Ціни на типові проєкти містечка
Ціни від забудовника станом на 09.06.2021
Повідомити про неточність
Гривня
Долар
Розташування
Обухівське шосе, 87
Повідомити про неточність
Видубичі
20 хв
55 хв
Славутич
20 хв
Осокорки
20 хв
Згорнути
Характеристики
Повідомити про неточність
Статус будівництва будинків
Оновлено 09.06.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Котеджі 0 0 8
Акції та спецпропозиції забудовників
КМ Вітаград
КМ Вітаград
Перше ЕКО містечко, готові будинки. Розтермінуванння до 2 років.
вул. Піщана, 25а, 25б
вул. Піщана, 25а, 25б
Просто крутий будинок!
КМ Beverly Hills Residence
Бест Буд
КМ Beverly Hills Residence
Знижка 40 000 грн
з 5.04 по 1.08
Знижка 40 000 грн при 100% оплаті
Дуплекси „Фонтан“
Дуплекси „Фонтан“
Сімейне КМ в 20 хв від Печерська від 24 000 грн/м². Встигни купити до весняного підвищення цін!
Рекомендації
Разом з цим КМ переглядають
Поруч із Альпен Парк
Про котеджне містечко
Резиденція „AlpenPark“ ще шукають як Альпен Парк
Повідомити про неточність

«AlpenPark» - клубне містечко закритого типу, який представлено 8 резиденціями комфорт-класу.

Розташовується воно в Конча-Заспі - історичному районі Києва, який оточений лісами, де до 2008 року земельні ділянки були найдорожчими в країні. Саме тут воліють проживати представники партійної та бізнес еліти. Також у цьому місці розташовується цілий ряд пансіонатів, санаторіїв, як для дорослих, так і призначених для відпочинку дітей.

Купити резиденцію у КМ «АльпенПарк» у Конча-Заспі від забудовника можна вже сьогодні, адже містечко було здано в експлуатацію ще у 2015 році. У ході будівництва кожного будинку використовувалися матеріали з високими характеристиками надійності та якості.

Закрите клубне містечко складається з приватних резиденцій у два поверхи. Житлові будівлі з ергономічним плануванням мають площу від 152 до 328 кв.м., а висота стель сягає 3 м. Усередині проведено чистове оздоблення. Є підігрів підлоги в кухні та ванній. Зроблені електропроводка і підводи під сантехнічне обладнання. Також під’єднанні розетки для кондиціонерів і камінів.

У містечку «АльпенПарк» проведено комунікації: електропостачання, газопостачання, дренажна каналізаційна система, водопостачання з артезіанської свердловини 30-70 м з відмінною якістю і стабільністю хімічного складу.

На території містечка вже підключені оптико-волоконний інтернет, цифрове і кабельне телебачення. До кожної резиденції прилягає земельна ділянка розміром від 5 до 11 соток. Усі будівлі мають індивідуальне огородження і окремі під'їзди. Планування клубного містечка відбувалося з урахуванням розташування на ділянці столітніх дерев і можливістю їх збереження. Зроблено ландшафтний дизайн території.

Все містечко огороджено по периметру надійним парканом. В'їзд буде відбувається тільки через спеціальний контрольно-пропускний пункт.

Клубне містечко «АльпенПарк» у Конча-Заспі постійним місцем проживання оберуть ті, хто вже переситився гучним мегаполісом і мріє про тихе життя серед мальовничої природи.

Вся документація на власність нерухомістю та на землю оформлена в належному порядку і вже отримана. Зайшовши на офіційний сайт житлового проєкту, можна буде дізнатися про те, як просувається продаж резиденцій у КМ «AlpenPark», ціни на них, а також ознайомитися з умовами придбання. Там же можна подивитися фотографії будівель і ландшафтного оформлення закритої території.

На форумах, які присвячені нерухомості Києва та області є чимало відгуків про клубне містечко.

Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування