопедичним матрасом та зоною для відпочинку з диваном.
В квартирі є необхідна техніка: кондиціонер, газова плита, бойлер, мікрохвильова піч, плазмовий телевізор, кавоварка. В будинку є ліфт, підїзд після ремонту, в квартирі є домофон.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
1к.м.Университет пешком.
Условия аренды в описании.
Сдается уютная квартира.
Балкон застеклен.
Сан. узел - кафель.
Квартира меблирована.Есть диван, шкаф-купе, стол и др.
Есть стиральная машина и холодильник.
Возле дома - Метро.Кроме того, возле дома останавливается много разных маршруток и автобусов.Центр города.
Отличная инфраструктура. Поблизости есть магазины, ТЦ, кинотеатр, кафе, рестораны и парки.Свободна.Можно смотреть.Только для 1 чел.
Квартира большая в одну из комнат будет приезжать хозяин переночевать 1раз в месяц или 1раз в два месяца.
Квартира має суміжне прохідне планування з роздільним санвузлом. Косметичний ремонт. Одна кімната прохідна з виходом на балкон.
Квартира підключена до центральної каналізації, центрального водопроводу та газу. Встановлена газова плита.
Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною технікою, включаючи холодильник, пральну машину, Wi-Fi та меблі на кухні.
Застава становить 16000 грн. Комісія - 50%%. Дозволяється проживання з маленьким песиком вагою до 10 кг.
Квартира розташована в цегляному будинку, побудованому у 80-90-і роки.
Квартира розташована в історичному центрі Києва, до метро Золоті Ворота 10 хвилин пішки. Поблизу багато ресторанчиків, кафешок та магазинів. Дуже зелено.
З балкону відкривається гарний вид на старовинну вулицю Києва. Є вихід на дах кафе.
Актуально! Можливі перегляди! Генератор на ліфт, воду та опалення!
Будинок: охорона, відремонтований підїзд.
Ключова перевага: газова колонка та плита, є підвал та можливість підключення резервного живлення (батарейка)
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Пропонується в оренду 2 кім квартира в центрі Києва. Бул. Тараса Шевченка, 2.
Планування: кухня - вітальня, спальня, санвузол сумісний з джакузі і теплою підлогою, балкон відкритий. Сучасний ремонт. Повністю укомплектована меблями і технікою для комфортного проживання. Газова плита і духова шафа.
Розвинута інфраструктура. Гарне розташування будинку, зручна транспортна розвязка, 50 метрів до станції м. Льва Толстого, Палац Спорту, Хрещатик.
Поруч багато кафе та ресторанів, магазинів, в будинку аптека, поруч парк Шевченка, Бессарабський ринок, ТЦ "Метроград", Арена Сіті.
Фото відповідають дійсності! Готова до перегляду і заселенню! До зустрічі!
Актуально! Можливі перегляди!
Спальня і окрема кімната з диваном
Є парковка у дворі!
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Квартира затишна, стильна, молодіжна, з дизайнерським ремонтом. Планування - студія. Стеляні вікна забезпечують попадання світла навіть у похмуру погоду. Є 2 санвузли (ванна та душова кабіна), гардеробна кімната.
Система опалення - індивідуальне електро. Безперебійне живлення. Підключене резервне живлення, працює опалення, інтернет, водопостачання.
Квартира з меблями. Є посудомийна машина, електрочайник, холодильник, варильна панель, праска, духова шафа, пилосос, пральна машина. Мультимедіа включає кабельне цифрове ТБ, швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi.
Можна іноземцям. Домашні улюбленці дозволені, але тільки маленькі песики до 10 кг.
Будинок до 1917 року. Є паркувальне місце.
Квартира розташована в тихому центрі Шевченківського району. Зелений, затишний район. За 2 хвилини пішки сквер ім. Богдана Ступки, сквер Олеся Гончара, велотрек. Поруч супермаркет, кафе, ресторани, продуктові ярмарки, салони, магазини та ін. Поблизу М. Золоті Ворота, Університет.
Квартира світла, є кондиціювання, система очищення води, відеоспостереження, підігрів підлоги, сигналізація.
Перша здача! ВІЛЬНА ! Ключі на руках! ТОРГ можливий!
Три роздільні кімнати, двоспальне ліжко, 2 дивана, які розкладаються+ 2 крісла.
Є все необхідне для проживання: вбудована кухня, холодильник, бойлер, шафи. Засклений балкон.
Висота стелі - 4, 20. Вікна у двір.
Станція метро Театральна - 3 хвилини. Поруч Хрещатик, ЦУМ, Майдан Незалежності
Оренда квартири, Чикаленка 5,
Розглядається під проживання або офіс.
88 м2, газова плита, колонка, світло, 4 м стелі, парковка у дворі, комунальні за лічильниками, холодильник, мікрохвильова піч, пральна машина, праска
✅Актуальна!
💎Здається двокімнатна квартира в самому центрі Києві вул. Мала Житомирська,5
Ⓜ️Метро Майдан Незалежності
💬Покращення по квартирі або доукомплектація обговорюються.
• Площа: 60м2
• Поверх: 2/5
• Кухня: ГАЗОВА плита, холодильник, пральна машина, мікрохвильова піч, електрочанйик.
• Дві роздільні кімнати. Двоспальне ліжко в другій кімнаті в перспективі можемо замінити на диван.
• Два кондиціонера.
• Два телевізора.
• Роздільний санвузол, бойлер.
• Є кладова, та невеличка шафа в передпокої.
• Балкон.
📞Телефонуйте, пишіть та приходьте на перегляд, готова для заїзду.
Здається квартира з дизайнерським ремонтом в самому серці Києва на вул. Прорізна, 3.
Імпортні матеріали, меблі, необхідна техніка – високої якості, внутрішня комплектація квартири
відповідає концепції "заїжджай і комфортно живи". Формат: кухня-вітальня, спальня, 1 с/в, 2 балкони.
Розвинена інфраструктура дозволяє заощаджувати час. Доглянуте парадне, інтелігентні сусіди, поруч
ЦУМ, навколо безліч посольств/консульств, державних установ, станції метро: «Золоті Ворота»,
«Хрещатик» - 2 хвилини пішки. Є місця для авто на паркінгу з охороною у внутрішньому
дворі. Світло не вимикають!!!
Можлива безготівкова оплата по договору з ФОП (приватний підприємець). Є відеоогляд
Оренда 2 кімнатної квартири в історичному цетрі Києва , провулок Чеховський 11, Львівська площа, метро Золоті Ворота 12 хв, пересічення з вулицею Бульварно-Кудрявська ( Воровського).
Квартира розташована в якісному дореволюційному будинку на безпечному 1/5 поверсі з товстими цегляними стінами, Н=3.5м. Загальна площа 56 кв.м, дві роздільні кімнати 20.2 та 14.5 кв.м, кухня 8.7 кв.м. В квартирі газова плита. Тамбур на дві квартири.
Оснащення квартири:
- 2х спальне ліжко, шафа
- диван, вітальня
-пральна машина, газова плита, посудомийна машина, холодильник, бойлер
Охайний під"їзд. Вікна виходять на затишний скверик. Поруч знаходиться інститут ортопедії, Львівсьска площа, піший хід до метро Золоті Ворота, до цирку, 4 зупинки до Майдану Незалежності.
Ціна оренди 25.000 грн+залог+ комунальні послуги
Актуально! Можливі перегляди!
Планування:
- вітальня
- спальня з двоспальним ліжком з виходом на балкон
- кухня( газ)
- просторий санвузол з бойлером
Якісний ремонт,високі стелі, теплий будинок, вдале планування, повна комплектація всіма необхідними меблями та технікою
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Трикімнатна квартира в центрі Києва поруч ЦУМ, Бессарабка, Хрещатик
Адреса: вул. Євгена Чикаленка (Пушкінська), 20
Поверх: 5/5, у будинку є ліфт
Світло практично не вимикають, є газова плита!
Квартира після якісного євроремонту, повністю умебльована та укомплектована всім необхідним для комфортного проживання.
Є посуд, постільна білизна й побутові дрібниці — можна заїжджати одразу.
Основні характеристики
Тип будинку: дореволюційний (до 1917 р.), цегляний
Планування: роздільне
Санвузол: суміжний
Опалення: централізоване
Оснащення
Побутова техніка: кавомашина, посудомийна машина, холодильник, мікрохвильова піч, мультиварка, духова шафа, газова плита, пральна машина, пилосос, фен, праска
Мультимедіа: Wi-Fi, телевізор, супутникове ТБ
Комфорт: кондиціонер, балкон, ванна, душова кабіна, сигналізація, гардероб, паркувальне місце
Домашні улюбленці
Так, котик
Так, інша тваринка
Так, маленький песик (до 10 кг)
Інфраструктура
У пішій доступності (до 500 м):
банк та банкомати, кінотеатр, аптеки, лікарня, ринок, метро, парк, супермаркети, ТРЦ, кафе й ресторани, школи, дитячі садочки, зупинки транспорту та інші важливі об’єкти.
Додатково
Підходить для іноземців, та сімей з дітьми.
Вільна з 11.12.2025
ID 576. Без %. Є генератор Золоті ворота ЖК Да Вінчі Олеся Гончара, 35
Оренда просторої та світлої 3-кімнатної квартири в клубному будинку з закритою територією та охороною 24/7.
Локація: Київ, Шевченківський р-н, Центр, вул. Олеся Гончара, 35. ЖК "Да Винчи".
Планування: передпокій, хол, простора вітальня з виходом на балкон, кухня, 2 спальні кімнати, 2 санвузли, 2 великі гардеробні кімнати.
