ЖК Фестивальний

Розташування та генплан
вул. Січеславська Набережна (Набережна Леніна), 45, 47, 49, 49а
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Фестивальний генплан
Європейська площа
5 хв
17 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Документи
Станом на лютий 2021
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 28.04.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Про житловий комплекс
ЖК Фестивальний ще шукають як Фестивальний
Повідомити про неточність

Житловий комплекс «Фестивальний» у Дніпрі знаходиться в історичному центрі, в Соборному районі, який відрізняється чудово розвиненою інфраструктурою.

У безпосередній близькості від новобудови знаходиться парк Шевченка, набережна Дніпра і Монастирський острів. Недалеко працює мережа супермаркетів, торговий центр, магазини. Біля новобудови є школи, престижний ліцей, гімназія, кілька ВНЗ.

На думку фахівців, район новобудови має великий потенціал, тому купити квартиру в ЖК «Фестивальний» у м. Дніпро від забудовника корпорації «Перспектива» варто не тільки для постійного проживання, а й як інвестицію в житлову нерухомість.

Поруч є зручна транспортна розв'язка, що дозволяє без проблем дістатися в будь-який дніпровський район.

«Фестивальний» – житловий комплекс преміального класу з трьох кварталів, в складі якого дев'ять стильних будівель від п'яти до шістнадцяти поверхів. Новобудова зводиться в кілька черг, дві з яких вже повністю введені в експлуатацію і частково заселені.

У ході будівництва корпусів застосовується монолітне лиття залізобетону, фасади утеплюються мінеральною ватою і навісними вентильованими системами. Застосування найкращих матеріалів і нових технологій дає можливість зменшити вартість опалення та кондиціонування апартаментів. Скління проводиться енергозберігаючими склопакетами з алюмінієвим профілем.

У під'їздах встановлюються швидкісні ліфти, прилади обліку і вхідні броньовані двері. Є ефективна система примусової вентиляції і кондиціонування.

У комплексі запроєктовані 2-3-4-5-кімнатні розкішні апартаменти, фото оригінальних планувань яких можна зустріти на сторінках тематичних форумів, де також розміщені відгуки мешканців про якість житла. Квартири мають висоту стель 3,1 м, на останньому поверсі розташовуються дворівневі пентхауси.

Адреса офісу компанії, в якому йде продаж квартир у ЖК «Фестивальний», ціни і детальні характеристики апартаментів опубліковані на офіційному сайті.

Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Фестивальний
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування