Продаж квартир від забудовника
Оновлено 23.11.2022, курс перерахування 40,10 грн/$
34 000
Умови фінансування
Розташування та генплан
Можете обрати будинок
ЖК Столичний генплан
Карта
Супутник
Аерообліт
Теремки
20 хв
55 хв
Іподром
20 хв
55 хв
Виставковий центр
25 хв
60 хв
Згорнути
Характеристики проєкту
Статус будівництва
1 будинок (вул. Декабристів, 151, корп. 1)
Збудовано
Введено в 4 кв. 2013
Надано поштову адресу
2 будинок (вул. Декабристів, 151, корп. 2)
Збудовано
Введено в 4 кв. 2015
Надано поштову адресу
3 будинок (вул. Декабристів, 151, корп. 3)
Збудовано
Введено в 4 кв. 2016
Надано поштову адресу
5 будинок (вул. Декабристів, 151, корп. 5)
Збудовано
Введено в 3 кв. 2020
Надано поштову адресу
4 будинок (вул. Декабристів, 151, корп. 4)
Збудовано
Введено в 1 кв. 2021
Надано поштову адресу
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із ЖК Столичний
ЖК Verba
Глеваха
ЖК Verba
Від 1.05 млн грн
Теремки
20 хв
3 будинки будується, 3 збудовано, 4 підготовчі роботи, 4 в проєкті
ЖК Оптимісто
“єОселя” на готові квартири
Гатне
ЖК Оптимісто
Smile Development
Від 1.2 млн грн
“єОселя” на готові квартири
Теремки
5 хв
2 будинки збудовано
ЖК Озерний Гай (Гатне)
“єОселя” на готові квартири
Курс 1$ = 34 грн
%
Гатне
ЖК Озерний Гай (Гатне)
Інтергал-Буд
Від 1.74 млн грн
“єОселя” на готові квартири
Теремки
10 хв
2 будинки будується, 11 збудовано, 32 в проєкті, 2 зупинено
ЖК Евромісто
“єОселя” на готові квартири
Крюківщина
ЖК Евромісто
SAVO International
Від 1.19 млн грн
“єОселя” на готові квартири
Іподром
15 хв
2 будинки будується, 15 збудовано
ЖК Рідний-2
“єОселя” на готові квартири
Гатне
ЖК Рідний-2
Від 910 тис. грн
“єОселя” на готові квартири
Іподром
10 хв
4 будинки будується, 2 збудовано
Ще про цей проєкт
Про проєкт
ЖК Столичний ще шукають як Столичний

«Столичний» — новий житловий комплекс бізнес-класу, який об'єднав усі переваги міського та заміського життя. Його локація дозволить мешканцям жити у чистій екосреды з розширеними можливостями для активного дозвілля та спокійного відпочинку на природі й при цьому користуватися усіма можливостями столиці. У розпорядженні мешканців чисте повітря, зелений пішохідний двір, фонтани, великий парк з ландшафтним дизайном та прогулянковими зонами.

Проєктом комплексу передбачено шість будинків 6-ти та 9-ти поверхів, торгово-розважальний центр та комерційні площі з окремими комунікаціями і входами з вулиці. Щоб галас автомобілів не створював дискомфорту мешканцям, стоянки передбачені із зовнішнього боку будинків і торгового центру.

Інфраструктура

Житловий комплекс «Столичний» будують на в'їзді до Василькова, в другій лінії від центральної транспортної магістралі міста — вулиці Декабристів, якою в сторону столиці курсують приміські маршрутки №303 та №756 з кінцевими зупинками біля станції метро Виставковий центр.

На території комплексу передбачено власний торговий центр, на площах якого розмістять магазини та сервіси різної спрямованості. Також комерційні площі будуть на нижніх поверхах житлових будинків, що дозволить отримувати необхідні послуги «не виходячи з дому», а в пішому доступі від новобудови розташовані всі необхідні для комфортного життя соціальні установи та сервіси. Поруч зі «Столичним» — продуктовий міні-маркет та магазин овочів і фруктів. Піша прогулянка до найближчого супермаркету «АТБ-Маркет» та Западинського ринку триватиме 9-10 хвилин.

Достатньо у пішому доступі від житлового комплексу «Столичний» кафе та ресторанів різних кухонь світу. До найближчих еспресо-бару CityKava, кав'ярні NiceKavaDay та ресторану Paradise — 8-9 хвилин, а поруч з будинком — доставка суші Sushi Master.

Батьки малюків зможуть обрати один з дитячих навчально-виховних закладів у пішому доступі від будинку. Для малюків за 5 хвилин від будинку — дитячі садки №10 «Ластівка» та Mini Kids, для дітей старшого віку — поруч альтернативна школа «Сонячний острів», а на відстані 10-12 хвилин — муніципальна школа №9, Васильківський академічний ліцей «Престиж» та гімназія №8. В радіусі 8-10 хвилин на авто від новобудови розташовані школи №1, №2, №3, №6, дитяча школа мистецтв, муніципальний дитячий садок №1 та школа усного рахунку «Соробан».

На тренування до студії йоги YogaSpace — 6 хвилин пішки, а для поціновувачів плавання на відстані 15 хвилин пішки від комплексу — 25-метровий басейн «Хвиля». До спортивних залів М2 та Diamond Gym — 4 та 7 хвилини на авто відповідно.

З медичних установ за 4 хвилини пішки від будинку медико-діагностичний центр «БіоПлюс», а за 4 хвилини на авто — медичний центр UBI, центральна районна лікарня та Васильківська центральна дитяча лікарня.

Комплектація

  • цегляні стіни утеплені по системі Baumit, що дозволить зменшити тепловтрати через зовнішні стіни на 50% й відповідно знизити витрати на опалення та кондиціонування
  • власні комунікації: 7 км ліній електропередач, 5 км газопроводу, 1 км зливової каналізації, 2,7 км каналізаційного колектора, 3 трансформаторні підстанції загальною потужністю 1500 кВт
  • власний гідровузол: 3 артезіанські свердловини, 2 резервуари чистої води, насосна станція та система очищення води
  • для опалення та підігріву води встановлені сертифіковані дахові котельні
  • будинки обладнані сучасними безшумними швидкісними ліфтами фірми OTIS
  • для поліпшення санітарно-епідеміологічного стану та естетичного вигляду комплексу зони виносу сміття облаштовані у підвалах
Поширені питання