Оренда двокімнатних квартир метро Палац спорту, Київ
339 оголошень по 146 квартирах
можна з тваринами
25 000 грн
вулиця Хрещатик, 29
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Газ! Оренда 2-кімнатної квартири в самому серці столиці — Хрещатик, 29/1
Пропонується простора та світла 2-кімнатна квартира в цегляній сталінці в Центрі Києва. Загальна площа — 60 м² (житлова 48 м², кухня 9 м²), 5 поверх із 8.
Квартира з якісним євроремонтом, повністю укомплектована меблями та побутовою технікою — заїжджай і живи. Санвузол суміщений, охайний та сучасний.
Будинок розташований у районі з ідеальною інфраструктурою: поруч магазини, кафе, ресторани, банки, зони для прогулянок.
До метро “Хрещатик” — лише 10 хвилин пішки.
Можна з тваринками!
2 кімнати
з ремонтом
65 / 50 / 9 м²
цегляна
поверх 5 з 8
1954 Рік будівництва
25 968 грн
Велика Васильківська вулиця, 51
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується в оренду 2-кімнатна квартира в самому центрі Києва, за адресою вул. Велика Васильківська, 54, Голосіївський район. Будинок відомий як «будинок архітекторів» — цегляна 9-поверхова споруда 1968 року побудови, яка відзначається якісним проєктуванням та зручними плануваннями квартир.
Будинок має 2 під’їзди, ліфт, усього 78 квартир. Закрита, доглянута територія з парковкою у дворі, що є суттєвою перевагою для центральної частини міста. Тихий внутрішній двір без зайвого шуму з проспекту.
Квартира розташована на 2 поверсі. Планування зручне та функціональне: дві окремі світлі кімнати, кухня 8 м², санвузол. Загальна площа — 55 м². Квартира з ремонтом, чиста, доглянута, повністю готова до заселення.
Укомплектована всіма необхідними меблями та побутовою технікою для комфортного проживання. Теплий цегляний будинок, стабільне опалення, приємний мікроклімат у будь-яку пору року.
Локація — одна з найкращих у місті: 3 хвилини пішки до метро «Олімпійська», поруч ТЦ, супермаркети, кафе, ресторани, фітнес-клуби, зручна транспортна розв’язка.
Квартира підійде для пари або сім’ї, можна з дітьми.
Без тварин.
Перегляди — за домовленістю. Квартира актуальна та готова до заселення.
2 кімнати
з ремонтом
55 / 47 / 8 м²
цегляна
поверх 2 з 9
1969 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
можна з деякими тваринами
43 281 грн
Володимирська вулиця, 81
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здається світла й дуже приємна квартира з дизайнерським ремонтом в центральній частині міста.
Під’їзд чистий і доглянутий, є домофон для вашої зручності та безпеки.
У квартирі зроблено якісний дизайнерський ремонт з використанням преміальних матеріалів. Встановлені енергоефективні вікна, що зберігають тепло взимку та тишу — завжди. Для додаткового комфорту — сучасна сигналізація Ajax, надійний сейф, швидкісний інтернет та тепла підлога.
Планування продумане і зручне:
– простора кухня-вітальня, ідеальна для життя та прийому гостей
– окрема спальня, тиха та затишна
– великий суміщений санвузол
– повноцінна гардеробна кімната.
Опалення централізоване, але також індивідуально регулюється (тепла підлога). Гаряча вода — централізована, а ще є бойлер на випадок відключень.
Квартира чекає на дбайливих орендарів, які цінують комфорт, стиль і зручне розташування!
2 кімнати
з ремонтом
65.5 / 20 / 30 м²
цегляна
поверх 3 з 4
1907 Рік будівництва
можна з деякими тваринами
34 625 грн
вулиця Шота Руставелі, 24
Скопіювати посилання
Поскаржитися
#9071 Актуально
Здається світла та простора 2-кімнатна квартира площею 70 м² у самому серці столиці — ШОТА РУСТАВЕЛІ, 24
4 поверх із 5, тихий охайний будинок. Абсолютний центр міста.
У пішій доступності кафе, ресторани, торгові центри, аптеки, банки, школи та садочки
2 хвилини до метро: Льва Толстого та Палац Спорту
Ідеальна інфраструктура — все поруч!
Телефонуйте та до зустрічі на перегляді
2 кімнати
з ремонтом
70 / 50 / 8 м²
цегляна
поверх 4 з 5
1917 Рік будівництва
можна з деякими тваринами
26 000 грн
бульвар Лесі Українки, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується в довгострокову оренду квартира в самому центрі міста.
адреса :Бульвар Лесі Українки 7
В квартирі є все необхідне для комфортного проживання.
За запитом надамо відеоогляд квартири.
Чекаємло на перегляд.
2 кімнати
з ремонтом
55 / 30 / 9 м²
цегляна
поверх 4 з 8
1965 Рік будівництва
45 000 грн
бульвар Лесі Українки, 7-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда 2-х кімнатної квартири.
Адреса - бульвар Лесі Українки, 7а.
Загальна площа квартири - 104 м2, розташована на 4 поверсі.
Функціональне планування:
- кухня
- вітальня
- спальна кімната
- 2 с\у
- 2 балкона (засклений)
Квартира укомплектована необхідною побутовою технікою. Є все необхідне для комфортного проживання, включаючи: посудомийна машина, пральна та сушильна машина, електроплита, духова шафа, бойлер, телевізор, холодильник.
Розвинена інфраструктура: кафе, ресторани, лікарня, салони краси, відділення пошти та банків, спортклуб і багато іншого.
2 кімнати
з ремонтом
104 / 80 / 14 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 24
2012 Рік будівництва
54 101 грн
вулиця Шота Руставелі, 24
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Київ, вул. Шота Руставелі, 24, ст.Метро "Площа Украънських Героїв" (Площа Льва Толстого), "Палац Спорту"; поруч Палац Спорту.
• Пропонується в оренду двокімнатна квартира (окрема 1 спальня та 1 кабінет), повністю мебльована, дизайнерський ремонт, склопакети, балкон, вікна на фасад, не засклений, гардеробна кімната, 2 кондиціонера, вбудована техніка, кухня підлога, плитка, ламінат, домофон, фасадний вхід, поруч Синагога, в будинку приват банк.
2 кімнати
з ремонтом
75 / 30 / 20 м²
цегляна
поверх 2 з 4
1917 Рік будівництва
30 296 грн
вулиця Шота Руставелі, 40
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Актуально! Можливі перегляди!
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
2 кімнати
з ремонтом
60 / 40 / 15 м²
цегляна
поверх 2 з 6
1894 Рік будівництва
Популярні запити
51 937 грн
бульвар Лесі Українки, 7-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Видова 2-кімнатна квартира на вул. Лесі Українки, 7а.
Виконано дизайнерський євроремонт у стилі неокласики.
Вбудовані дорогі меблі, побутова техніка від провідних світових виробників (Liebherr, Hansa, Electrolux), італійська сантехніка.
З вікон відкривається чудовий краєвид на місто.
У квартирі дуже зручне планування:
кухня-вітальня,
спальня,
санвузол (ванна),
Включено в орендну плату супровід з технічних питань, що виникають. Можлива реєстрація.
Розвинена інфраструктура. У пішій доступності центр Києва, а також,
ТРЦ «Gulliver», ТЦ «Arena-City», Бекарабський ринок, поруч метро Кловська, Палац Спорту, Печерська.
Територія будинку під охороною, у підїзді консьєрж.
4. 5. 8. 6
2 кімнати
з ремонтом
75 / 30 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 12 з 27
2012 Рік будівництва
можна з деякими тваринами
43 281 грн
вулиця Саксаганського, 37-К
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ЖК "ROYAL TOWER" вул. Саксаганського 37к. ПАРКІНГ
2 кімнати
67 / 40 / 20 м²
поверх 28 з 31
Монолітно-каркасна
Роздільне
З ремонтом
Опис
Дизайнерская квартира в ЖК Royal Tower ( Роял Тауэр), ул. Саксаганского 37к
ПЛАНИРОВКА:
Общая площадь : 67 м кВ
Кухня с комфортной столовой зоной, совмещена с просторным, уютным залом.
Отдельная хозяйская спальня с большой двуспальной кроватью и ортопедическим матрасом.
Ванная комната c душевой кабиной
Квартира готова к заселению и полностью укомплектована всей мебелью и бытовой техникой.
Панорамное остекление открывает вид на центр Киева, а в ночное время огни города никого не оставят равнодушным. Все окна квартиры выходят в тихую зону, напротив нет домов и шума от дорог.
ПОЧЕМУ ЖК ROYAL TOWER?
Современный дом, бизнес класса.
Пространство входной группы соответствует уровню пятизвездочного отеля. Зона ожидания и консьерж сервис 24/7
Презентабельная входная группа.
Лобби-бар
На крыше небоскреба есть собственный парк.
Собственный spa-комплекс и тренажерный, игровая комната для детей.
Круглосуточная система охраны и безопасности. Видеонаблюдение, доступ на этаж по карте.
Все выполнено для Вашего комфорта и комфорта Ваших гостей.
ИНФРАСТРУКТУРА !
Центр Киева.
Адрес : Саксаганского 37 К
Рядом: парк им.Шевченко 600м, супермаркеты (Мегамаркет, Топмарт, Сильпо), СпортЛайф, бассейны, стадион, кинотеатры, ТРЦ Гулливер.
ст.м.пл.Льва Толстого - 700м. ст.м.Олимпийская - 500м.n
Деталі
В квартирі 2 кімнати, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна. Вид з вікон на місто. Квартира перепланована, планування кімнат Роздільне. Немає газу, кухонна плита електрична. Гаряча вода - електричний бойлер. Опалення центральне. Суміщений санвузол, Туалет/душ. Є сантехніка. Є балкон. Вікна металопластикові. В квартирі є Телевізор, Праска, Шафа, Ліжко, Підігрів підлоги, Кондиціонер, Пральна машина, Душова кабіна, Холодильник, Мікрохвильовка, Посудомийна машина, Посуд, Лічильники. Будинок побудований в 2016 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Охорона, Консьєрж. Поруч є зупинки, супермаркет, розважальні заклади, парк. Терміново. Без комісії
В квартирі є
Телевізор
Праска
Шафа
Ліжко
Підігрів підлоги
Кондиціонер
Пральна машина
Душова кабіна
Холодильник
Мікрохвильовка
Посудомийна машина
Посуд
2 кімнати
з ремонтом
65 / 30 / 33 м²
монолітно-каркасна
поверх 28 з 30
2016 Рік будівництва
34 625 грн
бульвар Лесі Українки, 8
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується в довгострокову оренду 2к квартира ( окрема спальня кімнати + кухня-студія ) бульв Лесі Українки 8 , 2 поверх . Лаконічний, продуманий ремонт , техніка, якісні меблі, Центр Києва з розвиненою інфраструктурою 5 хвилин від будинку до станції метро Готова до перегляду та заселення
2 кімнати
з ремонтом
60 / 20 / 18 м²
цегляна
поверх 2 з 7
1958 Рік будівництва
54 101 грн
вулиця Антоновича, 44
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має планування з кухнею-студією та окремою спальною кімнатою, а також душовою кімнатою. Стан ремонту оцінюється як чудовий.
В квартирі забезпечено наявність води, газу та опалення. Деталі щодо лічильників та інших комунікацій не вказані.
Квартира здається з меблями.
Умови здачі квартири не вказані. Додаткові вимоги чи обмеження відсутні.
Житловий комплекс "Chicago Central House" має закриту територію, цілодобову охорону та відеоспостереження.
Розташування квартири в центрі міста, в 5 хвилинах пішки від метро "Олімпійська", забезпечує зручний доступ до міської інфраструктури.
Квартира розташована в центрі Києва, що робить її чудовим варіантом для комфортного життя.
