MS Імперіал

8 будинків
в процесі
6 будинків
здано з 2010
Вся Україна
Львів
Чернівці
Новобудови забудовника MS Імперіал
Проєкти за участю MS Імперіал
Про будівельну компанію MS Імперіал

Забудовник MS Imperial Bud: інноваційне житло за доступною ціною

Будівельна компанія «МС Імперіал Буд» з’явилася на українському ринку не так давно, проте вже змогла досягти успіху – низка житлових комплексів введена в експлуатацію, ще кілька об’єктів перебувають на стадії будівництва. У розпорядженні забудовника – кваліфіковані архітектори і досвідчені спеціалісти з управління проєктами.

Чим відрізняються новобудови «МС Імперіал»?

Під час будівництва девелоперська компанія MS Imperial використовує сучасні технології, що дають змогу досягти максимального рівня комфорту, – нещодавно компанія отримала премію «За інновації у житлових комплексах». Головну увагу спеціалісти «МС Імперіал» приділяють деталям, а також внутрішній і зовнішній інфраструктурі.

Будівельна компанія «MС Імперіал»: бонуси і переваги

  • Продумане комфортабельне планування в новобудовах.
  • Економічність експлуатації – вибравши житло в новобудові від «МС Імперіал Буд», ви заощадите на комунальних послугах (наприклад, завдяки наявності сонячних панелей на даху забезпечується безкоштовне освітлення паркінгу і під’їздів).
  • Наявність власних зелених зон.
  • Висока якість води в квартирах – завдяки власній системі очищення вам не доведеться встановлювати додаткові фільтри.
  • Можливість купити квартиру «МС Імперіал» у кредит – забудовник пропонує вигідні умови. Детальніше дізнатися про знижки та акції, а також проглянути відгуки про компанію «MS» можна на офіційному сайті забудовника.

Щоб клієнти завжди мали змогу стежити за станом будівництва, на офіційному сайті БК «МС Імперіал Буд» передбачений розділ з веб-камерами. Переглядати можна навіть зі смартфону! Там ви також знайдете відгуки про компанію і актуальну вартість нерухомості.

Більше
Менше
Ще забудовники