Оренда квартир вулиця Григорія Сковороди, Харків, довгостроково

9 оголошень по 5 квартирах
власник
нове оголошення
3 500 грн

вулиця Григорія Сковороди

Оренда квартири. Всі питання по телефону. Розташування біля ТРЦ «Нікольський».
1 кімната
з ремонтом
25 / - / 6 м²
поверх 5 з 5
нове оголошення
20 000 грн

вулиця Григорія Сковороди, 54

🏠 Оренда 3-кімнатної квартири біля метро Ярослава Мудрого 📍 вул. Сковороди, 54, 3 поверх, є ліфт. Квартира після ремонту, повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. Є газова колонка (гаряча вода постійно). 💰 Вартість: 20 000 грн + комунальні послуги. 📞 Деталі та перегляд — за домовленістю.
2 кімнати
з ремонтом
65 / 40 / 12 м²
цегляна
поверх 3 з 7
1940 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
15 000 грн

вулиця Григорія Сковороди

Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Стан ремонту не вказано, але є меблі. Система опалення централізована. В квартирі є газ, центральний водопровід, центральна каналізація та електрика. Квартира мебльована, включає два дивани та шафи для зберігання речей. З побутової техніки є холодильник, газова плита та пральна машина-автомат. Квартира здається в оренду. Можливий перегляд за домовленістю. Орендар буде задоволений. Будинок розташований у пішій доступності від супермаркетів, магазинів, банків, банкоматів, фірмових магазинів, відділень пошти, парку відпочинку, ринку, кафе, ресторанів, дитячих майданчиків, метро та зупинок громадського транспорту. Всі блага цивілізації. Квартира знаходиться на 5 поверсі. На кухні встановлена газова плита, що забезпечує економію електроенергії. Є ванна та гостьовий паркінг.
3 кімнати
з ремонтом
65 / - / 6 м²
поверх 4 з 12
ціна знижена
можна з деякими тваринами
13 000 грн

вулиця Григорія Сковороди, 96-98

Оренда 2 кімнатної квартири 2 хвилини метро «Ярослава Мудрого», розташована на 5 поверсі цегляного будинку. Кімнати роздільні, загальна площа 62м2. Квартира дуже тепла. Вікна МПО, бойлер, великий тамбур з шафою. Просторий засклений балкон. Зручна локація-центр міста, у кроковій доступності дві станції метро, сквер, парки Харкова, ТРЦ Нікольський, магазини, супермаркети, ринок, кафе, ресторани, приватні школа та садочок офлайн . Є парковка. Телефонуйте про перегляд домовимося у зручний для Вас час! Шановні колеги, не співпрацюємо по цій квартирі.
2 кімнати
з ремонтом
62 / 35 / 10 м²
цегляна
поверх 5 з 9
1995 Рік будівництва
31 000 грн

вулиця Григорія Сковороди, 30а

Квартира має суміжне, прохідне планування. Виконано авторський проект ремонту. Є два і більше санвузлів. Система опалення - власна котельня. Є вода, газ та опалення. Квартира мебльована. Є вся необхідна техніка, включаючи бойлер та кондиціонер. Оплата включає перший місяць оренди, заставний місяць, комунальні платежі та 50%% комісії АН при вселенні одноразово. Житловий комплекс має свою закриту, охоронювану територію. Передбачено підземний паркінг, місце на якому надається за додаткову плату. Поруч знаходиться метро Я. Мудрого (колишня Пушкінська), Юракадемія та зупинки громадського транспорту. Квартира має простору спальню, кухню-вітальню, гардеробну, два санвузли та великий балкон. Виконано дорогий ремонт, робився для себе.
2 кімнати
з ремонтом
100 / - / 30 м²
поверх 8 з 10
Зняти квартиру вулиця Григорія Сковороди (Пушкінська вулиця), Харків на тривалий термін — оренда квартир