Технічні характеристики:
- Поверх: 12 з 16
- Площа: 146 м2
- Спалень: 2
- Висота стелі: 3 метри
У квартирі вид на історичну частину міста. Сучасний ремонт. Є вся необхідна техніка для комфортного проживання. Побутова техніка – Bosch, SAMSUNG. Сантехніка – Primera, Franke, RAK Ceramics. Плазмові телевізори – SAMSUNG та Pioneer. Італійські меблі. Вбудована система вентиляції та кондиціонування. Два бойлери по 80 літрів. Тепла підлога усюди де плитка.
ЖК Да Вінчі – клубний будинок із закритою територією у історичному центрі міста. Охорона та відеоспостереження по всій території 24/7, система контролю доступу на територію. Є генератор на ліфт, воду та опалення. Наземний та підземний паркінг, який можна використовувати як укриття. Поряд з будинком: вулиці Ярославів вал (Ярославов Вал), Рейтарська (Рейтарская), Стрілецька (Стрелецкая), Золотоворітська (Золотоворотская), Івано Франка (Ивана Франко), Золотые Ворота, Володимирська (Владимирская), Бульварно-Кудрявська (Бульварно-Кудрявская), ЖК Ярославів Град (Ярославов град), Арт Холл (Art Hall), Nobel Homes, ЖК Ambassador House.
Ціна: 2.200$ за місяць, торг. Без комісії.
У вартість включено одне паркомісце у підземному паркінгу.
Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Ремонт у житловому стані.
Встановлені електро-, водо- та газолічильники. Квартира має централізоване опалення, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною побутовою технікою, включаючи електрочайник, холодильник, плиту, пральну машину, кондиціонер, ванну, балкон, лоджію та меблі на кухні. Також є Wi-Fi.
Квартира вільна з 15 грудня. У будинку завжди є світло. Проживання з домашніми тваринами заборонено.
Поблизу розташовані супермаркет "Фора", Оперний театр, нова пошта, поліклініка, спортзал. У вівторок та пятницю в 5 хвилинах ходьби проходить ярмарок. До метро "Золоті ворота" та "Вокзальна" можна дійти пішки за 10-15 хвилин.
Простора 4-кімнатна квартира в історичному серці Києва, Шевченківський район
До вашої уваги – повністю укомплектована та готова до проживання квартира площею 106 м², розташована у сучасному житловому комплексі з підвищеним рівнем безпеки.
Ви житимете в самому серці столиці – до Золотих воріт усього 10 хвилин пішки. Поруч – історичні пам’ятки, затишні кав’ярні, парки, театри та вся інфраструктура для комфортного життя.
Планування та особливості
Простора вітальня
3 затишні спальні
Окремий гардероб
2 повноцінні санвузли
Балкон, перероблений у світлий та функціональний кабінет
Повне меблювання та техніка: посудомийна машина, духовка, мікрохвильова піч, пральна та сушильна машини
Житловий комплекс складається з п’яти будинків різної висотності (від 5 до 19 поверхів) та має:
* 2-рівневий підземний паркінг на 758 місць
* Підземний супермаркет з окремим входом (2760 м²)
* Офісні приміщення на території
* Сучасну систему безпеки: відеоспостереження, контроль доступу, професійна охорона у кожному під’їзді та цілодобове патрулювання
Це не просто квартира – це готовий простір для комфортного та престижного життя у самому центрі Києва.
Квартира розташована на Софіївській площі в благородній сталінці за адресою вулиця Володимирська 19. Виконаний стильний ремонт, комфортне планування кухня- студія, спальня, великий санвузол з душовою кабіною. Апартаменти укомплектовані меблями і технікою для комфортного проживання. Завдяки тому, що вікна спальні дивляться в тихий двір, проживаючи в центрі Києва відчуття наче ви проживаєте в заміському будинку. У разі потреби, власники квартири, готові забезпечити резервним живленням електроенергії. Закритий двір з власною парковкою, бомбосховище. Квартира вільна, можливий безготівковий розрахунок, деталі по телефону, перегляди за домовленістю.
Закрита територія, можливість парковки в дворі.
Кухня-студія, спальня, санвузол.
Видова двокімнатна квартира в самому центрі Києва. Вул. Мала Житомирська 16/3
Квартира з ремонтом дуже високої якості виконаним із дорогих матеріалів. Оснащена всією необхідною побутовою технікою від провідних світових виробників. Наразі до укомплектовується меблями.
Ідеально підходить для самотніх людей або пар.
Незважаючи на те, що квартира знаходиться в центрі, вона тиха, оскільки виходить на задній двір.
У квартирі дуже зручне планування:
– окрема кухня
- окрема вітальня
– спальня;
– санвузол із душовою;
Квартира ідеально розташована поруч із численними зупинками громадського транспорту, що дозволяє легко пересуватися містом. Кілька станцій метро знаходяться в пішій доступності:
• Майдан Незалежності – 5 хвилин пішки
• Хрещатик – 8 хвилин пішки
• Золоті Ворота – 9 хвилин пішки