Квартира має роздільне планування та санвузол. Виконано класичний ремонт. Квартира повністю мебльована та укомплектована побутовою технікою. Домашні тварини не дозволені. Квартира розташована в сучасному будинку ЖК Friendly House на набережній річки. Поблизу станція метро "Лівобережна", зупинки громадського транспорту, магазини, ринки, ТРЦ та набережна річки з місцями для занять спортом та відпочинку.

Сдается однокомнатная в новом доме м.Левобережная

єГенератор Оренда 2х кімнатної квартири по вул. Андрія Аболмасова буд. 7. Квартира розташована на 18му поверсі 25му поверсі. Площа 77 кв.м. В квартирі є вся необхідна мебель і техніка (3 кондиціоери, 2 ТВ плазми, пральна та посудомийна машина, холодильник, мікрохвильова піч, тостер, єлектроповерхня). Лічильники на тепло та воду. Закрита територія. Є дитячий майданчик на території. Магазини, кафе. Поруч набережна, пляж, кафе, ресторани. Через дорогу розташовані дитяча та доросла поліклініки, школа, дитячий садок. Зручна транспортна розвязка. До метро Лівобережна 15-20 хв. ходьби. Ціна оренди 28000 грн + к.послуги КОД 11202620

Андрія Аболмасова вул. (Панельна), 7

Квартира має роздільне планування з окремою спальнею, застекленим балконом та душовою. Євроремонт. Квартира підключена до резервного живлення, що забезпечує автономність при блекаутах. Квартира повністю укомплектована для комфортного життя. Є вбудована кухня з меблями, вместительна шафа при вході та міні-гардероб у спальні за ширмою. Наявна вся необхідна техніка: посудомийна машина, пральна машина, кондиціонер, телевізор. Є також електрочайник та сушильна машина. Можливе проживання з невеликою собачкою з залогом за неї. ЖК Frendly House - сучасний житловий комплекс з ліфтом та вантажним ліфтом. На території є охорона, підземний паркінг та пожежна сигналізація. Поруч розташовані парк, озеро, магазини, салон, аптека, кавярні та інші заклади. Метро "Лівобережна" знаходиться в пішій доступності (10-15 хвилин). З вікон відкривається вид на "балійські" заходи сонця. У квартирі є Wi-Fi, швидкісний інтернет, кабельне та цифрове ТБ.

можна з тваринами
Сдам квартиру долгосрочно, свободна с 20.04

Квартира має роздільне планування з окремими кімнатами. Є вітальня з балконом, спальня, дитяча або кабінет, кладова та два засклені балкони. В квартирі зроблений косметичний ремонт. Квартира оснащена централізованим опаленням. У квартирі є все необхідне для проживання, включаючи меблі на кухні. Також є електрочайник, плита, холодильник, пральна машина, праска, пилосос, кондиціонер, ванна. Умови оренди обговорюються. Домашні тварини не допускаються. Будинок панельний, житловий фонд 91-2000-і. У підїзді є охорона, відеоспостереження, 3 ліфти, включаючи вантажний. Сусіди приємні, цінують тишу та спокій. Поруч з будинком розташована парковка для авто, садок, школа, набережна, кілька мережевих маркетів, кавярні та ресторани. До метро можна дійти пішки за 10-12 хвилин. З вікон відкривається гарний краєвид на місто та Дніпро. Квартира оснащена Wi-Fi, швидкісним інтернетом, телевізором, кабельним та цифровим ТБ. Є панорамні вікна.

Оренда помешкання. Лівобережна. пл. Пантелеймона Куліша.

Шукай квартиру по локації