НоваБудова

3 будинки
в процесі
27 будинків
здано з 2010
2005
рік заснування
Вся Україна
Київська область
Львів
Новобудови забудовника НоваБудова
Про будівельну компанію НоваБудова

Будівельна компанія «НоваБудова»: доступне житло в столиці та регіонах

Інвестиційно-будівельне підприємство «НоваБудова» зводить житлові об’єкти з 2005 року. Філософія компанії проста: створення якісного житла європейського рівня для комфортного проживання!

Особливості новобудов «НоваБудова»

Левова частка об’єктів (понад 160 тисяч кв. м) зведена в районах на околицях Києва (Петропавлівська та Софіївська Борщагівка, 300–800 метрів від Кільцевої дороги), а також в місті Вишневому. Тут значно тихіше і затишніше, ніж у центрі столиці, але при цьому до нього можна легко дістатися. Крім того, низка житлових комплексів будівельної компанії «НоваБудова» зведені у Львові.

Ділянки підбираються так, щоб поблизу об’єктів були школи, дитячі садки, торговельні центри і транспортні розв’язки. Характерна особливість – поєднання зручностей мегаполісу та спокою заміського будинку.

Забудовник «НоваБудова»: бонуси та переваги

  • Доступна вартість нерухомості в передмісті Києва. Ви також можете купити квартиру в одному з ЖК «НоваБудова» в розстрочку від забудовника (на 1 рік, без відсотків).
  • Вигідна інвестиція: купивши житло в нових комплексах «НоваБудова», ви зможете заощадити до 30% порівняно зі столичною нерухомістю.
  • Відсутність ризиків: «НоваБудова» – надійний забудовник, що забезпечив житлом тисячі родин. Ще до початку будівельно-монтажних робіт компанія надає інвесторам повний комплект дозвільних документів.

Заходьте на офіційний сайт БК «НоваБудова», щоб бути в курсі останніх новин, акцій і знижок. Там ви також зможете прочитати відгуки покупців про забудовника і підібрати оптимальне планування.

Більше
Менше
Ще забудовники