Клубний будинок HillSide

Будівництво заморожене
Розташування та генплан
вул. Лук'янівська, 18-20
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
Клубний будинок HillSide генплан
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Документи
Станом на квітень 2021
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 10.03.2021: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
Клубний будинок HillSide ще шукають як Клубний будинок Hill Side, Клубний будинок Хілл Сайд, Клубний будинок ХіллСайд, Клубний будинок Хіл Сайд, Клубний будинок ХілСайд
Повідомити про неточність

Клубний будинок «HillSide» в Києві розташований за адресою вулиця Лук'янівська, 18-20. Новобудова знаходиться в Шевченківському районі міста, за чотириста метрів від Житнього ринку. По сусідству є школи, дитячі садки, магазини, супермаркети та кінотеатр. До станції метро «Контрактова площа» близько 700 метрів.

«ХіллСайда» – клубний будинок, що відповідає категорії «преміум» і спроєктований в оригінальному архітектурному стилі за індивідуальним проєктом. Фото житлового будинку можна побачити на офіційному сайті.

Новобудова являє собою чотириповерховий будинок, виконаний за монолітно-каркасною технологією. У ході будівництва використовуються екологічно безпечні матеріали, що відповідають світовим стандартам.

Широко застосовуються інноваційні енергозберігаючі технології, що гарантують мінімальну вартість утримання житла при найвищому рівні комфорту. Стіни будівлі покриваються ефективним утеплювачем. Великі вікна, які засклені двокамерними енергоефективними склопакетами, сприяють гарному освітленню приміщень природним світлом.

Біля будівлі обладнується гостьова автопарковка, споруджується підземний дворівневий паркінг. Територія новобудови огороджується і охороняється, ведеться відеоспостереження.

Житлові приміщення мають різноманітні сучасні планування. До реалізації пропонуються 1-2-3-4-кімнатні квартири зі стелями висотою 3,3 метра. Є варіанти з однією, двома, трьома і чотирма терасами.

На першому поверсі консьєрж-сервіс і комфортабельне лобі, призначене для ділових зустрічей. Для відпочинку жителів передбачена лаунж-зона, яка розташована на даху будівлі.

Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із Клубний будинок Hill Side
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування