Квартира у гарному стані після ремонту. Балкон через кухню та кімнату засклений склопакетом.
Квартира оснащена газовим опаленням.
У квартирі є кухонний гарнітур, сучасний холодильник, мікрохвильова піч, пральна машина-автомат, стінка та 2 дивани.
Квартира здається для 1-2 людей. Не дозволяються домашні тварини.
У квартирі встановлені склопакети.
Квартира в жилому стані.
Квартира укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою.
Застава становить 7000 гривень. Комісія складає 3500 гривень. Квартира здається в оренду парі без дітей або одній особі. Домашні улюбленці не дозволяються.
Квартира розташована в гостинці.
Квартира має функціональне планування: окрема кухня, суміжний санвузол, прихожа, кімната з балконом, який виходить на кухню. Квартира в житловому стані.
У квартирі централізоване опалення.
Квартира укомплектована диваном, шафою, пральною машиною, холодильником, телевізором та плитою. На кухні є меблі.
Квартира здається в оренду.
Квартира розташована у цегляному будинку з ліфтом та домофоном.
Квартира має хорошу локацію. У пішому доступі розташовані супермаркет «Новус», «Епіцентр», пошта, ринок, салон краси, кафе, школи. Неподалік знаходиться навчально-виховний комплекс «Щастя» з поглибленим вивченням іноземних мов, дитячий садок, безліч спортивних секцій та гуртків для дітей.
Вікна виходять у тихий зелений двір з паркуванням авто.
Квартира має суміжний санвузол. Зроблено косметичний ремонт.
Квартира здається з меблями та необхідною побутовою технікою для комфортного проживання. Побутова техніка включає холодильник, пральну машинку, газову плиту, електрочайник. Також є Wi-Fi.
Квартира здається на довгостроково. Можливе проживання з тваринами (коти, середні та маленькі собаки).
Квартира розташована в 10 хвилинах їзди від метро Дарниця. Поблизу є школа, дитячий садок та супермаркети.
У квартирі є душова кабіна.
До вашої уваги пропонується 1 кімнатна квартира на оренду за адресою: пр-т Соборності, 5, розташована на 4 поверсі 5-поверхового будинку.
Квартира загальною площею 23,77 м2. На поверсі розташована простора та світла кухня загального користування для 4 квартир.
Прекрасні сусіди, завжди можна звернутися по допомогу і додаткова безпека, через двері в квартиру і на блок з 4-х квартир.
Чудова інфраструктура.
У пішій доступності магазини, кафе, школи, дитячі садки, медичні заклади.
Тихий та затишний двір, зони для відпочинку та паркування. Зручна транспортна розвязка.
Квартира в житловому стані. Санвузол суміжний.
Квартира з централізованим опаленням. Встановлена газова плита.
Можливе проживання з тваринами (маленький песик до 10 кг, інша тваринка або котик). Квартира вільна. Показ у зручний час.
Квартира розташована в хрущовці.
Квартира в пішій доступності до метро Дарниця.
Квартира має житловий стан. Санвузол суміжний.
У квартирі встановлено централізоване опалення, центральний водопровід і центральну каналізацію. Зроблені підключення до електрики, газу і вивозу відходів. Автономність при блекауті забезпечується роботою опалення, водопостачання та інтернету.
Квартира здається з меблями, включаючи два дивани. У квартирі є газова плита, пральна машина, холодильник, електрочайник.
Квартира здається в оренду порядним наймачам без шкідливих звичок на довгий термін. При заселенні необхідно сплатити за перший місяць проживання, заставну суму у розмірі місячної вартості оренди та 50 відсотків комісії. Ціна вказана без урахування комунальних платежів. Домашні улюбленці заборонені.
У будинку є ліфт. Наявний гостьовий паркінг.
Квартира розташована в районі з гарним транспортним сполученням. Транспорт ходить до багатьох станцій метро. Поруч знаходяться продуктові магазини, зона відпочинку, ліс.
Квартира затишна, з тихими сусідями. Встановлені кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет. Є ванна кімната.
Невелика затишна квартира з сумісним санвузлом. У квартирі зроблений косметичний ремонт.
Квартира оснащена централізованим опаленням.
У квартирі є варильна панель, холодильник та пральна машина.
Квартира здається в оренду на умовах оплати заставної суми в розмірі 8000 грн. Комісія відсутня.
Квартира розташована в гостьовому будинку.
Квартира знаходиться в 10 хвилинах їзди від станцій метро Лівобережна та Дарниця. Поруч розташовані авторинок, ТЦ Квадрат, школи, дитячі садки, Троєщина та вул. Запорожця.
Кімнати окремі. Санвузол роздільний. Стан на фото. Потребує прибирання. Ремонт житловий.
Централізоване опалення, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід.
Квартира мебльована. Плита в наявності. Немає холодильника і пральної машини.
АН-50%% одноразово. Дозволено проживання з котиком і маленьким песиком вагою до 10 кг.
Цегляний будинок.
Асфальтована дорога.
Є швидкісний інтернет.
Квартира площею 17 кв.м. У квартирі є санвузол і душова у коридорі.
Квартира мебльована. У квартирі є диван, крісло розкладне, шафа, стіл і газова плита.
Квартира розташована у цегляному будинку.
До метро можна дійти пішки за 6-7 хвилин.
Квартира з роздільним плануванням. Санвузол суміжний.
Квартира мебльована та обладнана необхідною технікою.
Квартира здається лише громадянам України віком від 25 років без домашніх тварин. Необхідна застава. Комісія становить 50%%.
Будинок має гарне подвіря. Сусіди спокійні.
Квартира розташована в 15 хвилинах ходьби від метро.
Квартира з якісним євроремонтом. Планування - студія. Санвузол суміжний.
Опалення індивідуальне електричне. Є підігрів підлоги. Комунальні літом приблизно 1000 грн., взимку 2000 грн. Електрика, каналізація септик, скважина.
Квартира здається з меблями, вбудованою кухнею та побутовою технікою: холодильником, пральною машиною, електроплитою, електрочайником, телевізором. Є швидкісний інтернет та Wi-Fi.
Оренда від 6 місяців та довше. При заселенні треба оплатити 13000 грн. Оплата першого місяця та залогової суми обовязково. Проживання не більш ніж 1 людина. Велике прохання з дітьми до 7 років та тваринами не турбувати.
Квартира розташована у багатоквартирному будинку, побудованому у 2021 році. Будинок побудований на приватній ділянці біля озера Райдужне. Є відеоспостереження.
Гарна інфраструктура з магазинами Сільпо та Аврора. Гарна транспортна розвязка - м. Лівобережна 20 хвилин маршруткою.