Пропонується до оренди затишна 2 кімнатна квартира по вул. Басейна 19 на 3-му комфортному поверсі. Чудова інфрастуктура: поряд знаходиться ТЦ Мандарин-Плаза, ТЦ Гулівер, Бессарабський ринок, Спортивна площа, станції метро: Палац спорту та Площа Українських героїв. Квартира в хорошому стані, укомплектована всіма необхідними меблями та технікою, холодильник, пральна машина, СВЧ. С/У роздільний. Дуже затишний двір і чудове розташування.
Ціна оренди 600 дол. + Комунальні послуги
Актуально! Можливі перегляди!
В квартирі є все необхідне для комфортного перебування.
- Бойлер,
- телевізор,
- холодильник,
- кондиціонер,
- електричний чайник,
- пральна машина,
- ванна,
- мікрохвильовка,
- інтернет,
- сигналізація;
- пилосос;
- робот пилосос.
Продумані місця для зберігання.
Є відкритий балкон, з приємним виглядом на Лютеранську.
Тихий центр, в доступі кавʼярні, ресторани , бутики. В кількох хвилинах пішої прогулянки ЦУМ .
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Пропонується в довготривалу оренду квартира в центрі міста.
Укомплектована меблями та технікою для вашого комфортного життя.
Розвинена інфраструктура, зручне транспортне сполучення.
Все в пішому доступі від будинку.
Поруч є магазини, супермаркети, ресторани, відділення пошти, зупинки громацького транспорту та метро.
При підписанні договору оплата за перший місяць та страхова сума власнику.
Для звязку телефонуйте або пишіть в месенджери.
Оренда квартири/офісу у самому центрі Києва. Вулиця Круглоуніверситетська 14. 1-й поверх. Площа 49м2. Хол, два кабінети, санвузол, балкон. Кондиціонування, меблі. Цегляний, теплий будинок, ліфт, охорона, два входи, укриття, парковка, підключені всі комунікації.
Оренда стильної 1-кімнатної квартири в ЖК White Lines (будинок 2)
Планування:
– кухня-вітальня
– спальня
– гардеробна
– санвузол з душовою
Новий дизайнерський ремонт
Панорамні вікна та вид на місто
White Lines — футуристичний ЖК з унікальною архітектурою від ARCHIMATIKA, лауреат міжнародного конкурсу World Architecture Festival. На даху — власний парк 1 га з дитячими та спортивними майданчиками.
Життя у серці Києва з максимальним комфортом.
Запрошуємо на перегляд!
Квартира має суміжну прохідну планування. Санвузол суміжний. Виконано якісний євроремонт.
Встановлено централізоване опалення.
Квартира повністю мебльована та укомплектована побутовою технікою. В наявності є варильна панель, мікрохвильова піч, духова шафа та кондиціонер. На кухні є меблі.
Квартира здається довгостроково.
Квартира розташована у 4-поверховому цегляному будинку. Є балкон.
Квартира знаходиться за 4 хвилини від метро Палац Спорту. Поблизу розташовані торгово-розважальний центр Гулівер, Палац спорту, Бесарабський ринок.
Пропонується світла двокімнатна квартира з роздільними кімнатами, є всі необхідні меблі і техніка, вбудована кухня, бойлер, ліжко і диван, в семи хвилинах ходьби Маріїнський парк, в пішій доступності ст.М "Кловська" і ст.М "Арсенальна" і ст. М "Хрещатик"
🔥 Локація, яка говорить сама за себе – центр Києва! У кроковій доступності Гулівер, Бессарабка, ресторани, бутіки, фітнес, культурні локації. Квартира у цегляному будинку з якісним ремонтом. Зручний поверх, планування: дві великі кімнати, кухня, вітальня, лоджії, два санвузли, просторий хол. Підійде сімї чи парі. Без тварин. Ідеальний варіант для тих, хто цінує стиль та зручність!
🔥 Lokatsiya, yaka hovorytʹ sama za sebe – tsentr Kyyeva! U krokoviy dostupnosti Huliver, Bessarabka, restorany, butiky, fitnes, kulʹturni lokatsiyi. Kvartyra u tsehlyanomu budynku z yakisnym remontom. Zruchnyy poverkh, planuvannya: dvi velyki kimnaty, kukhnya, vitalʹnya, lodzhiyi, dva sanvuzly, prostoryy khol. Pidiyde simyi chy pari. Bez tvaryn. Idealʹnyy variant dlya tykh, khto tsinuye stylʹ ta zruchnistʹ!
Сдаётся в аренду 2-х комнатная квартира по ул. Богомольца 8а 4 этаж дома, площадью 60 кв.м. Квартира расположена в центре столицы. Палац Спорта (10мин).
В квартире две комнаты, проходной зал и отдельная спальня, Выполнен евроремонт, поменяна проводка. В квартире есть мебель и кухня. Из техники есть бойлер, стиральная машинка, духовка, газовая варочная панель, холодильник, микроволновка, телевизор и кондиционер в спальне.
Просторий стильний апартамент площею 67 м² у самому серці Печерська, на вулиці Шота Руставелі.
Розташований у цегляному «царському» будинку з власним тихим двором та парковкою. В квартирі встановлені нові вікна, натуральний деревʼяний паркет, свіжий сучасний ремонт. Це перша здача — усе абсолютно нове!
Інтер’єр виконаний у сучасному стилі, продумане функціональне планування, оснащення всією необхідною технікою для комфортного життя.
Планування:
* Кухня: обладнана газовою плитою на чотири конфорки з духовою шафою, мікрохвильовою піччю та великим двокамерним холодильником. У зоні їдальні — великий розкладний стіл і зручні крісла для ваших гостей.
* Вітальня: простора лаунж-зона з розкладним диваном, плазмовим Smart TV, кондиціонером і затишним кріслом-мішком для відпочинку.
* Спальня: стильна та затишна, з великим двоспальним ліжком і вмісткою шафою. Є кондиціонер і телевізор з функцією Smart TV.
* Суміщений санвузол: обладнаний душовою кабіною та пральною машиною, просторий і зручний.
Локація:
У безпосередній близькості:
* метро Площа Українських Героїв, Палац Спорту,
* ТЦ Gulliver,
* популярні заклади: Milk Bar, Holly Burger,
* вулиця Хрещатик,
* поштові відділення (Укрпошта, Нова Пошта),
* супермаркет Novus,
* парк ім. Тараса Шевченка,
* велика кількість кафе, ресторанів та місць для прогулянок.
Переваги:
Ідеальне розташування — у самому центрі Києва, все необхідне в кількох хвилинах ходьби.
Умови оренди:
* договір мінімум на 6 місяців,
* гарантійний депозит у розмірі місячної орендної плати.
Цей апартамент — чудовий варіант для тих, хто цінує стиль, комфорт та життя в самому центрі столиці!
Телефонуйте, домовимося про перегляд у зручний для вас час!
#A 16 7 83
Квартира має суміжне прохідне планування. Санвузол роздільний. Ремонт у житловому стані.
Квартира укомплектована меблями та технікою. Частково можлива заміна деяких меблів. Вже замінили ліжко і планується заміна дивану. Квартира оснащена холодильником, мікрохвильовою піччю, духовою шафою, плитою, пральною машиною, телевізором та Wi-Fi.
Комісія становить 50%%.
У будинку є ліфт.
Квартира розташована на бульварі Лесі Українки.
Квартира має балкон і лоджію. У квартирі є ванна. Можливе проживання з домашніми тваринами: котиком і середнім песиком вагою до 25 кг.
Київ, вул. Шота Руставелі, 24, ст.Метро "Площа Украънських Героїв" (Площа Льва Толстого), "Палац Спорту"; поруч Палац Спорту.
• Пропонується в оренду двокімнатна квартира (окрема 1 спальня та 1 кабінет), повністю мебльована, дизайнерський ремонт, склопакети, балкон, вікна на фасад, не засклений, гардеробна кімната, 2 кондиціонера, вбудована техніка, кухня підлога, плитка, ламінат, домофон, фасадний вхід, поруч Синагога, в будинку приват банк.
Сдаётся стильная квартира в ЖК премиум-класса, бул. Леси Украинки, 7Б (Печерск)
Предлагается в аренду современная, просторная квартира в престижном доме в самом центре столицы.
Площадь — 60 м², этаж — 6/25.
🔹 Планировка: отдельная спальня, просторная кухня-гостиная, балкон с панорамными окнами, раздельный санузел.
🔹 Состояние: свежий евроремонт, качественные материалы, кондиционер, встроенная техника.
🔹 Мебель: полностью укомплектована всем необходимым для комфортной жизни (двуспальная кровать, шкаф-купе, диван, ТВ, кухонный гарнитур, посудомоечная машина и пр.).
🏙️ Жилой комплекс расположен в окружении бизнес-центров, ресторанов, магазинов. В пешей доступности метро «Кловская» и «Печерская». Закрытая охраняемая территория, видеонаблюдение, консьерж, подземный паркинг.
ЖК находится в окружении бизнес-центров, ресторанов, магазинов, рядом с метро «Кловская» и «Печерская». Территория закрытая, видеонаблюдение, паркинг.
📞 Звоните или пишите — готова к просмотрам!
Актуально! Можливі перегляди!
1-й поверх, площа: 77,0\45,0\12,0; Сучасний дизайнерський ремонт із дорогих матеріалів, роздільне планування, достатньо простору та місця для зберігання речей. Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання, меблі та побутова техніка від лідерів світового виробництва. Вбудована кухня: духовка, витяжка, варильна поверхня, мікрохвильова піч, посудомийна машина. Двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, зручний розкладний диван, шафа, гардероб, комод, робоче місце; Два Smart-TV, два кондиціонери, бойлер
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Дуже гарна 2-кімнатна квартира, 70 кв. м, знаходиться на другому поверсі будинку з ліфтом, кодовий замок на дверях. Затишна квартира в класичному стилі знаходиться в елітному історичному центрі Києва. Оснащена всією необхідною технікою: 2 кондиціонери, 2 телевізори, мікрохвильова піч, посудомийна машина, обігрівач. Вишукані меблі та аксесуари підкреслюють класичний стиль квартири.
Є парковка у дворі.
Урядовий квартал. Вул. Банкова 3
Потрібна перепустка в Урядовий квартал. Перепустку чекити орієнтовно місяць після подачі документів. У випадку не надання перепустки комісія у розмірі 50% сплачується.
Квартира двостороння з євроремонтом. Встановлено новий газовий котел. Планування роздільне, санвузол суміжний.
У квартирі встановлено новий газовий котел. Система опалення централізована.
Квартира здається з меблями та побутовою технікою. Встановлена вбудована кухня. До ваших послуг електрочайник, холодильник, праска, мікрохвильова піч, плита, пилосос, пральна машина. Є кондиціонер.
Квартира здається в оренду без комісії. Розглядаються всі пропозиції. Домашні тварини не допускаються. Квартира звільняється 30.04.2024 року.
Квартира розташована в сталінці.
Квартира має ідеальну інфраструктуру: школи, садки, магазини, Бесарабський ринок. Неподалік театр Івана Франка. Метро Хрещатик знаходиться в 8 хвилинах пішки.
З вікон відкривається розкішний вид на Кірху та будинок з Химерами. Квартира дуже затишна, тепла зимою та прохолодна влітку. Є балкон або лоджія.
1000 $ + коммунальные
Вул. Шота Руставелі, 26
Сталінка, матеріал стін – цегла. Газ!
2/5 поверх.будинку.
Без ліфту.
56/32 / 8,5 кв м
Висота стелі 3,05 м
Двостороння
Дві окремі кімнати, кухня, сан вузол з великою ванною та біде, балкон.
Одна кімната з великим двоспальним ліжком, друга з великим диваном та великим телевізором.
Вікна однієї з кімнат та кухні виходять у тихий двір.
На вікнах захисні решітки.
У квартирі зручне планування та необхідна техніка та меблі: газова плита, посудомийна машина, вбудовані шафи, бойлер, телевізор, холодильник, велике ліжко, великий диван.
Якісний ремонт 2021 року.
Чисте парадне, кодовий замок.
2 хвилини пішки метро Площа Українських Героїв, Палац Спорту, Київська Синагога, ТРЦ Гуллівер,
5 хвилин пішки ТРЦ Мандарин Плаза, Бессарабська площа, вул. Хрещатик.
АКТУАЛЬНО!
Печерськ!
Метро "Кловська", "Печерська", "Дв. Спорту"
ТРЦ "Гулівер", БЦ "Парус"
Лесі Українки бульв. 7-А – це сучасний будинок у центрі.
Пропонується простора, функціональна квартира з гарним ремонтом.
Повністю мебльована, вся необхідна побутова техніка, вбудована кухня з технікою, кондиціювання, просторий с/в.
Інтернет, ТБ.
ПІДЗЕМНИЙ ПАРКІНГ (спускається окремий ліфт).
Дуже розвинена інфраструктура-центр міста. Біля будинку БЦ "Вітрило", БЦ-ТРЦ "Гулівер", Палац спорту, Хрещатик, Бессарабка тощо.
А також: кафе, ресторани, бари, кавярні, бутіки, магазини, супермаркети, салони краси, банки, обмінні пункти, Нова Пошта.
Метро "Кловська", "Печерська", "Палац Сорту"
Актуально! Можливі перегляди!
У квартирі виконаний дорогий дизайнерський ремонт. Укомплектована всією необхідною меблями та побутовою технікою.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Стильна та комфортна квартира, дизайнерський ремонт.Повний комплект необхідної побутової техніки та меблів. Санвузол з гідромасажною ванною, підлога з підігрівом , великий балкон. В будинку є 3 ліфти, консьєрж - сервіс, підземний паркінг, бомбосховище, генератор.Дуже зручне розташування, поруч Метро, ТЦ "Gulliver", спортивний клуб, супермаркети, кафе, ресторани, бутіки.Працює без світла - вода, опалення, інтернет, ліфт, резервне живлення квартири (акумулятори).
Пропонується в довготривалу оренду квартира в центрі міста.
Укомплектована меблями та технікою для вашого комфортного життя.
Розвинена інфраструктура, зручне транспортне сполучення.
Все в пішому доступі від будинку.
Поруч є магазини, супермаркети, ресторани, відділення пошти, зупинки громацького транспорту та метро.
При підписанні договору оплата за перший місяць та страхова сума власнику.
Для звязку телефонуйте або пишіть в месенджери.
Актуально! Можливі перегляди!
4/4-пов. теплого добротного цегляного будинку, світло в якому не вимикають 24/7.
Затишна та простора двостороння 2-кімнатна квартира 68 кв.м., після якісного косметичного ремонту. Обладнана усією необхідною технікою та меблями.
Чудове планування: велика студіо з балконом, об’єднана з кухнею, простора спальня з двоспальним та дитячим ліжками, а також з робочим місцем у еркері. Просторий передпокій з гардеробною.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Вас чекає затишна квартира в престижному урядовому кварталі з охороною.
Поруч — резиденція Президента, Верховна Рада, Кабмін, банки, нотаріуси, офіси, кафе, ресторани, Маріїнський парк. До метро — лише 7 хвилин пішки.
• Загальна площа — 61 м²
• Простора спальня — 15 м²
• Кухня-студія, вітальня та лоджія
• Суміщений санвузол: іспанська сантехніка, плитка, стильні аксесуари
• Тепла підлога, кондиціонери, сучасна побутова техніка та меблі
Панорамний вид на місто
Пропозиція від власника, без комісійних.
Телефонуйте.