Оренда квартир у ЖК Central Park (Київ)
63 оголошення по 32 квартирах
генератор
42 179 грн
вулиця Джона Маккейна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується в оренду дизайнерська квартира класу «люкс» у центрі Києва. Квартира має простору кухню-вітальню, спальну кімнату та санвузол з душовою. Балкон площею 8 кв.м. Ремонт авторський, квартира повністю мебльована.
Встановлено систему очищення води на всю квартиру з трьома фільтрами глибокого очищення. Для комфорту встановлено теплу підлогу в санвузлі та на кухні. Будинок має генератори на усі комунікації.
Квартира оснащена побутовою технікою преміум-класу: пральна машина та окрема сушарка Miele, парогенератор і пилосос Karcher, монітори Samsung (3 шт.), а також техніка від Bosch, Liebherr, Sony та Daikin. Встановлено два кондиціонери Daikin та система очищення повітря Boneco.
Квартира пропонується в оренду. Деталі щодо умов оренди, депозиту та інших вимог не вказані.
Квартира розташована у новій секції ЖК Central Park. Будинок включає цілодобову охорону, консьєрж сервіс 25/7, підземний паркінг та дитячий майданчик.
Поруч розташовані такі житлові комплекси як Французький квартал 2, Бульвар Фонтанів та Tetris Hall. Інша інформація про навколишню інфраструктуру відсутня.
Квартира має дизайнерський ремонт класу «люкс» та оснащена сантехнікою преміум-класу від німецьких брендів Kludi та Hansgrohe. Інтегрована система захисту від протікань «Нептун» та охоронна система забезпечують безпеку. Простора тераса-балкон площею 8 кв.м. дозволяє розмістити садові меблі чи займатися спортом.
1 кімната
з ремонтом
55 / - / 30 м²
монолітно-каркасна
поверх 8 з 25
2017 Рік будівництва
48 839 грн
вулиця Джона Маккейна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Перша здача! Новий ремонт
Оренда 1-кімнатної квартири в ЖК Central Park на Печерську!
Пропонуємо в оренду стильну та комфортну 1-кімнатну квартиру в новому закритому клубному комплексі ЖК Central Park на вулиці Джона Маккейна, 7 (колишня вул. Івана Кудрі), Печерськ.
Основні характеристики:
Площа: 43 м²
Поверх: 22-й (захоплюючий вигляд з вікон!)
Кімнати: Простора спальня, кухня з виходом на терасу
Шафа-гардеробна
Санвузол з усіма зручностями
Повний комплект необхідної техніки
Інфраструктура комплексу:
Три ліфти, підземний та гостьовий паркінг
Постійна підтримка від рецепції
Високий рівень безпеки
Презентабельний хол
Ключовий доступ
Локація:
Вся необхідна інфраструктура поруч: кафе, ресторани, супермаркет Novus
ТРЦ "Ocean Plaza" і ТЦ "Інтервал-Плаза"
Палац "Україна", Будинок органної музики, Національний академічний театр оперети, Київський планетарій
Престижні навчальні заклади, медклініка Smart Medical
Ідеально підходить для стильного та комфортного життя в самому серці столиці
Не пропустіть шанс стати першим орендарем цієї чудової квартири! Звоніть або пишіть, щоб домовитися про перегляд.
#A13973
1 кімната
з ремонтом
43 / 25 / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 22 з 24
2017 Рік будівництва
можна з деякими тваринами
генератор
37 739 грн
вулиця Джона Маккейна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда 2к. квартири, ЖК Central Park, вул. Джона Маккейна (Івана Кудрі), 7, ст.м. Либідська.
В квартирі зроблено якісний ремонт, укомплектована всіма необхідними меблями та побутовою технікою для комфортного життя (кондиціонер в кожній кімнаті, бойлер, пральна машинка, холодильник, варочна поверхня, духовий шаф, посудомийна машинка, мікрохвильова піч, витяжка, електрочайник, тостер).
Планування:
- основна спальна кімната
- гостьова/кабінет
- кухня
- санвузол
- балкон//лоджия
В комплексі єсть генератор.
Поруч хороша інфраструктура (магазини, аптеки, спорт зали, кафе, ресторани).
2 кімнати
з ремонтом
55 / 15 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 24
2017 Рік будівництва
можна з деякими тваринами
71 039 грн
вулиця Джона Маккейна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
У квартирі зроблено дизайнерський ремонт із дорогих матеріалів. Вся мебель виконана на замовлення. Висота стель 3м. Тепла підлога у всіх кімнатах. Планування роздільне. Санвузол суміжний.
Автономність при блекауті: Працює ліфт, працює опалення, працює інтернет, працює водопостачання. Тепла підлога у всіх кімнатах.
Квартира укомплектована технікою провідних світових виробників. Вся мебель виконана на замовлення. Побутова техніка: холодильник, варильна панель, праска, мікрохвильова піч, духова шафа.
Маленькі собачки так (до 10 кг). Комісія агентства 50%%.
Ексклюзивна квартира в преміум ЖК Централ Парк. Переваги ЖК Central Park: охоронювана територія, система персональних електронних перепусток, цілодобове відеоспостереження, служба консьєрж-сервісу, дворівневий паркінг. Тип будинку: Житловий фонд від 2021 р.
5 хвилин до метро Либідська, магазин Сільпо, дитячий майданчик.
Видова квартира (вікна виходять на ТЦ Ocean Plaza). Висота стель 3м. Тепла підлога у всіх кімнатах. Балкон, лоджія, ванна, вантажний ліфт, душова кабіна, гардероб.
2 кімнати
з ремонтом
50 / - / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 19 з 25
2017 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
генератор
42 179 грн
вулиця Джона Маккейна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має зручне планування з великою кухнею-вітальнею, окремою спальнею та гардеробною. Висота стелі становить 3 метри. Ремонт виконано за авторським дизайн-проектом.
Забезпечено автономність при блекауті: працює опалення, ліфт, водопостачання, підключене резервне живлення та інтернет. Є генератор для безперебійної роботи ліфтів.
Квартира повністю укомплектована для комфортного проживання: вбудована кухня з технікою преміум-класу (духова шафа, варильна поверхня, посудомийна машина, мікрохвильова піч, вбудований холодильник), диван, 2 телевізори, двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, багато високих вбудованих шаф, пральна та сушильна машини.
Комісію 50%% оплачує орендар під час заселення.
Житловий комплекс бізнес-класу Central Park розташований у центрі Києва. Це закритий комплекс з багаторівневою системою контролю доступу. Ліфт спускається в паркінг, а комфортний хол призначений для зустрічі гостей.
Поруч розташовані супермаркет "Сільпо" та ТРЦ Ocean Plaza. До метро "Либідська" всього 5 хвилин пішки.
Квартира розташована на 22 поверсі з панорамним видом на Київ. Висота стелі 3 метри додає простору. Є гардеробна.
1 кімната
з ремонтом
55 / - / 18 м²
монолітно-каркасна
поверх 22 з 25
2017 Рік будівництва
можна з деякими тваринами
генератор
106 558 грн
вулиця Джона Маккейна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ЖК Central Park — обрали ті, хто цінує комфорт бізнес-класу, якість, стиль та автономність. Будинок з генератором! Працюють ліфти, опалення, водопостачання!
ПЕРША ЗДАЧА. Прямий представник власника. БЕЗ комісії.
Дорогий та якісний ремонт, повністю мебльована та оснащена необхідною технікою. Зроблена для себе з увагою до деталей.
Довгострокова Оренда 3-ох кімнатної квартири з терасою. 📍 М. Київ, Печерський район, вул. Джона Маккейна (Івана Кудрі) 7. ЖК – закритого типу, пропускна система, охорона, відео нагляд по периметру.
💎 Переваги :
Площа: 122/69/20 кв.м. Висота стелі – 3 м. Поверх 11/24. Квартира з дизайнерським ремонтом, повністю готова для заселення. Фото відображає дійсний стан квартири.
• Планування: кухня-вітальня, спальня, гостьова спальня, 2 санвузли.
•Всі кімнати оснащені кондиціонерами, підігрів підлоги в зонах з кафелем. Система очистки води.
• Відкрита тераса з панорамним видом на місто
• Персональні пропуски та контроль доступу до ліфтів і поверхів
• Підземний паркінг із зарядками для електромобілів.
• Розвинена інфраструктура: ТРЦ, супермаркети, спортклуб, басейн, SPA, дитячі кімнати, ресторани та лаунж-зони.
• Консьєрж-сервіс 24/7. Максимальний комфорт і безпека
Транспортна розв`язка - метро Палац Україна 10-15 хв пішки, метро Зверинецька (Дружби Народів) 10-15 хв. Виїзд на всі великі магістралі центральної частини міста.
Умови: заборонено палити в квартирі в тому чіслі і кальяню
Є паркомісце - 150 у.е.
Для запису на показ телефонуйте, по вказаному номеру телефона. Відповім на всі ваші питання. Відеоогляд по запиту.
3 кімнати
з ремонтом
122 / 69 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 24
2017 Рік будівництва
генератор
79 918 грн
вулиця Джона Маккейна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується в оренду стильна квартира з дорогим дизайнерським ремонтом, виконаним для себе. Планування включає простору вітальню, затишну спальню, кухню та балкон. Квартира має два санвузли.
В квартирі передбачена власна система кондиціювання. У будинку встановлені генератори для безперебійної роботи ліфтів, що забезпечує автономність при блекауті: підключене резервне живлення, працює ліфт, опалення, інтернет та водопостачання. Також є лічильники.
Квартира укомплектована якісними меблями та сучасною технікою. Наявні: сушильна машина, холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духова шафа, пральна машина. Також є меблі на кухні та гардероб. Для комфорту є швидкісний інтернет, Wi-Fi та телевізор.
Оренда квартири можлива з меблями. Домашні улюбленці не допускаються. Можливе паркувальне місце.
ЖК «Central Park» — це закрита охоронювана територія з відеоспостереженням та зоною ресепшн. Передбачено підземний паркінг та вантажний ліфт. Комплекс вважається одним із найкращих у Печерську.
В пішій доступності від ЖК «Central Park» розташовані ресторани, кафе, магазини, спортивні клуби, школи та дитячі садки.
Квартира має стильний дизайнерський ремонт, виконаний для себе. Передбачена власна система кондиціювання. Територія комплексу охороняється, є відеоспостереження, консьєрж та охорона території.
2 кімнати
з ремонтом
92 / - / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 3 з 25
2017 Рік будівництва
генератор
48 839 грн
вулиця Джона Маккейна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується в оренду квартира в ЖК Central Park, вул. Джона Маккейна, 7 (2 черга)
Поверх - 17
Площа- 52 м2
Планування - кухня-студія, спальня кімната, коридор, санвузол з ванною та душовою кабіною, гардеробна
В будинку встановлено генератор
Без%
Оплата відбувається безготівкою на ФОП 2 гр
2 кімнати
з ремонтом
52 / 30 / 22 м²
монолітно-каркасна
поверх 17 з 24
2017 Рік будівництва
48 839 грн
вулиця Джона Маккейна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Актуально! Можливі перегляди! Генератор на ліфт, воду та опалення!
Планування: кухня-вітальня, спальня + гардеробна, ванна кімната, балкон.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
2 кімнати
з ремонтом
52 / 20 / 18 м²
монолітно-каркасна
поверх 13 з 25
2017 Рік будівництва
генератор
62 159 грн
вулиця Джона Маккейна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування, що включає кухню-студіо та спальну кімнату. Санвузол суміжний. Ремонт виконано за авторським проектом.
Опалення централізоване. Гаряча вода забезпечується бойлером. В квартирі встановлені лічильники. Автономність при блекауті забезпечується резервним живленням, працює ліфт, опалення, інтернет та водопостачання.
Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною побутовою технікою, включаючи посудомийну машину, електрочайник, холодильник, варильну панель, мікрохвильову піч, мультиварку, духову шафу, плиту та пральну машину. Також є 2 кондиціонери, телевізор, проектор у вітальні, витяжка та підігрів підлоги.
Житловий комплекс Централ Парк, збудований у 2011-2020 роках, має закритий двір з дитячим майданчиком та прогулянковою зоною. Безпека мешканців забезпечується відеоспостереженням та охороною території. Консьєрж-сервіс відповідає за обслуговування будинків. Передбачено підземний та гостьовий паркінг. Внутрішня інфраструктура комплексу включає хімчистку та інші заклади сфери послуг.
Розташування ЖК дозволяє доїхати до центру столиці машиною за 10 хвилин. Навколо новобудов розташовані школи, дитячі садки, магазини, торгові центри та офісні будівлі.
Квартира оснащена панорамними вікнами, душовою кабіною, системою сигналізації та автономним електрогенератором. Також є гардероб та меблі на кухні.
1 кімната
з ремонтом
55 / - / 14 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 24
2017 Рік будівництва
генератор
110 998 грн
вулиця Джона Маккейна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здам ексклюзивну 2-кімнатна квартира на вулиці Джона Маккейна, 7. Оселя знаходиться у ЖК «Central Park» на Печерську, одному з найпрестижніших комплексів Києва.
Площа квартири складає 97 м2. Розташована на 17 поверсі у 25-поверховій будівлі, що гарантує неймовірні краєвиди на місто. Має функціональне планування, яке включає кухню-вітальню площею 32 м2, дві окремі спальні розміром 14 м2 і 16 м2, два санвузли та гардеробну кімнату.
Особливість цієї нерухомості — простора тераса площею 10 м2, де ви можете насолоджуватися свіжим повітрям та чудовими пейзажами. У помешканні виконано якісний ремонт із використанням натуральних матеріалів: австрійська паркетна дошка, мармур Crema Marfil у санвузлах з підігрівом, мармурові підвіконня.
Кухонна стільниця та фартух виконані з оніксу, що додає приміщенню елегантності. Оздоблення та технічне оснащення відповідають найвищим стандартам. Кухня повністю укомплектована технікою від «Bosch», що забезпечує зручність і ефективність. Також є холодильник та морозильна камера «Electrolux», три кондиціонери «LG», три смарттелевізори «Sony» та акустична система для вашого комфорту.
Квартира має автономне забезпечення світлом, водою, теплом та ліфтом, завдяки інверторам та генераторам. Для вашої безпеки встановлені сигналізація, датчики руху та система пожежної безпеки.
Житловий комплекс «Central Park» — це сучасний бізнес-клас з панорамним склінням та монолітно-каркасною технологією будівництва. Поєднує комфорт, стиль і високий рівень безпеки.
На території є підземний паркінг на 560 місць, наявність паркомісця для цієї квартири. Закрита територія з відеоспостереженням та консьєрж-сервісом забезпечує максимальний рівень безпеки. Для відпочинку мешканців передбачено дитячий майданчик, а також зелена зона без автомобілів.
Власна інфраструктура комплексу включає хімчистку, кафе, магазини та салони краси. Ви будете мати все необхідне в межах одного комплексу.
Розташування на престижному Печерську — це зручність і престиж. До центру міста можна дістатися за 10 хвилин, а поруч розташовані школи, дитячі садки, торгові центри, офіси та інші важливі об’єкти інфраструктури.
Ця квартира — це ідеальне поєднання елегантності, зручності та сучасних технологій для тих, хто цінує високу якість і комфорт.
Запис на перегляди по телефону або пишіть у месенджери!
2 кімнати
з ремонтом
92 / 30 / 27 м²
монолітно-каркасна
поверх 17 з 24
2017 Рік будівництва
генератор
57 719 грн
вулиця Джона Маккейна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда VIP 2-кімнатної квартири в ЖК «Central Park», вул. Івана Кудрі, 7 (Джона Маккейна)
Пропонується в оренду стильна квартира з дорогим дизайнерським ремонтом, виконаним для себе. Укомплектована якісними меблями та сучасною технікою, що забезпечує максимальний комфорт проживання.
Планування:
простора вітальня, затишна спальня, кухня, балкон, два санвузли.
Передбачена власна система кондиціювання.
Особливості:
У будинку встановлені генератори для безперебійної роботи ліфтів,
у квартирі додатково облаштовано EcoFlow 3,6 кВт.
Закрита охоронювана територія з відеоспостереженням,
зона ресепшн та підземний паркінг.
ЖК «Central Park» — один із найкращих комплексів Печерська з розвиненою інфраструктурою ресторани, кафе, магазини, спортивні клуби, школи та дитячі садки в пішій доступності
Площа — 55 кв.м
Поверх — 19-й
Вартість — 1300 $
2 кімнати
з ремонтом
55 / 25 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 19 з 25
2017 Рік будівництва
Обрати розташування квартири
можна з деякими тваринами
генератор
71 039 грн
вулиця Джона Маккейна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Аренда квартиры в ЖК Централ Парк
Сдается 3 комнатная квартира в Печерском районе Киева с террасой!
Площадь квартиры 107м2 + терраса,
родительская спальня с выходом на террасу и
детская спальня!
Просторная гостиная с зоной кухни!
Санузел с ванной.
Гардеробная, кладовка.
В доме генератор на лифты, отопление и водоснабжение.
Территория комплекса закрыта и охраняется,
есть подземный паркинг!
Квартира НЕ ПРОДАЕТСЯ!
Рядом детские сады, медицинский центр, рынок, Сильпо, ТЦ Осean Plaza, метро Лыбидская в 5 минутах пешим ходом.
3 кімнати
з ремонтом
107 / 80 / 24 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 24
2017 Рік будівництва
37 739 грн
вулиця Джона Маккейна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Актуально! Можливі перегляди! Генератор на ліфт, воду та опалення!
Дизайнерський ремонт в сучасному стилі. Планування: кухня-вітальня, спальня.У ремонті використані якісні матеріали: італійська вбудована кухня Stosa, стіл обідній, дві великі шафи-купе, розкладний диван, ліжко з ортопедичним матрацом.Є абсолютно вся побутова техніка європейських брендів: пральна машина, посудомийка, кондиціонер, плазмові телевізори, холодильник.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
1 кімната
з ремонтом
56 / 16 / 24 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 20
2017 Рік будівництва
35 000 грн
вулиця Джона Маккейна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Актуально! Можливі перегляди! Генератор на ліфт, воду та опалення!
Дві зоновані суміжні кімнати: робоча зона, де можна працювати поруч вдвох, та гостинна зі зручним розкладним диваном та шафою для бібліотеки. Є спальня з великим ліжком в ніші. Два кондиціонери.
Повністю мебльована, можна одразу заїжджати та жити.
Дуже місткі шафи, естетичний дизайн, штори блекаут на вікнах, система рекуперації (очищення повітря).
Є балкон з двома пуфами, гамаком та покриттям зі штучної трави на підлозі.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
1 кімната
з ремонтом
50.5 / 30 / 18 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 24
2017 Рік будівництва
177 596 грн
вулиця Джона Маккейна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Жк Central Park. Оренда розкішного, видового пентхаусу з дизайнерським
ремонтом на Печерську, площею 190м на 23-24 поверхах.
У 5-кімнатній квартирі є:
3 спальні;
4 санвузли;
кабінет, з виходом на терасу;
вітальня з системою домашнього кінотеатру;
2 гардеробні кімнати;
кухня-їдальня, укомплектована технікою провідних виробників, з виходом на терасу з
барбекю;
окрема білизняна з пральною машиною, сушкою та все інше.
Також є 2 підземні парко місця.
Доглянута територія комплексу з відео наглядом по всьому периметру.
Зручне розташування. У пішій доступності знаходяться: медичний центр, школи, дитячі садочки, магазини, тц Оушен плаза, Сільпо, кафе та ресторани.
Гарна транспортна розвязка.
Квартира також продається за 950 000 доларів.
5 кімнат
з ремонтом
190 / 165 / 25 м²
монолітно-каркасна
поверх 24 з 24
2017 Рік будівництва
44 200 грн
вулиця Джона Маккейна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Актуально! Можливі перегляди!
Дизайнерський ремонт у сучасному стилі.Планування:кухня-вітальня, спальня.У ремонті використані якісні матеріали:італійська вбудована кухня Stosa, обідній стіл, дві великі шафи-купе, диван розкладний, ліжко з ортопедичним матрацом.Є абсолютно вся побутова техніка європейських брендів: пральна машина, посудомийна машина, кондиціонер плазмові телевізори, холодильник.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
1 кімната
з ремонтом
52 / 15 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 24
2017 Рік будівництва
42 179 грн
вулиця Джона Маккейна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здам 2кімн. ( евродвушка) кв. з просторою ТЕРАСОЮ в ЖК бізнес-класу "Central Park" по вулиці Джона Маккейна 7.
В квартирі евроремонт.
В наявності: холодильник, посудомийна машина, духова піч, варильна поверхня, ел.чайник,два телевізори, два кондиціонери, бойлер, праска, роутер, лічильники; душова кабіна, дві шафи-купе, диван, ліжко з ортопедичним матрацом, набір постільної білизни, набір посуду.
Здається на довгостроковий період.
Поряд ТЦ Оушен Плаза, розвинена інфраструктура.
Метро Либідська-5 хвилин
Можлива оренда паркомісця
950$+завдаток +комунальні
2 кімнати
з ремонтом
60 / 37 / 18 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 24
2017 Рік будівництва
можна з тваринами
79 918 грн
вулиця Джона Маккейна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується в оренду простора та затишна 3-кімнатна квартира в одному з найпрестижніших житлових комплексів Печерського району — ЖК «Central Park».
Основні характеристики:
Адреса: вул. Джона Маккейна, 7 (кол. Івана Кудрі).
Загальна площа: 92 кв.м.
Поверх: 4-й.
Планування: три окремі кімнати, простора кухня, суміщений санвузол, гардеробна кімната.
Особливості: є великий затишний балкон.
Стан та комплектація:
Квартира з якісним ремонтом, повністю укомплектована всіма необхідними меблями та сучасною побутовою технікою від провідних виробників. Житло готове до комфортного проживання з першого дня.
Додаткові переваги:
Паркінг: У вартість або за домовленістю доступні 2 паркомісця на -2 рівні підземного паркінгу (забезпечує безпеку та зручність у будь-яку погоду).
Безпека: Закрита територія комплексу, цілодобова охорона, відеоспостереження, система доступу та консьєрж-сервіс.
Інфраструктура: Поруч метро «Либідська», ТРЦ Ocean Plaza, супермаркети, кафе, ресторани та бізнес-центри.
Умови оренди:
Вартість: 1800 $ на місяць.
Додатково: Заставна сума (у розмірі місячної оплати) + комунальні послуги за лічильниками.
Статус: Квартира вільна та чекає на нових мешканців.
3 кімнати
з ремонтом
92 / 48 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 24
2017 Рік будівництва
39 959 грн
вулиця Джона Маккейна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
🏢 Аренда 1-комнатной квартиры в ЖК Central Park, Печерск
Предлагается к аренде стильная и функциональная однокомнатная квартира в современном жилом комплексе Central Park, расположенном в сердце Печерска, на ул. Джона Маккейна (Кудри). Идеальный вариант для тех, кто ценит комфорт, качественные материалы и близость к деловой и развлекательной инфраструктуре.
🔹 Планировка:
Кухня-гостиная
Спальня
Балкон
Санузел
Прихожая с вместительными шкафами
🔹 Оснащение и ремонт:
Санитарное оборудование: Laufen, Grohe, Geberit, Rehau
Мебель и кухня: влагостойкий ДСП Egger, фурнитура Blum, рабочие поверхности из кварцита Caesarstone
Кухонная техника премиум-класса: Electrolux, вытяжка Franke, мойка Reginox, холодильник Liebherr, фартук из закаленного стекла, LED-подсветка, кран Grohe
Двери: Paolo Rossi
Кондиционеры: 2 Mitsubishi Inverter
Отопление: теплый пол по всей квартире
🔹 Преимущества ЖК Central Park:
Современный комплекс премиум-класса с охраной, видеонаблюдением и консьерж-сервисом
Закрытая территория с зелеными зонами и благоустроенным внутренним двором
Парковка для жильцов комплекса
Панорамные виды на центр города и Печерск
🔹 Инфраструктура и локация:
Метро «Лыбедская» – 5 минут пешком
ТРЦ «Ocean Plaza» и «Интервал-Плаза» рядом
Рестораны, кафе, банки и фитнес-клубы в шаговой доступности
Отличная транспортная доступность в любой район города
✨ Идеальный вариант для деловых людей, студентов или молодых специалистов, ценящих стиль, качество и престижное расположение.
🏢 Оренда 1-кімнатної квартири в ЖК Central Park, Печерськ
Пропонується в оренду стильна та функціональна однокімнатна квартира у сучасному житловому комплексі Central Park, що розташований у самому серці Печерська, на вул. Джона Маккейна (Кудрі). Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, якісні матеріали та близькість до ділової та розважальної інфраструктури.
🔹 Планування:
Кухня-вітальня
Спальня
Балкон
Санвузол
Передпокій з місткими шафами
🔹 Оснащення та ремонт:
Санітарна техніка: Laufen, Grohe, Geberit, Rehau
Меблі та кухня: вологостійкий ДСП Egger, фурнітура Blum, робочі поверхні з кварциту Caesarstone
Кухонна техніка преміум-класу: Electrolux, витяжка Franke, мийка Reginox, холодильник Liebherr, фартух із загартованого скла, LED-підсвітка, кран Grohe
Двері: Paolo Rossi
Кондиціонери: 2 Mitsubishi Inverter
Опалення: тепла підлога по всій квартирі
🔹 Переваги ЖК Central Park:
Сучасний комплекс преміум-класу з охороною, відеоспостереженням і консьєрж-сервісом
Закрита територія з зеленими зонами та облаштованим внутрішнім двором
Парковка для мешканців комплексу
Панорамні види на центр міста та Печерськ
🔹 Інфраструктура та локація:
Метро «Либідська» – 5 хвилин пішки
ТРЦ «Ocean Plaza» та «Інтервал-Плаза» поруч
Ресторани, кафе, банки та фітнес-клуби у пішій доступності
Відмінна транспортна доступність у будь-який район міста
✨ Ідеальний варіант для ділових людей, студентів або молодих спеціалістів, які цінують стиль, якість та престижне розташування.
