Продаж і оренда нерухомості в м. Устимівка
41 оголошення по 22 об'єктах
$ 130 тис.
441 $/м²
УстимівкаБілоцерківський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається просторий заміський 3-поверховий будинок у с. Устимівка
Загальна площа будинку складає 295 м², будівля зведена із якісних матеріалів, що забезпечує надійність, довговічність та комфорт проживання.
Планування:
Перший поверх: дві спальні кімнати, кухня, санвузол, простора веранда та затишний зимовий сад, що створює особливу атмосферу дому.
Другий поверх: дві додаткові спальні, санвузол, ігрова кімната та декілька кладових приміщень для зберігання речей.
Третій поверх: мансардний, з можливістю облаштування під кабінет, зону відпочинку або додаткову спальню.
Технічні характеристики та комунікації:
Встановлені автоматичні ворота при в’їзді у двір та в гаражі.
Опалення забезпечують два котли (газовий та резервний).
Проведено газ, електрику, вода — зі свердловини.
У будинку є швидкісний інтернет, який може працювати навіть при відключенні електроенергії (за наявності акумулятора), а також супутникове телебачення.
У гостьовому будинку та в основному будинку передбачено систему підігріву підлоги (на кухні, у кімнаті та у ванній на другому поверсі).
Територія та додаткові споруди:
Загальна площа ділянки — 25 соток, територія рівна, повністю огороджена кам’яним парканом.
При в’їзді розташований гараж на 2 автомобілі з підсобними приміщеннями для зберігання інвентарю та шин.
У внутрішньому дворі — великий закритий басейн довжиною 12 м, літня кухня з душовою та санвузлом (може бути переобладнана під гостьовий будинок).
На території виконаний ландшафтний дизайн із декоративними рослинами.
За басейном і літньою кухнею розміщений фруктовий сад та виноградник, які створюють затишок та додають дому особливого шарму.
Локація:
Будинок має зручне транспортне сполучення з Києвом, Фастовом та Білою Церквою, село Ковалівка 3 хвилини з шикарною інфраструктурою. Асфальтований під’їзд забезпечує комфортний доступ у будь-яку пору року.
Цей будинок — чудовий варіант для тих, хто шукає просторе, сучасне та функціональне заміське житло з усіма зручностями для постійного проживання або відпочинку великої родини.
Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд і відчути всі переваги цієї нерухомості особисто!
RR121.14
5 кімнат
з ремонтом
295 / 200 / 30 м²
25 сот
3 поверхи
$ 6 тис.
207 $/сот
УстимівкаБілоцерківський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаємо земельну ділянку в мальовничому селі Устимівка.
Площа 29 соток (25 соток під будівництво і 4 сотки під ОСГ)
Ділянка рівної правильної форми.
Розташована в 10 хвилинах ходи від центру та школи.
До залізничного вокзалу 1 кілометр, до траси- 5 хвилин ходи.
До ділянки асвальтований під'їзд.
Поруч збудовані жилі будинки, гарні сусіди.
В селі є школа, садочок, магазини, амбулаторія, гарний ставок, ліс, залізнична станція.
По вулиці є світло та газ.
До Білої Церкви 20 км.
Ціна 6000$
АН Злагода
Під забудову
29 сот
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
$ 182 тис.
831 $/м²
УстимівкаБілоцерківський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
родаж будинку 5 кімнат, 219.4/148/23 м², 58 соток, Устимівка – ваш ідеальний дім!
ПРОДАЖ БУДИНКУ В УСТИМІВЦІ — 219,4 м² + 58 СОТОК ЗЕМЛІ
Продається добротний 2-поверховий цегляний будинок
Загальна площа — 219,4 м² Житлова площа — 148 м²
Кухня — 23 м² 5 кімнат 4 спальні 2 санвузли 2 поверхи
Висота стелі — 3,1 м Земельна ділянка — 58 соток
Рік будівництва — 1987 Стіни — цегла Перекриття — залізобетон Дах — металочерепиця Підїзд — асфальтований
євроремонт, виконаний 1–2 роки тому
Будинок цегляний, добротний та просторий. товщина стін близько 60 см, передбачене утеплення. Висота стелі 3,1 м, тому кімнати мають відчуття простору та повітря.
велика кухня-студія 23 м²; 5 кімнат; 4 спальні; 2 санвузли; коридори та хол; меблі; деревяні двері; дубові елементи; сходи;
3 кондиціонери; камін; тепла водяна підлога. Будинок обладнаний газовим опаленням, також є камін. водяна тепла підлога; електричні конвектори; водонагрівач;
свердловина та колодязь; газ; каналізація; система очищення/помякшення води;
Інтернет; зовнішня антена. Будинок у хорошому стані, ремонт виконаний 1–2 роки тому.
металопластикові вікна броньовані вхідні двері; деревяні міжкімнатні двері; ламінат; плитка у санвузлах;
пофарбовані стіни та стелі; мідна проводка;
металопластикові труби.
Будинок продається з меблями та побутовою технікою.
перевага обєкта — велика приватна земельна ділянка 58 соток. На території є можливість повноцінно організувати заміське життя: сад, город, зону відпочинку, дитячу зону, господарські споруди.
Передбачені:
гараж;
літня кухня;
погріб;
господарські будівлі;
паркан;
двір;сад
5 кімнат
з ремонтом
219 / 148 / 23 м²
58 сот
2 поверхи
1987 Рік будівництва
$ 55.2 тис.
691 $/м²
УстимівкаБілоцерківський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам будинок в Устимівці: 4 кімнати, 79.9 м², 40 соток землі!
Просторий будинок із великою ділянкою у самому серці села Устимівка! Ваш власний куточок спокою, затишку та комфорту всього за крок від міської метушні. Якщо ви давно мрієте про будинок, де можна насолоджуватися тишею, свіжим повітрям і простором, не відмовляючись від комфорту, – ця пропозиція саме для вас! Продається добротний цегляний будинок у центрі села Устимівка Білоцерківського району. Доглянуте домоволодіння розташоване на великій земельній ділянці 40 соток, що відкриває безліч можливостей: облаштувати розкішний сад, басейн, альтанку, дитячий майданчик, теплиці чи навіть започаткувати власне господарство. Основні переваги:
Загальна площа будинку — 79,9 м².
Чотири світлі та просторі кімнати.
Простора кухня 10,7 м², де із задоволенням збиратиметься вся родина. Капітальний ремонт – можна заїхати та жити без додаткових витрат.Водяна тепла підлога та пічне опалення створюють особливий затишок у будь-яку пору року. Газ, власна свердловина, криниця, септик, швидкісний інтернет, Wi-Fi. Металопластикові вікна, броньовані двері, сучасні комунікації.На подвірї розташовані сараї, сінник та інші господарські споруди, що робить це домоволодіння ідеальним як для комфортного життя, так і для ведення домашнього господарства.Особливу атмосферу створюють сад, город і велика доглянута територія, де достатньо місця для сімейного відпочинку, дитячих ігор та зустрічей із друзями.
4 кімнати
з ремонтом
79.9 / 61.4 / 10.7 м²
40 сот
1 поверх
1972 Рік будівництва
$ 15 тис.
517 $/сот
УстимівкаБілоцерківський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам земельну ділянку в селі Устимівка
Продаж земельної ділянки 29 соток з будівлею | с. Устимівка Білоцерківського району Київської області: Мальовниче село знаходиться за 62 км від метро “Теремки” Одеською трасою. Поруч відомі села Ковалівка та Вінницькі Стави. по східній стороні села проходить колія Південно-Західної залізниці, яка частково перетинає село. Залізниця зєднує м. Фастів та м. Біла Церква з місцевою станцією, побудованою у 1876 році. На півночі село межує із селом Ковалівка Тип об’єкта: дача / перспектива житлового будинку земельна ділянка площею 29 соток . На ділянці розташована будівля 65 м², 1 поверх, 2 кімнати, з великим підвалом. Будова не введена в експлуатацію, що дозволяє виконати добудову та перепланування під житловий будинок або дачу. Земельна ділянка складається з двох кадастрових номерів:
0,25 га — землі житлової та громадської забудови
Цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку. Кадастровий номер 3221488101:01:022:0028 0,04 га — землі сільськогосподарського призначення .Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарств
Комунікації: власна свердловина електроенергія 380 В рівна, доглянута ділянка зручна транспортна та залізнична розв’язка
поруч магазини, школа, дитячий садок зупинки громадського транспорту та залізнична станція у пішій доступності тихе, спокійне місце, хороші сусіди, чисте повітря. Чудовий варіант для постійного проживання, дачного відпочинку або інвестиції.
Сільгосппризначення, Під забудову
29 сот
$ 55 тис.
547 $/м²
УстимівкаБілоцерківський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам будинок у селі Устимівка
по східній стороні села проходить колія Південно-Західної залізниці, яка частково перетинає село. Залізниця зєднує м. Фастів та м. Біла Церква з місцевою станцією, побудованою у 1876 році. На півночі село межує із селом Ковалівка. 2-поверхового будинку 100,5 м² + 24 сотки .Тиха вулиця, велика ділянка і вже зроблена основа для комфортного життя. Будинок 2008 року, міцний та надійний — стіни з ракушняка та цегли, залізобетонні перекриття, дах шифер. Всередині вже виконані базові роботи: стяжка, штукатурка, розведена електрика, встановлені радіатори. Залишається найцікавіше — зробити ремонт під себе і не переплачувати за чужі рішення. Загальна площа 100,5 м², житлова 70,8 м². Чотири окремі кімнати дають можливість зручно організувати простір для сім’ї. Великий санвузол, кухня 11,5 м², з вікон відкривається вид на двір і вулицю. Ділянка 24 сотки — це окрема перевага. Тут вистачить місця і для саду, і для зони відпочинку, і для господарства. Земля у приватній власності з кадастровим номером. Комунікації вже частково реалізовані: є свердловина та колодязь, каналізація септик, підведений інтернет. Газ поруч — можливе підключення та облаштування індивідуального опалення. Локація приємно здивує — село Устимівка, зручний під’їзд асфальтованою дорогою, поруч школа, дитсадок, аптека, пошта. Недалеко ліс і водойма . Це варіант для тих, хто шукає не просто будинок, а можливість зробити його “під себе” і отримати більше за свої гроші. https://www.youtube.com/shorts/4NKt22GGGRA
4 кімнати
без ремонту
100.5 / 70.8 / 11.5 м²
24 сот
2 поверхи
2008 Рік будівництва
Обрати розташування комерції
$ 22.1 тис.
446 $/м²
УстимівкаБілоцерківський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу затишний цегляний будинок у селі Устимівка по вулиці Відродження З вікон будинку відкривається приємний краєвид на двір, вулицю та ліс. Село має зручну інфраструктуру: школа, дитячий садок, магазини, залізнична станція. Поруч знаходяться населені пункти Ковалівка Фастів та Біла Церква, що забезпечує зручне транспортне сполучення по східній стороні села проходить колія Південно-Західної залізниці, яка частково перетинає село. Залізниця зєднує м. Фастів та м. Біла Церква з місцевою станцією, побудованою у 1876 році. На півночі село межує із селом Ковалівка., Це чудова пропозиція для тих, хто шукає власний будинок із просторою земельною ділянкою, мальовничою природою та зручним асфальтованим підїздом.
Загальна площа будинку — 49,5 м²
Житлова площа — 36,4 м²
Кухня — 13,1 м²
4 житлові кімнати (площі: 8,5 м², 12,1 м², 7,7 м², 8,1 м²).
Земельна ділянка — 25 соток
Кадастровий номер: 3221488101:01:004:0024
Цільове призначення землі — для будівництва та обслуговування житлового будинку Будинок цеглянийДах — шифер Рік забудови — 1989 Висота стелі — 2,6 м Асфальтований підїзд.Газ підключений Власний колодязь Газове та пічне опалення .Інтернет (Wi-Fi) Електропостачання Каналізація відсутня Просторий двір Родючий город Плодовий сад
Господарські будівлі Погріб Огороджена територія.
право власності зареєстровано;
кадастровий номер присвоєно;
земельна ділянка приватизована
4 кімнати
з ремонтом
49.5 / 36.4 / 13.1 м²
25 сот
1 поверх
1989 Рік будівництва
$ 85.2 тис.
1 116 $/м²
УстимівкаБілоцерківський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам будинок в Устимівці
Продається доглянутий будинок з капітальним ремонтом у селі Устимівка на вулиці Миру. Тихий спальний район, мальовнича місцевість та комфортне місце для життя або дачного відпочинку. Загальна площа будинку — 76.37 м², житлова — 37.27 м². Будинок розташований на просторій земельній ділянці площею 25 соток (0.2535 га), цільове призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд. . Будинок з капітальним ремонтом. Є підведений газ, Продається разом з меблями та побутовою технікою: телевізор, газова плита, газова духовка, витяжка, кондиціонер та інше. Проведений швидкісний інтернет Wi-Fi. У будинку також облаштована сауна для відпочинку та комфорту. На території ділянки розташовані сад, город та гараж. Подвір’я огороджене парканом, є укриття. З вікон будинку відкривається приємний краєвид на двір, вулицю та ліс. Село має зручну інфраструктуру: школа, дитячий садок, магазини, залізнична станція. Поруч знаходяться населені пункти Ковалівка Фастів та Біла Церква, що забезпечує зручне транспортне сполучення по східній стороні села проходить колія Південно-Західної залізниці, яка частково перетинає село. Залізниця зєднує м. Фастів та м. Біла Церква з місцевою станцією, побудованою у 1876 році. На півночі село межує із селом Ковалівка.Чудовий варіант для тих, хто шукає просторий будинок на великій ділянці серед природи.
4 кімнати
з ремонтом
76.37 / 37.27 / 11.5 м²
25 сот
1 поверх
$ 2.2 тис.
120 $/сот
УстимівкаБілоцерківський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Земельна ділянка 18.32 соток під будівництво
Терміново!! Земельна ділянка 18.32 соток під будівництво
Земельна ділянка 18.32 соток під будівництво, приватизована, держ.акт по східній стороні села проходить колія Південно-Західної залізниці, яка частково перетинає село. Залізниця з'єднує м. Фастів та м. Біла Церква з місцевою станцією, побудованою у 1876 році. На півночі село межує із селом Ковалівка Дорога асфальтована. Поруч залізнична дорога, а також траса Біла Церква-Фастів (до БЦ 20хв). Ходять маршрутки на Київ. Село має дитсадок, школу, поліклініку, магазини, кафе, почту та церкв
Сільгосппризначення, Під забудову
18.32 сот
$ 2.2 тис.
120 $/сот
УстимівкаБілоцерківський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Земельна ділянка 18 соток сільгосп призначення в селі Устиміка
Пропонуємо вашій увазі унікальну можливість придбати земельну ділянку під сільськогосподарське використання у прекрасному місці — селі Устимівка. Ця ділянка площею 18 соток є власністю, що підтверджена державним актом. Розташована вона по східній стороні села, неподалік від асфальтованої дороги, яка забезпечує зручний доступ до міст. Особливістю є проходження колії Південно-Західної залізниці, яка частково перетинає село і з'єднує його з містами Фастів та Біла Церква. Неподалік від ділянки знаходиться асфальтована дорога, а також траса Біла Церква-Фастів, що забезпечує швидкий доступ до обласних центрів та інших населених пунктів. Зручний громадський транспорт у вигляді маршруток, які регулярно курсують до Києва, додає додаткового комфорту. Село має розвинену інфраструктуру, включаючи дитячий садок, школу, поліклініку, магазини, кафе, пошту та навіть церкву. Все це робить це місце ідеальним для комфортного та затишного життя, а також для розвитку сільськогосподарських проектів. Не пропустіть свій шанс на власну земельну ділянку в прекрасному місці з усіма необхідними умовами для життя та розвитку!
Сільгосппризначення, Під забудову
18 сот
$ 4 тис.
170 $/сот
УстимівкаБілоцерківський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Відстань до найближчого міста: до 20 км. Тип нерухомості: Земля житлової й суспільної забудови Кадастровий номер: 3221488101:01:007:0019 Площа ділянки: 23 соток с.Устимівка — село в Україні, у Білоцерківському районі Київської області. Населення становить 1697 осіб, дворів - 819, будинків - 920. Станом на 2001 рік, коли проводився перепис населення, в Устимівці налічували 1869 постійних мешканців
Ділянка знаходиться на межі Устимівка та Ковалівка поруч житлові будинки. Або можливий обмін на авто
Сільгосппризначення, Під забудову
23.5 сот
$ 2.2 тис.
120 $/сот
УстимівкаБілоцерківський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Земельна ділянка 18 соток сільгосп призначення в селі Устиміка
Пропонуємо вашій увазі унікальну можливість придбати земельну ділянку під сільськогосподарське використання у прекрасному місці — селі Устимівка. Ця ділянка площею 18 соток є власністю, що підтверджена державним актом. Розташована вона по східній стороні села, неподалік від асфальтованої дороги, яка забезпечує зручний доступ до міст. Особливістю є проходження колії Південно-Західної залізниці, яка частково перетинає село і з'єднує його з містами Фастів та Біла Церква. Неподалік від ділянки знаходиться асфальтована дорога, а також траса Біла Церква-Фастів, що забезпечує швидкий доступ до обласних центрів та інших населених пунктів. Зручний громадський транспорт у вигляді маршруток, які регулярно курсують до Києва, додає додаткового комфорту. Село має розвинену інфраструктуру, включаючи дитячий садок, школу, поліклініку, магазини, кафе, пошту та навіть церкву. Все це робить це місце ідеальним для комфортного та затишного життя, а також для розвитку сільськогосподарських проектів. Не пропустіть свій шанс на власну земельну ділянку в прекрасному місці з усіма необхідними умовами для життя та розвитку!
Сільгосппризначення, Під забудову
18 сот
без комісії
$ 30 тис.
500 $/м²
УстимівкаБілоцерківський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Загальна площа 60 м²
Дві кімнати ( спальня + вітальня)
Кухня.
Вода криниця, в будинок заведено, каналізація.
Будинок цегляний, вікна пластикові.
Земельна ділянка 38 соток.
На території є хоз. побудови: кухня + технічне приміщення..
Поруч ліс (річка)
До зупинки 5 хв (електро потяг, маршрутки Киів, Біла Церква, Фастів)
В селі є церква, монастир, дитячий садок, гімназія, магазини.
Поруч Ковалівка - ресторан, льодова арена, стадіон та багато інших гарних та цікавих локацій. Гордістю села є футбольний клуб «Колос»!!!
Пишіть / телефонуйте - проговоримо детальніше.
Додатково:
Система опалення: Комбіноване. Ремонт: Після будівельників. Меблювання: Ні. Комфорт: Підсобні приміщення, Огорожа, Сад, город. Комунікації: Асфальтована дорога, Електрика, Вивіз відходів, Газ, Каналізація септик
3 кімнати
без ремонту
60 м²
38 сот
1 поверх
$ 55 тис.
688 $/м²
УстимівкаБілоцерківський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж затишного будинку в с. Устимівка Білоцерківського району Київської області
Агентство нерухомості Sweet Home пропонує до продажу доглянутий будинок у мальовничому селі Устимівка Білоцерківського району.
Ціна — 55 000 $
Основні характеристики:
* Загальна площа будинку — 79,9 м²
* Земельна ділянка — 67 соток
Будинок:
* Покрівля — металочерепиця
* Металопластикові вікна
* Висота стелі — 2,9 м
Комунікації та комфорт:
* Газифікований будинок
* Індивідуальне газове опалення
* Груба
* Водяна тепла підлога
* Електрична тепла підлога у веранді
* Конвектор
* Власна свердловина глибиною 60 метрів
* Два септики
* Вода заведена в будинок та виведена на подвір’я
* Електропостачання
Додаткові переваги:
* Гардеробна
* Усі меблі залишаються новим власникам
* Камери відеоспостереження
* Швидкісний оптоволоконний інтернет (Wi-Fi)
* Молодий фруктовий сад
Господарські споруди:
* Господарські приміщення
* Літня кухня з піччю (потребує ремонту або реконструкції)
* Погріб (потребує ремонту)
Інфраструктура:
У селі є все необхідне для комфортного проживання:
* школа;
* магазини;
* аптека;
* регулярне залізничне сполучення до Києва, Фастова та Білої Церкви;
* регулярне автобусне сполучення;
* зручний виїзд на Одеську трасу та трасу на Фастів.
Велика земельна ділянка відкриває широкі можливості для облаштування саду, городу, зони відпочинку, встановлення басейну або ведення власного господарства.
Будинок чудово підійде як для постійного проживання, так і для тих, хто цінує тишу, простір і свіже повітря, не відмовляючись від зручного транспортного сполучення та розвиненої інфраструктури.
Агентство нерухомості Sweet Home
Додатково:
Санвузол: Суміжний. Система опалення: Комбіноване. Ремонт: Житловий стан. Меблювання: Так. Мультимедіа: Wi-Fi, Телевізор, Кабельне, цифрове ТБ, Швидкісний інтернет, Супутникове ТБ. Комфорт: Ванна, Сад, город, Відеоспостереження, Підсобні приміщення, Підігрів підлоги. Комунікації: Газ, Вивіз відходів, Свердловина, Електрика, Каналізація септик
3 кімнати
з ремонтом
79.9 м²
67 сот
1 поверх
без комісії
$ 21 тис.
221 $/м²
УстимівкаБілоцерківський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається недобудований будинок площею 95 м² в житловому районі Устимівки. Є можливість провести газ. Також є гараж. Ділянка 48 соток. Є всі необхідні документи.
Додатково:
Система опалення: Інше. Меблювання: Ні
6 кімнат
без ремонту
95 м²
48 сот
2 поверхи
без комісії
$ 25 тис.
411 $/м²
УстимівкаБілоцерківський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається житловий будинок у селі Устимівка Білоцерківський район із земельною ділянкою загальною площею 62 сотки.
Цегляний житловий будинок, загальною площею - 60,9 кв.м., має три кімнати, кухня, приміщення для ванної кімнати, а також на ділянці є: цегляний сарай, літня кухня, погріб, льох, господарські споруди. Комунікації: газ, світло, вода (криниця). На ділянці є великий фруктовий сад. Розташування: асфальтована дорога, поруч ліс, школа, медичний заклад, магазини. Чудова транспортна розвязка: поряд залізнична станція (електричка), маршрутки на Київ, Фастів, Біла Церква.
Додатково:
Санвузол: Роздільний. Система опалення: Індивідуальне газове. Ремонт: Житловий стан. Меблювання: Так. Комфорт: Огорожа, Сад, город. Комунікації: Газ, Асфальтована дорога
3 кімнати
з ремонтом
60.9 м²
62 сот
1 поверх
$ 82 тис.
895 $/м²
УстимівкаБілоцерківський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЖ ЗАТИШНОГО БУДИНКУ ПОРУЧ З ЛІСОМ
Село Устимівка, Білоцерківський район
Лише 14 км від міста Біла Церква.
Пропонується до продажу затишний цегляний будинок загальною площею 91,6 м², розташований у тихому мальовничому місці поруч із лісом. Чудовий варіант для постійного проживання або заміського відпочинку.
Планування:
• 4 просторі кімнати;
• кухня;
• ванна кімната;
• туалет;
• котельня;
• 3 окремі входи.
Переваги будинку:
• металопластикові вікна;
• решітки на вікнах;
• газифікований;
• три види опалення: газовий котел, дров’яний котел та груба;
• гаряча вода – 2 бойлери;
• 3 погреби (2 на подвір’ї та 1 у будинку).
Господарські будівлі:
• 2 гаражі (один з оглядовою ямою);
• літня кухня;
• господарські приміщення;
• сінник;
• дровник;
• 2 теплиці.
Земельна ділянка:
• 25 соток – під будівництво;
• 16 соток – під садівництво.
На території росте молодий фруктовий сад із великою кількістю плодових дерев.
Комунікації:
• газ;
• електроенергія;
• власна криниця з насосом;
• септик;
• організований вивіз сміття.
Особливість об’єкта
Безпосередньо поруч із будинком знаходиться ліс, де облаштована велика власна альтанка та затишна зона відпочинку. Це чудове місце для сімейних свят, барбекю, зустрічей із друзями або відпочинку на природі в будь-яку пору року.
Інфраструктура:
• магазини;
• школа;
• маршрутне сполучення;
• залізнична станція з електричками до Києва, Фастова, Миронівки та Білої Церкви.
Тиша, свіже повітря, ліс поруч і велика земельна ділянка створюють комфортні умови для життя та відпочинку.
Телефонуйте та домовляйтеся про перегляд!
Додатково:
Санвузол: Роздільний. Система опалення: Індивідуальне газове. Ремонт: Косметичний ремонт. Меблювання: Так. Комфорт: Альтанка, мангал, Підсобні приміщення, Кондиціонер, Огорожа, Гараж, Сад, город, Грати на вікнах, Душова кабіна. Комунікації: Асфальтована дорога, Електрика, Вивіз відходів, Газ, Каналізація септик, Свердловина
4 кімнати
з ремонтом
91.6 м²
41 сот
1 поверх
$ 27 тис.
392 $/м²
УстимівкаБілоцерківський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок квартирного типу з трьома кімнатами, кухнею, коридором та санвузлом. Загальна площа становить 68,8 м², житлова – 40,9 м². Стан ремонту не вказано, але подвіря вкрите тротуарною плиткою.