2 кімнати
з ремонтом
45 / - / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 12 з 25
2019 Рік будівництва
51 937 грн
вулиця Саксаганського, 37-К
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Авторський дизайн з величезним бюджетом на ремонт. Планування з розсувною стіною та дверима від підлоги до стелі, що перетворює 2 кімнатну квартиру в 1-кімн. З вікон відкривається чудовий вигляд у бік олімпійського стадіону з 23 поверху. В ідею мінімалізму та зручного простору у квартирі сховані меблі та техніка сховані в стіну.
• Техніка BOSCH
• Гігантський проєктований екран на всю стіну, керований Apple TV
• Аудіосистема Harman/Kardon
• Безшумна японська система кондиціювання Daikin
• Двокамерний склопакет (Швейцарія) з 7 величезних секцій з бамбуковими жалюзями.
• Широкий світлий паркет з елітних сортів дерева.
• Пральна та сушильна машини, інтелектуальний, робот-пилосос, холодильник, НВЧ, плита, духовка.
• Висота стелі 3.12 метра
Особливості будинку:
• 5 хвилин до м.Льва Толстого, 4 хвилини до м. Олімпійська
Безплатно для мешканців будинку:
• власна спортивна зала, сауна хамам, фінська сауна, •величезне лобі з кафе для ділових зустрічей, кімната для дітей.
• Безплатно для мешканців будинку: фантастичний дах-парк із видом на весь Київ із 30-го поверху. Ідеально для зустрічі світанків та заходів сонця
• Безліч ресторанів, кафе, магазинів, кілька супермаркетів
• Професійний ОСББ, що входить до групи, що керує TSARSKY, Jack House, Taryan Towers, etc.
• Вся територія будинку контролюється відеокамерами
• Доступ до будинку та всієї інфраструктури за іменними магнітними картками
• Будинок працює за системою "розумний будинок"
2 кімнати
з ремонтом
63 / 23 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 23 з 30
2016 Рік будівництва
32 000 грн
вулиця Хрещатик, 23
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування. Ремонт виконано за євростандартом.
Система опалення централізована. В квартирі встановлено бойлер.
Квартира здається з меблями. Наявна вся необхідна побутова техніка: посудомийна машина, електрочайник, холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, плита, пральна машина.
Вартість оренди становить 32000 грн на місяць плюс комунальні послуги. Домашніх улюбленців не допускають.
Будинок житлового фонду 80-90-х років. В квартирі є балкон, лоджія та тераса. Також є панорамні вікна та працює ліфт.
Розвинена інфраструктура району включає магазини, кафе та ресторани. Поруч розташовані Бесарабський ринок, Арена Сіті та ТРЦ Гулівер. Відмінна транспортна розвязка, станція метро Хрещатик знаходиться за 5 хвилин пішки.
Квартира розташована на 7 поверсі та має прямий вихід на терасу. З вікон відкривається чудовий вид на Хрещатик. Встановлено кондиціонери.
2 кімнати
з ремонтом
75 / - / 15 м²
цегляна
поверх 7 з 9
1953 Рік будівництва
43 281 грн
бульвар Тараса Шевченка, 2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
АКТУАЛЬНО! Хрещатик арена бесарабський ринок
Про квартиру:
+ Комфортне планування: простора кухня-гостинна, дві спальні кімнати, просторий коридор, два балкони;
+ Квартира укомплектована всім необхідним для проживання (від необхідної великої техніки до дрібних деталей, як посуд, столові прибори, тощо) та готова до заселення сьогодні.
Про переваги даної локації:
+ Преміум локація. Серце столиці, самий центр, Липки, Хрещатик, Бесарабський ринок, ЦУМ, Арена – локація точно не залишить байдужим Вас та Ваших гостей.
+ Розвинена інфраструктура. Поруч з будинком є все необхідне для комфортного життя – кращі кав’ярні Києва, преміум супермаркети, торгові центри та фітнес-зали класу А, салони краси.
+ Зручне розташування. Центральна локація, зручна розв’язка усіма видами транспорту, швидкий доступ у всі необхідні локації міста.
Пишіть, телефонуйте, домовимось про перегляд.
2 кімнати
з ремонтом
65 / 40 / 15 м²
цегляна
поверх 7 з 10
1963 Рік будівництва
47 609 грн
вулиця Антоновича, 44
Скопіювати посилання
Поскаржитися
#RR14427 Оренда видової квартири 48 м² | ЖК «Chicago Central House», вул. Антоновича, 44
Сучасна видова квартира у престижному житловому комплексі бізнес-класу в самому центрі Києва. Високий поверх, панорамні краєвиди та якісний ремонт забезпечують максимальний рівень комфорту для життя в динамічному міському середовищі.
### Характеристики приміщення
— Загальна площа: 48 м²
— Поверх: 22 / 24
— Планування: кухня-вітальня, спальня
— Санвузол: з душем
— Гардеробна кімната
— Фонд: житловий
### Інтер’єр та оснащення
— Високоякісний ремонт у стриманих теплих тонах
— Використані дорогі матеріали оздоблення
— Повна комплектація меблями та побутовою технікою від провідних виробників
— Наявні кухонні та постільні набори
— Панорамний вид на місто
### Будинок та безпека
— ЖК бізнес-класу «Chicago Central House»
— Закрита територія
— Цілодобова охорона та відеоспостереження
— Консьєрж-сервіс
— Презентабельний хол
### Інфраструктура та транспорт
— Центральна локація
— Поруч торговельно-розважальні центри
— Школи, дитячі садки, університети
— Ресторани, бутіки
— Метро «Олімпійська» — близько 5 хвилин пішки
Запрошуємо на перегляд у зручний час разом з Royal Real Estate!
Код об’єкта: #RR14427
2 кімнати
з ремонтом
48 / 15 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 22 з 24
2019 Рік будівництва
151 482 грн
Лютеранська вулиця, 14в
Скопіювати посилання
Поскаржитися
33338
Оренда квартири | ЖК Linden | 82 м² | 5 поверх
Здається простора квартира з дизайнерським ремонтом у сучасному ЖК Linden.
Площа — 82 м², 5 поверх. Продумане планування, якісні матеріали, стильний інтер’єр.
В будинку світло є завжди.
Квартира повністю готова до заселення.
2 кімнати
з ремонтом
82 / 60 / 15 м²
цегляна
поверх 11 з 14
2023 Рік будівництва
генератор
20 000 грн
вулиця Гетьмана Павла Скоропадського
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 2 кімнати та євроремонт. Планування роздільне. Квартира здається з усіма необхідними меблями та технікою.
Будинок обладнаний інверторами, батареями та генератором, що забезпечує роботу ліфта, опалення та інтернету під час блекаутів. Також є бойлер.
Квартира повністю мебльована та обладнана технікою. Є 2 двоспальних ліжка, 2 шафи-купе, письмовий стіл зі стільцями, тумбочки, комоди, кухонні меблі зі столом та стільцями, холодильник, мікрохвильова піч, чайник, пральна машина, кондиціонер.
Квартира здається в оренду. Комісія складає 50%%.
Будинок має відеоспостереження на поверсі та в будинку, консьєрж-сервіс та підземний паркінг. У цьому комплексі також доступні інші квартири різної кількості кімнат та пентхауси.
Поруч розташовані: метро Шулявська (5 хв), центр міста (10 хв), супермаркет Сільпо (5 хв), ТЦ Більшовик (10 хв), фітнес-клуб Спортлайф (5 хв), школа та дитячий садок (5 хв).
Квартира оснащена кондиціонерами (2 шт.).
2 кімнати
з ремонтом
70 / - / 15 м²
поверх 23 з 25
генератор
43 281 грн
бульвар Лесі Українки, 7-В
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Сдам дизайнерські апартаменти на Печерську в житловому комплкексі "Jack House"!!!
65 / 22 / 18 м²
Квартира, розташована на 24 поверсі, що дозволяє насолоджуватися неповторною аурою історичного Києва, що вплітається в кожен ранок та закат, ви не повірите, але тут дійсно пейзажи неймовірні.
Для резидентів ЖК доступні наступні послуги:
- тренажерний зал,
- басейн
- лоббі-бар
і це все на останніх поверхах стануть вашим особистим простором втілення мрій.
Зручне планування, яке обєднує кухню та студію, окрему спальню, санузел з душем, великий гардероб та балкон, створюють гармонійну атмосферу для повсякденного життя.
Кожен квадратний метр квартири стане своєрідною картиною, адже відмінний ремонт вже здійснений. Вас вразить вишуканість меблів та передова техніка, яка допоможе створити затишок і комфорт.
Далі запрошую вас в подорож, де кожен момент стає миттєвістю, а кожен куток стає вашим особистим куточком щастя. У найпрестижнішому житловому комплексі "Jack House" на вулиці Лесі Українки 7-В розкривається унікальна можливість відчути себе в оазисі розкіші та комфорту.
У цій атмосфері кожна деталь - це частинка витонченості та естетики.
Кожен квадратний метр квартири стане своєрідною картиною, адже відмінний ремонт вже здійснений. Вас вразить вишуканість меблів та передова техніка, яка допоможе створити затишок і комфорт.
"Jack House" - це не просто будинок, це власний світ, де ви отримуєте доступ до багатофункціональних переваг. ЖК обляднаний автоматичним генератором.
Запрошуємо вас доторкнутися до розкоші та вишуканості. Перетворіть своє життя в безмежний шедевр усього, що найкраще пропонує сучасна архітектура та життя у центрі столиці.
2 кімнати
з ремонтом
65 / 22 / 18 м²
монолітно-каркасна
поверх 24 з 31
2017 Рік будівництва
можна з тваринами
64 921 грн
вулиця Саксаганського, 37-К
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда 1-кімнатної квартири в ЖК Royal Tower | Центр Києва
Адреса: вул. Саксаганського, 37-К
ЖК Royal Tower
Площа: 57 м²
Поверх: 18
Пропонується в оренду стильна квартира з дизайнерським ремонтом, виконаним із якісних матеріалів преміум-класу.
Планування
окрема спальня
простора кухня-вітальня
сумісний санвузол
Ремонт та оснащення
масивна паркетна дошка (спальня, кухня-вітальня)
приховані міжкімнатні двері
світлодіодне точкове освітлення
електрофурнітура Schneider
2 інверторні кондиціонери Gree (охолодження / обігрів)
Меблі та кухня
меблі Concept21, фурнітура Blum
кухня Concept21
мийка Franke, змішувач Hansgrohe
побутова техніка Bosch:
індукційна варильна поверхня
духова шафа з піролітичною очисткою та функцією мікрохвильової печі
холодильник
посудомийна машина
Санвузол
прально-сушильна машина Siemens
душова кабіна (загартоване скло)
сантехніка Celo
бойлер Electrolux, 50 л
Переваги ЖК Royal Tower (для мешканців)
парк на даху
сучасний спортзал
SPA-зона: сауна, хамам, соляна кімната
дитяча кімната
стильне лобі з баром
цілодобова охорона та відеоспостереження
підземний паркінг
Локація
Центр міста, розвинена інфраструктура, пішохідна доступність до всього необхідного.
🎥 Є відеоогляд
A2.49.16
2 кімнати
з ремонтом
57 / 30 / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 18 з 31
2016 Рік будівництва
28 132 грн
вулиця Леоніда Первомайського, 9-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Актуально! Можливі перегляди!
2-кімн. роздільна квартира на вул.Первомайського, 9А за 3 хв. ходьби до метро Кловська.
Дуже тиха тупикова вулиця та зелене місце. старовини.
Хороший ремонт, є всі необхідні меблі та техніка. Диван розкладається. Квартира простора, після гарного кап. ремонту. Євро вікна. С/У роздільна в сучасній плитці, нова сантехніка. Всі необхідні меблі - нові. Стир.маш.авт. Холодильник Кондиціонер.Бойлер. ТБ. Інтернет. Балкон засклений.
Гардеробна кімната. Два кондиціонери, два телевізори, відеокамера, дубова масивна дошка на підлозі.
Темні фото, наживо виглядає набагато краще.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
2 кімнати
з ремонтом
55 / 35 / 10 м²
цегляна
поверх 2 з 5
1957 Рік будівництва
можна з тваринами
генератор
103 874 грн
бульвар Лесі Українки, 7-В
Скопіювати посилання
Поскаржитися
АКТУАЛЬНО!
Є генератор!
ЖК "Jack House"
Печерськ! Метро "Кловська", "Печерська", «Палац Спорту»
ТРЦ "Гулівер", БЦ "Парус", БЦ "Карнегі"
Лесі Українки бульвар 7в – це будинок Бізнес-класу в центрі, з підземним паркінгом, охороною, відеонаглядом.
Квартира з дизайнерським ремонтом.
Повністю готова для комфортного проживання: мебльована, вся необхідна побутова техніка, вбудована кухня з усією необхідною технікою, гардеробна, кондиціювання, вбудовані шафи, тепла підлога, 2 с/в. Інтернет, ТБ.
Jack House – унікальний житловий комплекс бізнес-класу, ізюминкою якого є Jack Club by TSARSKY на даху будинку: затишна lounge-зона, ресторан, сучасний фітнес-клуб, SPA-зона, цілорічний термобасейн. Охорона та відеоспостереження 24/7, презентабельна вхідна група, консьєрж-сервіс, власна експлуатуюча компанія.
ПІДЗЕМНИЙ ПАРКІНГ.
Дуже розвинена інфраструктура-центр міста. Біля будинку БЦ "Вітрило", БЦ-ТРЦ "Гулівер", Палац спорту, Хрещатик, Бессарабка тощо.
А також: кафе, ресторани, бари, кавярні, бутіки, магазини, супермаркети, салони краси, банки, обмінні пункти, Нова Пошта.
Метро "Кловська", "Печерська", "Палац Спорту"...
2 кімнати
з ремонтом
85 / 40 / 18 м²
монолітно-каркасна
поверх 21 з 26
2017 Рік будівництва
64 921 грн
вул. Саксаганського, 37к
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується в оренду світла простора двокімнатна квартира з функціональним плануванням, що включає кухню-студію, окрему спальню, санвузол з ванною кімнатою та балкон. Простір світлий, комфортний і продуманий для щоденного життя, відпочинку та прийому гостей. Квартира має авторський проект ремонту та панорамні вікна, що відкривають неймовірний вид на місто.
Квартира має автономне забезпечення під час блекаутів, включаючи працюючий ліфт, опалення, інтернет та водопостачання. Встановлені лічильники.
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою, зокрема посудомийною машиною, сушильною машиною, електрочайником, холодильником, варильною панеллю, мікрохвильовою піччю, духовою шафою, плитою та пральною машиною. Також є швидкісний інтернет, телевізор та Wi-Fi.
Тварин потрібно обговорювати індивідуально. Можлива оренда паркомісця. Перегляди у зручний для вас час.
Квартира знаходиться у преміальному житловому комплексі Royal Tower — комплексі класу люкс із власною інфраструктурою. Для мешканців доступні парк на даху, стильний лаунж-хол, власна консьєрж-служба, високий рівень сервісу та безпеки. Комплекс має відеоспостереження, охорону території, вантажний ліфт, підземний паркінг та гостьовий паркінг.
Комплекс розташований у самому центрі міста, що забезпечує зручний доступ до всієї інфраструктури столиці.
Квартира має панорамні вікна, кондиціонер, балкон/лоджію, ванну кімнату, консьєрж, ліфт, підігрів підлоги, меблі на кухні, терасу та гардероб. Також є душова кабіна.
2 кімнати
з ремонтом
62 / - / 20 м²
поверх 25 з 30
26 000 грн
вулиця Академіка Богомольця, 8-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується в довготривалу оренду квартира в центрі міста.
Укомплектована меблями та технікою для вашого комфортного життя.
Розвинена інфраструктура, зручне транспортне сполучення.
Все в пішому доступі від будинку.
Поруч є магазини, супермаркети, ресторани, відділення пошти, зупинки громадського транспорту та метро.
При підписанні договору оплата за перший місяць та страхова сума власнику.
Для звязку телефонуйте або пишіть в месенджери.
2 кімнати
з ремонтом
48 / 28 / 16 м²
цегляна
поверх 4 з 5
1963 Рік будівництва