1 кімната
з ремонтом
50 / 30 / 16 м²
монолітно-каркасна
поверх 2 з 24
2017 Рік будівництва
можна з деякими тваринами
88 798 грн
вулиця Джона Маккейна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Централ парк” – це житловий комплекс бізнес-класу, що розташований по вул. Джона Маккейна (Івана Кудрі), 7, м. Либідська 5 хвилин ходьби, між вулицями Академіка Філатова, Івана Кудрі та Анрі Барбюса. Оренда 3-ох кімнатної квартири з терасою + паркінг, розташована на 6/24 эт.дома, заг.пл.121, 8/70, 1/12 м.кв. Простора кухня-вітальня (з виходом на терасу), дитяча (кабінет) з виходом на великий балкон, ізольована спальня (з виходом на терасу). Грамотне освітлення квартири, створює не тільки затишну атмосферу, але й ефектно урізноманітнює інтерєр. підігрів підлог, сигналізація. Квартира укомплектована всіма меблями (Італія), вбудовані шафи (спальня, коридор, передпокій), та побутовою технікою (світових виробників), в кожній кімнаті кондиціонер. бутіки, театри, концертні майданчики – весь спектр культурно-ділового життя. Безпека забезпечує пропускний контроль та централізоване відеоспостереження. Престижні сусіди.
3 кімнати
з ремонтом
122 / 46 / 38 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 24
2017 Рік будівництва
39 959 грн
вулиця Джона Маккейна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ЖК “Central Park”. м. Либідська 5 хв., вул. Джона Маккейна (Івана Кудрі), 7.
ЖК “Central Park”, бізнес-клас.
Площа: 55м², простора кухня- вітальня, спальня з гардеробом, тераса облаштований для відпочинку з видом на місто, санвузол з ванною, передпокій з великою шафою.
Повністю мебльована, з якісною побутовою технікою.
Територія під охороною. Консьєрж-сервіс.
Поруч: ТРЦ Ocean Plaza, Novus, Сільпо, Ресторани, кав’ярні, тренажерні зали.
2 кімнати
з ремонтом
50 / 19 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 24
2017 Рік будівництва
можна з деякими тваринами
62 159 грн
вулиця Джона Маккейна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без %. Пропонується в оренду простора квартира в ЖК "Централ Парк". Джона Маккейна 7. 2 окремі спальні, затишна кухня-вітальня з виходом на велику терасу, 2 с/в. Квартира повністю укомплектована і готова до проживання. В квартирі встановили резервне живлення. При відключенні світла все працює.
3 кімнати
з ремонтом
105 / 70 / 30 м²
монолітно-каркасна
поверх 20 з 23
2017 Рік будівництва
35 000 грн
вулиця Джона Маккейна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має планування кухня-вітальня та окрему спальню. Виконано якісний сучасний ремонт за індивідуальним дизайнерським проєктом. Санвузол суміжний.
Система опалення централізована. Квартира обладнана всіма приладами обліку: електро-, водо- та теплолічильниками.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою Bosch. Є холодильник, мікрохвильова піч, скляна варильна поверхня, духова шафа та посудомийна машина. У кожній кімнаті встановлено кондиціонер. Спальня обладнана двоспальним ліжком з нішою для зберігання речей та диваном, що трансформується у спальне місце. Також є велика гардеробна в спальні та шафа в коридорі.
Можливе укладання договору на ФОП або з юридичною особою. Ціна оренди становить 35 000 грн. на місяць плюс комунальні послуги. Комісія агентства нерухомості CT-Rielt – 50%%. Квартира готова до заселення.
Житловий комплекс Централ Парк має закриту територію з відеоспостереженням по всій території. На території комплексу є дитячий майданчик. Працює консьєрж.
Поруч з будинком розташовані продуктовий супермаркет Сільпо, торговий центр та станція метро Либідська.
Квартира має балкон. У всіх кімнатах встановлено кондиціонер. Є швидкісний інтернет та Wi-Fi. Система опалення централізована.
1 кімната
з ремонтом
55 / - / 23 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 24
2017 Рік будівництва