На території є колодязь. Інформація про опалення, водопостачання та електрику відсутня.
Продаж будинку з земельною ділянкою. Земельна ділянка приватизована, має кадастровий номер та оформлені документи. Цільове призначення – для ведення особистого селянського господарства. Усі документи готові до продажу.
Будинок розташований на земельній ділянці площею 0,2041 га. На території є господарські будівлі та подвіря в тротуарній плитці. Місце спокійне, підходить для проживання, ведення господарства або дачного відпочинку.
Поряд із будинком знаходиться залізнична станція.
Будинок квартирного типу з прилеглою земельною ділянкою та господарськими спорудами. Подвіря вкрите тротуарною плиткою, наявний колодязь.
3 кімнати
68.8 / - / 10.5 м²
поверх 1 з 1
без комісії
$ 10 тис.
227 $/м²
УстимівкаБілоцерківський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж ділянки з двома будинками в с. Устимівка
Продається земельна ділянка площею 0,25 га (Білоцерківський район) разом із двома житловими будівлями та городом.
На території розташовані:
Старий дерев’яний будинок: підведено газ та електрику, опалення будинку газовий котел, є грубка. Невеликий погріб. Можна використовувати для тимчасового проживання або як господарську споруду.
Новий цегляний будинок (44 кв.м): зведений із білої цегли на міцному кам’яному цоколі. Встановлені вікна, зроблений дах та горище. Стан — після будівельників (без внутрішніх робіт та комунікацій), що дозволяє зробити планування під себе.
Ділянка з плодовим садом на території є дерева:
Вишня, черешня, абрикос, слива, яблуня, груша, шовковиця, грецький горіх, малина, калина.
Родючий город площею 0,1348 га.
Спокійне місце, зручний під’їзд. 100 метрів до зупинки автобуса на Білу церкву та фастів.
Ідеальний варіант для дачі або постійного проживання
Відсутній колодязь на території земельної ділянки.
За детальною інформацією звертатися за телефоном
4 кімнати
без ремонту
44 м²
0.25 сот
1 поверх
$ 14 тис.
326 $/м²
УстимівкаБілоцерківський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається садиба з 2 світлими кімнатами та кухнею. Стан ремонту не вказано, але є робоча груба для альтернативного обігріву.
Встановлено газовий котел для опалення, а також збережена робоча груба для альтернативного обігріву. Система опалення також включає твердопаливне опалення. Є газ.
На ділянці 32 сотки (приватна власність) розташовані господарчі споруди: літня кухня з газом, капітальний сарай та погріб.
Село Устимівка має зручне сполучення завдяки наявності залізничної станції (електричка). У селі працює загальноосвітня школа, медичний заклад, а також поруч розташовані магазини та інші обєкти соціальної інфраструктури.
Це чудове поєднання заміського спокою та можливості швидко дістатися до міста.
2 кімнати
без ремонту
42.9 м²
32 сот
1 поверх
без комісії
$ 25.9 тис.
365 $/м²
УстимівкаБілоцерківський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонуємо до продажу будинок в селі Устимівка, Білоцерківського району.
Площа будинку 71м2:житлова 55.2м2, .
допоміжні приміщення 16 м2
Площа земельної ділянки 31.4 сотки. 25 соток зайняті під фруктовий сад та город.
Відстань від села до м.Біла Церква та м.Фастів 17 км, до м.Києва 65 км.
Будинок побудований в 1974 році з червоної цегли. Опалення в будинку газове, але залишилося в робочому стані пічне опалення. Крм того газ проведений в літню кухню.
На тереторії земельної ділянки побудовані: основний будинок, сарай, погріб та додаткові господарські споруди.Є криниця.
Інфраструктура:
-школа -800м, дитячий садочок-1 км, будівельний та продуктові магазини за 400м.
зручний транспорт:
-автобусна зупинка громадського транспорту до Білої Церкви , Фастова та Києва за 400 метрів від будинку.
-желізнодорожна станція за 3 км від будинку
місце для відпочинку: в селі є ліс, ставок, та річка.
всі питання за телефоном: XXX XXX XX XX
4 кімнати
71 / 55.2 / 16 м²
31.4 сот
поверх 1 з 1
без комісії
$ 85 тис.
777 $/м²
УстимівкаБілоцерківський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
4 кімнати
109.4 м²
40 сот
поверх 1 з 2