Продаж і оренда нерухомості в м. Славута

65 оголошень по 59 об'єктах
власник
4 500 грн

Славута
Квартира має житловий стан та мебльована. Планування не вказано. Система опалення централізована. Комунікації включають електрику, вивіз відходів та центральний водопровід. Квартира здається з меблями. Побутова техніка включає холодильник, мікрохвильову піч, духову шафу, плиту та пральну машину. Також є меблі на кухні. Тип будинку: Гуртожиток. Наявний Wi-Fi.
2 кімнати
з ремонтом
47 / - / 6 м²
поверх 3 з 5
власник
можна з деякими тваринами
6 000 грн

Славута
Квартира має роздільне планування. Ремонт у житловому стані. Санвузол суміжний. Опалення централізоване. В квартирі є газ, центральний водопровід, електрика, центральна каналізація. Автономність при блекауті забезпечується роботою опалення, водопостачання та інтернету. Є асфальтована дорога та вивіз відходів. Квартира здається з меблями та побутовою технікою, зокрема холодильником, пральною машиною та плитою. Також є телевізор. Оренда квартири становить 6000 тис. грн плюс комунальні послуги. Дозволяється проживання з домашніми улюбленцями: середнім та маленьким песиком (до 25 кг та до 10 кг відповідно), а також з котиком. Квартира здається тільки сімям, можна з дітьми. Будинок житлового фонду 80-90-х років. Передбачено паркувальне місце. Балкон та лоджія присутні. Поруч розташовані дитячий садок, школа, аптека, банкомат, магазини. Також неподалік є річка та ліс, дитячий майданчик. Місце тихе з розвиненою інфраструктурою. Квартира має балкон та лоджію. Комфорт включає наявність ванни та меблів на кухні.
2 кімнати
з ремонтом
52 / - / 4 м²
цегляна
поверх 5 з 5
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
39 млн грн
56 тис. грн/сот

Славута, Шепетівський район
Земельна ділянка с комплексом споруд ПрАТ “Славутський Склозавод” м. Славута, Хмельницька область Загальні дані: Обєкт нерухомості: Загальна площа забудов 12262,1 м2 Земельна ділянка під колію залізної дороги: 0,4879 Га Земельна ділянка під колію залізної дороги: 0,2913 Га Земельна ділянка огороджена: 6,3127 Га Операційний статус: діюче підприємство, будівлі здаються в оренду Юридичний статус: Комплекс будівель – Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності Земельна ділянка - 6,3127 Га у власності – Державний Акт на право власності земельної ділянки, для здійснення виробничої діяльності 0,4879 Га у власності – Державний Акт на право власності земельної ділянки, для здійснення виробничої діяльності 0,2913 Га у власності – Державний Акт на право власності земельної ділянки, для здійснення виробничої діяльності Місцезнаходження Земельні ділянки з об’єктами нерухомості знаходяться: м. Славута, вул. Острозька, 68, Хмельницька область. Промисловий майданчик Славутського склозаводу має дуже зручне місцерозташування на околиці міста Славута за 800 метрів до прямого виїзду на регіональну трасу Р-05, Городище – Сарни – Рівне. Відстань до залізничної станції – 3,3 км. Крім того склозавод має власну залізничну колію до станції Славута-1 Конструкції і комунікації Загальна територія об’єкту: огороджена, має ворота, обладнана пропускним пунктом, оснащена зовнішнім освітленням Конструкція будівлі: блоки ФБС, збірний з/б каркас, цегляні стіни, металопластикові та дерев’яні вікна, перекриття покрівлі з азбоцементного шиферу Електрозабезпечення: – склозавод має власну електропідстанцію та два незалежних ввода: - Перший від фідеру №7 (місто) 7-ю кабелями ААШВ 3х95 та АВВІ 4х50 - Другий від фідеру № 13(залізниця) 7-ю кабелями ААШВ 3х95 та АВВІ 4х70 Відведена потужність відповідно до договору складає 150 кВт, є резерви для підвищення потужності Газо забезпечення: – склозавод має власний ГРП та вхідну трубу газо забезпечення діаметром 325х5 мм з пропускною здатністю 3225 м3/год., робочий тиск до 0,6 мПа Водозабезпечення: – склозавод має вхідну трубу централізованого водозабезпечення діаметром 100 мм, SDR 17, робочий тиск до 1,0 мПа Каналізація: – склозавод має власний каналізаційний колектор, КНС з’єднаний з міськими мережами Склозавод має власну залізничну колію від заводу до стрілки № 68 – примикання до колії станція Славута-1.
Промпризначення
700 сот
6.9 млн грн
17 тис. грн/сот

Славута
пропоную Вашій увазі рівну земельну ділянку промислового призначення площею 4га. даний обєкт нерухомості має ряд суттєвих переваг: -вигідна локація (М. Рівне - 75 км; м. Звягель (колишній Новоград Волинський) -80км; м Хмельницький 110 км; м. Житомир 150 км; до кордону з Польщею -250 км) -витримані санітарні зони для виробництва -ж/д сполучення - в місті є митниця для замитнення та розмитнення Вашої продукції -значна частина території - бетонне покриття - можливість підключення до 1 мегавату електроенергії -ділянка є фасадною - за портреби є можливість продажу більшої площі На території є: з фундаментом
Промпризначення
400 сот
власник
5 000 грн

Славута, Шепетівський район
Здається в оренду Приміщення розташоване біля ринку навпроти "Джан". Є туалет та умивальник.
2 кімнати
з ремонтом
35 м²
1 сот
1 поверх
власник
9 000 грн

вулиця Степана Бандери

Славута
Квартира з роздільним плануванням та санвузлом у житловому стані. Квартира оснащена індивідуальним газовим опаленням, електрикою, газом, центральним водопроводом та каналізацією. Асфальтована дорога та вивіз відходів забезпечені. Квартира повністю мебльована, є меблі на кухні та гардероб. Квартира розташована у житловому фонді 91-2000-х років. Квартира має балкон та лоджію.
3 кімнати
з ремонтом
65 / - / 9 м²
цегляна
поверх 5 з 5
власник
6 000 грн

Славута
Квартира з роздільним плануванням і роздільним санвузлом. Ремонт у житловому стані. Квартира мебльована. У квартирі є холодильник, пральна машина, телевізор, бойлер, плита. Перевагу надають сімям. Домашні тварини не допускаються. Біля будинку є автобусна зупинка, магазини, лікарня, школи, дитячий садок та АТБ. Квартира має балкон. Під час блекауту працює інтернет.
2 кімнати
з ремонтом
48 / - / 6 м²
поверх 4 з 5
власник
1 млн грн
19 217 грн/м²

Славута
Квартира має роздільне планування санвузла. Ремонт косметичний, що дозволяє заселення та реалізацію будь-яких дизайнерських рішень. Система опалення індивідуальна газова. Комунікації включають центральну каналізацію та центральний водопровід, а також асфальтовану дорогу. Тип будинку: Житловий фонд 2001-2010-і. Над квартирою знаходиться технічний поверх. Поруч зі зручним місцем розташування знаходяться школа та магазини. Квартира світла та тепла, готова до заселення.
1 кімната
з ремонтом
54 / - / 12 м²
поверх 9 з 9
995 тис. грн
11 989 грн/м²

вулиця Івана Франка

Славута, Шепетівський район
Квартира має газ та воду. Опалення індивідуальне газове. Наявні надвірні будівлі.
4 кімнати
з ремонтом
83 м²
7 сот
1 поверх
власник
1.2 млн грн
31 335 грн/м²

Славута, Шепетівський район
Продається будинок з 2 кімнатами, кухнею, санвузлом (ванна, туалет в будинку), коридором та верандою. Будинок має косметичний ремонт. Санвузол суміжний. Будинок має центральний водопровід, є гаряча вода, пічне опалення. Також є електрика, газ, каналізація септик. Асфальтована дорога. Будинок мебльований. Є супутникове ТБ та Wi-Fi. Продаж або обмін на 1 кімнатну квартиру в місті Славута. Поруч знаходяться магазини та автобусна зупинка. На території 6 соток городу та молодий родючий садочок. Також є господарська забудова. Комфорт включає ванну, сад та город.
2 кімнати
з ремонтом
38 м²
6 сот
1 поверх
2015 Рік будівництва
692 тис. грн
19 217 грн/м²

Славута
Планування квартири роздільне. Санвузол суміжний. Ремонт під чистову обробку. Система опалення централізована. Комунікації включають газ, центральний водопровід, електрику, центральну каналізацію. Також є вивіз відходів. Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і. Будинок розташований на асфальтованій дорозі. Квартира розташована на 4 поверсі, середина.
1 кімната
без ремонту
36 / - / 6 м²
цегляна
поверх 4 з 5
власник
1.5 млн грн
48 691 грн/м²

Славута
Квартира має планування студії. Санвузол суміжний. Зроблено сучасний євроремонт. Є балкон з можливістю зробити прибудову під додаткову кімнату. Квартира має центральне опалення. Квартира продається з меблями та технікою. Будинок розташований у центрі міста. Поблизу знаходяться лікарня, базари, магазини, школа та дитячий садок. У квартирі є Wi-Fi, ванна, меблі на кухні та душова кабіна.
1 кімната
з ремонтом
31.1 / - / 6.5 м²
цегляна
поверх 3 з 3
822 тис. грн
13 720 грн/м²

Славута, Шепетівський район
Будинок з ремонтом після будівельників. Санвузол суміжний. Комунікації відсутні. Система опалення інша. Меблювання відсутнє.
4 кімнати
без ремонту
60 м²
0.08 сот
2 поверхи
2015 Рік будівництва
власник
1.7 млн грн
36 053 грн/м²

Славута
Квартира має окреме планування з двома окремими кімнатами, які можна легко зонувати під спальню, вітальню або робочий кабінет. Простора кухня має вихід під техніку. Санвузол суміжний. Є лоджія. В квартирі виконані чорнові роботи: стяжка підлоги, поштукатурені стіни, підведені комунікації. Квартира під чистову обробку. Встановлені лічильники на електроенергію та воду. Заведено електрику, воду та каналізацію. Система опалення індивідуальне електро. Документи готові до угоди. Без комісії від власника. Можливий торг. Квартира розташована у сучасному будинку, який побудований після 2021 року. Зручна транспортна розвязка. Тихий район. Надійні вхідні двері. Квартира ідеально підходить як для проживання, так і для інвестування під оренду.
2 кімнати
без ремонту
48 / - / 15 м²
цегляна
поверх 3 з 3
власник
1.9 млн грн
26 142 грн/м²

Славута
Продається 3-кімнатна квартира з роздільним плануванням у цегляному будинку. Загальна площа квартири становить 72,8 кв.м, кухня - 6,9 кв.м, кімнати - 18 кв.м, 18,5 кв.м та 9,6 кв.м. Квартира світла та простора, має потенціал для створення інтерєру під себе. Встановлені якісні металопластикові вікна, нові вхідні двері, замінені всі радіатори. Вікна виходять на дві сторони. Квартира не кутова. Квартира має автономне газове опалення (двоконтурний котел). Встановлені лічильники на воду, газ та світло. Центральна каналізація, газ, центральний водопровід. Інформація про меблі та техніку відсутня. Терміновий продаж від власника. Можливий продаж вже зараз. Реальному покупцю надається розумний торг. Будинок цегляний, типу "Сталінка", чотириповерховий. Чистий підїзд, широкі сходи. Навколо будинку впорядкована територія. Товщина стін будинку забезпечує збереження тепла. В будинку є димоходи, що дає можливість перепланування під камін. Район вирізняється розвиненою інфраструктурою та чудовою транспортною розвязкою. У пішій доступності знаходяться продуктові та господарські магазини (АТБ, Епіцентр), аптеки, зупинки громадського транспорту, школи, дитячі садочки та розважальні центри, кінотеатр. Квартира має оновлений і затишний балкон. Є дві кладовки та просторий коридор. Є можливість перепланування під камін завдяки наявності димоходів.
3 кімнати
з ремонтом
72.8 / - / 6.9 м²
цегляна
поверх 4 з 4
3.5 млн грн
30 123 грн/м²

Славута, Шепетівський район
Таунхаус з двома санвузлами, балконом та терасою. Ремонт під чистову обробку. Індивідуальне електроопалення. Є світло, вода, каналізація септик. Додатково є 5 соток землі. Таунхаус з автоматичними воротами, огорожею, садом та городом. Є свердловина.
4 кімнати
без ремонту
115 м²
5 сот
2 поверхи
2015 Рік будівництва
власник
3.3 млн грн
34 019 грн/м²

Славута
Квартира з авторським проектом, вільним плануванням, хорошим ремонтом. Санвузол суміжний. Є балкон та лоджія. Квартира має індивідуальне газове опалення, центральний водопровід, електрику, газ, центральну каналізацію, вивіз відходів, каналізацію септик, асфальтовану дорогу. Є підігрів підлоги. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою, включаючи домашній кінотеатр, велику плазму, пральну машину, кондиціонер з теплим та холодним повітрям. Є меблі на кухні. Територія ЖК огороджена, є електро ворота, камери, охорона. Є безкоштовні паркінги для авто, великий двір з дитячим майданчиком та зоною відпочинку. Навколо є асфальтована дорога. Квартира має панорамні вікна, пожежну сигналізацію.
3 кімнати
з ремонтом
98 / - / 20 м²
цегляна
поверх 5 з 5
власник
1.1 млн грн
30 123 грн/м²

Славута
Квартира в нормальному житловому стані, з суміщеним санвузлом. Замінено проводку та труби. Встановлено натяжні стелі. Єдиний мінус - необхідно замінити душову кабіну і бачок в туалеті. Квартира має хороше індивідуальне газове опалення. Є центральна каналізація та електрика. Можливий торг. Поблизу розташовані ліс та річка, що робить це ідеальним тихим місцем. Квартира має землю площею 0,2 сотих. Є гараж та сарай.
2 кімнати
з ремонтом
35.9 / - / 5.5 м²
цегляна
поверх 1 з 2
власник
24 тис. грн
216 грн/м²

Славута, Шепетівський район
Будинки мають вільне планування, що дозволяє облаштувати простір під свої потреби. Наявні санвузли (2 і більше). Ремонт після будівельників. Будинки підключені до центральної каналізації, електрики, вивозу відходів і центрального водопроводу. Система опалення - комбінована. Будинки не мебльовані. Сучасний комплекс із 8 двоповерхових таунхаусів. Кожен будинок має власну земельну ділянку та приватний дворик для відпочинку. Територія загороджена, що забезпечує комфорт та приватність. Є власне паркомісце перед будинком. Комплекс розташований у затишній зеленій зоні неподалік центру міста. Будинки мають стрічковий фундамент, стіни з керамоблоку товщиною 380 мм, монолітні перекриття, утеплений фасад пінополістиролом товщиною 10 см, металочерепичну покрівлю високої якості, енергозберігаючі семикамерні вікна та сучасні теплоізольовані двері. Є балкон з панорамним видом, задній дворик із зоною відпочинку, власна земельна ділянка для саду або барбекю-зони. Земельна ділянка - від 1.85 сотки до 3 соток.
4 кімнати
без ремонту
111 м²
2.5 сот
2 поверхи
1.9 млн грн
20 688 грн/м²

Славута, Шепетівський район
Будинок знаходиться в житловому стані. Санвузол суміжний. Система опалення індивідуальна газова. Є газ, центральний водопровід, свердловина, електрика, каналізація септик, вивіз відходів. Будинок мебльований. Є Wi-Fi та телевізор. Будинок має огорожу, гараж, підсобні приміщення, сад та город. Будинок розташований в доброму місці.
4 кімнати
з ремонтом
90 м²
7 сот
1 поверх
власник
1.9 млн грн
32 071 грн/м²

Славута, Шепетівський район
Будинок продається з меблями. Будинок газифікований. Система опалення - індивідуальне газове. Будинок продається з меблями. Є гараж та літня кухня. Окремий заїзд.
3 кімнати
60.7 м²
12 сот
1 поверх
3 млн грн
22 463 грн/м²

Славута, Шепетівський район
Будинок має 2 поверхи. Є 2 і більше санвузлів. Будинок підключений до водопроводу, електромережі та каналізації. Опалення індивідуальне електро. Є безвідсоткове розтермінування на 2 роки.
4 кімнати
без ремонту
135 м²
3.3 сот
2 поверхи
6.5 млн грн
45 704 грн/м²

Славута, Шепетівський район
Будинок з євроремонтом. Будинок має індивідуальне газове опалення та електрику. Встановлено теплі підлоги. Центральне водопостачання, каналізація септик. Будинок мебльований. Є телевізор, швидкісний інтернет, Wi-Fi. Продається будинок з земельною ділянкою. Будинок має альтанку, мангал, підсобні приміщення, сигналізацію, кондиціонер, автоматичні ворота, балкон, огороджу, гараж, сад, город. До будинку підїзд асфальтованою дорогою. Є вивіз відходів.
4 кімнати
з ремонтом
142 м²
6 сот
2 поверхи
2015 Рік будівництва
власник
2.3 млн грн
29 820 грн/м²

Славута
Квартира має роздільне планування. Виконано євроремонт. Є велика ванна кімната з ванною і душовою кабінкою. Квартира продається з вбудованими меблями. У спальні є деревяне ліжко з ортопедичним матрацом і вмонтована шафа. У вітальні встановлений великий диван. На кухні є вмонтована техніка. Квартира продається. Квартира знаходиться всередині цегляного будинку, побудованого в 2001-2010-і роки. Є ліфт, який працює. Квартира тепла. Є велика лоджія і балкон. Встановлено газовий двоконтурний котел.
2 кімнати
з ремонтом
78.4 / - / 12.2 м²
цегляна
поверх 8 з 9