Будівельні компанії Чернігівської області
1
2

Придбання квартири від забудовника в одному з нових житлових комплексів варто починати з вибору надійної і перевіреної будівельної компанії, угода з якою виявиться безпечною і не приведе до неприємних наслідків. Забудовники, Чернігів для яких став пріоритетним містом для будівництва нового житла, представлені на цій сторінці ЛУН.ua.

Яку інформацію містить каталог будівельних компаній Чернігова на ЛУН.ua

Щоб кожен охочий міг отримати інформацію про те, які будівельні фірми Чернігова працюють у місті, ми зібрали відомості про них в одному розділі, вказавши основні дані про девелоперів. Перейшовши на сторінку вибраної з бази будівельних компаній організації можна побачити:

  • Рік заснування;
  • Кількість побудованих з 2010 року будинків;
  • Актуальні новобудови, що пропонують будівельні компанії Чернігова.

Також тут представлені контакти забудовника, а саме посилання на офіційний сайт, де можна отримати додаткову інформацію.

А ось чого користувачі каталогу не знайдуть, так це різноманітні рейтинги, ТОПи й відгуки про забудовників Чернігова. Така інформація рідко буває об’єктивною і нечасто відображає на 100% реальний стан справ. Також ми не даємо оцінок компаніям, залишивши це право за покупцями житла.

Найнадійніші забудовники Чернігова: як вибрати

Для покупців первинної нерухомості, яких цікавить надійна будівельна компанія, Чернігів – одне з тих міст, де вибір варіантів не надто великий, але він усе ж є. Більшість забудовників, які тут працюють, представлені на ринку давно і зводять уже не перший будинок. Досвід роботи є одним з показників, за якими можна визначити найкращих і провідних забудовників. Однак усі будівельні компанії, у тому числі й великі, варто аналізувати ще й за іншими критеріями:

  • Виконанням термінів будівництва;
  • Якістю зведеної нерухомості та відсутністю претензій з боку покупців житла;
  • Відкритістю компанії в інформаційному плані.

Навіть ті забудовники Чернігова, рейтинг яких високий, можуть бути помічені в недотриманні правил. Частіше за все це незначні порушення, що не впливають на кінцеву роботу, однак потенційним покупцям усе ж треба бути уважнішими.

Аналізуючи список забудовників Чернігова з метою вибору найнадійнішого, не завадить дізнатися, хто його ділові партнери. Якщо серед них є великі банки, відомі холдинги з бездоганною репутацією, це можна розглядати як додатковий позитивний аспект.

Більше
Менше