Оренда 3-кімнатної квартири в ЖК "Престиж Хол" | Печерськ
Адреса: вул. Тютюнника (Кіквідзе), 37/1
Площа: 107 м²
Поверх: середній
Житловий комплекс: бізнес-класу, закритий тип
Аренда: 3-комнатная квартира в ЖК "Престиж Холл" | Печерск
Адрес: ул. Тютюнника (Киквидзе), 37/1
Площадь: 107 м²
Этаж: средний
Жилой комплекс: бизнес-класса, закрытый тип
Планування:
кухня-вітальня 53,2 м²
основна спальня
спальня/кабінет
гардеробна кімната
два санвузли
лоджія
відкритий балкон
Опис та оснащення квартири:
Квартира з якісним дизайнерським ремонтом у сучасному стилі. Усі оздоблювальні матеріали, меблі та техніка — від провідних європейських виробників.
Встановлено:
система теплої підлоги з програмованим управлінням
кондиціонери
телевізори 60 дюймів
вбудована кухня з острівною барною стійкою
посудомийна машина
прально-сушильна машина
духова шафа, мікрохвильова піч
сантехніка з терморегуляторами
система захисту від протікання
сигналізація AJAX
датчики пожежної безпеки
домофон
Інфраструктура комплексу:
Закрита територія з охороною та відеоспостереженням, підземний паркінг, спортивний та дитячий майданчики, зони відпочинку, салон краси, медичний центр, кафе, ресторани, продуктові магазини.
Умови:
довгострокова оренда
можливість оренди паркомісця в підземному паркінгу
квартира повністю готова до заселення
Для детальної інформації та перегляду звертайтесь за телефоном.
315917346612
ЖК "Престиж Холл", вул. Василя Тютюнника
Квартира розташована на 12 поверсі, загальна площа – 107 м2.
Планування квартири:
Планування: Кухня, вітальня, спальня, кабінет/дитяча, гардеробна, 2с/в, балкон.
В квартирі виконаний дорогий дизайнерський ремонт.
Продумане планування, квартира укомплектована всією необхідною технікою. В кухні та вітальній стіни з мармуру, паркетна дошка виготовлялась під замовлення.
ЖК «Престиж Хол» має закриту територію під охороною.
У підземній частині будинків передбачено дворівневий паркінг, а на території ЖК є гостьова парковка.
Прибудинкова територія озеленена, є спортивний та дитячий майданчики.
Поруч є все для комфортного проживання:
• магазини
• дитячі садки та школи
• паркова зона поруч із комплексом
• ТРЦ Ocean Plaza та величезна кількість кафе та ресторанів навколо ТРЦ
Ціна 2300$, без%
БЕЗ КОМІСІЇ!!! Оренда 2 кімнатної квартири студіо на вул. Барбюса Анрі / Василя Тютюнника 37/1 ЖК "Престиж Холл". Квартира має загальну площу 60 квадратних метрів та розташована на 18-му поверсі з 21-ти. У квартирі є холодильник, телевізор, меблі та пральна машина. Також встановлено інтернет. Закрита прибудинкова територія, підземний паркінг, охорона, консьєрж, відеоспостереження, презентабельне парадне, поруч сквер Георгія Гонгадзе, Палац Україна 2 хвилини пішки. Тц з Новусом, магазинами та ресторанами прямо під будинком. Код: 11200215
Є генератор!!! Без комісії! Пропонується до оренди 1-но кімнатна квартира в ЖК Престиж Холл по вул. Василя Тютюнника 37/1. 26/27 поверхового будинку. Площа квартири 45/16/14 кв.м. В квартирі виконано якісний ремонт. Повністю укомплектована необхідними меблями та технікою. Санвузол суміжний, відкритий балкон. Охорона, відеонагляд, закрита територія, підземний паркінг є місце за окрему плату. Відмінна інфраструктура та транспортна розвязка. Код обєкту 112-017-31
Квартира має роздільне планування з двома окремими кімнатами. Виконано якісний євроремонт. Є засклений балкон.
Квартира повністю укомплектована всім необхідним. Простора кухня обладнана усією побутовою технікою.
Є місце в підземному паркінгу.
ЖК Престиж Холл збудований у 2001-2010-і роки. На території комплексу є закрита територія, підземний паркінг, розвинена інфраструктура і цілодобова охорона.
Поруч розташовані метро Палац Україна, Оушен Плаза, Гулівер, Французький квартал.
Пропонується в оренду 2кім квартира. жк Престиж Холл. Кімнати окремі. Повністю комплектована меблями і технікою, посудомийна. Розвинута інфраструктура. Зручна транспортна розвʼязка.Фото відповідають дійсності. Готова до переглядів.
Оренда розкішної 3-кімнатної квартири ЖК Престиж Холл із загальною площею 119 м².
В квартирі зручне та продумане планування:
- Кухня, обʼєднана з вітальнею
- Спальна кімната з гардеробною
- Дитяча / кабінет
- Два санвузли. Один з ванною, другий з душовою.
- Балкон
Квартира з якісним ремонтом, оснащена всіма необхідними меблями та побутовою технікою від провідних світових виробників.
В ЖК Престиж Холл закрита територія, охорона, відеоспостереження, консьєрж, спортивний майданчик, підземний паркінг;
генератор – завжди працюють ліфти, опалення та вода навіть при відключеннях електроенергії.
Ідеальне розташування:
Поруч ТРЦ Ocean Plaza, школи, дитсадки, ВНЗ, ресторани, магазини та кав’ярні.
У пішій доступності метро “Палац Україна” та “Либідська”.
Ця квартира – ідеальне поєднання стилю, комфорту та зручності життя в центрі столиці!
Печерский
Адрес: вул. Василя Тютюнника, 37/1
Количество комнат: 2
Цена: 1200$
Описание: вул. Василя Тютюнника, 37/1, Печерськ, Палац Україна
ЖК Престиж Хол
55м2, 23 поверх
Окрема спальня , кухня-вітальня, повна комплектація меблями і технікою, підігрів підлоги, кондиціонер, бойлер, посудомийна машина.
Затишна і комфортна квартира у скандинавському стилі
Закрита територія під охороною. Біля будинку супермаркет Новус, спортивний клуб, ресторани, банки. Метро Палац Україна в 5 хвилинах пішки.
Аренда квартиры, ул. Барбюса Анри, ЖК Престиж Холл, Печерский р-н
Оренда квартири, вул. Барбюса Анрі, ЖК Престиж Хол, Печерський р-н
Перша здача . В оренду пропонується затишна, простора квартирав ЖК бізнес класу - Престиж-Хол.
.
Будинок преміум-класу з закритою територією, охороною, відеоспостереженням, спортивним майданчиком, консьєржем та підземним паркінгом.
Встановлено генератор - працюють ліфти, опалення і водопостачання, у разі відключень електроенергії. Поруч розвинена інфраструктура: ТРЦ “Ocean Plaza”, школи, дитячі садки, ВНЗ, ресторани, магазини, ресторани, кавярні та багато іншого.Зручна транспортна розвязка. У пішій доступності станції метро "Палац Україна" та "Либідська"
Планування:
- Кухня
- Спальна кімната
- Санвузол
- Гардероб
- Балкон
Квартира облаштована всією необхідною технікою світових брендів, вбудовані меблі на замовлення.
Стильний дизайнерський ремонт із якісних матеріалів та імпортними меблями. Квартира обладнана всіма лічильниками та оснащена енергоефективним обладнанням, а також додатково утеплена , завдяки чому комунальні платежі мінімальні. Електричні теплі підлоги та 2 кондиціонери. Сантехніка Grohe та Villeroy Boch, включаючи «тропічний душ» та гігієнічні душі в санвузлі. Вбудована техніка, включаючи подрібнювач відходів та пральну+сушильну машини.
Запрошуємо вас на перегляд даної нерухомості з експертом THE Capital - звертайтесь!
#A14804
Квартира з якісним ремонтом з дорогих матеріалів в строгих, але теплих тонах. Планування включає велику кухню-вітальню з виходами на відкритий балкон та закриту лоджію, дві роздільні спальні та два санвузли (ванна/душ).
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою від провідних виробників. Наявні меблі на кухні. Встановлено кондиціонер, телевізор, посудомийну машину, електрочайник, холодильник, варильну панель, мікрохвильову піч, духовку, плиту та пральну машину.
Ціна не вказана.
Житловий комплекс "Престиж Хол" преміум класу розташований на закритій території з цілодобовою охороною і відеоспостереженням. У кожному будинку є презентабельний хол і консьєрж. Наявний підземний та гостьовий паркінг. У ЖК працює ліфт, включаючи вантажний ліфт.
Розвинена інфраструктура: школи, дитячі садки, вищі навчальні заклади, ресторани, бутики та багато іншого. Зручна транспортна розвязка. У пішій доступності станції метро Палац Україна.
Квартира має панорамні вікна з приголомшливим видом на місто. Велика кількість місць для зберігання речей. Встановлено пожежну сигналізацію та сигналізацію.
Квартира зроблена за дизайнерським проектом. Вона має вдале планування з кухнею-студією, окремою спальнею, гардеробною та 2 санвузлами (основний у спальні та гостьовий). Є велика засклена лоджія з виходом з кухні-студії.
Квартира повністю мебльована сучасними меблями та технікою. Кухня обладнана вбудованою технікою та шафою-купе. Спальня має гардеробну. У санвузлах є ванна та душова кабіна. У всіх кімнатах встановлені кондиціонери.
Квартира розташована у бізнес-клас ЖК "Престиж-Холл". Будинок з житловим фондом від 2011 року.
Квартира має вигідне розташування в 3 хвилинах їзди від Майдану Незалежності. Поруч розташовані станції метро "Палац Україна" та "Либідська". Неподалік знаходяться ТРЦ Ocean Plaza, Володимирський ринок, концертний майданчик "Палац Україна" та клініка "Медиком" у дворі.
Оренда 3-кімн квартири площею 80 кв.м.
У квартирі зроблено якісний
Планування:
- велика кухня-вітальня;
- 2 спальні ;
2 санвузла (один здуш.кабіною)
- великий засклений балкон
-гардеробна
Квартира світла й простора, укомплектована необхідною технікою та меблями.
-посудомийна машина,
-холодильник, варочна поверхня, духовка
- пральна машина
- бойлер
- кондіціонер
-вбудована кухня
-диван в вітальні , диван в спальні
-двоспальне ліжко
-шафа для зберігання речей
-телевізор
Житловий комплекс «Престиж Хол» розташований на закритій території з цілодобовою охороною та відеоспостереженням
Квартира може здаватися з паркомісцем в паркингу (паркомісце - 5000 грн)
Квартира вперше здається в оренду
Квартира з роздільним плануванням. План включає кухню-гостину, окрему спальню, відкритий балкон з панорамним видом, коридор, санвузол з душевою та тамбур з місцем для зберігання. Спальня обладнана гардеробною. У санвузлі є велика душова. Виконано новий авторський ремонт.
У квартирі встановлено бойлер. На ліфт встановлено генератор. Квартира підключена до централізованого опалення, водопостачання та швидкісного інтернету.
Квартира здається з новими меблями та технікою. Спальня оснащена ліжком 180×200, письмовим столом, приліжковими тумбами та телевізором. Кухня оснащена великим 2-метровим холодильником, духовою шафою, плитою, посудомийною машиною, мікрохвильовою піччю, чайником, каструлями, посудом та приборами. У кухні також є розкладний диван, журнальний столик та обідній стіл. В санвузлі є пральна машина з сушкою. В тамбурі є додаткові шафи для зберігання.
Перша здача. Без комісії. Дозволено проживання з кішкою та маленьким собакою вагою до 10 кг.
Квартира розташована в ЖК Престиж Хол, житловому фонді від 2011 року. Територія ЖК охороняється. Наявний консьєрж. В будинку є ліфт, вантажний ліфт, підземний паркінг та гостьовий паркінг.
ЖК розташований біля метро Палац Україна.
Квартира має панорамні вікна та кондиціонер. Підлога з підігрівом.
Квартира має якісний ремонт, виконаний за авторським проектом. Вона складається з окремої кухні, вітальні, санвузла з ванною та просторої спальні. Підлога вкрита ламінатом та італійським керамогранітом. Також є система підігріву підлоги. Вікна нові, стіни пофарбовані німецькою фарбою, а двері виготовлені з ясеня.
Квартира здається з меблями. Також встановлений кондиціонер.
Дозволено проживання з маленьким собакою вагою до 10 кг.
ЖК Престиж Холл розташований у самому центрі Печерська. У комплексі є ліфт, підземний паркінг, охорона території та вантажний ліфт.
Квартира знаходиться в районі з розвиненою соціальною та транспортною інфраструктурою. Поряд знаходяться школа, станція метро, спортзал, супермаркет та багато інших зручностей. До станції метро "Палац Україна" можна дійти пішки за 2 хвилини, до станції метро "Олімпійська" - за 10 хвилин, до станції метро "Печерська" - за 15 хвилин. ТЦ "OCEAN PLAZA" знаходиться за 10 хвилин від квартири.
Квартира має висоту стелі 3 метри та чудовий вид. Вона дуже світла завдяки великим вікнам. У сантехніці використовуються високоякісні бренди Paffoni та Villeroy Boch.
Оренда 2-кімнатної квартири в ЖК “Престиж Хол”
Печерський р-н, вул. Василя Тютюнника, 37/1
Пропонується стильна та затишна квартира площею 57 м² у сучасному ЖК бізнес-класу “Престиж Хол”, розташованому в самому серці Печерська.
Планування:
кухня-вітальня;
окрема спальня;
гардеробна кімната;
ванна кімната.
Переваги квартири:
сучасний якісний ремонт;
зоноване опалення (центральне та електричне), тепла підлога;
повний комплект побутової техніки: посудомийна, пральна та сушильна машини, кондиціонери, телевізор, великий холодильник;
облаштована для комфортного проживання.
Інфраструктура комплексу:
закрита територія з цілодобовою охороною;
клініка Medicom, стоматологія;
сучасні спортзали;
ресторан та зони відпочинку;
дворівневий паркінг (можна використовувати як бомбосховище).
Технічні переваги:
генератори на випадок відключення світла;
панорамні види з 26 поверху (є техповерх).
Квартира ідеально підійде для тих, хто шукає комфортне житло в центрі Києва з усією необхідною інфраструктурою.
Запрошуємо на перегляд!
RR121.52
БЕЗ %%% ✨ Оренда 2-кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом у ЖК «Престиж Хол», Печерськ
📍 вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 37/1
Пропонується в оренду стильна та простора 2-кімнатна квартира з преміальним ремонтом у серці Печерського району — в одному з найпрестижніших житлових комплексів столиці, ЖК «Престиж Хол».
🛋️ Планування та простір:
Окрема кухня — з усім необхідним для зручного приготування страв
Світла вітальня з панорамними вікнами
Затишна спальня зі зручним ліжком і якісними меблями
Гардеробна кімната — для організованого зберігання речей
2 повноцінні санвузли — ванна та душова кабіна
Велика засклена лоджія + французький балкон з видом на музичні фонтани
⚙️ Оснащення квартири:
Варильна поверхня, витяжка, мікрохвильова піч
Холодильник, посудомийна машина
Бойлер на 150 л, кондиціонери у кожній зоні
Тепла підлога, багаторівневе LED-освітлення
Меблі та техніка преміум-класу
Панорамні вікна з неймовірним краєвидом — ідеально для вечірнього відпочинку
🏢 Про ЖК та інфраструктуру:
Закрита територія з контролем доступу, шлагбаум
Цілодобова охорона, відеоспостереження
Просторий хол з черговою охороною
Підземний паркінг
На території: ресторан, банк, клініка «Медіком», SPA-салон, спортмайданчик з інвентарем
5 хв до метро «Палац Україна», поруч супермаркети, кафе, фітнес-клуб Sport Life
📌 Умови оренди:
Тільки довгостроково
Без тварин
Некурцям
Ідеально для пари або однієї людини, яка цінує якість та стиль
💎 Ця квартира — втілення елегантності, комфорту та безпеки в центрі Києва.
Ідеальний вибір для тих, хто хоче жити з відчуттям приватності та престижу.
Допоможемо з купівлею та продаж нерухомості | Повний супровід угод | Державні програми: Є-Оселя, Є-Відновлення, Житло для ВПО та військових (Постанова 280)
Гарантія безпеки, якості та вигоди!
Вас зацікавила ця квартира? Тоді швидше пишіть або телефонуйте нам. Ваші дбайливі One Realty.
#111-976-734
Оренда просторої 3-к квартири в ЖК бізнес класу "Престиж Холл", Василя Тютюнника 37/1, Печерськ.
Квартира нова, робилась для себе, тому Ви відразу це відчуєте коли зайдете в квартиру.
Автономний будинок.
110 м2
12/24 поверх
Планування:
- Окрема кухня з доступом до балкону
- Простора вітальня
- Спальна кімната
- Кабінет/дитяча
- Неймовірна гардеробна
- Санвузол з душовою
- Гостьовий санвузол
- Балкон
У квартирі виконаний дорогий дизайнерський ремонт.
Продумане планування, квартира укомплектована всією необхідною технікою. У кухні та вітальній стіні з мрамору, паркетна дошка виготовлялася під замовлення.
Житловий комплекс «Престиж Хол» має закриту територію під охороною.
Комплекс розташований у Печерському районі Києва, на перехресті вулиць Василя Тютюнника та Івана Павла ІІ.
У підземній частині будинків передбачено дворівневий паркінг, а на території ЖК є гостєва парковка.
Прибудинкова територія озеленена, є спортивна та дитяча майданчики.
Поруч є все для комфортного проживання:
• магазини
• дитячі садки та школи
• паркова зона поруч із комплексом
• ТРЦ Ocean Plaza та величезна кількість кафе та ресторанів навколо ТРЦ.
Чекаємо Вас на перегляди в зручний для Вас час!
3 1 5 9 1 7 3 4 7 3 2 9
Без комісії! Актуально!
м. Палац Україна
Оренда 2-к квартири в ЖК Престиж Холл, вул. Тютюнника (Анрі Барбюса), 37/1.
📐 90 м² | 6 поверх | Перша здача!
Сучасний ремонт, простора кухня-вітальня з лоджією + спальня з гардеробною. 2 балкони (закритий та відкритий)
Квартира світла, тепла, з якісною звукоізоляцією та енергозбереженням (лічильники, система антипотоп).
Повністю мебльована та оснащена технікою: холодильник, посудомийна, духова, пральна, кондиціонери, ТВ, камін тощо.
Презентабельна вхідна група.
Будинок бізнес-класу: охорона 24/7, закрита територія, підземний паркінг.
Поруч метро, супермаркети VARUS, NOVUS, спортзал, салони, клініки.
💰 41500 грн/міс + комунальні + застава
📞 Телефон: 097 707 49 82
У квартирі зроблений дизайнерський ремонт, якісна та дорога сантехніка!
Квартира 3 кімнатна але 1 кімната та 1 гардеробна буде зачинена, там зберігаються речі господаря.
Без %
Оренда видової 3к. квартири в ЖК Престиж Хол
Адреса знаходження: Василя Тютюнника 37/1, метро Палац України
Авторський ремонт
•129м2
•23эт/26эт.
Планування квартири:
-кухня вітальня
-2 окремі кімнати
-2 санвузли (душ, ванна)
-2балкони
-величезні шафи
Ціна 1800 дол США
Контракт на рік
З тваринками розглядаємо, але все індивідуально
Квартира укомплектована та готова до заселення.
Квартира з першим здаванням, ще ніхто не жив. В ній є кухня-вітальня, окрема спальня, балкон з панорамним видом, коридор, санвузол з душевою та тамбур з місцем для зберігання.
Квартира повністю укомплектована новими меблями та технікою. У спальні є ліжко 160x200, письмовий стіл, приліжкові тумби та шафа. Кухня оснащена великим 2-метровим холодильником, духовою шафою, плитою, посудомийною машиною, мікрохвильовою піччю, чайником, каструлями, посудом та приборами. Також є розкладний диван 3500x2000, журнальний стіл, великий обідній стіл 1000x2000 та 4 крісла. В санвузлі встановлені пральна машина з сушкою, бойлер та велика душова. В коридорі є велика шафа довжиною 6 метрів, а в тамбурі - додаткові шафи для зберігання.
Квартира здається без комісії для орендаря. Домашні улюбленці допускаються: котик і маленький песик до 10 кг.
Квартира розташована в житловому фонді від 2011 року. ЖК Престиж Хол має відеоспостереження, ліфт, підземний паркінг, підігрів підлоги, консьєржа та грузовий ліфт. Є можливість оренди паркувального місця.
Квартира розташована біля метро Палац Україна.
Відкритий балкон з чистим повітрям та панорамними вікнами. У квартирі є господарське приміщення, комора та гардероб.
Квартира з дизайнерським ремонтом у світлих тонах. Вона має вдале планування з кухнею-студією, окремою спальнею, гардеробною, 2 санвузлами (основний у спальні та гостьовий). Є велика засклена лоджія з виходом з кухні-студії.
Квартира повністю мебльована. У ній є сучасні меблі та техніка, включаючи кондиціонери у всіх кімнатах. Кухня обладнана вбудованою технікою та шафою-купе. Спальня має великий шафу для зберігання речей. У санвузлах є ванна та душова кабіна.
Квартира розташована у бізнес-клас ЖК «Престиж-Холл».
Квартира має вигідне розташування. Вона знаходиться в 3 хвилинах їзди від Майдану Незалежності. Поруч розташовані станції метро «Палац Україна» та «Либідська». Неподалік знаходяться ТРЦ Ocean Plaza, Володимирський ринок, концертний майданчик «Палац Україна» та клініка «Медиком» у дворі.
Квартира має роздільне планування з окремою кухнею, просторою вітальнею, трьома спальнями (одна з яких дитяча), двома гардеробними, санвузлом з душовою та гостьовим санвузлом. Також є балкон. У квартирі виконаний дорогий ремонт.
Квартира розташована в автономному будинку з власною котельнею. Є центральний водопровід, електрика, центральна каналізація, вивіз відходів. При відключенні електроенергії працює інтернет, ліфт, водопостачання та опалення.
Квартира укомплектована всією необхідною технікою: варильною панеллю, духовою шафою, мікрохвильовою піччю, холодильником, посудомийною машиною, пральною машиною, сушильною машиною. Також є телевізор, Wi-Fi, швидкісний інтернет, кабельне та цифрове ТБ. Квартира мебльована, на кухні є меблі. У спальні є гардероб.
Квартира здається в оренду. Домашні улюбленці не дозволені.
ЖК "Престиж Холл" - це житловий комплекс бізнес класу з закритою територією під охороною. У підземній частині будинку розташований дворівневий паркінг, також є гостьова парковка. Прибудинкова територія озеленена, є спортивні та дитячі майданчики.
Комплекс розташований у Печерському районі Києва на перехресті вулиць Василя Тютюнника та Івана Павла ІІ. Поруч є магазини, дитячі садки та школи, паркова зона, ТРЦ Ocean Plaza та велика кількість кафе та ресторанів.
Квартира нова, робилася для себе. Планування квартири продумане. У квартирі є кондиціонер, підігрів підлоги, душова кабіна, лоджія, панорамні вікна.