Продаж квартир від забудовника
Ціни вказані при 100% оплаті з урахуванням усіх знижок станом на 15.09.2020
Повідомити про неточність
39 900 — 60 000 грн/м²
Статистика
Дата введення:
4 кв. 2021
Розташування
бул. Дружби Народів, 13а
Повідомити про неточність
можете обрати будинок
ЖК Aria генплан
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Дивитись все
Документи
Станом на вересень 2020
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 14.08.2020: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
ЖК Aria ще шукають як Арія, Аріа, Ар'я
Повідомити про неточність

Житловий комплекс Aria — флагманський проект компанії Geos. Архітектори проекту прагнули створити впізнавану композицію відповідно до сучасних тенденцій в архітектурі — з бетону, металу та скла. Завдяки плавним формам фасадів, змінній поверховості та розташуванню, з різних точок огляду буде змінюватиметься зовнішній вигляд будівлі.

Aria стане першим житловим комплексом в Україні, який претендує на отримання сертифіката BREEAM — тобто буде задовольняти вимогам екологічної ефективності будівлі. Основна мета стандартів — будівництво, яке не шкодить навколишньому середовищу, що стосується ділянки, процесу та подальшої експлуатації, а також використовуваних матеріалів.

Інфраструктура

Розташований комплекс на першій лінії бульвару Дружби народів, який буде основною транспортною магістраллю, яка зв'язує майбутніх мешканців зі столицею.

Розташування житлового комплексу Aria в Печерському районі гарантує розвинену інфраструктуру: поруч торгові центри, магазини, навчальні заклади, медичні клініки, ресторани, кав'ярні та чайні будинки.

Купити продукти майбутні мешканці зможуть у супермаркеті Novus прямо через дорогу, пройшовши 8 хвилин до «Сільпо» або 15 хвилин до «Фуршету». Також за 15 хвилин можна дійти до ТРЦ Ocean Plaza з його бутиками, магазинами, ресторанами, кінотеатром та найбільшим публічним акваріумом у Європі.

В окрузі достатньо дитячих садків та дошкільних установ: хвилина пішки до дитячого садка «Малятко», 5 хвилин пішки до дитячого садка №325, 15 хвилин пішки до дитячого садка №450, 10 хвилин на авто до приватних дитячих садків «Монтессорі на Липках» та «Академії Щастя». Піти до першого класу або продовжити навчання доросліші діти зможуть у школах поруч — це спеціалізована школа «Інтелект», школа №181, №130 або британська міжнародна школа. Щоб продовжити навчання, у Печерському районі також великий вибір державних та приватних вищих навчальних закладів.

Для тих, хто займається спортом за 4 хвилини на авто від ЖК Aria Kyiv Sport Club, жіноча фітнес-студія Fit Curves, а за 8-10 хвилин можна доїхати до фітнес-клубу Erix, фітнес-центру GYMMAXX та Sport Life з басейном, джакузі-терасами та майданчиками просто неба.

Особливості

  • у комплексу будуть велопарковки та зарядки для електрокарів

  • спеціальні комори — приміщення для зберігання сезонних та побутових речей майбутніх мешканців

  • планування з дворівневими квартирами, відкритими терасами та

  • панорамними вікнами з краєвидами міста

  • комерційні площі з лицьового боку перших поверхів комплексу

Дивитись все
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із Арія
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування