Ціни на типові проєкти містечка
Ціни від забудовника станом на 30.03.2021
Повідомити про неточність
Котеджі
Розташування
вул. Єдності, 4
Повідомити про неточність
Видубичі
15 хв
40 хв
Іподром
20 хв
Виставковий центр
20 хв
Згорнути
Характеристики
Повідомити про неточність
Статус будівництва будинків
Оновлено 30.03.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Котеджі 0 4 7
Акції та спецпропозиції забудовників
Про котеджне містечко
КГ Lugovoy ще шукають як Луговий
Повідомити про неточність

Котеджне містечко «Lugovoy» від девелопера «Комфортний дім» пропонує нерухомість, що орієнтована на активних і сучасних людей. Розміщені тут будинки мають власні ділянки землі й забезпечені необхідними комунікаціями.

Розташування котеджного селища

Будівництво КМ «Lugovoy» в с. Ходосівка Києво-Святошинського району Київської області ведеться всього за 7 км від Києва по Дніпровському шосе. Точна адреса – вул. Єдності, 4. Навколо красива природа, чисте повітря, на відстані менше 1 км розташоване озеро з місцями для відпочинку.

Транспортна доступність зручна – автобусні зупинки в 2 хвилинах від території, до Дніпровського шосе приблизно 700 метрів.

Інфраструктура котеджного містечка

Продаж будинків у КМ «Луговий» у Ходосівці проводиться з усіма підключеними комунікаціями. Котеджі мають центральне водопостачання та індивідуальні септики, підведений газ середнього тиску й електрику 15 кВт. Будинки оснащені системами охоронної сигналізації, інтернетом і телебаченням.

Генпланом містечка передбачена наявність на території дитячого ігрового майданчика, штучної водойми із зонами відпочинку. Найближчі об’єкти інфраструктури, а саме дитячий садок, медичний і торговий центри, працюють у 10 хвилинах ходи на території котеджного містечка «Мануфактура». Більше соціальних і торгових об’єктів можна знайти в Голосіївському районі Києва.

Територія котеджного селища закрита, в’їзд на неї здійснюється через шлагбаум. Для цілодобового контролю залучаються фахівці охоронної організації.

Технологія будівництва й типи нерухомості у КМ «Луговий»

Забудовник пропонує покупцям типові проєкти котеджів з кількома варіантами планувань і площ. Розташовані поруч з будинками земельні ділянки також відрізняються розмірами. Будівництво проводиться з цегли, що гарантує екологічність і довговічність житла, а додаткове утеплення стін із використанням мінеральної вати подарує комфорт у будь-яку погоду.

Плануваннями будинків передбачена наявність кількох спалень, у тому числі і великої, обладнаної окремою ванною кімнатою. Також у проєктах є простора кухня, вітальня з каміном, можна організувати зручну систему зберігання.

Більше дізнатися про те, як купити будинок у КМ «Луговий», уточнити можливість отримання розстрочки й наявність діючих спеціальних пропозицій, записатися на перегляд можна на офіційному сайті проєкту. Відгуки про Ходосівку й котеджне містечко є на тематичних форумах, присвячених нерухомості.

Разом з цим КМ переглядають
Поруч із Луговий
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування