Пропонується в довготривалу оренду комфортна 2-кімнатна квартира в ЖК «Зелений Острів-2» за адресою : м.Київ, вул. Сікорського, 4-Б.
Квартира розташована на 23-му поверсі 25-ти поверхового будинку. У будинку один під’їзд і є 3 ліфти.
📣Генератор❗️
Загальна площа квартири 50 м². Cанвузол суміжний.
Є лоджія з підведеним опаленням.
Опалення централізоване, встановлений теплолічильник. На батареях встановлені регулятори подачі тепла. У вітальні встановлений кондиціонер.
Квартира обладнана усіма необхідними меблями та технікою. Побутова техніка: телевізор, холодильник, варильна панель, духова шафа, пральна машина, кондиціонер, бойлер.
Гарно розвинена інфраструктура. Неподалік станція метро, станція міської кільцевої електрички, зупинки міського транспорту. Поруч розташоване посольство США, поруч паркова зона.
На території комплексу є магазини, кафе, ресторани, місця для паркування автомобілів.
Вхід і в’їзд на територію та вхід у будинок охороняються.
Телефонуйте-організуємо перегляд у зручний для вас час.
Працюючи з нами, ви отримуєте перевірене житло та повний супровід угоди.
Комісія за послуги —50% після підписання договору оренди.
🏡 Оренда стильної квартири-студії з чудовим видом у ЖК "Зелений Острів 2"!
Адреса: вул. Сікорського, 4Д, Київ
✨Затишна, функціональна студія вільного планування (Open Space).
Кухня: Вбудована, повністю обладнана – електрична плита, холодильник, мікрохвильова піч та обідня зона.
🛋️Спальня/Вітальня: Комфортне двоспальне ліжко, робочий стіл, зона для відпочинку зі столиком та двома кріслами , та два комоди.
У передпокої розташовані місткі шафа для верхнього одягу та окрема гардеробна.
🛁Сумісний санвузол -ванна, туалет, умивальник. Встановлено бойлер.
Засклений балкон з панорамним видом на Київ.
🌳 Інфраструктура та Безпека
Близькість до Посольства США забезпечує посилений рівень безпеки в районі.
Комплекс межує з великим парком, ідеальним для прогулянок.
До метро "Берестейська" 15–20 хвилин пішки через парк.
На території ЖК працюють мінімаркети "Коло" та «Бджілка» , невеликий “Auchan” , та інша необхідна інфраструктура.( Поштомат, йога-центр, арт-студія) .
Звертайтесь за переглядом вже сьогодні!
Перегляд з 10.11.2025!
Пропонується в оренду квартира
в затишному районі міста, за адресою: вул. Авіаконструктора Сікорського 4 , ЖК "Зелений Острів 2"
Знаходиться на 15 поверсі 25 поверхового будинку.
Загальна площа 48 м.кв.
Квартира з гарним ремонтом, ідеально підходить для комфортного проживання.
Можна з вихованим котиком!
У квартирі є всі необхідні меблі та побутова техніка: Електрочайник, Холодильник, Варильна панель, Духова шафа, Пральна машина, Бойлер.
До станції метро Берестейська 10хв пішки через парк (також поруч м. Дорогожичі),
Розвинена інфраструктура: поряд магазини, парки, школи, дитячі садки, медичні та освітні установи. Зручне транспортне сполучення, все необхідне — у пішій доступності.
Телефонуйте — організуємо перегляд у зручний для вас час.
Працюючи з нами, ви отримуєте перевірене житло та повний супровід угоди.
Комісія за послуги — 50% після підписання договору оренди.
Квартира з євроремонтом. Планування роздільне. Санвузол суміжний з ванною. Є гардеробна кімната.
Централізоване опалення, центральна каналізація, електрика, центральний водопровід. Автономність при блекауті: працює ліфт, працює опалення, працює водопостачання.
Квартира повністю мебльована. На кухні є меблі. Є електрочайник, холодильник, варильна панель, пральна машина, кондиціонер, духова шафа, бойлер.
Оренда з гарантійним платежем. Комунальні платежі оплачуються додатково. Комісія 50%%. Домашні улюбленці не дозволені.
Житловий фонд 2011-2020-і. Територія комплексу закрита поряд з парком. Є охорона та консьєрж. Працює ліфт, є вантажний ліфт. Є гостьовий паркінг.
Асфальтована дорога. Вивіз відходів.
Квартира з хорошим видом з вікон на парк. Кухня з виходом на балкон.
Здається 2-кімнатна квартира в ЖК «Зелений Острів-1», неподалік м. Берестейська -10 хв
У РАЗІ ПОТРЕБИ МОЖЛИВЕ ВСТАНОВЛЕННЯ ДВОСПАЛЬНОГО ЛІЖКА АБО ДОДАТКОВЕ ДОМЕБЛЮВАННЯ ПІД ОРЕНДАРЯ.
Планування:
- простора кімната зі спальним місцем;
- окрема кімната, яку можна облаштувати під дитячу або домашній офіс;
- гардеробна
- затишна кухня з усією необхідною технікою, є бойлер.
Будинок обладнаний генератором — вода та ліфти працюють навіть під час відключень світла. Є бомбосховище у підвалі.
З вікон відкривається мальовничий вид на Дорогожицьку телевежу.
Можна з дітьми та домашніми улюбленцями 🐾.
Розташована в сучасному житловому комплексі біля Посольства США. До станції метро — лише 10 хвилин пішки, поряд проходять трамваї №14 і №15.
З території комплексу є зручний вихід просто до парку — чудове місце для прогулянок із песиком чи відпочинку на свіжому повітрі. Поблизу також розташовані парки Нивки та Сирецький, де працює дитяча залізниця.
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Зроблено євроремонт.
Система опалення централізована.
Квартира повністю мебльована. Є побутова техніка: плита, духова шафа, мікрохвильова піч, холодильник, посудомийна машина та пральна машина. Мультимедіа включає Wi-Fi, швидкісний інтернет та телевізор.
ЖК "Зелений острів 2" - престижний комплекс з охороною та відповідальними консьєржами. Будинок оточений 3-ма парками: Нивки, Сирецький, Дубки. Спільна огорожа з Американським посольством.
ЖК має зручну транспортну розвязку та розвинену інфраструктуру. Навколо розташовані школи та дитячі садки. Через дорогу знаходяться музичний ліцей ім. М. Лисенка, художня школа ім. T. Шевченка і хореографічний коледж. Найближче метро "Берестейська" знаходиться в 10-15 хвилинах пішки.
Квартира обладнана кондиціонером, ванною, меблями на кухні, балконом, лоджією, пожежною сигналізацією.
Тиха, уютна квартира, простора кухня, суміщена з вітальнею, з кухні та кімнати вихід на великий, просторий балкон з панорамними вікнами та барним столиком. Гарний краєвид. Поряд великий парк (Нивки), м.Берестейська. Квартира розташована на останньму 19 поверху. Опалення електричне. Вод є під час відключення світла.
Поряд м.Берестейська і вся інфраструктура
Охороняємий житловий комплекс з виходом у парк
Вигідна пропозиція! Актуально! Можливі перегляди!
До цього часу в оренду не здавалася. Оснащена всією необхідною побутовою технікою, .
Планування: спальна кімната, простора кухня-вітальня з виходом на засклений балкон, сан.вузл гардеробна, господарська кімната, багато місця для зберігання, сучасний ремонт, все створено для комфортного проживання . Висота стель 3 метри.
В житловому комплексі закрита територія, охорона, консʼєрж, поруч великий парк та вся необхідна інфраструктура, відеонагляд, На території комплексу є наземний та підземний паркінг, магазини, кафе, кавʼярні, салони краси, аптеки, та дитячі майданчики.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Актуально! Можливі перегляди!
Планування:
• 2 окремі спальні (дерев’яні ліжка + ортопедичні матраци)
• Окрема гардеробна
• Балкон з видом на зелень
• Сучасна кухня з меблями і технікою
Облаштування:
• Ремонт з дорогих матеріалів — для власного життя
• 2 кондиціонери, 3 телевізори
• Пральна машина, посудомийка, бойлер, водяний фільтр
• Тепловий лічильник — оплата тільки за фактичне споживання
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Нова квартира з хорошим виглядом з вікон. Є окрема спальня та гостьова .
Кухня з виходом на балкон , вигляд на парк .
Є посудомийна машина, пральна та сушильна машина , кондиціонер, холодильник , душова шафа, варочна поверхня .
Санвузол з ванною , є бойлер .
Гардеробна кімната .
Спальня з супер зручним ліжком , є сейф.
Два кондиціонери.
Територія комплексу закрита поряд с парком . Є охорона. Є генератор, ліфт працює.
Є ГЕНЕРАТОР ! ПРАЦЮЄ ЛІФТ, Є ВОДА І ОПАЛЕННЯ !
Однокімнатна квартира в ЖК Зелений Острів.
Адреса - Сікорського 1-Б.
Квартира розташована на 19 поверсі.
Площа - 47 кв.м.
В кімнаті є: диван, шафа, комод, телевізор, кондиціонер, wi-fi роутер.
В коридорі велика шафа-купе. Кухня - кухонний стіл, 4 стільці, варильна поверхня, духовка, витяжка, мікрохвильова піч, електро-чайник, холодильник. З кухні вихід на засклену лоджію.
Санвузол сумісний, в санвузлі встановлено бойлер, пральна машина. Також із побутової техніки є ще пилосос. Чудова локація будинку. В оточенні 3-х парків, до метро піша доступність. На території ЖК є підземний паркінг. Територія ЖК закрита і під цілодобовою охороною.
Вартість оренди 20000 грн + комунальні + страховий платіж + комісія рієлтора 50 %.
Оренда сучасної 3-кімнатної квартири в престижному ЖК «Зелений острів 2»!
📍 вул. Авіаконструктора Ігоря Сікорського, 4в, Шевченківський район — зелений оазис Києва
Шукаєте ідеальний дім для родини, де комфорт поєднується з природою? Ця простора 3-кімнатна квартира з стильним ремонтом у світлих тонах у ЖК «Зелений острів 2» — ваш шанс на затишне життя в екологічно чистому районі з розвиненою інфраструктурою!
Чому ця квартира — ваш ідеальний вибір?
Функціональне планування для родинного комфорту:
Сучасний ремонт із якісних матеріалів — свіжість і стиль у кожному куточку.
3 кондиціонери та 2 бойлери — ідеальна температура та гаряча вода цілодобово.
Повний набір преміум-техніки: посудомийна машина, пральна машина, варильна поверхня, духова шафа — усе для легкого побуту.
Підігрів підлоги у санвузлах і на балконі — тепло й затишок у будь-яку погоду.
Облаштований балкон як затишний кабінет — ваш особистий простір для роботи чи релаксу.
Продумана система зберігання — порядок без зусиль.
Багаторівневе освітлення — створюйте атмосферу для будь-якого настрою.
Ексклюзивні переваги ЖК «Зелений острів 2» (від забудовника «Ковальська»):
Закрита територія з цілодобовою охороною та відеоспостереженням — безпека для вашої родини 24/7.
Упорядкована зелена зона з дитячими майданчиками та зонами відпочинку — ідеально для ігор і пікніків.
Поруч два великі парки: Сирецький парк і парк Нивки — свіже повітря, прогулянки та активний відпочинок для пар з дітками.
Престижний Шевченківський район із зручним транспортним сполученням: 10 хв до метро «Берестейська», поруч ТРЦ Retroville, фітнес-клуби, школи, садочки та посольство США.
Сучасні будинки з власною інженерією — надійність і якісне обслуговування.
Ваш родинний рай у зеленому серці столиці!
Ця квартира — не просто житло, а стиль життя для тих, хто цінує комфорт, безпеку та близькість до природи. Ідеально для сімей, де щастя в кожному дні.
📞 Зателефонуйте зараз, щоб домовитись про перегляд і відчути атмосферу вашого нового дому!
Живіть там, де зелень і комфорт створюють магію!
THE Capital — ваш персональний провідник у світі преміальної нерухомості.
У нас — найбільша база перевірених об’єктів у Києві.
Якщо цей варіант не став вашим ідеальним — ми підберемо інший, ще кращий.
Код: A20307
Актуально! Можливі перегляди! Генератор на ліфт, воду та опалення!
Квартира тепла і комфортна для проживання.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Стильна квартира з авторським дизайном у престижному житловому комплексі «Зелений острів 2». Інтер’єр виконаний у сучасному стилі з використанням якісних матеріалів і продуманим зонуванням. У квартирі створено атмосферу затишку та спокою, де кожен елемент має своє місце. Дизайнерський ремонт з використанням преміальних матеріалів. Планування роздільне. Санвузол суміжний. Застеклений балкон облаштований під домашній кабінет. Раціональні системи зберігання та багаторівневе освітлення для різних сценаріїв життя.
Квартира повністю обладнана технікою: посудомийна машина, пральна машина, варильна поверхня, духова шафа.
Домашні улюбленці не дозволяються.
ЖК «Зелений острів 2» — це закрита територія з охороною 24/7, відеоспостереженням та системою контролю доступу. Тут поєднані безпека, комфорт і природна гармонія. Є підземний паркінг, дитячі майданчики та зони для відпочинку. Нові будівлі з сучасними інженерними системами та якісним сервісом.
Зручне транспортне сполучення, престижний район. Розвинена інфраструктура: магазини, школи, дитячі садки, медичні заклади. Два мальовничі парки поруч — Сирецький і Нивки.
Простора, світла та функціональна квартира з авторським дизайном. Три кондиціонери та бойлер забезпечують комфорт у будь-яку пору року. Тепла підлога в санвузлах для додаткового затишку.
БЕЗ КОМИССИИ.Впервые сдается эксклюзивная
2-комнатная квартира,кухня-студио и спальня,
80 кв.м с дизайнерским ремонтом,12/24 эт.
в новом престижном ЖК Зеленый Остров-2,
по ул. Сикорского, 4 Г
Комплекс находится в парковой зоне.
В квартире выполнен современный ремонт 2018 года,
с использованием дорогостоящих материалов.
вся новая мебель: двухспальная ортопедическая кровать,
1 диван, встроенные шкафы; новая бытовая техника:
2 кондиционера, стиральная машина,холодильник,посудомоечная машина
полы с подогревом,2 с/у,ванна и душевая кабина,
встроенная кухня, варочная поверхность,
духовой шкаф,посуда, 2 бойлера. ,
Из окон квартиры открывается очень красивый вид на парк.
В квартире есть счетчики тепла. Закрытая территория с круглосуточной охраной,
виденаблюдением и контролем доступа,охраняемое парадное,свой минимаркет,свое кафе.
Большая придомовая территория с детскими и спортивными площадками.
Рядом большой парк Нивки, Американское и Казахстанское посольства,
ст.м.Берестейская - 10 минут ходьбы, к центру на автомобиле 10-15 минут.
Цена 900 дол.
097-214-69-90 Маргарита Романовна
Двокімнатна квартира в ЖК Зелений Острів 2, метро Берестейська.
Адреса - Сікорського 4-В.
Квартира розташована на 24 поверсі.
Площа - 80 кв.м.
Планування: кухня з виходом на лоджію, спальня з гардеробною, санвузол роздільний, вітальня з лоджією. Із побутової техніки в квартирі є: холодильник, варильна поверхня, духовка, витяжка, електро-чайник, телевізор, пральна машина, бойлер, 3 кондиціонери.
Територія ЖК закрита і під охороною і відео-наглядом, є підземний паркінг. ЖК оточують відразу три великі парки - Нивки, Дубки та Сирецький парк. До метро Дорогожичі, Сирець, Берестейська – піша доступність.
Вартість оренди 22000 грн + комунальні + страховий платіж + комісія рієлтора 50 %
Квартира має роздільне планування. Санвузол - 2 і більше. Ремонт виконано за авторським проектом.
Квартира повністю укомплектована меблями. Є функціональна гардеробна кімната з просторими шафами та нішами для зберігання. Побутова техніка включає посудомийну машину, пральну машину з сушкою, холодильник, духову шафу, варильну поверхню/витяжку, 2 кондиціонери, телевізор, кавомашину, плиту, пилосос, електрочайник, фен, праску, мікрохвильову піч.
ЖК Зелений Острів - житловий фонд 2011-2020-х років. У будинку є відеоспостереження, охорона території, вантажний ліфт, душова кабіна, сигналізація, гардероб, ванна, консьєрж, ліфт, пожежна сигналізація, гостьовий паркінг, підігрів підлоги, панорамні вікна.
Квартира розташована поблизу Посольства США, метро Берестейська та Дорогожичі в 10-15 хвилинах пішки. Поблизу є два прекрасних парки з озерами та обладнаними спортивними зонами - Сирецький та Нивки Парк.