Оренда квартир Бульварно-Кудрявська вулиця, Київ, довгостроково
103 оголошення по 31 квартирі
$ 2 700
Бульварно-Кудрявська вулиця, 17-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3-кімнатна квартира в ЖК Ярославів Град
Площа — 102м²
Раціональне планування: простора кухня-вітальня, дві окремі спальні, два санвузли та гардеробна кімната.
Квартира з якісним ремонтом преміум-рівня, у відмінному стані. Повністю укомплектована всією необхідною технікою, включаючи пральну та сушильну машини. У кожній кімнаті передбачені зручні системи зберігання.
Є можливість орендувати паркомісце в підземному паркінгу.
Переваги комплексу:
закрита територія з контролем доступу, цілодобова охорона, двір без авто, підземний паркінг, облаштоване укриття з Wi-Fi, власна доглянута зелена зона для відпочинку, дитячі та спортивні майданчики, зона барбекю.
Інфраструктура:
на території комплексу є супермаркети, аптека, поруч кафе та ресторани, хімчистка, салони краси, стоматологія, нотаріус, дитячі садки та школи.
3 кімнати
з ремонтом
109 / 43 / 23 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 19
2021 Рік будівництва
без комісії
можна з тваринами
генератор
$ 937
Бульварно-Кудрявська вулиця, 36
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без % для орендаря!
Метро Університет 14 хвилин пішки. Та ще 2 станції метро. Є генератор.
Оренда квартири вул. Бульварно - Кудрявська 36. Шевченківський район.
Квартира обладнана всією технікою та меблями.
Є дві окремі спальні + вітальня прохідна.
- в одній спальні ліжко з ортопедичним матрасом, комод, телевізор. Балкон.
- в іншій спальні диван що розкладається та велика шафа + робочий стіл з кріслом. Балкон.
Кухня та вітальня розділені перегородкою.
Обладнана посудомиючою машинкою, мікрохвильовою, холодильник, витяжка, електрична плита. Є посуд.
В вітальні диван + крісло реклайнер, телевізор.
Встановлений бойлер, кондиціонери.
Є багато місця для речей. В коридорі велика гардеробна шафа.
Можлива доукомплектація під орендаря ( обговорюється)
Є підземна парковка як укриття.
До метро Університет 15 хвилин пішки.
ФОП 3.
Національний Цирк , Берестейський проспект- 5 хв. пішки.
Метро Університет - 14 хв.
Метро Золоті Ворота 19 хв.
Якщо немає звʼязку - пишіть в Viber, Telegram, WhatsApp
2 кімнати
з ремонтом
118 / 65 / 12 м²
монолітно-каркасна
поверх 3 з 8
2004 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
$ 1 200
Бульварно-Кудрявська вулиця, 17
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда 2к квартири в Києві, ЖК Ярославів Град, Шевченківський р-н, Бульварно-Кудрявська вул. (Воровського вул.), ст.м. Золоті ворота, 53 кв.м, 2 пов. з ліфтом, 1 спальні, 1 c/в, новий будинок , якісний ремонт.
Стильна квартира в новому житловому комплексі бізнес-класу з якісним ремонтом та продуманим простором для комфортного життя.
Планування
• кухня-вітальня з обідньою зоною
• окрема спальня (ліжко 180×200 з підйомним механізмом, 2 приліжкові тумби)
• просторий санвузол з душем
Оснащення та переваги
• повністю обладнана кухня
• посудомийна машина
• пральна та сушильна машина
• бойлер
• професійна система фільтрації води
• кондиціонер
• багато місць для зберігання
Будинок
• новий будинок бізнес-класу
• закрита територія
• охорона
• престижний комплекс у центрі міста
1 кімната
з ремонтом
53 / 20 / 15 м²
блочна технологія
поверх 2 з 10
2021 Рік будівництва
генератор
$ 2 300
Бульварно-Кудрявська вулиця, 17
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Перша здача! Вишукана 2-кімнатна квартира в ЖК «Ярославів Град».
Правий берег Шевченківській район ( Історичний центр) вул.Бульварно-Кудрявська 17
Абсолютно нова квартира в престижному житловому комплексі бізнес-класу «Ярославів Град» Ремонт виконано за авторським проєктом із використанням преміальних матеріалів. Ви будете першими мешканцями!
Основні характеристики:
* Площа: 68 кв.м
* Поверх: 14-й поверх (завдяки чому відкривається чудовий панорамний вид на місто)
* Кількість кімнат: 2 окремих кімнати та вітальня поєднана з кухонною зоною
* Безпека та комфорт: У будинку встановлено генератор на випадок відключень світла (працює ліфт, опалення, вода). Є місткий підземний паркінг, який можна використовувати як укриття.
Про квартиру:
Дизайн квартири виконаний у світлих, природних тонах із мармуровими акцентами та елементами з натурального дерева.
Затишна спальня: величезне двоспальне ліжко з мяким узголівям, містка вбудована шафа до стелі, витончений туалетний/робочий столик біля вікна.
Гостьова кімната: великий розкладний диван, шафа до стелі.
Простора вітальня: Зручний кутовий диван глибокого смарагдового відтінку, дизайнерські стелажі та зоноване освітлення.
Санвузол: Суперсучасна ванна кімната з великою душовою кабіною, трендовою сантехнікою, підсвіткою дзеркал та окремим господарським куточком.
Побутова техніка від провідних брендів:
Квартира повністю укомплектована всією необхідною новою технікою:
Мультимедіа: 2 сучасні телевізори (зокрема, ультратонкий Smart-TV KIVI у спальні для затишних вечорів та вітальні для приємного проводження часу з близькими).
Клімат: 2 інверторні кондиціонери EWT для ідеальної температури в будь-яку пору року.
Кухня: Індукційна варильна поверхня, духова шафа Electrolux, вбудована посудомийна машина, вбудований холодильник.
Догляд за речами: Інноваційна прально-сушильна машина Samsung (з функцією SmartThings та зручним дозавантаженням).
Переваги житлового комплексу:
ЖК «Ярославів Град» — це закрита територія під цілодобовою охороною та відеонаглядом. Власна інфраструктура всередині комплексу: супермаркет, фітнес-клуб, кавярні, дворівневий підземний паркінг. Ідеальна локація в історичному центрі Києва.
Квартира готова до довгострокового заселення. Перегляди у зручний для вас час!
2 кімнати
з ремонтом
68 / 30 / 15 м²
блочна технологія
поверх 14 з 19
2021 Рік будівництва
$ 625
Бульварно-Кудрявська вулиця, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Центр міста ! Золоті ворота.
Пропонується в оренду 2к.кв. з окремими кімнатами, 5пов./ 5 пов. цегляного будинку в чудовому місці Києва поряд з Львівською площею !
Квартира охайна, сучасна з облаштованою спальнею (з новим, якісним ліжком, шафою ), суміжним санвузлом з ванною , просторою кімнатою - вітальнею ( пуста, не обставлена меблями ) суміжну із зоною кухні, зручною лоджією.
Квартира тепла, в кімнатах паркет, є потрібна техніка- кондиціонер, пральна машина, холодильник, інше.
Кухня облаштована необхідним. В квартирі газ, лічильники.
Дуже розвинена інфраструктура центру столиці - поруч є всі необхідні для життя споживчі місця, відомі заклади культури, туристичні маршрути.
Метро Золоті ворота - 15хв. пішки .
2 кімнати
з ремонтом
50 / 32 / 5 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 5
1907 Рік будівництва
$ 3 700
Бульварно-Кудрявська вулиця, 17-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується в оренду нова дизайнерська 4-кімнатна квартира в ЖК "Ярославів Град" — там, де комфорт зустрічається зі статусом.
У самому серці Києва пропонується абсолютно нова квартира, в якій ще ніхто не проживав. Вишуканий дизайнерський ремонт, дорогі матеріали, продумане планування та повна комплектація — усе готово для комфортного життя нових власників.
Планування:
• простора кухня-вітальня для сімейних вечорів та прийому гостей;
• три окремі спальні, з власними гардеробними кімнатами;
• два повноцінних санвузли.
Площа — 110 м²
Поверх — 3
ЖК «Ярославів Град» — один із найпрестижніших житлових комплексів бізнес-класу в історичному центрі Києва. Закрита територія, цілодобова охорона, сучасні системи безпеки, підземний паркінг, власна інфраструктура та затишні внутрішні двори створюють комфортне середовище для життя. Комплекс введений в експлуатацію та розташований у самому центрі столиці, поруч із ресторанами, парками та діловою інфраструктурою.
Якщо ви шукаєте нову квартиру в історичному центрі Києва - запрошуємо на перегляд з експертом THE CAPITAL
A32137
3 кімнати
з ремонтом
110 / 43 / 40 м²
блочна технологія
поверх 3 з 19
2021 Рік будівництва
Обрати розташування квартири
$ 1 250
Бульварно-Кудрявська вулиця, 15
Скопіювати посилання
Поскаржитися
‼️ЗДАЄТЬСЯ‼️ЖК «Ярославів Град»‼️КЛЮЧІ НА РУКАХ‼️ЕКСКЛЮЗИВ‼️
✅ В квартирі встановлено інвертор, що дає можливість мати світло та інтернет при відключенні світла та електроенергії.
В історичному центрі Києва новий житловий комплекс – «Ярославів Град», в якому використовуються надсучасні енергоефективні технології, завдяки яким власники квартир зможуть заощаджувати 50% на комунальних платежах.
Це неймовірне поєднання стилю, дизайну, енергії та тепла. Квартира в яку заходиш і одразу хочеться залишитися. Багато світла, простору та затишку, але при цьому є все абсолютно для життя. Все починається з передпокою, в якому за дзеркалами, захована простора вбиральня, в с/у єднання простору ванної кімнати та випрання, кухня-студіо, вітальня з вишуканими елементами декору та світильників та дуже усамітнена спальня, з вбудованими шафами для всіх особистих речей.
Встановлено «теплу підлогу», кондиціонери, техніка відомих ТМ, тепловий лічильник, лічильник води та електроенергії. Є відеоспостереження, територія, що охороняється, підземний паркінг з подачею ліфта в нього.
Це серце Києва, де початок вулиці Ярославів Вал, що веде до Золотих воріт, це вулиця, що йде до площі Перемоги і як казали за старих часів до Євбазу.
Щоб це все зрозуміти та відчути, треба прийти на перегляд!
☎️Телефонуйте і ми покажемо квартиру у зручний для Вас час!
Інфраструктура:
Розвинена інфраструктура, є все поруч.
2 кімнати
з ремонтом
50 / 32 / 14 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 14
$ 1 600
Бульварно-Кудрявська вулиця, 11-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Ексклюзивна квартира в самому серці столиці!
Адреса: вул. Бульварно-кудрявська 11А
Відчуйте атмосферу розкоші у цій трьохкімнатній квартирі площею 106 м2, де кожна деталь - це шедевр.
Високоякісний та елітний ремонт створює враження витонченості та стилю.
Аудіо-система додає нотку ексклюзивності та створює неповторну атмосферу.
У спальні розміщено ліжко 2х2 метри з неймовірно комфортним матрацом американської фірми King Koil
Є кімната вілного призначення, яку ви можете обладнати під себе або використовувати її для зберігання речей.
2 санвузли, кімната вільного призначення.
У спальні буде встановленно плазмовий телевізор Samsung з якістю зображення 8к.
Розташування в тихому серці міста робить це місце ідеальним для престижного проживання.
Зробіть свій вибір - обирайте ексклюзивність!
Коти НІ, маленькі песики під подвійний завдаток.
3 1 5 9 1 7 3 5 3 8 5 2
3 кімнати
з ремонтом
106 / 70 / 30 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 23
2003 Рік будівництва
генератор
$ 3 700
Бульварно-Кудрявська вулиця, 15
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з 3 спальнями та 2 санвузлами, має 2 гардеробні. Ремонт авторський проект, перша здача. Є підігрів підлоги, балкон-тераса та панорамні вікна.
Опалення забезпечується власною котельнею. Є центральна каналізація та електрика. В квартирі встановлено підігрів підлоги. Передбачено автономний електрогенератор.
Квартира повністю мебльована. З побутової техніки є холодильник, пральна машина, варильна панель, пилосос, електрочайник, посудомийна машина, сушильна машина, духова шафа. Також є кондиціонер.
Квартира готова до заселення. Оренда без комісії.
Житловий фонд від 2021 року. ЖК має підземний паркінг, вантажний ліфт, ліфт, охорону території та консьєржа. Передбачена пожежна сигналізація.
Поруч розташовані парк Пейзажка, Ярославів вал, Гордієнка та велотрек.
Квартира має балкон-терасу та панорамні вікна. Встановлено сигналізацію.
4 кімнати
з ремонтом
115 / - / 25 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 18
генератор
$ 1 800
Бульварно-Кудрявська вулиця, 36
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має вітальню з панорамними вікнами, кабінет з меблями зі шпону черешні з інкрустацією, 2 спальні, кухню, ванну кімнату, душову кімнату та 2 туалетні кімнати. Також є велика засклена лоджія та відкритий балкон. Квартира після часткового косметичного ремонту, стан ремонту - євроремонт.
Будинок оснащений генератором для ліфтів. В квартирі є бойлер та вбудований фільтр води. Всі комунікації (опалення, вода, газ) присутні.
Квартира повністю мебльована, всі меблі та столярні вироби виготовлені з натурального дерева за індивідуальним проектом. Побутова техніка включає пральну машину Bosh, двостулковий холодильник Siemens Side-by-Side, духову шафу Elektrolux, варильну панель, витяжку Faber, посудомийну машину Bosh, 3 кондиціонери, кавоварку, тостер, електрочайник. Також є посуд та кухонне приладдя. Мультимедіа представлені плазмовим телевізором Pioneer та Wi-Fi.
Мінімальний термін оренди – 1 рік.
Будинок цегляний з утепленням. На поверсі 2 квартири. Є ліфти, цілодобова охорона, відеоспостереження. Доступ до ліфтів та майданчика до квартири здійснюється за спеціалізованими чіпами мешканців. Паркінг біля будинку входить у вартість, підземний паркінг оплачується додатково.
Поруч розташовані метро Університет та Золоті Ворота, а також великий Павлівський парк.
Всі вікна виходять у двір, що забезпечує абсолютну тишу в квартирі. Квартира розташована на південно-західній стороні, тому в ній тепло та сонячно. Матеріали підлоги: паркетна дошка та кахель у мокрих зонах.
4 кімнати
з ремонтом
165 / - / 54 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 14
2004 Рік будівництва
$ 1 850
Бульварно-Кудрявська вулиця, 17
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Актуально! Можливі перегляди! Генератор на ліфт, воду та опалення
Простора студіо та кімнати, в сукупності з висотою стелі 3 метри дають відчуття неймовірно об’ємного життєвого простору. Квартира будувалася якісно, зі смаком, для господаря: облаштовано багатошарове світло, плитка усюди з підігрівом, столярка схованого монтажу, якісні меблі, тактильно приємна робоча поверхня кухні зі штучного каменю, підвіконня з каменю у залі теж мають підігрів, на них можна сидіти і любуватися містом!).
Кухню укоплектовано всією необхідною технікою, в тому числі посудомийною машиною! Окремо бойлер та пральна машина сховані у шафі передпокою. Всюди інверторні кондиціонери, що працюють при -25С, передбачено все до дрібниць.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
3 кімнати
з ремонтом
80 / 30 / 23 м²
блочна технологія
поверх 13 з 19
2021 Рік будівництва
$ 1 400
Бульварно-Кудрявська вулиця, 11-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда елегантної квартири в історичному центрі Києва біля Львівської площі
Пропонується в оренду простора та стильна квартира площею 100,9 м² у престижному будинку в самому серці Києва. Це ідеальне поєднання комфорту сучасного житла, безпеки та унікальної атмосфери історичного центру столиці.
Квартира розташована на 5 поверсі 20-поверхового будинку. Завдяки трьом сучасним ліфтам мешканці можуть комфортно та швидко дістатися свого поверху.
Планування:
• простора спальня;
• дитяча кімната;
• світла вітальня;
• окрема кухня;
• два санвузли;
• балкон із приємним видом на місто.
Оснащення:
Квартира повністю мебльована та укомплектована всією необхідною побутовою технікою для комфортного проживання:
✓ електрична варильна поверхня;
✓ духова шафа;
✓ посудомийна машина;
✓ пральна машина;
✓ кондиціонер;
✓ бойлер;
✓ телевізор;
✓ система автономного живлення.
Переваги будинку:
• закрита територія;
• цілодобова консьєрж-служба;
• контроль доступу та високий рівень безпеки;
• гостьовий паркінг;
• можливість оренди підземного паркомісця.
Локація:
Будинок розташований в одному з найпривабливіших районів Києва. У пішій доступності знаходяться ресторани, кафе, супермаркети, медичні центри, навчальні заклади, культурні та історичні памятки столиці.
Зручна транспортна розвязка дозволяє швидко дістатися будь-якої частини міста як на власному авто, так і громадським транспортом.
Ця квартира стане чудовим вибором для тих, хто цінує комфорт, престижне розташування та якість життя в самому центрі Києва.
Запрошуємо на перегляд, щоб особисто оцінити атмосферу, простір та всі переваги цієї виняткової квартири.
RR18078
3 кімнати
з ремонтом
100.9 / 65.5 / 14 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 20
2003 Рік будівництва
генератор
$ 1 500
Бульварно-Кудрявська вулиця, 15
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Апартаменти мають площу 51 м² та студійне планування з окремою спальнею. Виконано якісний авторський ремонт VIP-рівня в неокласичному стилі з використанням натуральних матеріалів. Підлога в санвузлі та кухонній зоні з підігрівом, встановлена система "Антипотоп", якісна обробка стін. Паркет на підлозі.
Система опалення централізована. В квартирі встановлено бойлер та фільтри на воду. Є підігрів підлоги. В ЖК передбачено генератор, який забезпечує роботу ліфтів та водопостачання під час блекауту. Є центральна каналізація та центральний водопровід.
Квартира повністю обладнана всіма необхідними меблями та побутовою технікою для комфортного проживання. Серед техніки: варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильова піч, електричний чайник, холодильник, два кондиціонери, пральна машина, посудомийна машина, два плазмові телевізори. Є окрема велика гардеробна з функціональними полицями та вбудована шафа в холі.
Оренда елітних апартаментів. Умови здачі не вказані, але зазвичай передбачається депозит. Не співпрацюють з колегами.
ЖК "Ярославів Град" - це закрита територія з цілодобовою охороною та відеоспостереженням. Є презентабельна вхідна група з доступом по карті, ресепшн та підземний паркінг, а також гостьовий паркінг. На території ЖК розташовані дитячий майданчик, фітнес-центр, ресторани та кафе. Є вантажний ліфт.
ЖК розташований у серці історичного Києва, що забезпечує легкий доступ до центральних майданчиків та бізнес-центрів. Поруч розвинена інфраструктура: кавярні, ресторани, супермаркет "Новус". У пішій доступності станція метро "Золоті Ворота".
Апартаменти мають видові характеристики з великої тераси (5 метрів) з захоплюючим видом на Київ. Встановлено систему "Антипотоп" та два кондиціонери. Вхідні двері броньовані. Є панорамні вікна.
2 кімнати
з ремонтом
51 / - / 12 м²
поверх 12 з 23
без комісії
генератор
$ 1 900
Бульварно-Кудрявська вулиця, 17
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Шевченківський район.
Вул. Бульварно-Кудрявська (Бульварно-Кудрявская) 17, секція 2, біля входу в комплекс!
Поруч Ярославів Вал, Гончара, Велика Житомирська, метро Золоті Ворота - 15 хв пішки.
В квартирі встановлено інвертор.
Нова стильна та затишна 3-кімнатна квартира загальною площею 82 кв.м. Має чудове раціональне планування: світла студіо 23 кв.м. з двостороннім мальовничим видом на місто, великий кабінет (або дитяча, гостьова кімната) та простора спальня по 15 кв.м. Всюди дуже багато місць для зберігання речей: шафи до стелі у спальні, кабінеті, коридорі та у передпокої!
Стильна квартира на 13-му поверсі найкращого будинку №17 в житловому комплексі бізнес-класу Ярославів Град. Найкраще розташування у комплексі: з усіх панорамних вікон відкривається захоплююча панорама на місто, є прямий спуск ліфта у сховище та паркінг, безпосередньо поруч з виходом на вулицю Бульварно-Кудрявська. З територіі також є виходи на вулицю Гончара та Чеховський провулок. Нова квартира преміум класу, повністю укомплектована високоякісним обладнанням.
Простора студіо та кімнати, в сукупності з висотою стелі 3 метри дають відчуття неймовірно об’ємного життєвого простору. Квартира будувалася якісно, зі смаком, для господаря: облаштовано багатошарове світло, плитка усюди з підігрівом, столярка схованого монтажу, якісні меблі, тактильно приємна робоча поверхня кухні зі штучного каменю, підвіконня з каменю у залі теж мають підігрів, на них можна сидіти і любуватися містом!).
Кухню укоплектовано всією необхідною технікою, в тому числі посудомийною машиною! Окремо бойлер та пральна машина сховані у шафі передпокою. Всюди інверторні кондиціонери, що працюють при -25С, передбачено все до дрібниць.
Житловий комплекс Ярославів Град - комплекс високої якості, який не має аналогів в історичному центрі Києва: закрита охоронювана територія комплексу з великою площею для променад, Новус в будинку, власна потужна інфраструктура, хороші школи (в тому числі французська) та садочки навколо. Можлива оренда зі зручним паркувальним місцем на -1 рівні підземного паркінгу.
Є генератор на випадок відключень електроенергії.
Приходьте на перегляд та переконайтеся в досконалості цієї квартири, відчуйте комфорт сучасного затишного життя в серці міста!
Ціна: 1900$/міс., без комісії.
3 кімнати
з ремонтом
82 / 30 / 23 м²
блочна технологія
поверх 13 з 19
2021 Рік будівництва
$ 918
Бульварно-Кудрявська вулиця, 17-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується в оренду 1-кімнатна квартира в новому житловому комплексі "Ярославів Град", що у Шевченківському районі - історичному центрі міста.
У квартирі закінчено ремонт, встановлена вся необхідна техніка та меблі
Планування: Передпокій, суміщений санвузол з душовою кабіною, вбиральня, окрема спальня, окрема кухня з виходом на засклену лоджію.
1 кімната
з ремонтом
45 / 20 / 12 м²
блочна технологія
поверх 9 з 19
2021 Рік будівництва
без комісії
$ 5 000
Бульварно-Кудрявська вулиця, 17
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Копіювати оголошення заборонено!
Пропонуємо в оренду вишукану 3-кімнатну квартиру в історичному центрі Києва, район Золотих воріт, Шевченківський р-н, вул. Бульварно-Кудрявська, 15.
ЖК «Ярославів Град».
Виконано ремонт із преміальних та екологічних матеріалів.
Планування включає в себе:
* кухню-вітальню;
* спальню;
* майстер-спальню;
* дитячу кімнату;
* 3 санвузли;
* гардеробну.
До квартири є два паркомісця за окрему вартість.
Шукаємо порядних орендарів без тваринок.
Перегляди вже можливі.
Вартість: 5000 $/міс.
Прямий представник власника.
Пропозиція без комісії.
За додатковою інформацією телефонуйте.
3 кімнати
з ремонтом
143 / 100 / 43 м²
блочна технологія
поверх 9 з 19
2021 Рік будівництва
$ 3 400
Бульварно-Кудрявська вулиця, 17
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Актуально! Можливі перегляди! Генератор на ліфт, воду та опалення!
• Повністю укомплектована преміальною німецькою та італійською побутовою технікою й сантехнікою
• Наявні набір столових приборів та якісний посуд
• Встановлений фільтр зворотного осмосу для очищення питної води
• Два санвузли: один з ванною, інший — з душем
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
4 кімнати
з ремонтом
106 / 75 / 27.6 м²
блочна технологія
поверх 2 з 9
2021 Рік будівництва
$ 1 400
Бульварно-Кудрявська вулиця, 17-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Актуально! Можливі перегляди!
При ремонті використовувалися виключно високоякісні матеріали, у тому числі дубовий паркет, який надає приміщенню особливого шарму. Стильні також врізні двері надають елегантності та розкоші цьому приміщенню. Панорамні вікна відкривають неповторний вид на старе місто та школу, що дозволяє насолоджуватися красою навколишнього ландшафту. Будинок приємно вражає тихими та спокійними сусідами, що створює атмосферу затишку та комфорту.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
1 кімната
з ремонтом
50 / 30 / 15 м²
блочна технологія
поверх 9 з 19
2021 Рік будівництва
без комісії
$ 1 400
Бульварно-Кудрявська вулиця, 17
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда квартири в самому серці міста — без комісії
Відкрита до співпраці з рієлторами без дублювання реклами.
Це більше, ніж просто квартира. Це історія про місце, де сучасність делікатно переплітається з духом старого Києва.
ЖК «Ярославів Град» — комплекс, що розташований у найатмосфернішій та історичній частині столиці. Варто лише вийти з дому — і ви вже серед вулиць, де кожен куточок дихає історією.
Квартира знаходиться на комфортному 9 поверсі.
Про простір:
роздільне планування
простора кухня-вітальня з облаштованим робочим місцем
тиха спальня з виходом на балкон та власним санвузлом
інтер’єр у стриманому, елегантному стилі — нічого зайвого, лише спокій і баланс
З вікон відкривається краєвид на місто, який щодня задає настрій — надихає, заспокоює і дозволяє відчути ритм Києва.
Переваги будинку:
супермаркет прямо в комплексі
затишні кав’ярні поруч
підземний паркінг
Квартира вільна та повністю готова до заселення.
✨ Ідеальний варіант для тих, хто цінує атмосферу, стиль і життя в центрі подій.
Пишіть або телефонуйте — покажу у зручний для вас час.
1 кімната
з ремонтом
46 / 12 / 20 м²
блочна технологія
поверх 9 з 9
2021 Рік будівництва
$ 2 526
Бульварно-Кудрявська вулиця, 19
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується в оренду 2кімн квартира в ЖК Ярославів Град (вул.Бульварно- Кудрявська 17а)
В квартирі по плануванню окремі 2 кімнати, 2 сан.вузли.
Новий ремонт. Є інвертор.
Комплекс бізнес-класу, має закриту територію, підземний паркінг, укриття, власну інфраструктуру.
Ключі на руках . перегляди за домовленістью
2 кімнати
з ремонтом
73 / 27 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 9
2021 Рік будівництва
$ 976
Бульварно-Кудрявська вулиця, 17-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
• Пропонується на оренду 1-кімнатна квартира, на 5 поверсі, в новому житловому комплексі "Ярославів Град", що у Шевченківському районі - історичному центрі міста.
У квартирі закінчено ремонт, встановлена вся необхідна техніка та меблі
Планування: Передпокій, суміщений санвузол з душовою кабіною, вбиральня, окрема спальня, окрема кухня з виходом на відкритий балкон з чудовим видом.
Вул. Бульварно-Кудрявська (Воровського) 17а, Золоті Ворота, ЖК"Ярославів Град", в історичному центрі Києва новий житловий комплекс - «Ярославів Град», в якому застосовуються надсучасні енергоефективні технології. Є внутрішній двір з зонами відпочинку і зеленими насадженням.
1 кімната
з ремонтом
47 / 25 / 12 м²
блочна технологія
поверх 5 з 19
2021 Рік будівництва
$ 2 600
Бульварно-Кудрявська вулиця, 21
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда автономної преміальної квартири 169 м2, 3 спальні, паркінг , у вартість входить утримання будинку!
Клубний будинок ART HALL
Світло завжди є в квартирі!
Генератор на будинок, опалення , вода , ліфт
Ексклюзивна квартира в одному з найпрестижніших житлових комплексів історичного центру Києва — ART HALL.
Розташована на 17 поверсі, квартира відкриває панорамні краєвиди на центральну частину міста та поєднує сучасний дизайн, функціональне планування і високий рівень комфорту.
Планування
- простора вітальня з кухнею та обідньою зоною
- мастер спальня з власною гардеробною та санвузлом, балконом
- друга спальня з окремим санвузлом
- окремий кабінет або додаткова спальня
- гостьовий санвузол з душовою
- пральна кімната
- господарське приміщення
- великий гардероб у коридорі
У квартирі виконано сучасний ремонт. Встановлені якісні меблі та вся необхідна побутова техніка: варильна поверхня, духова шафа, посудомийна машина, витяжка, холодильник, винний холодильник, кондиціонери, пральна та сушильна машини, бойлери.
Додатково передбачені система очищення води та система захисту від протікань Ajax.
Також є паркінг
ART HALL вирізняється високим рівнем безпеки. Закрита територія, цілодобова охорона, сучасна система відеоспостереження, контроль доступу та підземний паркінг.
На території комплексу облаштовані зони відпочинку та дитячий майданчик. У пішій доступності Львівська площа, метро Золоті Ворота, Софійський собор, Павлівський сад та історичний центр Києва.
Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, безпеку, автономність та престижну локацію.
#3159172357
3 кімнати
з ремонтом
169 / 120 / 20 м²
цегляна технологія
поверх 18 з 24
2017 Рік будівництва
генератор
$ 2 500
Бульварно-Кудрявська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира розташована в новому будинку та пропонується вперше — абсолютно новий, щойно завершений дизайнерський ремонт, у якому ще ніхто не проживав. Інтер’єр наповнений світлом і гармонією. Всі меблі виготовлені під індивідуальне замовлення, створюючи цілісний, естетичний і функціональний простір. Санвузол оснащений теплою підлогою. Простора гардеробна передбачає місце для міжсезонних речей і валіз, а також окрему скляну секцію для зберігання сумок і взуття. У спальні — велике ліжко 180×200 см і вбудований місткий гардероб, що створює атмосферу затишку та спокою. Вітальня облаштована зручним м’яким диваном, телевізором і декоративним столиком — ідеальний простір для відпочинку. Кухня — вбудована, стильна та функціональна, зі столом розміром 140×80 см. Тепла підлога.
Квартира повністю укомплектована якісною технікою провідних виробників: індукційна плита, духова шафа, посудомийна машина, місткий холодильник, кондиціонери на охолоджене та підігрів, пральна машина та телевізор — усе готове для комфортного проживання. Санвузол оснащений бойлером на 100 л, що забезпечує комфорт у будь-який час. Для додаткового комфорту встановленні домофон, оптоволоконний інтернет та сигналізація Ajax. Житло розташоване в сучасному житловому комплексі закритого типу з цілодобовою охороною. Для мешканців передбачена власна територія для прогулянок, 2 рівня підземного укриття, а також генератор, що забезпечує безперебійну подачу води, тепла та роботу ліфтів.
Всі меблі виготовлені під індивідуальне замовлення, створюючи цілісний, естетичний і функціональний простір. Квартира повністю укомплектована якісною технікою провідних виробників: індукційна плита, духова шафа, посудомийна машина, місткий холодильник, кондиціонери на охолоджене та підігрів, пральна машина та телевізор. У спальні — велике ліжко 180×200 см і вбудований місткий гардероб. Вітальня облаштована зручним м’яким диваном, телевізором і декоративним столиком. Кухня — вбудована, стильна та функціональна, зі столом розміром 140×80 см.
Здається стильна 2-кімнатна квартира в самому центрі столиці. Домашні улюбленці: Ні. Можлива оренда паркомісця в підземному паркінгу.
Житло розташоване в сучасному житловому комплексі закритого типу з цілодобовою охороною. Для мешканців передбачена власна територія для прогулянок, 2 рівня підземного укриття, а також генератор, що забезпечує безперебійну подачу води, тепла та роботу ліфтів.
У будівлі поруч із ЖК розташований супермаркет NOVUS, що робить щоденні покупки максимально зручними. У пішій доступності (2–10 хвилин) — аптеки, відділення Нової Пошти та ресторани на будь-який смак. Безпосередньо на території комплексу є поштомат для мешканців, стоматологічна клініка, клініка естетичної медицини, затишні кафе, студія краси та квітковий магазин — усе, що потрібно для комфортного ритму життя, буквально поруч із домом.
Квартира розташована в новому будинку та пропонується вперше — абсолютно новий, щойно завершений дизайнерський ремонт, у якому ще ніхто не проживав. Інтер’єр наповнений світлом і гармонією. Всі меблі виготовлені під індивідуальне замовлення, створюючи цілісний, естетичний і функціональний простір. Санвузол оснащений теплою підлогою, великою ванною (180 см), окремою душовою зоною та бойлером на 100 л, що забезпечує комфорт у будь-який час. Простора гардеробна передбачає місце для міжсезонних речей і валіз, а також окрему скляну секцію для зберігання сумок і взуття. У спальні — велике ліжко 180×200 см і вбудований місткий гардероб, що створює атмосферу затишку та спокою. Вітальня облаштована зручним м’яким диваном, телевізором і декоративним столиком — ідеальний простір для відпочинку. Кухня — вбудована, стильна та функціональна, зі столом розміром 140×80 см. Тепла підлога. Окремою перевагою є відкритий балкон — ідеальне місце для ранкової кави чи спокійних вечорів із видом на місто. З вікон відкриваються приємні краєвиди на місто, що додають простору особливого настрою в будь-який час доби. Для додаткового комфорту встановленні домофон, оптоволоконний інтернет та сигналізація Ajax.
2 кімнати
з ремонтом
72 / - / 13 м²
поверх 13 з 19
$ 725
Бульварно-Кудрявська вулиця, 38
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується двокімнатна квартира з роздільним плануванням. Квартира розташована на третьому поверсі 5-поверхового будинку. Після капітального ремонту, з використанням якісних матеріалів: на підлозі в кімнатах дубова паркетна дошка, а на кухні та в санвузлі – кахель. Висота стелі 3,70 метра створює відчуття простору. Встановлені деревяні склопакети. Балкон засклений та обшитий деревяною вагонкою. В передпокої є містка шафа-купе до стелі.
Система опалення централізована. Встановлені лічильники. Є роутер WI-FI. Комунальні платежі за будинок та квартиру дуже низькі.
Квартира повністю мебльована та обладнана технікою фірми Bosch, включаючи вбудований холодильник, посудомийну машину, пральну машину-автомат. Вбудована кухня виготовлена з натуральної вільхи. У кімнатах встановлені кондиціонери.
Квартира здається на місяць. Оплата складає 32500 грн. Здається без тварин та дітей.
Квартира розташована в історичному центрі Києва, у Царському будинку з товщиною стін 90 сантиметрів. Двір знаходиться під відеоспостереженням, ворота на пульті, що забезпечує безпеку. Є можливість паркування авто та дитячий майданчик.
У пішій доступності розташовані станції метро Університет, Золоті Ворота, Вокзальна. У сусідньому будинку знаходиться цілодобовий міні-маркет.
Квартира обладнана броньованими дверима та сигналізацією. Вікна виходять у двір, що забезпечує тишу та безпеку.
2 кімнати
з ремонтом
67 / - / 9 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 5
1909 Рік будівництва