Довгострокова оренда квартири з окремими кімнатами і балконом в цегляному будинку на набережній , бойлер , пральна машинка , великий холодильник , 2 TV , оптоволоконний інтернет , простора спальня , кабінет або дитяча кімната , санвузол з ванною ( окремо туалет ) . Шафів не багато , є кладовка .
Вільна , готова для нових мешканців - працюючих , без тварин , довгостроково від 6 місяців .
Здам 3-кімнатну квартиру з дизайнерським ремонтом у сталінці.
Вітальня, спальня та дитяча для одного або двох діток.
У квартирі 2 санвузли (2 душові кабини та джакузі)
Автономне газове опалення.
Є вся потрібна техніка.
Закритий двір з місцем для автомобіля.
Через дорогу Набережна.
Пять хвилин пішки до пр. Дмитра Яворницького.
Квартира-студія з авторським ремонтом. Санвузол суміжний.
Централізоване опалення, центральний водопровід, каналізація септик. Опалення оплачує власник. Комунальні платежі невеликі. Є лічильники на світло та воду.
Квартира повністю мебльована. Є варильна панель, холодильник, пральна машина, телевізор, кондиціонер.
Можливе проживання з котиком.
Будинок житлового фонду 80-90-х років.
Квартира розташована на асфальтованій дорозі. Є вивіз відходів.
Квартира має відеоспостереження.
Квартира має суміжне прохідне планування та суміжний санвузол. Балкон відсутній. Ремонт у житловому стані.
Квартира має централізоване опалення. Газова колонка забезпечує гарячу воду під час блекауту.
Квартира здається з мінімальною кількістю меблів. Є пральна машина та холодильник. Можливе заселення зі своїми меблями.
Квартира вільна і готова до заселення. Дозволено проживання з маленьким песиком вагою до 10 кг.
Квартира розташована у хрущовці.
Наявний Wi-Fi.
Квартира має житловий стан. Планування включає дві окремі кімнати та одну суміжну.
Квартира здається в оренду. Перевага надається сімям. Можна з тваринами та дітьми.
Квартира розташована поблизу вокзалу та ринку "Озерка".
Квартира у відмінному стані з євроремонтом. Санвузол суміжний. Є балкон.
Квартира має централізоване опалення та центральний водопровід. У разі блекауту працюють опалення, інтернет та водопостачання.
Квартира повністю мебльована та оснащена необхідною технікою: пральною машиною, холодильником, плитою, телевізором, бойлером, двоспальним диваном, шафою, кухонними меблями. Є швидкісний інтернет, Wi-Fi, кабельне та цифрове ТБ.
Квартира здається без дітей та тварин. Переважно для дівчини. Комунальні платежі низькі.
У будинку є ліфт та паркувальне місце.
Квартира має хороше розташування: поруч зупинка громадського транспорту, магазини АТБ та Варус, ринок Озерка (7 хвилин), торговий центр, парк ім. Глоби, авто/залізничний вокзали, Зелений Гай, лікарня, до центру 10 хвилин.
Світла, тепла та затишна квартира.
Квартира має велику кімнату з нішею, окрему кухню та роздільний санвузол. Ремонт виконано в спокійних світлих тонах.
Квартира повністю укомплектована всіма необхідними меблями. Побутова техніка включає холодильник, мікрохвильову піч, електричну плиту, пральну машину, водонагрівач, кондиціонер та телевізор.
Будівля має закритий підїзд. У дворі є безкоштовна парковка.
Квартира розташована в самому низу пр. Кирова (Поля). До центру міста можна дійти пішки за 10 хвилин. Поруч цілодобове АТБ з великою безкоштовною парковкою.
Квартира простора, тепла та має велику ванну кімнату.
Здам 2к квартиру 52 м2, вул. Шмідта (Степана Бандери) 25. 8 поверх з 9. Дві окремі кімнати і кухня. Автономне опалення. Зручне місце розташування, поряд ЖК Атлант, проспект Лесі Українки. Відділення нової пошти, кавярні, парк Глоби, центральний проспект Яворницького
Здам однокімнатну квартиру — початок проспекту Богдана Хмельницького, 18
П’ятий поверх п’ятиповерхового будинку. Квартира дуже тепла, дах утеплений.
Стан відмінний: ламінат на підлозі, на кухні — лінолеум, міжкімнатні двері з дерева.
Оснащення:
• холодильник
• мікрохвильова піч
• електрична духовка та варильна поверхня
• бойлер 100 л
• пральна машина
• телевізор
• кондиціонер
• Wi-Fi
Шукаємо порядних та охайних орендарів, які дбайливо ставитимуться до житла.
📞 Телефонуйте зараз, щоб домовитись про перегляд!
3к квартира ЖК Баку
Поверх: 20/21
Площа: 115/15 м²
Пропонується розкішна простора 3к квартира в ЖК Баку. Планування (фото додається): кухня-вітальня з різними зонами відпочинку, спальня кімната з ванною біля ліжка та власним санвузлом, кімната-кабінет, гардеробна, гостьовий санвузл з душовою та пральною кімнатою та великий передпокій. Також присутня засклена лоджія з гарним краєвидом на р Дніпро.
Оздоблена квартира вишуканими італійськими меблями та технікою преміум-класу переважно Siemens, Miele. По комплектації: дві вбудовані духові шафи з функціями пароварки, гриля, мікрохвильового режиму та підігріву посуду, посудомийна машина, холодильник і окрема морозильна камера, кавомашина, чайник, винний холодильник, кондиціонери, два великих телевізора. Для вашої зручності встановлено професійну систему фільтрації води Akvantis.
Власна газова кришна-котельня, а також присутні теплі підлоги. Поверх 20-й / 21-х, з краєвидом на центр міста та р.Дніпро. Закрита територія з контрольованим доступом і охороною. У дворі безкоштовний гостьовий паркінг, дитячій та спортивний майданчик, зона відпочинку. У будинку є великий підземний паркінг.
Є відеоогляд квартири.
Вартість: 1 000 EUR + ком.пос.
Дізнайтесь подробиці за телефоном
або в телеграм - fomenko_realtоr
З повагою, Олексій Фоменко
Агенція нерухомості Realtоr3D
Мост-Сіті - Бізнес башта - офіс 402
🔑 2к
🏨 Площа: 48 м²
🔝 Поверх: 4/5
🗺 Адреса: Пр. Поля 100
💵 Ціна: 15000 грн
Здам двокімнатну квартиру з ремонтом. Підігрів підлоги електро. Комунальні послуги по лічильнику світло, вода та газ. +Опалення
Верх Кірова. (Проспект Поля) біля Славутич.
Контакти 📱
🗞Telegram - @Tarasov_Estate
📞 Телефон - 0632074607
Квартира в гарному житловому стані. Планування роздільне. Санвузол суміжний.
Система опалення централізована.
Квартира повністю мебльована. В наявності є диван, 2 крісла, що розкладаються, шафа. З техніки є холодильник, кондиціонер, пральна машина та плита.
Проживання без тварин. Послуги ріелтора становлять 75%% від вартості оренди.
Будинок малосімейного типу.
Квартира має окреме планування та косметичний ремонт. Санвузол суміжний. Встановлені металопластикові вікна та натяжна стеля. Є балкон.
Квартира має індивідуальне газове опалення. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована. Є холодильник, праска, духовка, пилосос, пральна машина, телевізор, Wi-Fi, меблі на кухні.
Квартира здається без дітей та домашніх тварин. Потрібна застава.
Квартира розташована в хрущовці.
Квартира знаходиться на червоній лінії.
Планування включає кухню-студію та спальню. Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Зроблено євроремонт.
Система опалення - власна котельня. Є електрика та центральний водопровід. Автономність при блекауті забезпечується роботою ліфта та інтернету.
Квартира повністю мебльована. Є посудомийна машина, сушильна машина, електрочайник, холодильник, варильна панель, швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi. На кухні є меблі.
Квартира здається в оренду. Можна з дітьми та домашніми улюбленцями (великим песиком, котиком, середнім песиком до 25 кг, маленьким песиком до 10 кг). Додатково можна іноземцям.
Будинок побудований після 2011 року. ЖК Кіровський має підземний паркінг, відеоспостереження та ліфт.
Квартира розташована в Кіровському районі.
Квартира з косметичним ремонтом, спланована як кухня, зал, дві окремі спальні та гардеробна. Перша здача в оренду.
Централізоване опалення. Санвузол суміжний.
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання. Є двоспальне ліжко, розкладний диван, шафа-купе, нові кухонні меблі. Побутова техніка включає електрочайник, холодильник, мікрохвильову піч, плиту та пральну машину. У дитячій кімнаті можна завезти своє спальне місце або доукомплектувати її.
Квартира здається на тривалий термін для пари або сімї з дитиною. Перегляди за домовленістю.
Будинок розташований у тихому дворі.
Відмінне розташування поблизу магазинів Атб та Варус, зупинок громадського транспорту та школи з укриттям.
Квартира тепла, світла та затишна. Підігрів підлоги, ламінат та кахель. На вікнах встановлені решітки.
Квартира має величезний закритий балкон з видом на подвіря. Вікна деревяні, майстерно зроблені на замовлення.
Опалення централізоване.
Квартира повністю мебльована та оснащена необхідною побутовою технікою. У квартирі є розкладний диван, крісло, столи, шафи, праска, кондиціонер, мікрохвильовка, індукційна плита, електродуховка, холодильник, електрочайник та варильна панель.
Квартира розташована поруч із зупинкою Міжшкільний комбінат та магазином Варус.
1 кімната
з ремонтом
39 / - / 12 м²
панельна
поверх 4 з 14
власник
можна з деякими тваринами
11 500 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здам власну квартиру в центральному районі Дніпра, ніз просп. О. Поля
Квартира-студія з суміжним санвузлом. Зроблено косметичний ремонт.
Централізоване опалення, центральна каналізація та водопровід. Є електрика.
Квартира повністю укомплектована та готова до заселення. Є меблі на кухні, кондиціонер, ванна, ліфт, вантажний ліфт. Також є побутова техніка: електрочайник, холодильник, варильна панель, духова шафа, плита, пилосос, пральна машина. З мультимедіа є кабельне та цифрове телебачення.
Можна з домашніми улюбленцями - котиком або маленьким песиком (до 10 кг).
Будинок житлового фонду 80-90-х років.
Гарна транспортна розвязка та добре розвинена інфраструктура поряд.
Квартира має велику кухню-студію та спальню. Планування роздільне. Зроблений авторський проект ремонту.
Квартира підключена до власної котельні. Є електрика, центральна каналізація, центральний водопровід та вивіз відходів.
Квартира здається з меблями та побутовою технікою. У квартирі є посудомийна машина, духовий шкаф, мікрохвильова піч, праска, пилосос, холодильник, плита, пральна машина, електрочайник та варильна панель.
Квартира вільна з 26.06. Можна дивитися та бронювати. Дозволено проживання з дітьми та тваринами.
ЖК Кировський має закритий двір. У комплексі є підземний та гостьовий паркінг, консьєрж, ванна, душова кабіна, гардероб, панорамні вікна, пожежна сигналізація, відеоспостереження, охорона території та паркувальне місце. У будинку є ліфт та вантажний ліфт. Є підключене резервне живлення, яке працює під час блекауту. Ліфт також працює під час блекауту.
ЖК Кировський розташований з асфальтованою дорогою.
Квартира обладнана швидкісним інтернетом, супутниковим ТБ, телевізором, кабельним та цифровим ТБ та Wi-Fi. Є кондиціонер та сигналізація.
Квартира з євроремонтом. Планування суміжне, прохідне. Є ніша для сну.
Санвузол суміжний. Система опалення централізована. Працює інтернет при блекауті. Є газова плита, колонка.
Квартира з меблями. Є кондиціонер, пральна машина, холодильник, духовка, мікрохвильова піч, телевізор, праска, фен, пилосос, варильна панель, електрочайник.
Власник здає в оренду велику 1-кімнатну квартиру в сталінці. Квартира призначена для однієї акуратної, порядної людини без шкідливих звичок, дітей та домашніх тварин.
Квартира розташована в центрі, поруч з Мост-Сіті, ПШКН, ЦУМ, Пасажем, Європейською, Успенською площею, Катеринославським бульваром, проспектом Карла Маркса (Дмитра Яворницького), площею Героїв Майдану.
Квартира затишна та чиста. Висота стелі 3 метри.