Нерухомість у м. Алтестове (Одеська область) — Продаж і оренда квартир, новобудов, будинків
Продаж і оренда нерухомості в м. Алтестове
56 оголошень по 41 об'єкту
Cпочатку дешеві
Спочатку дорогі
Спочатку нові
Найбільша площа
Найменша площа
9.7 млн грн
53 906 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Педагогічна, 111
Алтестове
Послуги
180 м²
844 тис. грн
7 044 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Харчова
Алтестове
ЖСК Чайка в Альтестово.
Дом - дача 120 кв.м. трехуровневый, пять кімнат, провал-гараж під домом- можна назвати як бомобужище, капітальне будова, стан проціальне від будівельників.
Землі 10 соток, два гос.акта.
Світла вода в будинку, участку.
Застроенная улица Кооператив закритого типу, що охороняється.
Сосновий бір, Хаджибеївський лиман в 15 хвилинах ходьби. Краса!
5 кімнат
без ремонту
120 / 80 / 10 м²
2-поверховий будинок
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
295 тис. грн
49 тис. грн/сот
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Промінь СК, 133
Алтестове
Під забудову
6 сот
2.3 млн грн
15 480 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
СК Чайка
Алтестове
Продается 2-этажная дача в Алтестово
* кооператив Чайка
* участок 4 сотки
* общая площадь 150 метров
* отличное состояние
* есть отдельностоящая баня
* сад с фруктовыми деревьями
* 35 км от города
Звоните, согласуем показ
3 кімнати
з ремонтом
150 / 75 / 30 м²
2-поверховий будинок
6.3 млн грн
43 319 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Основна, 32
Алтестове
🏡 Продаж будинку, 2022 р.
Сучасний будинок з ракушняка (утеплений), повністю житловий.
📐 Площа: 126 кв.м + мансарда (кімната + хозблок — 20 кв.м)
🌳 Ділянка: 6 соток, ландшафт, автоматичний полив, хвойні та фруктові дерева
🏊 ♂️ Басейн 6×4 м
🛋 Меблі, техніка, кондиціонери в кожній кімнаті, сигналізація, відеонагляд
💧 Свердловина, ⚡ 16 кВт, 🌀 електроопалення (тепла підлога + батареї)
❄ Кондиціонери працюють на обігрів до -20°C
🚗 Гараж, альтанка з кухнею, мангал, душ, санвузол
📍 Ідеально для комфортного проживання — заїжджай і живи!
4 кімнати
з ремонтом
146 / 120 / 26 м²
2-поверховий будинок
1.7 млн грн
13 708 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Січнева, 1
Алтестове
Продам очень хороший дом в Алтестово р-н ОСК "Чайка"
Общ.пл- 123м, жилая-70 м, кухня--9 м, ванна с туалетом раздельные
На втором этаже 3 спальни, две гардеробные и балкон.
На первом этаже -спальня, кухня, санузел и вход в гараж.
Есть бойлер, гидрофор, крыша-м/черепица, отопление на первом печное на втором этаже электрическое.
Дом весь утеплён снаружи и внутри
Ухоженный участок 5,8 соток с разными насаждениями.
Рядом магазины, остановка маршрутки. базарчик.
Торг конкретный.
3 кімнати
з ремонтом
123 / 60 / 9 м²
2-поверховий будинок
506 тис. грн
84 тис. грн/сот
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Перша північна
Алтестове
Сільгосппризначення
6 сот
можливий продаж по єОселя
1.6 млн грн
12 612 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Советская
Алтестове
Одноповерховий будинок загальною площею 127 квадратних метрів у мальовничому селі Алтестове. У будинку 4 просторі кімнати, затишна кухня та сумісний санвузол. На території ділянки, площею 25 соток, багато господарських будівель та великий гараж. Велика зона відпочинку з барбекю та альтанкою. Гарний, захоплюючий вид на соснові гаї. Район Київської траси, зручна транспортна розвязка.
4 кімнати
з ремонтом
127 / 72 / 13 м²
1-поверховий будинок
1.8 млн грн
14 172 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Чайка
Алтестове
Прекрасна зимова дача у мальовничому районі, кооператив СК Чайка. Цей затишний будинок з цегли знаходиться на 5,4 сотках землі, з широким фасадом та правильною формою ділянки.
У будинку на двох рівнях розташовані 3 кімнати, кухня, окремий санвузол, вбиральня та гараж. Після якісного ремонту будинок є ідеальним житлом для комфортного життя.
Особливу увагу варто звернути на зручності: металопластикові вікна, 2 бойлери, гідрофор, ємність для запасу води, розташування цього будинку просто ідеальне - близько до магазинів та маршрутки, а також всього за 10 хвилин ходьби від лісу.
Дзвоніть зараз і запишіться на перегляд!
3 кімнати
з ремонтом
125 / 53 / 9 м²
2-поверховий будинок
2.1 млн грн
11 895 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
СК Чайка
Алтестове
+ 380 50 01 50 822
Діана
Затишний будинок-дача у мальовничому місці чекає на своїх нових господарів!
Пропонується до продажу просторий будинок-дача загальною площею 120 кв.м, розташований на території дачного кооперативу "Чайка" (26 км Київського шосе) із зручним поворотом на село Паліївка.
Цей двоповерховий будинок із повноцінними поверхами пропонує комфортне проживання для всієї родини.
На першому поверсі вас зустрінуть дві затишні спальні, простора вітальня для сімейних посиденьок, функціональна кухня та санвузол.
Другий поверх порадує двома додатковими спальнями, зручною коморою та критою терасою, де можна насолоджуватися свіжим повітрям та видами.
Додатковий простір для зберігання або майстерні забезпечує місткий підвал площею 60 кв.
Ділянка площею 6 соток, до якої додатково надається 2 сотки у користування, впорядкований та прикрашений плодовими та декоративними рослинами. На території також є колодязь та літній будиночок.
У будинок заведено електрику. Водопостачання здійснюється з артезіанської свердловини, вода надходить у колодязь, а потім за допомогою насосної системи подається до будинку. Каналізація представлена вигрібною ямою.
Ціна: 50 000 у.о.
Не пропустіть свій шанс стати власником цього чудового будинку-дачі! Дзвоніть прямо зараз, щоб дізнатися подробиці та домовитися про перегляд!
#продажквартир #одеса #купівляпродаж #квартира #селище котовського #море #україна #україна #євідновлення #ремонт #будинок
5 кімнат
з ремонтом
177 / 57.3 / 15.2 м²
2-поверховий будинок
власник
можна з деякими тваринами
59 052 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Аренда шале
Алтестове
Коттедж виконаний за авторським проектом. Він має просторі кімнати, великий камінний зал, кухню з барною стійкою та терасу.
Коттедж обладнаний опаленням (працює навіть під час блекауту), кондиціонерами та швидкісним Wi-Fi. На території є свердловина, каналізація септик, вивіз відходів та електрика.
Коттедж повністю мебльований. На кухні є вся необхідна посуда, плита, холодильник, пральна машина, мікрохвильова піч та електрочайник.
Коттедж здається в довгострокову оренду. Простір підходить як для пари, так і для компанії до 8 осіб. Допускаються домашні улюбленці: котик та маленький песик вагою до 10 кг.
На території коттеджу є уличні мангали, басейн з фільтрацією та підсвічуванням, панорамна зона для солярію, баня, закарпатський чан, парковка та цілодобова охорона.
Коттедж розташований на обриві лиману в оточенні природи. З кожної кімнати відкривається панорамний вид на три лимани.
Коттедж має унікальне розташування з неповторним панорамним видом. Він оснащений автоматичними воротами та відеоспостереженням. На території є альтанка з мангалом. З коттеджу відкривається захоплюючий вид на схід сонця та захід сонця. Вечори можна проводити у камінному залі, а на терасі - насолоджуватися теплим глінтвейном.
4 кімнати
з ремонтом
110 м²
2-поверховий будинок
власник
можна з деякими тваринами
генератор
42 180 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Аренда шале долгосрочно
Алтестове
Квартира з авторським проектом. Планування включає вітальню з кухнею, спальню з гардеробом і вбиральню. Санвузол суміжний. Ремонт виконаний якісно.
Будинок оснащений автономним електрогенератором і сонячними електропанелями, що забезпечує автономність при блекауті. Підключене резервне живлення. Працює опалення, водопостачання та інтернет. Система опалення комбінована, з підігрівом підлоги.
Квартира повністю мебльована. Побутова техніка включає пральну машину, електрочайник, холодильник, фен, варильну панель і праску.
Квартира здається сімї з двох осіб. Дозволено проживання з домашніми улюбленцями: кішкою, середнім песиком (до 25 кг) і маленьким песиком (до 10 кг).
Будинок розташований біля лісу. При будинку є велика веранда з видом на ліс та зонами відпочинку: гойдалки, дивани та шезлонги. Також є чан на дровах з харчової нержавіючої сталі, басейн, зона для вогнища та альтанка з мангалом. Територія має відеоспостереження та охорону. Є автоматичні ворота, огорожа, автонавіс та гараж. На території є сад та город.
Квартира дуже затишна. Є кондиціонер. Мультимедіа включає кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет, телевізор і Wi-Fi. Також встановлена сигналізація та технологія "розумний будинок".
2 кімнати
з ремонтом
50 м²
1-поверховий будинок
675 тис. грн
6 116 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам срочно дом Алтестево Чайка кооп, 2 эт, общ 110 м, 3 комн, 6 сот
Алтестове
Будинок побудований з ракушняка та облицьований цеглою. На першому поверсі розташовані дві кімнати площею 11 і 13 кв.м., коридор, кухня площею 15 кв.м., санвузол. На другому поверсі знаходиться кімната площею 24 кв.м. зі вільним плануванням.
Будинок оснащений печним опаленням, полугрубкою, яка обігріває весь перший поверх. Газ в проекті. Під будинком розташований підвал. Світло та водопровід є цілий рік. В наявності цистерна.
Всі документи в порядку.
На ділянці розташовані гараж 5х7, літня альтанка, дровник, літній туалет, вигрібна яма. Двір забетонований. Є місце під баню та басейн.
Будинок розташований біля соснового бору та Хаджибейського лиману.
Будинок має цоколь.
3 кімнати
без ремонту
110 м²
2-поверховий будинок
1.1 млн грн
15 902 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
2-поверховий будинок 69 кв.м з великою терасою. Чудовий краєвид.
Алтестове
Капітальний двоповерховий будинок-дача з косметичним ремонтом. На першому поверсі розташована світла кімната та кухня. На другому поверсі знаходяться 2 окремі затишні кімнати з виходом на простору терасу з видом на ліс. У цоколі будинку є літня кухня та гараж, який можна використовувати як підвал чи укриття. Окремо на ділянці розташований невеликий гостьовий будиночок площею 26 кв.м, в якому розпочато ремонт. У ньому є світла кімната та кухня.
До будинку заведено воду та світло. Опалення електричне індивідуальне.
Будинок мебльований.
Будинок розташований на 12 сотках землі. На ділянці є сад, город, огорожа та підсобні приміщення. Територія охороняється.
Будинок оточений сосновим лісом. У 5 хвилинах їзди знаходиться лиман.
Свіже, чисте повітря цілий рік. Відмінне місце для відпочинку та життя.
3 кімнати
з ремонтом
69 м²
2-поверховий будинок
власник
844 тис. грн
14 046 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Дом- дача Алтестово
Алтестове
Добротний будинок з авторським проектом. На першому поверсі розташована велика кімната 20 кв.м., маленька кімната 12 кв.м., тамбур 3 кв.м. На другому поверсі є кімната 15 кв.м., веранда 5 кв.м., балкон 3 кв.м. Також є літня кухня 8 кв.м., туалет 1,5 кв.м., душова 2 кв.м., сарай 3 кв.м. Є підвал.
Будинок мебльований та оснащений телевізором.
Ділянка 4 сотки. Є фруктовий сад, виноградник, город. У дворі розташовані альтанка, мангал, підсобні приміщення. Є цоколь.
Поблизу розташований лиман.
Є камін.
3 кімнати
з ремонтом
60 м²
цегляна
2-поверховий будинок
1.1 млн грн
14 383 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам уютный дом в Алтестово / Чайка (левая сторона).
Алтестове
На першому поверсі розташовані 2 спальні, кухня, суміщений санвузол та передпокій з каміном. На другому поверсі - тераса та кімната. Сходи зовнішні. Будинок у хорошому стані, міцний та добротний. Підійде для цілорічного проживання.
Підключені електрика та водопровід. Є цистерна та ємність для накопичення води обємом 3 куби. Система опалення - твердопаливна.
У дворі є альтанка, літній душ/туалет та сарайчик.
Участок 5,5 соток. На ділянці фруктовий сад.
3 кімнати
з ремонтом
73.3 м²
2-поверховий будинок
1.1 млн грн
10 165 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Дача зимнего типа в Алтестово!
Алтестове
Будинок-дача зимового типу. Всередині розташований великий санвузол. Кімнати, санвузол та ремонт після будівельників.
Розведення опалення під вугільний котел.
Є гараж з ямою та тераса.
Ділянка рівна та кутова.
3 кімнати
без ремонту
110 м²
1-поверховий будинок
633 тис. грн
4 724 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Уютная дача по правой стороне Алтестово!
Алтестове
Затишна та стильна дача з двоповерховим будинком, напівпідвалом та гаражем. Будинок побудований з черепашника та облицьований цеглою. На другому поверсі розташована тераса з чудовим видом. Ремонт під чистову обробку.
Санвузол розташований у дворі. Система опалення твердопаливна.
Дача розташована в благоустроєному кооперативі СК Чайка.
У дворі є затишна виноградна арка та зона відпочинку, де можна насолодитися природою та свіжим повітрям.
4 кімнати
без ремонту
134 м²
2-поверховий будинок
власник
928 тис. грн
4 640 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам дом/дачу, два участка, Рядом с лиманом
Алтестове
Будинок-дача житловий. Є літня кухня та кухня в будинку. Санвузол суміжний.
Опалення твердопаливне. Газ балонний. Центральний водопровід та свердловина. Каналізація септик. Є електрика.
Будинок мебльований. Є телевізор, кабельне та цифрове ТБ.
Є гараж з ямою, сарай, майстерня, сховище для дров, город з фруктами. Викуплено дві ділянки. Є 4 паркомісця для авто. На території є альтанка, мангал, підсобні приміщення, тераса, балкон, цоколь, підвал, огорожа, гостьовий літній будинок, охорона території та душова кабіна.
Відмінний будинок для відпочинку за містом та житла.
4 кімнати
з ремонтом
200 м²
2-поверховий будинок
337 тис. грн
4 218 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Дом 20 км от Одессы ,Алтестово
Алтестове
Будинок побудований з ракушняка. Стан - від будівельників. Під будинком розташований великий гараж.
На ділянці площею 5.4 сотки є вода.
До лісу та лиману всього 15 хвилин. Поруч є магазини. Відстань до міста - 20 км.
5 кімнат
без ремонту
80 м²
3-поверховий будинок
675 тис. грн
5 610 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продажа дома Алтестово ,Чайка
Алтестове
Житловий, просторий будинок. На першому поверсі розташовані простора спальня, кухня, комора, яку можна використовувати для будівництва санвузла в будинку, коридор зі зручними гвинтовими сходами. Другий поверх включає дві спальні, одна з яких з балконом. Третій поверх - одна велика кімната з терасою, з якої відкривається чудовий вид на лиман та околиці.
Санвузол розташований у дворі. Опалення здійснюється за рахунок печі з грубою.
Продаж з меблями.
В цоколі розташований гараж.
Будинок має чудовий вид на лиман.
У продажу також суміжний участок.
4 кімнати
з ремонтом
120 м²
4-поверховий будинок
1.1 млн грн
6 918 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продается дом в Алтестово,20км до Одессы для круглогодичного прожив
Алтестове
У будинку три окремі кімнати, кухня, санвузол та великий коридор. Санвузол суміжний. Стан ремонту житловий.
Будинок мебльований.
Чистий житловий будинок з цокольним поверхом, де розташовані гараж та приміщення, яке можна використовувати під майстерню.
Будинок розташований у лівій частині Алтестово.
Доглянута ділянка з великою кількістю квітів та фруктовими деревами. На ділянці обладнана зона відпочинку.
5 кімнат
з ремонтом
159 м²
2-поверховий будинок
1.1 млн грн
8 267 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам Дом в Алтестове
Алтестове
Будинок у простому житловому стані. На першому поверсі розташовані кухня-вітальня з великим каміном. Другий поверх має закриту терасу та дві кімнати.
У будинок заведені світло та вода.
Будинок мебльований.
Будинок продається.
Будинок має просторий підвал.
Будинок розташований на красивій ділянці з плодовими деревами та ялинами. Поблизу живуть постійні сусіди, є магазини.
Санвузол знаходиться у дворі. Система опалення інша.
4 кімнати
з ремонтом
135 м²
2-поверховий будинок
1.3 млн грн
10 545 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Дом-дача в СТ Чайка Алтестово в лучшем месте
Алтестове
Будинок-дача побудований в 1989 році з термоцегли з утепленням. У житловому стані, потрібний косметичний ремонт. Є крита тераса.
Є центральний водопровід, каналізація септик, електрика. Система опалення комбінована. У будинку встановлений електробойлер.
У будинку залишаються меблі, пральна машина, телевізор. Є санвузол з душовою кабінкою.
Ціна знижена на 5000 у.о.
Будинок побудований на 10 сотках. На ділянці є місце для паркування на 4 машини, альтанка, сарай, літній душ, літній санвузол.
Поблизу знаходиться лиман, зупинка маршрутки, великі супермаркети та магазини. Інфраструктура відмінна.
Є мангал. Двір огорожений. На ділянці є сад та город.