Продаж і оренда нерухомості в м. Зарванці
1 079 оголошень по 322 об'єктах
можливий продаж по єОселя
2.5 млн грн
56 565 грн/м²
вул. Рибацька
Вишенське озеро
ЖК КЕЛЬЦЕ, Зарванці
Скопіювати посилання
Поскаржитися
1 кімната
без ремонту
44 / 17 / 13 м²
монолітно-каркасна
поверх 8 з 9
2025 Рік будівництва
3 млн грн
27 461 грн/м²
Мирна вулиця
Зарванці, Вінницький район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам дуплекса в ЖК Мирний в Зарвнцях .
Пропозиція абсолютно. Ез комісії для покупця.
Дуплекса продається з чорновою штукатуркою за 68000$ або в чистовому варіанті за 75000$
3 кімнати
без ремонту
110 / 47 / 28 м²
2 сот
2 поверхи
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
3.4 млн грн
43 857 грн/м²
Мирна вулиця
Вінницький Лісопарк
Зарванці, Вінницький район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Дуплекс- це чудова можливість мати власний будинок за хорошою ціною.
с. Зарванці, р-н. "Вікторії"
Хороше розташування поруч зупинка громадського транспорту, магазини, школа, дитячий садок.
Загальна площа 77 м². Земельна ділянка 2.7 сотки є місце під авто і терасу.
В будинку 2 кімнати, два санвузли і кухня-студія з виходом на задній двір. Побудований з цегли, зроблено якісне утеплення: стіни 10 см. пінопласт, дах 20 см. мінеральна вата. По периметру паркан. Підключені всі комунікації(газ, електроенергія, водопостачання з криниці, каналізація вигрібна яма)
Виконані всі чистові роботи, розведено електрику, теплу підлогу.
У вартість входить двоконтурний газовий котел і радіатори опалення.
Ціна: 76 000 $
2 кімнати
без ремонту
77 / 35 / 27 м²
2 сот
2 поверхи
2025 Рік будівництва
5.1 млн грн
74 072 грн/м²
вул. Рибацька
Вишенське озеро
ЖК КЕЛЬЦЕ, Зарванці
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається стильна 2-кімнатна квартира з ремонтом | 69 м²
Пропонуємо до вашої уваги сучасну та простору 2-кімнатну квартиру, у якій продумана кожна деталь для комфортного життя. Ідеальне поєднання стильного дизайну, якісного ремонту та функціонального планування.
Квартира повністю готова до проживання формат «заїжджай та живи»:
Повністю укомплектована кухня з усією необхідною технікою
Простора ванна кімната
Якісна побутова техніка
Містка гардеробна
Велика шафа в прихожій для зручного зберігання речей
ТОП-локація одна з головних переваг цієї пропозиції:
Поруч усе необхідне для комфортного життя магазини, супермаркети, школи, дитячі садочки, кавярні, спортзали, парки, зупинки громадського транспорту та зони для прогулянок. Зручна транспортна розвязка дозволяє швидко дістатися в будь-який район міста.
Квартира чудово підійде як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції.
Найвигідніша пропозиція на ринку телефонуйте та домовляйтесь про перегляд!
2 кімнати
з ремонтом
69 / 27 / 12 м²
поверх 2 з 9
2024 Рік будівництва
3 млн грн
27 461 грн/м²
Мирна вулиця
Зарванці, Вінницький район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
!!! БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!!!
Продам у Зарванцях Дуплекс по вулиці Мирна із земельною ділянкою 2сотки. Два поверхи загальною площею 110м².
Перший поверх: Кухня студія 28м², туалет , спальна кімната.
Другий поверх: дві кімнати, вана кімната.
Зовнішнє утеплення фасаду . Заведено 5кв світла, розведена електрика по будинку. Вода: криниця. Є каналізація. Встановлений газовий котел. Сходи: металевий каркас. Є можливість відтермінування платежу за домовленістю.
Запрошую на перегляд.
3 кімнати
без ремонту
110 / 45 / 28 м²
2 сот
2 поверхи
можливий продаж по єОселя
3.1 млн грн
30 660 грн/м²
Мирна вулиця
Зарванці, Вінницький район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж чудового двоповерхового дуплексу в Зарванці.
Просторий та комфортний будинок загальною площею 100 м² з власною земельною ділянкою.
🏡 Планування:
3 просторі кімнати
кухня-вітальня
2 санвузли
балкон
⚡ Комунікації:
газ
електрика
власна криниця
септик
Будинок введений в експлуатацію, тому підходить під усі державні програми придбання житла.
✔ Можливе розтермінування
✔ Зручне розташування поруч з містом
3 кімнати
без ремонту
100 / 45 / 23 м²
1 сот
2 поверхи
2025 Рік будівництва
Обрати розташування комерції
власник
можливий продаж по єОселя
4.5 млн грн
63 941 грн/м²
Вишенське озеро
Зарванці
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається чудова квартира с.Зарванці, вул. Одеська, 3🏠 побудована 2020 р. (м. Вінниця)
Кухня 18,7 кв.м.
Кладовка 3.9 кв.м (поруч біля квартири).
На стінах декор (спальня, дитяча - шовк, кухня, коридор, балкон- гротто).
Висота 2,80 (простора і висока квартира).
Потолки штукатурені.
Опалення індивідуальне газове.
Роздільний санвузол.
Тепла підлога ванна та коридор.
Дуже тепла взимку і влітку прохолодно.
5 поверх з 6.
Ліфт є.
Будинок утеплений.
Двоконтурний газовий котел.
Лічильник на воду, газ, електроенергію.
Майже всі меблі та техніка залишається. Кладовка входить у вартість.
Тихий та комфортний район, є вся інфраструктура поруч, озеро, ліс- 1км.
Поєднано і місто, а з другої сторони природа. Дуже вдалий варіант!!!
Запрошую на перегляд!!!
💰Ціна 102000 $.
☎️ +380 (67) 429 81 17 Наталія
АН Благоустрій
#ПродажквартириВінниця
#нерухомістьвінниця
#продажквартири
#продажквартириЗарванці
2 кімнати
з ремонтом
70.9 / - / 18.7 м²
поверх 5 з 6
1.7 млн грн
28 127 грн/м²
Зарванці, Вінницький район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 60 м², ділянка 17 соток.
Ділянка рівна, кутова. 17 соток землі, призначення під будівництво. Будинок в жилому стані, потребує ремонту. Є господарські споруди, гараж, криниця, садок,город. Асфальтована дорога3 кімнати
без ремонту
60 / 35 / 17 м²
17 сот
1 поверх
1.2 млн грн
29 949 грн/м²
Зарванці, Вінницький район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок 39.3 м² з ділянкою 7 соток.
Частина будинку зі зручностями в затишному місці. Є город, садок. Можливо під дачу.2 кімнати
з ремонтом
39.3 / 25.5 / 8 м²
7 сот
1 поверх
2.5 млн грн
56 565 грн/м²
вул. Одеська, 4
Вишенське озеро
ЖК Масив Барський, Зарванці
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 1 кімнатної квартири в ЖК Кельце. 44 квадрати, 8 поверх. Поряд транспорт, магазини. Чорновий стан. Будинок введений в експлуатацію.
1 кімната
без ремонту
44 / 25 / 10 м²
поверх 8 з 9
22.5 млн грн
72 828 грн/м²
Вінницький Лісопарк
Зарванці, Вінницький район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 309.4 м², ділянка 39 соток.
🏘️ Продаж унікального будинку серед природної тиші та поруч з мальовничим лісом 🌳, де повітря не треба фільтрувати — ним просто дихаєш на повні груди. ⚜️ Локація, вишуканість та спокій, це все про будинок у престижному передмісті Зарванці ✨ 📐Площа та планування будинку 🏡 309 м² сучасного комфорту та ексклюзивний дизайн у світлих відтінках створені для тих, хто цінує якість та стиль. ✅ Простора вітальня з каміном. • 5 кімнат • кабінет • 3 санвузли • спортзал Вихід на терасу — ідеальне місце для ранкової кави та вечірніх зустрічей. ✔️Уся вбудована техніка і меблі залишаються новим власникам. 🏡Панорамні вікна відкривають вигляд на ліс, що дарує відчуття абсолютного спокою. 🌲 🌿 Власна ділянка 39 соток з ландшафтом, зоною барбекю з альтанкою, доглянутим простором й можливістю облаштувати власний басейн. 🐝 У саду є еко будинок для «апітерапії» - сну на вуликах. 🔥Баня на дровах – затишне місце для комфортного відпочинку. • 2 гаражі + господарські приміщення • Паркінг 💦 Технічні переваги та інженерія⚡️ • Сучасні системи (фільтрація та кондиціювання) • 3 каміни • грубка на дровах • 3 газових котли • 2 електрокотли • 2 котли твердопаливних • сонячна електростанція , інвектор Deye та сонячні панелі на 10КВ, акумулятор 🪫 на 16 КВ • 2 криниці • Септик • Відеоспостереження • Сигналізація • Автоматичні ворота 🌹Будинок потопає у різноманітті квітів, декоративних та фруктових дерев і кущів. 📈Обʼєкт має високий інвестиційний потенціал, що дає можливість розглядати його під реабілітаційний центр, пансіонат чи приватний заклад освіти. 🧑 🧑 🧒 🧒 Відповідає основним вимогам із можливістю облаштувати зони відпочинку, пандуси та прогулянкові доріжки. 💰 Ціна: 507 000 $ 📲 деталі та перегляд: 0506867455 Альона 🪪 АН «Новобуд Експерт»5 кімнат
з ремонтом
309.4 / 101.2 / 10.7 м²
39 сот
2 поверхи
2004 Рік будівництва
5.3 млн грн
99.7 тис. грн/сот
вулиця Степана Руданського
Зарванці, Вінницький район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж земельної ділянки у локації
Ближнє передмістя Вінниці с. Зарванці
5 хв до мікрорайону Вишенька
площа: 53,5 сотки
✅ Вид цільового призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд
⚜️Переваги:
Гарна, рівна ділянка правильної форми
Асфальтований підʼїзд
Мальовнича, тиха місцевість
Локація особливо приваблива як для власного будівництва так і для вдалої інвестиції.
Ідеально під таунхауси / дуплекси / котеджне містечко.
Можливий поділ та продаж ділянок менших за площею.
Поруч побудовані будинки та проживають сусіди.
Комунікації:
Газ поруч
Електрика
Криниця
Ціна: 120 000 $
деталі та перегляд:
0506867455 Альона
АН «Новобуд Експерт»
Під забудову
53.5 сот
8.9 млн грн
80 604 грн/м²
Молодіжна вулиця
Вінницький Лісопарк
Зарванці, Вінницький район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
🏡 Продаж сучасного будинку на ближніх Зарванцях!
Будинок площею 110 м² на 6 сотках землі.
На території: газон, туї, дерева, бесідка, мангальна зона та красива дерев’яна криниця. Є підвал 15 м².
Будинок повністю готовий для проживання — залишаються майже всі меблі та техніка: кухня, духова шафа, варильна поверхня, витяжка, кондиціонер, дивани, ліжка, штори, обідня зона.
🔥 Родзинка будинку — простора вітальня з діючим каміном для теплих сімейних вечорів.
💰 Вартість: 199 500 $
3 кімнати
з ремонтом
110 / 50 / 15 м²
6 сот
1 поверх
5 млн грн
63 230 грн/м²
Одеська вулиця, 3/1
Вишенське озеро
ЖК Барський, Зарванці
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора квартира із сучасним плануванням та якісним дизайнерським ремонтом.
Вбудовані меблі, сантехніка преміумкласу та продуманий до дрібниць інтер’єр створюють атмосферу комфорту й стилю. Зручний другий рівень дозволяє максимально ефективно використовувати простір.
Будинок розташований у комфортному та затишному районі з чудовим подвір’ям, оснащеним сучасними й безпечними дитячими майданчиками. На поверсі є власна кладова (за окрему оплату), що робить проживання ще комфортнішим.
Чудовий вибір для тих, хто шукає квартиру, що повністю відповідає високим вимогам комфортного життя.
Телефонуйте та записуйтесь на перегляд!
1 кімната
з ремонтом
78.7 / 50 / 25 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 5
2017 Рік будівництва
7.1 млн грн
133 тис. грн/сот
Зарванці, Вінницький район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Ділянка неподалік церкви з асфальтованим підїздом,прямокутної форми, довжиною у 164м та шириною приблизно 40метрів.
заїзд можливий з двох сторін, оскільки по генплану є дорога.
неподалік є газовий розподіляч, заведено електроенергію - 3 фази, та викопана криниця.
ділянка вичищена від чагарників та старих господарських будівель.
Поруч є озеро, за 3-5 хв пішого ходу - зупинка громадського транспорту. Неподалік школа.
Запрошую на перегляд.
Під забудову
53.55 сот
3.4 млн грн
75 050 грн/м²
Пляжна вулиця, Будинок 2
Вишенське озеро
ЖК КЕЛЬЦЕ, Зарванці
Скопіювати посилання
Поскаржитися
1 кімната
з ремонтом
45 / 19 / 13 м²
поверх 5 з 9
2024 Рік будівництва
10.7 млн грн
66 652 грн/м²
Зарванці, Вінницький район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 160 м², ділянка 9 соток.
Будинок Зарванці 2 поверхи, 8.8 соток, скважина , газ електрика, вигрібна яма ,4 кім , 2 санвузли, тераса мангальна зона, автоматичні ворота, накриття на дві машини, зарядка на електро мобіль. Вартість 240 тис без комісії для покупця!4 кімнати
з ремонтом
160 / 74 / 32 м²
9 сот
2 поверхи
3.2 млн грн
30 660 грн/м²
Зарванці, Вінницький район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 105 м², ділянка 5 соток.
Продаж будинку в ближньому передмісті, Зарванці. 5 хв пішки до зупинки маршрутки . Вдале планування. Рівненька ділянка. Детальніше за телефоном3 кімнати
без ремонту
105 / 45 / 20 м²
5 сот
1 поверх
3.7 млн грн
33 548 грн/м²
Зарванці, Вінницький район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 110 м², ділянка 3 соток.
Продаж будинку в Ближніх Зарванцях без комісії для покупців! Пропонується до продажу затишний будинок із земельною ділянкою площею 3,5 сотки у чудовій локації. Місце, де панує спокій і гармонія, ідеальне для тих, хто цінує тишу, комфорт і близькість до міста. Переваги: • Тиха, зелена вулиця з добрими сусідами • Зручне розташування — поруч місто, вся інфраструктура під рукою • Чудовий варіант для постійного проживання або дачного відпочинку. Характеристики будинку: - будинок із газоблоку; - чистова обробка; - розводка електрики та відеонагляду; - індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел)4 кімнати
без ремонту
110 / 65 / 25 м²
3 сот
2 поверхи
можливий продаж по єОселя
3.9 млн грн
33 637 грн/м²
Зарванці, Вінницький район
Скопіювати посилання