Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Зроблений косметичний ремонт.
В квартирі централізоване опалення, центральна каналізація, електрика, газ і центральний водопровід.
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для проживання. Є холодильник, плита, пральна машина, меблі на кухні.
Будинок розташований в центральній частині міста.
Квартира тепла і охайна. Є балкон і лоджія. У ванній кімнаті встановлена ванна. Додатково є Wi-Fi.
Квартира має роздільне планування з суміжним санвузлом. Встановлено євроремонт.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. Також є підігрів підлоги.
Квартира повністю мебльована та має все необхідне для проживання.
Квартира вільна, можна заселятися одразу. Можливе проживання студентів.
Квартира розташована в новобудові житлового фонду від 2011 року. У будинку є ліфт, відеоспостереження, балкон, лоджія та гостьовий паркінг.
Квартира знаходиться в центрі міста, одразу біля Юридичного Інституту ПНУ.
Квартира простора та затишна.
Квартира нова та сучасна. Є три кімнати, санвузол роздільний. Планування передбачає багато місця для зберігання.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням.
У квартирі є дивани, що розкладаються, посудомийна машина, прально-сушильна машина, телевізор.
Квартира здається в оренду від 6 місяців. Можливий розрахунок у гривнях або доларах за домовленістю. Комісія ріелтора становить 70%%. Можна з дітьми та тваринками. Можливо доставити власні меблі або обговорити додатково щось необхідне з власниками.
Квартира розташована в тихій та затишній парковій зоні. Будинок має закритий двір з місцем для машини.
У квартирі буде встановлено ролети та скло у душі. Є швидкісний інтернет.
Пропонується преміальна квартира в ексклюзивному житловому комплексі Royal Hall, площею 92 кв. м. Квартира простора, світла, ідеально підходить для комфортного життя. У вартість входить паркомісце, що є великою перевагою.
Код #38613421
Житло обладнане кондиціонерами для вашого комфорту, а також посудомийною машиною. Квартира розташована на десятому поверсі з прекрасним видом з вікна.
Планування: дві кімнати та кухня-студія. У студії облаштований зручний диван, телевізор та гарні крісла для відпочинку. Спальня обладнана розкішним, великим, якісним ліжком, є столик та тумба для зручності й естетики. У вітальні також буде комфортний великий диван.
Квартира світла, сучасна і повністю укомплектована для вашого задоволення та зручності.
На фото зображена сучасна ванна кімната з мінімалістичним дизайном. Стіни і підлога облицьовані плиткою світло-бежевого кольору з мармуровим ефектом, що додає інтер’єру вишуканості. Є великий дзеркальний елемент із підсвіткою, що візуально розширює простір і додає комфорту. Раковина встановлена на стильній стільниці з мармуровим візерунком, що надає приміщенню елегантності. Поруч розташований зручний рушникосушарка з хромованим покриттям, що забезпечує тепло і комфорт у ванній.
Квартира має роздільне планування з суміжним санвузлом. Виконано якісний стильний євроремонт.
Встановлено індивідуальне газове опалення з підігрівом по всій квартирі. Працює ліфт, водопостачання та опалення навіть під час блекауту. Є центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід.
Квартира повністю укомплектована дорогими меблями та технікою. Встановлено 2 кондиціонери на обігрів та холод, посудомийну машину, сушку та велику плазму.
Пропозиція від агентства нерухомості з комісією. Можна здати в оренду з маленьким песиком (до 10 кг) без котів.
Будинок бізнес-класу з закритим двором та підземним паркінгом.
Квартира має панорамні вікна.
Квартира має гардеробну кімнату та кухню площею 19 кв.м. ПЕРША ЗДАЧА. Зроблений дорогий дизайнерський сучасний ремонт.
У квартирі встановлене автономне опалення та підігрів підлоги.
Квартира повністю укомплектована якісними меблями та технікою Bosch. Є посудомийна машина, сушильна машинка, пральна машина, 2 кондиціонери, холодильник, кавомашинка.
Можлива оренда паркомісця за додаткову плату. До обговорення питання про проживання маленької ручної собачки.
Квартира розташована в ЖК Royal Hall.